4 nesudėtingos mokesčių paslaugos internetu

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Internetinės mokesčių paslaugosDeklaruoti mokesčius nebūtinai turi būti sudėtinga, atimama daug laiko ar reikalaujama įniršio.

Skaitmeninis amžius atnešė tam tikrų šiuolaikinių patogumų, pavyzdžiui, mokesčių deklaravimą internetu, tačiau dabar, kai kyla mobiliojo įrenginio bumas, netgi galite įrašyti mokesčius tiesiai iš savo telefono.

Šios keturios internetinės mokesčių paslaugos leidžia nepaprastai lengvai pateikti mokesčius.

Šis vadovas apima visas populiariausias svetaines, kuriose 2014 m. Pateikiami mokesčiai internete, ir tai, kaip kiekviena padaro teisingą grąžą taip paprasta, kaip patikrinti jūsų el. Paštą..

Internetinės mokesčių paslaugos

Palengvink savo mokesčius – „TaxSlayer.com“

Konkurencija dėl geriausios internetinės mokesčių paruošimo programinės įrangos yra gana aštri, tačiau „TaxSlayer“ buvo labai agresyvi ir siūlo tam tikras genialias paskatas klientams, kurie nori pateikti šį 2014 metų mokesčių sezoną..

„TaxSlayer“ teikia daugybę privalumų, tokių kaip nebrangi valstybinė el. Aplanka, lengvai naudojama mokesčių programinė įranga ir prieinamos visų rūšių IRS formų, kurių jums gali prireikti, pateikimo parinktys..

Taip pat per „TaxSlayer“ galite pateikti valstybės, federalinės, pakeistos, karinės ir ankstesnių metų deklaracijas.

Yra trys „TaxSlayer“ leidimai, įskaitant nemokamą karinį leidimą, klasikinį leidimą už 9,95 USD ir „premium“ leidimą už 29,95 USD..

Argumentai už

– „TaxSlayer“ teikia nemokamas valstybinių ir federalinių mokesčių deklaracijas aktyviam tarnybiniam kariškiams, o programinė įranga kainuoja tik 9,95 USD, jei esate civilis.
– Sąsaja yra paprasta ir ryškių spalvų. Į kiekvieną klausimą lengva atsakyti ir gana greitai.

Minusai

– Dar nėra mobiliosios versijos.

Klasikinė „TaxSlayer“ versija leidžia lengvai valdyti tokias mokesčių grąžinimo dalis, kaip hipotekos palūkanos, turto mokestis, vaiko priežiūros kreditai, išskaičiuoti duomenys išskaičiuoti ir dar daugiau..

1040EZ padavimas yra greitas procesas ir yra gana tikslus patikrinus.

Programinė įranga tikrina visų rūšių klaidas ir apima visas temas, tokias kaip jūsų namai, darbas, išlaikytiniai ir kiti klausimai, kurie leis uždirbti kreditus ir atskaitymus..

Prieš pateikdami failą, patikrinama galutinė klaidų patikra, kad įsitikintumėte, jog teisingai įvedėte viską.

Jei norite padaryti pertrauką, galite pridėti vietos rezervuarą ir peršokti vėliau atgal, kad užpildytumėte trūkstamą informaciją. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti langelius, kai einate per programinę įrangą.

Tipas yra lengvai įskaitomas ir didelis, o mygtukai lengvai pritaikomi. Jūs tiesiog spustelėkite „Tęsti“, kai būsite pasirengę pereiti į kitą puslapį. Taip pat galite pagreitinti procesą importuodami informaciją iš ankstesnės deklaracijos, išsaugotos „TaxSlayer“.

Jei jums reikia pagalbos, taip pat galite susisiekti su „TaxSlayer“ klientų aptarnavimo telefonu arba el. Paštu.

Tai veikia net ir tiems, kurie teikia nemokamą leidimą. Tačiau yra prioritetinis palaikymo būdas premium vartotojams. Bendrovė taip pat labai aktyviai naudojasi „Twitter“.

Naudojant „TaxSlayer“, galite teisingai pateikti mokesčius ir įsitikinti, kad atliekant galutinį patikrinimą nebus klaidų. Klientų palaikymas visada prieinamas, jei turite klausimų ar jums reikia patarimų, ką pateikti.

