15 faktų apie elektroninę prekybą, kuri jus palaikys naktį (2020 m.)

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


el. prekybos statistika

Galvodami apie el. Prekybą, tikriausiai apžvelgiate internetinę parduotuvę, kurioje nuolat reklamuojami nauji pasiūlymai, produktai, paslaugos ir pan.

El. komercija apima žymiai daugiau strategijos rinkodaros požiūriu.

Nors kai kurie rinkodaros specialistai siekia kitų rinkų, kaip gauti didelę naudą, el. Prekybos rinka turi daugybę galimybių.

Interneto verslą lengva pradėti ir pagal šiuos faktus bei statistiką vis dar klesti.

Nors tai vis dar yra palyginti nauja technologija ir pardavimo forma, el. Prekyba gali suteikti pastovių pajamų, o jei esate mažas ar didelis mažmenininkas, turintis fizinę vietą, galite pagerinti savo pardavimų augimą tiesiog pridėdami šį tinklą internete. elementas jūsų pardavimo kanale.

Šie 15 faktų privers jus ne tik patobulinti savo el. Prekybos parduotuvę, bet ir įkvėpti daugybę kitų pardavimo vietų internete..

Daugelis vartotojų nori pirkti internetą dėl įvairių priežasčių.

Kai kurie iš jų apima:

 • Laiką taupantis
 • Mažiau mokesčių
 • Lengva palyginti kainas
 • Nėra minios
 • Daugiau įvairovės

Be to, daugelis pirkėjų renkasi produktus pirmiausia internete ir, prieš eidami į fizinę vietą, suvokia kainą.

Jei būtų siūlomas greitas ir nemokamas pristatymas, daugelis pirkėjų verčiau pirktų internetu, o ne parduotuvėje, kad galėtų įsigyti daiktų, kurie nereikalauja, kad prekės būtų matomos iš pirmų rankų..

Tačiau pirkėjai mažiau linkę ieškoti internetinių prekių, kurioms reikia daugiau tyrimų asmeniškai, pasiūlymų.

Pvz., Pirkėjai gali eiti į parduotuvę ieškoti batų, tačiau vis tiek gali pirkti internetu, jei naršydami telefonus parduotuvėje ras geresnį pasiūlymą..

Pastaba dėl mobiliosios elektroninės komercijos

Mobiliojo el. Prekybos duomenys būsimam augimui

Kaip parodys ši statistika, mobilioji elektroninė prekyba yra labai svarbi mažmenininkams, nusprendusiems teikti internetines parduotuves.

Jei neturite parduotuvės, į kurią galite patekti per telefoną arba kuri yra optimizuota mobiliajam įrenginiui, jums bus daug sunkiau priversti žmones pirkti daiktus iš jūsų parduotuvės, ypač jei tai yra prekė, kurią jie gali rasti iš kitos mažmenininkas.

Mobiliesiems optimizuotose internetinėse parduotuvėse yra greitas ir lengvas išsiregistravimas, naršyklė vienu mygtuko paspaudimu, didesni vaizdai ir intuityvi sąsaja, reaguojanti į slinkties klavišus..

Sukūrę internetinę parduotuvę, kurią galima pasiekti naudojant planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, jūs tikriausiai kas mėnesį pasieksite tūkstančius naujų klientų.

Pradėkime nuo pagrindų

1. Elektroninė komercija iš tikrųjų prasidėjo 1979 m. Michaelas Aldrichas sujungė vidaus televizorių su telefono linija, kad sukurtų internetinį apsipirkimą, kuris suklestėjo devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose, prieš pradedant naudotis internetu..

2. „Amazon“ paleista 1995 m. Tačiau „Amazon“ nepradėjo gauti pelno iki 2003 m. Vidutinė „Amazon“ užsakymo vertė nuo 2012 m. Yra 47,31 USD, ir, žinoma, „Amazon“ yra žinoma kaip viena didžiausių internetinių mažmenininkų..

3. „Netflix“ nebuvo pirmasis internetinis DVD prenumeratos mažmenininkas. „Blockbuster“ sukūrė „Blockbuster.com“ 2004 m., Tačiau neaišku, kada prasidėjo tokia paslauga, kokia buvo „Netflix“. Galų gale „Redbox“ ir „Netflix“ lėmė tai, kad žlugo tai, kas anksčiau buvo didžiausia namų vaizdo pramogų prasme.

4. Nuo 2012 m. Trečiojo ketvirčio per „Paypal“ įvyko 4 423 USD operacijų per sekundę. „Paypal“ pastaraisiais metais išsiplėtė ir tapo žinomiausiu būdu atsiskaityti internetu, neatsisakant kredito kortelės informacijos.

5. „Groupon“ atmetė „Google“ sandorį dėl 6 milijardų dolerių 2010 m. Internetinių sandorių tarpininkas kitais metais tapo IPO.

Kaip socialinė žiniasklaida veikia elektroninę komerciją

6. Zappo uždirba pinigus iš nukreipimų iš socialinės žiniasklaidos. Internetinis mažmenininkas pasiima 0,75 USD iš „Pinterest“, 2,08 USD iš „Facebook“ ir 33,66 USD iš „Twitter“.

7. 46 procentai pirkėjų internete atsižvelgia į socialinę žiniasklaidą, kai nusprendžia pirkti ką nors internetu.

8. 47 procentai pirkėjų sako, kad „Facebook“ daro didžiausią įtaką tam, ką jie perka.

9. 54 procentai „Facebook“ narių naršo savo telefonus. Neabejojama, kad mobilioji elektroninė prekyba greitai išaugo ir toliau atneša milijardus dolerių mažmenininkams, kurie turi mobiliesiems prieinamas internetines parduotuves.

