Web mitināšanas prasības

Web mitināšanas prasības

Pētot tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, ir dažas svarīgas lietas, kuras jums vajadzētu uzmanīt. Cena acīmredzami ir svarīgs izlēmējs, izvēloties tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču ir arī svarīgākas funkcijas, kuras jums vajadzētu ņemt vērā. Vai jūs zināt, kādas funkcijas jums patiešām ir vajadzīgas?


Tīmekļa mitināšanas prasībām ir jābūt

Viens no vissvarīgākajiem lēmumiem, kas jums būs jāpieņem, uzsākot vietnes izveidi, ir izvēlēties hostinga uzņēmumu. Tas var būt grūts lēmums. Ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā hostinga pakalpojumus, un katrs reklamē tos vislabāk. Viņi katrs sola neierobežotu vietu, neierobežotu joslas platumu, 0% dīkstāves, ērtu lietošanu un visu diennakti pieejamo tehnisko atbalstu.

Kā jums pasaulē vajadzētu zināt, kam ticēt? Kā jūs varat saprast visu tehnisko mumbo-jumbo visā tajā reklāmā?

Desmit obligāti jābūt Web hostinga uzņēmumiem, kas jums to vajadzētu piedāvāt

Apskatīsim, kas jums patiešām nepieciešams no tīmekļa mitinātāja. Tiklīdz jūs zināt, ka, izvēloties labāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas atbilst jūsu vajadzībām, būs brīze.

cPanel vadības panelis

Viena no vissvarīgākajām iezīmēm, kas jānovērtē, ir vadības panelis. Šeit jūs kontrolēsit savas vietnes. Ir dažas lietas, kuras jums jāprot izdarīt pats, piemēram, e-pasta konta iestatīšana, WordPress instalēšana, vietņu dublēšana un daudz kas cits. Lai tos izdarītu viegli, pat ja jūsu ķermenī nav tehniska kaula, jums ir nepieciešams viegli saprotams un ērti lietojams vadības panelis.. Viens no labākajiem ir cPanel.

CPanel ir ļoti viegli izmantot. Spēja pats rīkoties ar lielāko daļu jūsu vietnes uzturēšanas darbu, nevis gaidīt tehnisko atbalstu, ietaupīs laiku un ļaus koncentrēties savas vietnes augšanai. Padomā par to. Vai tiešām vēlaties gaidīt 24 stundas, līdz tiek izveidots jauns e-pasta konts, kad pats to varēsit iestatīt mazāk kā 5 minūtēs?
Jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmumam ir jānodrošina vienkāršs un ērti lietojams vadības panelis, piemēram, cPanel. Tas ļauj ātri un efektīvi veikt visu ikdienas uzturēšanu jūsu vietnē.

Vienu klikšķu skripta instalēšana

Labs hostinga uzņēmums piedāvās Daudzām populārām programmām noklikšķiniet uz viena automātiskā instalētāja. Dažu tīmekļa platformu, piemēram, WordPress, Joomla un Drupal, uzstādīšana var būt sarežģīta, it īpaši iesācējiem. Piemēram, lai instalētu WordPress, jāinstalē emuāra programmatūra, pēc tam jāizveido datu bāze, pēc tam jāsaista datu bāze ar emuāra programmatūru utt..

Ar tādu programmu kā Fantastico jums tas viss nav jādara. Jūs vienkārši atverat Fantastico, atbildējat uz dažiem īsiem jautājumiem un noklikšķiniet uz instalēt. Pēc dažām minūtēm WordPress tiek instalēts jūsu vietnē un ir gatavs, lai jūs varētu sākt to lietot.
Pirms pierakstīšanās mitināšanas uzņēmumā pārbaudiet, vai tie piedāvā Fantastico, Softaculous vai kādu citu 1 klikšķa instalēšanas veidu. Ja viņi to nedara, es ļoti iesakām atrast citu mitināšanas uzņēmumu.

Diennakts klientu atbalsts

Nav svarīgi, kas tu esi vai cik daudz tu zini, kādā brīdī visiem būs vajadzīgs tehniskais atbalsts. Veidojot un pārvaldot vietnes, rodas jautājumi, uz kuriem nekavējoties jāatbild. Kad rodas šādas situācijas, jums ir jābūt pieejamam tehniskajam atbalstam 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Labiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem būs vairāki veidi, kā iegūt atbalstu. Viņi parasti piedāvās bezmaksas numuru, e-pasta atbalstu, biļešu sistēmu un tiešsaistes tērzēšanu. Daudziem uzņēmumiem ir zināšanu datu bāze, kurā varat meklēt, lai redzētu, vai ir apmācība, kā atrisināt jūsu problēmu.

Datu dublēšanas opcijas

Atliek tikai vienu reizi, kamēr jūsu vietne avarē, bet netiek dublēta, lai atvērtu acis, kā svarīga ir jūsu vietnes dublēšana. Viens hakeris var izņemt gadu darbu. Datu dublēšana nav obligāta, tā ir nepieciešamība.
Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu piedāvā sava veida rezerves kopijas. Daži, piemēram, Bluehost, pat piedāvā bezmaksas ikdienas dublējumus. Pārbaudiet, vai mitināšanas uzņēmums regulāri veic pilnu jūsu vietņu dublējumu. Tas ļaus jums atjaunot vietni, ja notiks neiedomājams.

Pārliecinieties, vai varat viegli dublēt savu vietni, izmantojot vadības paneli. Pārbaudiet arī, lai pārliecinātos, vai dublējumus var viegli atjaunot pats, negaidot, kad atbalsta personāls to izdarīs jūsu vietā.