Gaukite „Er Done Turbo“ stilių – „TurboTax“

„Intuit’s TurboTax“ visada buvo viena geriausių internetinių mokesčių paruošimo programinės įrangos kompanijų.

Jie siūlo nemokamą mokesčių deklaravimo paraišką ir daugybę funkcijų tiems, kurie perka aukščiausios klasės versiją. Taip pat galite importuoti duomenis, o tai žymiai sumažina duomenų įvedimo laiką, jei verslą ar sau dirbate mažiau nei 1099 metų.

Galite gauti svarbių duomenų iš „ItsDeducvable“ ir „Mint“, kurie abu priklauso „Intuit“.

Argumentai už

– Paprastas naudoti darbalaukyje ar mobiliajame įrenginyje.
– Kiekvienas gali naudoti programinę įrangą, nesvarbu, ar žinote mokesčių įstatymus, ar ne.
– Federalinės grąžos yra nemokamos

Minusai

– Negalite importuoti duomenų, nebent jūs mokate už aukščiausios kokybės paslaugą.

„TurboTax“ yra buitinis vardas. Net jūsų močiutė tikriausiai su jumis kalbėjo apie „TurboTax“ pranašumus.

Dėl šios priežasties jis yra daugumos mokesčių apskaičiavimo programinės įrangos sąrašų viršuje. Šiais metais išbandžius programinę įrangą, „TurboTax“ buvo lengviau naudoti ir dar tikslesnis nei anksčiau.

Tačiau aukščiausios kokybės funkcijos turi daug daugiau. Mokėdami už priemoką, galite lengvai importuoti duomenis iš W-2 ir 1099 formų.

Programinė įranga pasižymi interviu stiliaus stiliumi, leidžiančiu lengvai atsakyti į klausimus ir pamatyti, kokie kreditai ar atskaitymai yra taikomi dirbant pagal mokesčių deklaracijos prašymą..

„TurboTax“ taip pat parodo, kokia gali būti naudingiausia grąža jūsų mokesčių situacijai, kai pateikiate bylą.

Rengiant mokesčių programinę įrangą, visada gali būti padaryta vartotojo klaida, „TurboTax“ žengia dar vieną žingsnį bandydamas pašalinti visas problemas su teisingais klausimais. Jame taip pat galite rasti daiktų, į kuriuos nepastebėjote.

Taip pat nereikia atlikti jokių matematikos skaičiavimų. Programinė įranga padarys viską už jus. Sąsaja yra labai apgalvota ir paprasta, ir jūs netgi galite ja naudotis mobiliajame įrenginyje.

Jei turite problemų, visada galite susisiekti su „Intuit“ internetiniu palaikymo centru, kuriame pateikiama daugybė informacijos, pavyzdžiui, atsakymai į dažniausiai užduodamus ir specializuotus klausimus, taip pat mokesčių įstatymų nurodymai ir klientų aptarnavimo numeriai, jei jums reikia kalbėti su kuo nors..

Imkitės mokesčių deklaravimo veiksmų – „TaxAct.com“

Jei pakankamai žinai apie tai, ką darai, ar gavai paprastą grąžą, kurią nori greitai padaryti, „TaxAct“ yra pigi ir tiksli alternatyva.

„TaxAct“ taip pat prieinama valstybinė el. Naudodami „TaxAct“ galite nemokamai paruošti, el. Failą ir atsispausdinti federalines mokesčių deklaracijas. Vienintelis dalykas, už kurį turite mokėti, yra „eFile“ arba jei norite importuoti duomenis iš ankstesnės grąžos.

Jūs taip pat turite mokėti papildomai, kad galėtumėte pasikalbėti su klientu palaikymo tarnyboje.

Argumentai už

– Nemokamas federalinis el. Pildymas yra paprastas.
– Pigios valstybinės el. Pildymo paslaugos yra pigesnės nei konkurentų.
– Dėl audito palaikymo įmonėms lengva pateikti duomenis internetu.

Minusai

– Palaikymas telefonu nėra nemokamas.
– Mokesčių pagalba ir parama internetu galėtų būti platesnė.