10. „Polyvore“ yra didžiausia vidutinė užsakymo vertė, išlaikant 66,75 USD už užsakymą.

Faktai apie elektroninės komercijos augimą

11. Daugiau kaip 80 procentų interneto vartotojų yra naudojęsi internetu prekėms ir paslaugoms pirkti.

12. 50 proc. Gyventojų internetu daugiau nei vieną kartą apsipirkinėja interneto mažmeninės prekybos parduotuvėse.

13. Elektroninės komercijos pardavimai auga daugiau kaip 19 procentų per metus ir iki 2015 m. Pasieks beveik 1,4 trilijono USD.

14. Labiausiai auganti elektroninės prekybos šalis yra Indija, po jos eina Saudo Arabija, Indonezija, Australija ir Filipinai. Mažiausiai prekybos internetu augimas yra Latvijoje, Ukrainoje ir Prancūzijoje.

15. „eMarketer“ skaičiavimais, mažmeninė elektroninės prekybos apyvarta 2017 m. Siekė 2,3 trilijono USD, ty 23,2 proc. Daugiau nei pernai.

Kai kurie kiti statistiniai duomenys apie elektroninę prekybą

Iš to, kas išdėstyta aukščiau, aišku, kad norint sujungti bet kurį internetinį mažmenininką, svarbu sujungti mobiliąsias ir socialines žiniasklaidos priemones kartu su el. Prekyba..

Tačiau galite sužinoti daug iš šios statistikos ir sužinoti, kas yra didžiausios elektroninės prekybos parduotuvės, kokio amžiaus žmonėms patinka apsipirkti internetu ir kokios mokėjimo formos leidžia klientams paprasčiau pirkti internetu..

Daugelis pirkėjų internetu naudojasi banko pavedimais ar kreditinėmis kortelėmis norėdami sumokėti. Tiesą sakant, 40 procentų pirkinių internetu yra perkama kreditinėmis kortelėmis. Tačiau „Paypal“ greitai auga 35 proc.

Šiaurės Dakotos pirkėjai daugiausia pinigų išleidžia internetu. Paprastai šios valstijos gyventojai 16,17 procentų pajamų išleidžia pirkdami internetu.

Didžiausia elektroninės prekybos parduotuvė dabar yra „Amazon“. Antra yra „eBay“, po jos eina „Apple“, „Walmart“ ir „The Home Depot“.

Internetinėje parduotuvėje apsilanko 31–44 ir 55–65 metų grupės pirkėjai, daugiausia pinigų pirkdami internetu – 68 proc.

Pirkėjai internetu kasmet išleidžia nuo 1 200 iki 1 300 USD pirkdami internetu.

„Pizza Hut“ buvo pirmoji picerijų grandinė, pasiūliusi užsisakyti internetu 1994 m.

Dauguma pirkėjų (71 proc.) Mano, kad geresnį pasiūlymą gali rasti pirkdami internetu, o ne eidami į parduotuvę.

Tikimasi, kad internetinių vartotojų skaičius iki 2015 m. Išaugs iki 201 milijono.

Šiuo metu 195 milijonai interneto vartotojų kas minutę perka daiktus per elektroninės prekybos parduotuves.

E-komercijos prognozės 2019 m. Ir vėliau

Didžioji šios statistikos dalis rodo, kad elektroninė komercija jau yra geriausias būdas įmonėms išplėsti atsargas ir padidinti pardavimus.

Tikėtina, kad per ateinantį dešimtmetį apsipirkimas internete smarkiai išaugs tiek, kad dauguma pirkinių perkama internetu net ir prekėms, kurias pirmiausia reikėjo „pamatyti“..

Taip yra dėl naujos technologijos, greitesnio kasos ir lengvai palyginamų prekių kainų. Tačiau daugiau žmonių taip pat nerimauja dėl nepakankamo apsipirkimo internete saugumo.

Daugybė mažmenininkų, tokių kaip „Target“, „Home Depot“ ir „Neiman Marcus“, internetinės saugos pažeidimų, žmonės ieško saugesnių būdų atsiskaityti internetu, nereikalaudami tiesiogiai pateikti kreditinės kortelės numerio..

Tolesni el. Prekybos žingsniai turi būti pagrįsti saugiu, greitu ir mobiliu apsipirkimu.

Jei mažmenininkai gali užtikrinti, kad pirkėjai, naudodamiesi pirkiniais internete, gaus maloniausią patirtį, nėra jokios priežasties pirkėjams eiti į parduotuvę.

Šaltiniai, kuriuos reikia patikrinti

https://blog.paymill.com/social-media-ecommerce/
http://www.factbrowser.com/tags/ecommerce/
http://mashable.com/2012/11/06/ecommerce-statistics/
http://getlevelten.com/blog/julie-miller/10-shocking-e-commerce-facts
http://www.internetretailer.com/

Taigi, ar kuri nors iš šių statistikų išsiskiria iš jūsų? Arba galite pamatyti statistiką, kuri išties išsiskiria? Man tai buvo tai, kad „4 423 USD operacijų įvyko per „Paypal“ per sekundę”.  Gana beprotiška tai girdėti.

Taigi, jums taip pat gali kilti klausimas!!

Kaip galite sukurti el. Prekybos svetainę?

Noriu duoti jums 2 išteklius.

Tai yra 5 geriausi e-komercijos svetainių kūrėjai

Arba a Puikus „Shopify“ verslo pradžios taškas čia

Vaizdo kreditas: skolinimo memorandumas 
Parašė ir išleido Christopheris Pontine’as

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map