Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet për vitin 2020 (Gjeni ndërtuesin e faqes suaj të internetit)

Përmbajtja ime mbështetet nga lexuesit nga njerëz të mrekullueshëm si ju. Që do të thotë se mund të fitoja një komision. Mësoni më shumë këtu!


Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet

A mund të pajtohemi?

Ju mund të keni shtypur në termat tuaj të preferuar të motorit të kërkimit si.

 • Ndërtuesit e faqeve në internet
 • Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet
 • Programi më i mirë për ndërtuesin e faqes në internet

Ose, diçka e tillë.

Unë në fakt e bëra vetë.

Por, një gjë që mendova ishte, jo çdo krijues i faqes në internet është krijuar i barabartë

Sidomos, të gjithë kemi arsye për të krijuar një të drejtë?

Kur kontrollova në rezultatet më të larta të kërkimit, ata të gjithë kishin ndërtues të faqeve në internet si p.sh.

 • Wix
 • Squarespace
 • Weebly

Unë pashë që ata po përqendroheshin vetëm në ato themelore, gjë që është e mrekullueshme.

Por, mendova se do të ishte më argëtuese t’ju tregoja më të mirat për secilën kategori.

sepse, vetëm sepse dua një ndërtues themelor të faqes në internet.

Nuk do të thotë që nuk dëshiron që dikush të ndërtojë një faqe të internetit të drejtë tregtare?

Darn djathtas:

Dhe, nëse ky është rasti:

Ndërtuesi # 1 i e-commerce nuk është i njëjtë me ndërtuesin # 1 të faqes së internetit për një fillestar gjithmonë.

Kështu që, më lejoni t’ju tregoj renditjen time në vendin e parë në secilën kategori.

Dhe gjithashtu:

Unë do t’ju jap burime të mrekullueshme në faqen time të internetit që do t’ju ndihmojnë të merrni vendimin.

Ky do të jetë një fillim i mrekullueshëm edhe pse me siguri.

Ndërtuesi më i mirë i faqes në internet për të ndërtuar një dyqan online

Blerje faqen kryesore

Kjo ndoshta nuk është befasi.

Lehtësisht ndërtuesi më i mirë i tregtisë elektronike në treg është Shopify.

Të mirat:

 • Lehtë për tu filluar
 • Shërbim i mahnitshëm i klientit
 • Fillon me vetëm 29 dollarë dollarë
 • Mjete të mrekullueshme për SEO dhe marketing
 • Integrimi i thjeshtë i një blogu
 • Dyqanet më të mirë i besojnë Shopify (Tesla, LA Lakers, ETC)
 • 14 Gjykim falas që është tarifë rreziku

Të këqijat:

 • Shtesë pagese për aplikacionin – ju paguani tarifa. por unë do të them, këto shtojnë vlerën e dyqaneve tuaja.
 • Duke ditur Shopify Liquid – Shopify ka gjuhën e vet koduese që mund të jetë një kurbë mësimi për disa
 • Tarifat e mundshme të transaksionit të platformës

Mimi:

 • Shopify Lite – 9 dollarë
 • Shopify themelore – 29 dollarë
 • Shopify – 79 dollarë
 • Shopify i Avancuar – 299 dollarë
 • Shopify Plus – 2K And Up

Testi i Shërbimit të Klientit Unë Ran

Unë arrita të Shopify për ndihmë për të parë kohën e kthesës për ndihmë. Lehtë nën 20 sekonda. Ishte i tronditur nga ky numër.

Whatfarë dëshironi të shikoni për të bërë hulumtimin tuaj

5 Ndërtuesit e internetit më të mirë të e-commerce

Grafiku i Krahasimit të e-Tregtisë

Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet për fotografë

Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet për një fotograf

Mund të ketë shumë gjëra që shkojnë në zgjedhjen e një krijuesi të faqes në internet fotografi që i përshtatet nevojave tuaja.

ju mund të keni nevojë

 • Aftësi për klientët tuaj për të blerë në internet
 • Programet e emërimeve në internet
 • Shfaqni punën tuaj të mrekullueshme

pavarësisht:

Ju duhet të merrni një faqe në internet.

Tani, Opsioni # 1 Unë kam rekomanduar është Wix.

Unë i dua opsionet që ofron dhe lehtësinë e përdorimit pavarësisht nivelit tënd të ndërtimit të faqes në internet.

Kam dëgjuar një ton përgjigjesh dhe vlerësimesh të mira mbi të kur bëj edhe hulumtimin tim.