Yra trys „TaxAct“ leidimai, įskaitant nemokamą federalinį leidimą, „Deluxe“ versiją už 9,95 USD ir „Ultimate“ už 17,95 USD..

Jei norite nurodyti failą, turėsite papildomai sumokėti už nemokamą ir „Deluxe“ versiją. „Ultimate“ apima vieną valstijos ir vieną federalinę paraišką.

Taip pat galite atsisiųsti ir įdiegti CD programinę įrangą, kurios vertė neviršija 21,95 USD. Taip pat galite pateikti ankstesnių metų deklaracijas, datuojamas 2000 m.

„TaxAct“ vadovas padeda duomenų teikėjams atsakyti į klausimus, susijusius su jų mokesčių būkle, ir palengvina naudojimąsi daugiau nei 2500 mokesčių patarimų, taip užtikrinant, kad vartotojai turėtų šiek tiek pagalbos ruošdami mokesčių deklaraciją internete..

Taip pat yra mokesčių blizgusis, kuriame yra 300 mokesčių terminų apibrėžimų. Klausimai leidžia „TaxAct“ kad būtų daugiau tikslumo ir vartotojai gautų klaidų tikrinimus, perspėjimus ir grąžinimo / skolos skaitiklį, kuris padėtų jiems išsiaiškinti, ką gaus už mokesčių deklaraciją.

Apskritai, tai puiki mokesčių paruošimo programinė įranga, tačiau galbūt norėsite daugiau pagalbos, jei dar nesate susipažinę su mokesčių deklaravimu patys..

Pirmą kartą padaryk tai teisingai – HRBlock.com

Kai reikia pateikti mokesčius, H&R blokas yra dar vienas namų ūkio pavadinimas.

Tačiau bendrovė praeityje buvo labiau žinoma dėl konsultacijų biure, o ne apie internetinę mokesčių paruošimo programinę įrangą. 2014 m. Ji yra viena iš geriausių internetinių mokesčių apskaičiavimo programinės įrangos.

Su daugybe padavimo parinkčių, išsamių patarimų ir didelio tikslumo, tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie tik pradeda mokesčių deklaravimą ir gali žinoti ne tiek, kiek reikia teisingai grąžinti..

Argumentai už

– H&„R Block“ padeda asmenims ir įmonėms gauti kuo tikslesnes mokesčių deklaracijas.
– Į kainą įskaičiuotos federalinės ir valstijos dokumentų pateikimo, klientų aptarnavimo ir papildomos priemonės.

Minusai

– Programinė įranga nėra nemokama ir jos kaina yra didesnė nei konkurentų – nuo 27,95 iki 34,95 USD.

Mokesčių mokėtojams patiks platus paslaugų, kurias gauna naudojant šią programinę įrangą, spektras.

Nepaisant kainos, ji yra verta pinigų, jei jums reikalinga profesionali pagalba suprantant mokesčius ir norint gauti kuo tikslesnę grąžą.

Jie taip pat turi tūkstančius mažmeninės prekybos biurų visoje šalyje, todėl nesunku gauti pagalbos iškilus problemoms, jei patekote į kelių bloką.

Visų tipų failų tvarkytojai gali gauti pagalbą su H&R Blokuoti taip pat. Nesvarbu, ar esate savarankiškai dirbantis asmuo, investuotojas, ar tik vienas iš tėvų, bandantis suprasti vaiko priežiūros kreditą, yra daugybė būdų, kaip H&„R Block“ tai išsiaiškina savo vartotojams ir pateikia patarimus, kai atsakote į klausimus, kad užtikrintumėte kuo tikslesnį grąžinimą..

Grąžinti pinigus taip pat lengva H&R blokuoti, kuriame pateikiamos kelios išmokėjimo galimybės, įskaitant tiesioginį įnašą, čekį ar išankstinio mokėjimo kortelės įmoką.

Taip pat galite paprašyti valstybės numatomo grąžinimo tikrinimo, kad būtų sumokėtas 13 USD mokestis, kuris yra panašus į paskolą.

Palaikymas taip pat yra geriausias su H&„R Block“ ir jis prieinamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Parašė ir išleido Christopheris Pontine’as ir Cynthia Adams

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map