Ndërtuesi më i mirë i faqeve të internetit të pasurive të patundshme për vitin 2020 (Filloni)

Përmbajtja ime mbështetet nga lexuesit nga njerëz të mrekullueshëm si ju. Që do të thotë se mund të fitoja një komision. Mësoni më shumë këtu!


Ndërtuesi i faqes më të mirë të pasurive të patundshme

KËSHTU QË:

A jeni një agjent i pasurive të patundshme që gjuani për kushte si kjo?

 • Ndërtues i faqes së internetit të pasurive të patundshme
 • Si të ndërtoni një faqe në internet të pasurive të patundshme falas
 • Ndërtues i faqes në internet të agjentëve të pasurive të patundshme

Ekziston një mundësi e shkëlqyeshme nëse jeni në këtë artikull.

Por mbi këtë, ndoshta ju kërkoni të ndërtoni një faqe në internet për të marrë emrin tuaj atje.

Ka kuptim vetëm nëse 80% përdorin motorë kërkimi për të gjetur produktin vendor & informacione për shërbimin

Le të shkojmë përpara dhe të shikojmë në një mënyrë të thjeshtë dhe efektive për të ndërtuar faqen e internetit të pasurive të patundshme.

Prisni, por së pari:

A është ky opsion ndërtues i faqes së internetit të pasurive të patundshme për mua?

Ju dëshironi kosto të ulët:

Një çmim i shkëlqyeshëm për të mbajtur lart rrugën tuaj lart dhe mënyrën tuaj të dukshmërisë në internet të lartë.

Kodi Falas:

Asnjëherë mos u shqetësoni nëse duhet të punësoni një programues për të ndërtuar atë që dëshironi. Kjo do t’ju japë mundësinë për të zvarritur dhe lëshuar faqen tuaj në internet ashtu siç dëshironi.

Ju dëshironi mbështetje:

Kur keni pyetje, shqetësime ose çështje që ju nevojiten diku për t’u drejtuar menjëherë.

Kjo ofron mbështetje për faqen tuaj të internetit, kështu që nuk prisni ndonjëherë të punësoni dikë ose thjesht lihet në errësirë ​​jo të sigurt.

Ti e di çfarë:

Më lejoni t’ju them një histori të shpejtë:

Unë po flisja me një mik të mi në lojën e topit të djalit tonë një natë në pranverë.

Ai po më tregonte se si sapo u bë sekser dhe pritja e tij po priste ta provonte këtë.

Unë i thashë:

Djalosh, duhet të krijosh një faqe në internet dhe të funksionosh me një thirrje vrasëse në faqen e uljes së veprimit për të tërhequr klientë të rinj dhe drejtoni një fushatë PPC lokalisht për këtë.

Unë do të thotë, në fund të fundit, ju doni të markësoni emrin tuaj në tregun e pasurive të patundshme.

Ai një lloj të hezituar: Jo me të vërtetë të kuptuarit.

Kështu që unë i shpjegova gjithçka dhe i thashë se mund ta ndihmoja me ndërtimin e uebfaqes së tij të seksit.

por,

Kjo lloj goditi mua, dhe unë, mendova:

Duhet të jetë një mënyrë e thjeshtë për sekserët të krijojnë me lehtësi një faqe në internet pa u shqetësuar për kodimin, zhvillimin dhe punësimin e dikujt si unë.

Isshtë mjaft e zënë duke qenë sekser, apo jo?

Kështu që,

Unë dola jashtë dhe gjeta një mundësi super të lehtë për çdo sekser të ndërtojë faqen e tyre të internetit me karakteristika të fuqishme që ata dëshirojnë.

Unë do t’ju lejoj të provoni këtë

përdorim Wix Për të ndërtuar faqen tuaj të internetit të pasurive të patundshme sot

Faqe Hyrëse e Wix.com

Wix ofron një zgjidhje të thjeshtë për nevojat tuaja të pasurive të patundshme me shabllone me porosi të bëra për mendje në realitet.

Ata ju caktuan për marketing, SEO, miqësor me celularin, analitikën e faqeve dhe një ton më shumë.