Karakteristikat kryesore më pëlqejnë Rreth Wix

 • E shkëlqyeshme për të përmirësuar faqen tuaj të internetit
 • Karakteristikat e marketingut me email për të dërguar informacione tek klientët tuaj
 • Krijoni një dyqan dixhital me fotot tuaja
 • Lërini klientët tuaj të rezervojnë emërimet në faqen tuaj
 • Tregoni me lehtësi vlerësimet e klientëve në faqen tuaj të internetit

Cons për mua

 • Mundësia për të transferuar faqen tuaj të internetit jashtë Wix.
 • Shërbimi ndaj klientit. Unë personalisht do të doja të shihja një tipar chat

Ixmimi Wix

Aty ku dëshironi të filloni të bëni kërkimet tuaja

4 Ndërtuesit e faqeve të fotografive më të mira

Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet për fillestarët dhe një biznes i vogël

Ndërtuesit më të mirë të faqes në internet për fillestarët

Kjo pjesë unë personalisht mendoj se ju mund të shkoni me 3 opsione të ndryshme dhe të jeni të lumtur.

Unë bëj:

vendosni Wix lart.

por:

Weebly And Squarespace janë të dyja opsione shumë të mrekullueshme.

Ixmimi Wix

Karakteristika Oferta Wix

 • Krijues i thjeshtë i faqeve të internetit tërheqëse dhe tërheqëse që çdokush mund të marrë
 • Një mundësi falas për ta provuar atë
 • Ton të shablloneve për t’ju ndihmuar të hartoni një faqe në internet të mrekullueshme

Karakteristikat që do të ndihmojnë vërtet një biznes i vogël

 • Shtoni një hartë për të treguar vendndodhjen tuaj
 • Afishoni me lehtësi orët e punës tuaj
 • Lërini klientët tuaj të rezervojnë emërimet direkt në faqen tuaj
 • Formë e lehtë kontakti, në mënyrë që ata të kontaktojnë pa ndonjë ngutje
 • Dërgoni tekste me porosi drejtpërdrejt në telefonin e klientëve tuaj
 • Ofroni bisedë të drejtpërdrejtë në faqen tuaj të internetit (Duajeni këtë)
 • Integroni lehtësisht median sociale me faqen tuaj të internetit
 • Mjete SEO për të bërë optimizimin e faqes sonë të internetit shumë më të lehtë

Farë doni të lexoni për të vendosur

3 Ndërtuesit më të mirë të faqeve në internet për fillestarët

Ndërtuesi më i mirë i faqes në internet për pronarët e restoranteve

ndërtuesit e faqeve të internetit të restoranteve

Të kesh një faqe në internet për biznesin tënd të restorantit është një gjë totale e domosdoshme.

Njerëzit tanë që kërkojnë në internet për faqet e internetit dhe është e rëndësishme që ju të gjendeni lehtësisht.

Pra, ndërtuesi më i mirë i faqes në internet për një restorant në tabelat e mia është pjata Flavour.

Pllakë e përgjithshme e aromës thjesht sigurohet që ta bëni atë të ndodhë kur bëhet fjalë për ndërtimin e një siti për restorantin tuaj.

Karakteristikat kryesore që i dua

 • Menaxhimi i menusë. Bëni një menu të mahnitshme për audiencën tuaj. SYNC me Facebook gjithashtu.
 • Optimizuar për celular
 • Shitet dhuratat tuaja
 • Menaxhoni shumë vende me lehtësi.

Mimet për Flavorplate

Icingmimet e pllakave të aromës

Farë dëshironi të lexoni për të zgjedhur ndërtuesin e restorantit tuaj

Ndërtuesit më të mirë të faqeve në internet të restoranteve

Ndërtuesi më i mirë falas i faqes në internet

Për mua personalisht opsionet më të mira për ndërtuesit e faqeve të internetit Weebly dhe Wix janë

Ata të dy ofrojnë mundësi falas, por natyrisht me kufij dhe duke qenë një nën-domain që nuk e zotëron ti.

Gjithashtu, ata do të hedhin reklama në faqen tuaj gjithashtu.

Këto janë mënyra të mrekullueshme për të provuar se çfarë mund të bëni.

por:

Unë nuk rekomandoj ta bëj këtë afat të gjatë.

Farë duhet të lexoni për të filluar me këta dy

Rishikim Weebly

Wix Vs Weebly

Përfundim mbi të gjithë ndërtuesit më të mirë të faqes në internet

Siç mund ta shihni:

Ne bëmë një përmbledhje të shkurtër të secilit seksion, në mënyrë që të merrni një ide se cila është më e mira për arsyen e ndërtimit të një uebfaqeje.

Nga këtu:

Ju mund të përdorni lidhjet në fund të seksionit për të bërë më shumë hulumtime dhe detyra shtëpie për të shënuar opsionin tuaj më të mirë.

Mbani mend:

Provojini ato.

Bëni një regjistrim të shpejtë të ndoshta top 2-shit tuaj dhe shikoni se si ndjehet për tuajin

Keni ndonjë pyetje, ose komente?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map