Viss par e-komerciju: kur zinātkāre sagādā naudu

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Elektroniskā komercija ir kļuvusi par jaunāko traku nokļūt internetā. Šķiet, ka visiem tagad ir veikals, kurā varat iegādāties t-kreklus, piemiņlietas, melodijas, web dizaina pakalpojumus vai citas patēriņa preces.

Tā kā internets kļūst arvien pelnītāks, e-komercijas vietne glīti atmaksājas tiem, kas zina, kā tiešsaistē izveidot nekļūdīgu, izmantojot drošu izrakstīšanos..

Tā kā parādās arvien vairāk e-komercijas aspektu, ir skaidrs, ka patērētāji vēlas tiešsaistē atrast jebko un visu, un viņi pat maksās par savu ziņkārību.

E-komercija ir veids, kā patērētāji var apmainīties ar pakalpojumiem un precēm bez jebkādiem ierobežojumiem. Viņiem nav jāsauc uz priekšu. Viņiem nekur nav jābrauc. Nepieciešama tikai kredītkarte un interneta savienojums, un viņi var iegādāties visu, ko vēlas.

Šīs nevienam nav ziņas, taču tagad, kad visiem šķiet, ka ir tāds interneta veikals, kas ir tikpat labs vai labāks nekā HomeDepot.com, varat derēt, ka cilvēki atrod vairāk nekā jaunu krāsas kārtu, ko iegādāties savām mājām vai automašīnai. vai jubileju.Turklāt pārdošanas apjomi liecina, ka tiešsaistes veikali arvien vairāk pārspēj ķieģeļu un javas veikalus.Protams, nekas cits kā šodien ražot produktu, nevis gaidīt tā nosūtīšanu. Pašlaik tas ir viens no lielākajiem ierobežojumiem tiešsaistes veikaliem. Piegādi pa nakti daudzi tiešsaistes veikali pat vēlas atcelt šo ierobežojumu.

Veids, kā izveidot veiksmīgu tiešsaistes biznesu, sākas ar ideju. Ko var pārdot? Kas izskatās labi tiešsaistes produktu katalogā? Vai jūs zināt, kā kodēt? Tas ir nedaudz izplūduši, jo ikviens var izveidot vietni kopā ar vietņu veidotājiem.

Jums arī nav jābūt pieredzei vai zināšanām, kā izveidot drošu iepirkumu grozu. Jūs varat vienkārši reģistrēties paketei, izvēlēties veidni un uzplaukumu, jūsu veikals ir tiešsaistē un produkti ir gatavi pārdošanai.

Tomēr, lai gūtu panākumus, nepieciešami sociālie mediji, reklāmas e-pasta mārketings, dažādas akcijas un filiāles. Jums jāzina, kā spēlēt spēli, lai pieaugtu lapu rindās, un par to jūs, iespējams, maksāsit nedaudz vairāk vietnes veidotājam, lai iegūtu SEO un mārketinga analītikas rīkus.

Turklāt jums būs nepieciešams drošs veids, kā pieņemt tiešsaistes maksājumus, kas netiek veikti caur Paypal. Tomēr jums nevajadzētu pilnībā izslēgt šo maksājuma veidu. Cilvēki vēlas, kā maksāt, bet viņi labprātāk izmanto savas kredītkartes. Ja jūs varat piedāvāt tos abus, tad jums ir labs veids, kā kļūt par veiksmīgu tiešsaistes tirgotāju.

Izmantojot radošu mārketinga stratēģiju, ērti lietojamu vietņu veidotāju un vilinošus produktus vai pakalpojumus, varat nopelnīt daudz naudas, izmantojot e-komerciju. Jaunas vietnes izstrāde ilga vairākus mēnešus. Tagad to var pabeigt dažu minūšu laikā. Ir dažas lietas, kurām jums vajadzētu pievērst uzmanību, cenšoties kļūt par tiešsaistes veikala guru.

Izvēlieties vietņu veidotājus ar opcijām

Jūs nevēlaties samierināties ar lētākais e-komercijas vietņu veidotājs tur ārā. Pārbaudiet viņu veidnes un vispirms reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam. Ja viņiem ir dažādas paketes, uzziniet, kas ir iekļauts un cik lielas ir transakcijas maksas. Dažos gadījumos vietņu veidotāji iekasē smieklīgas summas tikai tāpēc, lai piedāvātu jums drošu izrakstīšanos. Tas ir ilgs laiks, kad maksājat kādam citam par jūsu produktiem.

Izvēlieties cienījamus vietņu veidotājus ar klientu atbalstu
Turklāt, reģistrējoties, meklējiet klientu atbalsta iespējas. Ja iespējams, iepriekš sazinieties ar klientu apkalpošanas centru, lai uzzinātu, kāda būtu pieredze, ja rastos problēma. Ja viņi neuzņem tālruni vai nav pieejami visu diennakti, tad padomājiet par uzņēmuma atrašanu, kam patiesi ir liels klientu atbalsts.

Jūs vienmēr varat apskatīt dažādu vietņu veidotāju atsauksmes, vienkārši meklējot “atsauksmes” un vietnes veidotāja vārdu. Tam vajadzētu parādīt ļoti daudz vietņu, kas piedāvā zvaigznīšu pārskatus un vietnes veidotāja personalizētus kontus.

Skatiet sadaļu Kas darbojas vispirms

Kādi ir jūsu iecienītākie tiešsaistes veikali? Kāpēc tās ir jūsu iecienītākās iepirkšanās vietas? Ja varat padomāt par savu pieredzi citos e-komercijas veikalos, mēģiniet līdzināties tam, ko šie veikali dara ar jūsu vietņu veidotāju. Ir daudz, kas ļaus jums pielāgot un izveidot tieši to, ko vēlaties savai vietnei.

Ja jums patika šis raksts un vēlaties izvēlēties e-komercijas veidotāju, pamēģiniet pārdomāt un apskatiet “5 lieliski e-komercijas vietņu veidotāji vēl”.

Vai šis raksts ir palīdzējis jums izlemt par e-komercijas vietņu veidotāju, domājot par izmantošanu? Vai arī tā, uzdodiet visus iespējamos jautājumus?

Attēla kredīts: Krustojuma konsultācijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map