Një gjë tjetër e shkëlqyeshme janë të gjitha aplikacionet, në mënyrë që të përshtatni faqen tuaj të internetit.

Le të themi se dëshironi të bëni takime për së shpejti të jeni klientë. Kjo është e mundur.

Përfitimet e shkëlqyera për ju:

 • Modelet e faqeve të internetit të pasurive të patundshme për ju që të zgjidhni
 • Përshtatni me lehtësi faqen tuaj me një tërheqje të thjeshtë & Karakteristikat e rënies
 • Hosting Sigurt Vetëm Për Ju
 • Klientët tuaj mund të bëjnë emërime 24/7
 • Mjetet SEO për t’ju ndihmuar të gjeni lehtësisht në internet
 • Trego pronat e tua me shtesën e aplikacionit (Më shumë në atë më poshtë)

Pra, sa e thjeshtë është të fillosh?

Filloni duke ndërtuar faqen tuaj të pasurive të patundshme

Shkoni në faqen kryesore dhe goditni “Regjistrohu“(Merr 3 minuta ose më pak)

atëherë:

Në anën e majtë pasi të futet në kategorinë e biznesit, dhe më pas “Pasuri të paluajtshme”

Shënim i shpejtë:  E testova disa herë dhe ju mund të keni një faqe tjetër. Thjesht goditni seksionin e biznesit dhe duhet të jeni mirë.

Modelet Wix të Pasurive të Patundshme

Pastaj Bum:  

Ju keni të gjitha modelet e internetit të pasurive të patundshme pikërisht përpara jush

shabllone në faqen e internetit të pasurive të patundshme

Nga Këtu, thjesht zgjidhni atë që dëshironi dhe ndërsa rri pezull mbi modelin do t’ju ​​lejojë ta modifikoni.

Një shënim i fundit:

Mos ngurroni të kërkoni nëpër të gjitha shabllonet.

Ata mund të mos jenë të etiketuar për pasuri të paluajtshme, por kjo nuk do të thotë se ata nuk do të përshtaten me nevojën tuaj.

Le të Shikojmë Një Shtesë të Madhe për Uebfaqen tuaj të Pasurive të Patundshme

Wix Aplikacioni i Ndërtuesve të Uebfaqeve të Pasurive të Patundshme – Një shtesë e mrekullueshme

Shtë një gjë të kesh një faqe në internet të mrekullueshme të pasurive të patundshme.

Por është tjetër gjë kur të merrni disa shtesa që mund të përmirësojnë vërtet klientët tuaj dhe përvojën e klientëve tuaj të mundshëm.

Simple-Real-Estate

Kjo lejon një agjent të pasurive të patundshme të shtojë listat e tyre në një mënyrë shumë të bukur. Shtë gjithashtu një sistem i tërë menaxhimi.

Disa gjallërim:

 • Qasje e lehtë e klientit / klientit nga celulari, tableti ose smartphone
 • Menaxhoni pasuritë
 • Përditësime të Lehta

Opsionet e çmimeve:

Ky aplikacion fillon falas i cili është i kufizuar në disa gjëra.

për 9,99 dollarë në muaj do të merrni përmirësimet premium.

Linja e Fundit:

Nëse jeni serioz, do ta konsideroja me të vërtetë azhurnimin për të marrë tiparet e plota.

Këtu është dashja kryesore që shpjegon aplikacionin:

Aplikuesi për ndërtimin e faqeve të internetit të pasurive të patundshme Wix APP

Një përfundim i shpejtë mbi këtë ndërtues të faqeve të pasurive të patundshme

Siç mund ta shihni që Wix ofron një grup të shkëlqyeshëm për një agjent të pasurive të patundshme që kërkon të ndërtojë një faqe në internet të pasurive të patundshme.

Ajo ofron shabllone të shkëlqyera

Një aplikacion i shkëlqyeshëm

Dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit.

Shko kontrolloje dhe shiko se si funksionon.

Filloni duke ndërtuar faqen tuaj të pasurive të patundshme

Pyetje e shpejtë për ju:

A keni qenë në kërkim për një ndërtues të internetit të pasurive të patundshme?

Apo keni ndonjë përvojë në ndërtimin e një me Wix?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map