8 puikios savybės, kurias turite turėti savo el. Prekybos svetainėje

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Raudonas raktas su pirkinių krepšeliu
Turi saugią svetainę

El. Komercijos pasaulis driekiasi visomis kryptimis, bet kaip žinoti, ar vairuoji teisingai?

Kadangi šiandien tūkstančiai verslo įmonių pradeda veiklą internete, daugelis patenka į spąstus ir tiksliai netaiko savo internetinių parduotuvių ir reklamuojasi dešine koja..

Jūsų el. Prekybos svetainėje yra visų rūšių novatoriškų funkcijų, kurios padės jums ir jūsų lankytojams tapti geresnėmis.

Tai yra keli populiariausi šiandieninių internetinio verslo svetainių pasirinkimai.

1. Suprojektuokite saugią svetainę

Svarbu ir svarbiausia užtikrinti, kad jūsų svetainėje būtų saugu lankytis. Visų rūšių duomenis galima bendrinti internete, tačiau norite įsitikinti, kad tuos duomenis gali pasiekti tik leistini žmonės.

Be to, turėtumėte įsitikinti, kad turite saugos sertifikatus ir saugius pirkinių krepšelius, kad apsaugotumėte ir savo lankytojus.

Daugelis verslo savininkų tiesiog nemano, kad bus nulaužti, arba mano, kad vėliau gali prisidėti užtikrindami saugumą.

Tačiau geriau nuo pat pradžių įtraukti saugumą, kuriant patikimą foną.

Šiandien el. Prekybos svetainėse įdiegiami tikslūs PCI atitikties nuskaitymai ir kontrolės priemonės, kad būtų užtikrinta, jog neįvyks įsilaužimai.

2. Atsakykite į „Viskas mobili“

Mobilioji elektroninė komercija perėmė. Kai populiarėja naršymas planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, įmonės turi pasiruošti, jei jų svetainės nesuderinamos su mobiliųjų įrenginių naršymu ir bakstelėjimu.

Jei praėjusių metų „Juodojo penktadienio“ metu buvo kokių nors požymių, mobiliųjų telefonų pirkimo tendencija su kiekvienais naujais metais tikrai didėja.

Galite sukurti geresnę mobiliųjų įrenginių patirtį nuo pat pradžių, nenustatydami atskiros svetainės mobiliųjų įrenginių vartotojams.

3. Siūlykite lanksčius tiesioginius pokalbius

Tiesioginis pokalbis yra puikus būdas lankytojams susisiekti su palaikymo tarnyba, užduoti klausimus, paprašyti daugiau informacijos ar net pasiteirauti apie specialius pasiūlymus ir produktus.

Šiandien daugelis žmonių nenori praleisti laiko palaikydami telefoną su klientų aptarnavimo agentu.

Jie nori iškart gauti atsakymus. Tiesioginis pokalbis gali būti tas sprendimas jūsų svetainėje.

4. Kurkite ir tvarkykite turinį

Svetainės, kuriose yra madingas ir aktualus turinys, bus populiaresnės nei svetainė, kuri niekada nėra atnaujinama.

Turėdami dažnai užduodamų klausimų skyrių, tinklaraštį ir straipsnius, jūs siūlote įvairią autoritetingą informaciją, nuorodas ir reklamos galimybes.

Be to, jei klientams kyla klausimų apie gaminius ar jie nori jaustis saugūs pirkdami, jie ieškos DUK puslapio, kuriame paaiškinta apie pristatymą, grąžinimus, įmonės politiką, specialius ir kitus dalykus..

5. Įgykite didžiausią klientų patirtį

Yra visokių šabloninių el. Prekybos svetainių, tačiau pritaikyta el. Prekybos svetainė laimės kiekvieną kartą.

Galite sukurti tai, kas iš tikrųjų susijusi su jūsų prekės ženklu ir siūlo daugiau informacijos nei internetinė parduotuvė šablonų gamykloje. Galite atlikti tokius dalykus, kaip pasiūlyti pritaikytas dovanas ir dar daugiau.

6. Dalinkis tuo, visu tuo

Socialinė žiniasklaida eina koja kojon su elektronine komercija. Žmonės dalijasi viskuo internete ir nori pasidalinti nuostabiais dalykais, kuriuos randa internetinėse parduotuvėse.

Kai šalia savo produktų įtrauksite socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukus, garantuojate, kad žmonės rinks produktus „Facebook“, „Twitter“ ir „Pinterest“.

7. Būk daugiakalbis

Internetas yra toks platus, kad elektroninės prekybos svetainėse tikrai reikia pasiūlyti daugiakalbes galimybes, kad pasiektų tuos vartotojus, kuriems gali patikti jūsų produktas, tačiau jie negali išsiaiškinti jokios informacijos, nes jūs siūlote tik anglų kalbą..

Pirmiausia turėtumėte peržiūrėti savo analizės duomenis, kad pamatytumėte demografinius rodiklius ir lankytojų kalbos nuostatas. Jei daugiakalbė kalba atrodo tinkamas pasirinkimas, galbūt laikas pakeisti.

8. Rekomenduokite lankytojo produktus

Kai turite asmeninių produktų rekomendacijas, jūs siūlote geresnį būdą padidinti konversijų skaičių savo svetainėje ir pateikti suasmenintą pirkinių krepšelį, kuris klientams padeda lengviau rasti tai, ko jie nori.

Tiesiog trumpa pastaba:

Jei norite sužinoti kai kuriuos el. Prekybos svetainių kūrėjų sąrašus, spustelėkite čia arba čia ir tai turėtų padaryti.

Sėkmingos el. Prekybos svetainės priklauso nuo to, kiek laiko ir energijos įdėsite į technologijas. Kai įtrauksite saugumą, bendrinimą, naršymą mobiliaisiais, naujas technologijas ir suasmenintus apsipirkimus, lankytojai greičiausiai labiau pradžiugins jūsų parduotuvę ir pakvies tai padaryti ir kitus.

Ar turite kokių nors savo el. Prekybos svetainės funkcijų ar funkcijų, kurių norėtumėte?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map