E-pasta adreses

Atverot tīmekļa biznesu, visticamāk, jūs to darīsit vēlaties, lai ar jūsu vietni būtu saistīta e-pasta adrese piemēram [aizsargāts ar e-pastu] Jums jānoskaidro, vai mitināšanas uzņēmums to atļauj.

Uzziniet, vai hostinga uzņēmumam ir ierobežots e-pasta kontu skaits. Vēl viena svarīga iezīme ir e-pastiem atvēlētais vietas daudzums. Daži uzņēmumi nodrošinās nelielu vietas daudzumu bez maksas un pēc tam mēģinās jums pārdot vairāk vietas, kad jums tas būs nepieciešams. Ja domājat, ka jums būs nepieciešams daudz e-pasta vietas, meklējiet to, izlemjot, kuru saimnieku izvēlēties.
Ir dažas citas lietas, kas jāņem vērā. Iespējams, vēlēsities iestatīt automātisku atbildi vai pārsūtīt e-pastus uz citu kontu. Ir laba ideja noskaidrot, vai mitināšanas uzņēmums to atļauj.

FTP piekļuve

Lai jūsu vietne būtu redzama internetā, jums tā ir jādara augšupielādējiet failus un datus jūsu mitināšanas uzņēmumam. Varat izmantot augšupielādes funkciju, kas atrodama mitināšanas uzņēmumu vadības panelī, taču parasti tas prasa daudz laika, jo jums ir jāaugšupielādē viens fails vienlaikus. Daudz labāks failu augšupielādes veids ir FTP izmantošana.

FTP konta izmantošana, iespējams, ir visplašāk izmantotā metode. Tas ļauj ērti pārsūtīt failus no datora uz tīmekļa resursdatoru. Tas ļauj jums datorā noformēt vietni un pēc tam vienā reizē to augšupielādēt savā tīmekļa mitinātājā.
Pārbaudiet, vai jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmumam ir FTP piekļuve. Jūs, iespējams, nedomājat, ka jums tas tagad ir vajadzīgs, taču kādā brīdī tuvākajā nākotnē FTP neesamība jums radīs problēmas. Daudz labāk ir pārliecināties, ka jūsu jaunais hostinga uzņēmums ļauj augšupielādēt, izmantojot FTP.

Atmaksas politika

Apskatiet naudas atdošanas garantija hostinga uzņēmums piedāvā. Pārliecinieties, ka skaidri saprotat, kad beidzas pārbaudes laiks. Uzziniet, kas notiek, ja atceļat izmēģinājuma laikā. Vai jūs saņemsit pilnu atmaksu vai arī ir jāmaksā atcelšanas maksa??

Uzziniet, kas notiek pēc izmēģinājuma perioda beigām. Vai saimnieks piedāvā proporcionālu atmaksu vai arī iekasē atcelšanas maksu? Mēģiniet atrast mitināšanas uzņēmumu, kas izmēģinājuma laikā piedāvā 100% naudas atdošanas garantiju bez atcelšanas maksas. Ja jūs varat atrast uzņēmumu, kas piedāvā proporcionālu kompensāciju pēc izmēģinājuma perioda, kas ir liels bonuss.

Vairāki domēni

Mūsdienās daudziem cilvēkiem pieder vairāk nekā viens domēns. Pat ja jums vēl nav vairāku domēnu, iespējams, ka nākotnē tas notiks. Pirms reģistrējaties mitināšanai, pārliecinieties, vai varat mitināt vairākus domēnus. Daudzi uzņēmumi pieļauj neierobežotu domēnu izmantošanu. Daži uzņēmumi, jo īpaši mazāki un lētāki uzņēmumi, ierobežos domēnu skaitu.

Reģistrējieties uzņēmumā, kas ļauj neierobežot domēnus. Ja to darīsit tagad, nevajadzēs vēlāk mainīt hostinga uzņēmumus.

Servera jaunināšanas opcijas

Neatkarīgi no tā, ko saka reklāma par jūsu vietņu neierobežotu vietu un joslas platumu, neticiet tam. Izmantojot dalītu mitināšanu, jūs koplietojat joslas platumu ar citām vietnēm. Ja kāda no šīm vietnēm sāk iegūt lielu trafiku, tās aizņem vairāk joslas platuma. Rezultātā jums būs mazāks joslas platums, un tas var negatīvi ietekmēt jūsu vietni.

Koplietojamais hostings ir diezgan labs, un jūs varat izveidot lielu vietni un iegūt daudz trafika bez problēmām. Tomēr, kad jūsu vietne kļūst pārāk liela, lai koplietotu mitināšanu jums būs nepieciešams jaunināt uz speciālu serveri vai VPS. Šie jauninājumi nodrošina vairāk atmiņas, atmiņas un enerģijas. Pirms izvēlēties tīmekļa mitinātāju, pārbaudiet, vai tie piedāvā jauninājumus. Ja viņiem nav īpašu serveru, turpiniet iepirkties un atrodiet citu uzņēmumu, kas to dara, kad pienāks laiks, to būs viegli uzlabot.

Servera Uptime garantija

Tas ir tāds, kuru daudzi cilvēki aizmirst. Ja jūsu vietne nedarbojas, neviens to nevar redzēt. Kad cilvēks atrod jūsu vietni, izmantojot tādu meklētājprogrammu kā Google, bet nevar piekļūt jūsu vietnei, viņš aiziet un dodas uz citu vietni.

Šodien darbspējas laiks ir 99,9%. Atrodiet uzņēmumu, kas piedāvā šo garantiju.

Secinājums

Sākot iepirkšanos par tīmekļa mitināšanu, paturiet prātā šīs 10 funkcijas. Ja veltīsit nedaudz laika tīmekļa mitinātāja iegādei, kas tagad vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, vēlāk ietaupīsit laiku un neapmierinātību..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map