Ar teisingai naudojate spalvas savo svetainėje?

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


ką reiškia spalvos
Ar kada nors pagalvojote apie tai?

Kaip spalvos paveikia mano svetainę??

Jei ne, skaitykite toliau.

Tinklalapiai dažnai žvelgia į spalvas vien tam, kad sureaguotų iš lankytojų. Be abejo, kiekvienas turi savo mėgstamas spalvas, kuriomis džiaugiasi, ar supranta, ar ne.

Tačiau kvalifikuotas interneto dizaineris taip pat supranta, kokia svarbi svetainės spalva. Spalvos gali reikšti bet kokias reikšmes, kurios verčia vartotojus atkreipti dėmesį į tam tikrus jūsų svetainėje esančius produktus ir paslaugas.

Geras spalvų pasirinkimas reikalauja kruopštaus planavimo, o tinkamai atlikus – tai gali įtakoti tai, kaip lankytojai interpretuoja tai, ką mato žiūrėdami į jūsų svetainę.

Spalvos žmonėms reiškia įvairius dalykus, tačiau šiame vadove pateikiami tam tikri įžvalgos apie spalvų suvokimo būdus ir kaip pasirinkti tinkamą spalvų dizainą savo interneto dizainui..

Spalvų galia versle

Spalva visada turės galingą pasąmonės poveikį žmonėms. Kiekviename gyvenimo etape mes žiūrime į skirtingas spalvas. Jei lauke debesuota, pasaulis mums pilkas, priešakinis ir niūrus.

Jei lauke saulėta, pasaulis yra šviesus ir putojantis. Kai pritaikote informaciją apie spalvas verslui, tada norėsite pagerinti savo verslo profilį ir rinkodarą, tinkamai naudodami spalvas.

Kuriant svetainę, spalvos reiškia viską. Spalvos turi keletą reikšmių, tačiau sunku išvengti, ką jos reiškia įmonėms. Dauguma įmonių naudoja raudoną spalvą, nes tai įkvepia žmones imtis veiksmų. Štai kodėl tiek daug raginimo veikti mygtukų ir nuorodų svetainėse yra raudonos spalvos.

Visame spektre taip pat yra įvairių būdų, kaip susieti vienas spalvas su kitomis, kad jos komplimentuotų ir palengvintų jūsų svetainę.

Žmonės paprastai nemėgsta matyti vienos spalvos spalvų, pavyzdžiui, geltonos ar neoninės, svetainių. Tai verčia lankytojus atsitraukti nuo svetainės, o ne ieškoti informacijos.

Tai, kaip pasirinksite spalvų teoriją įtraukti į savo interneto dizainą, turėtų būti strateginis, tačiau atitikti ir jūsų prekės ženklą. Jei tik pradedate kurti su savo prekės ženklu, spalvų pasirinkimas paprastai prasideda nuo jūsų pramonės srities.

Pavyzdžiui, pramonės šakoms būdingos spalvos gali būti ekologiškos ekologiniam turizmui arba sutaupyti pinigų. Violetinė gali būti taikoma ir madai ar grožiui. Kai pradedate pasirinkti savo prekės ženklo spalvas, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip tos spalvos atspindės jūsų pramonę.

Nors nenorite pasirinkti tų pačių spalvų kaip konkurentai, norite prisitaikyti prie savo pramonės srities ir iššaukti vartotojų atsakymą, kuris nebus supainiotas, jei pasirinksite keistą spalvą. Pavyzdžiui, rožinę spalvą gali būti sudėtinga parduoti naudojant elektrinius įrankius.

Sienų spalvos

Ar žinojai, kad sienos spalvos gali pakeisti tai, kaip žmogus jaučia temperatūrą? Šiltos spalvos, tokios kaip raudona ir geltona, iš tikrųjų mano, kad kambarys yra šiltesnis vien dėl spalvos.

Šaltos spalvos, tokios kaip šviesiai violetinė ir mėlyna, dažnai verčia žmones tikėti, kad kambaryje yra šalčiau.

Per visą istoriją verslai naudojo šią žmonių psichologiją, norėdami sutaupyti šildymo ir vėsinimo išlaidas, taip pat žmonėms suvokdami, kad jų kavinė žiemą yra šilčiausia dėl oranžinių sienų..

Iškvieskite atsakymą

Spalva taip pat sužadina žmonių emocijas. Skirtingų kultūrų žmonės dažnai į spalvas žiūri labai skirtingai.

Pvz., Geltona gali priversti jus galvoti apie saulėgrąžą, tačiau tai gali priversti ką nors kitą galvoti apie laidotuves, nes geltona spalva gali būti mirties simbolis. Kiekvienas žmogus taip pat mėgsta spalvas.

Jūs neturėtumėte remtis savo spalvų pasirinkimu vengdami to, kas žmonėms nepatinka. Spalvą turėtumėte pasirinkti remdamiesi emocine reakcija, kurią greičiausiai sulauksite daugumos lankytojų.

Suprasti spalvų reikšmę

Ką reiškia spalvos

Žalia spalva daugelyje tyrimų buvo susieta su kūrybiškumu. Žmonėms dažniausiai patinka žalia spalva, ir tai turi teigiamą ryšį su augimu, atgimimu, gamta, grynumu ir t. T..

Žalia spalva pažymėtos svetainės gali būti ekologiškos. Kiti gali tiesiog susieti žalią spalvą su genialiu intelektu. Ištyrę, ką reiškia spalvos, galite geriau suprasti savo svetainės atsakymus. Čia yra keletas pagrindinių spalvų reikšmių:

Raudona: agresija, pyktis, įniršis

Violetinė: moteriška, geidulinga, aistringa

Mėlyna: ramumas, liūdesys, švelnus

Rožinė: moteriška, laiminga

Juoda: Stiprumas, priešakinis

Tai, kaip jūs naudojate spalvą, yra tokia pat svarbi kaip ir jūsų pasirinktos spalvos. Visoms svetainėms naudinga ne tik nuspėjama, bet ir kūrybinga spalvų paletė. Norite paryškinti tam tikras savo svetainės dalis ir įsitikinti, kad joje apskritai yra vieningas jausmas.

Kokios spalvos skatina lankytojus spustelėti

Nesvarbu, ar norite, kad lankytojai spustelėtų skelbimą, perskaitytų istoriją ar tiesiog ką nors nusipirktų, greičiausiai turite skirtingas nuorodas, mygtukus ir Išsiregistravimo mygtukai (skaitykite straipsnį „Duomenų bazėje esantis„ Pridėti į krepšelį “informacija: Informacija, į ką reikia atsižvelgti“, norėdami sužinoti daugiau apie mygtuką „Pridėti į krepšelį“). Kokia turėtų būti šių spalvų spalva?

Tinklalapių dizaine naudojami penki populiarūs spalvų pasirinkimai, kurie atkreips jūsų lankytojo dėmesį.

Raudona: Yra priežastis, kad „Pinterest“ yra raudonos spalvos. „Google“ taip pat raudonai naudoja daugumą mygtukų. Raudona yra susijusi su pykčiu, bet taip pat ir meilės spalva. Ši stipri, dinamiška spalva garantuoja sulauksiančio lankytojų atsakymo.

Oranžinė: „Amazon“ garsėja meile oranžinei. Ši šilta, gyva ir energizuojanti spalva nėra tokia ryški kaip raudona, tačiau turi daug kvapo. Oranžinė taip pat laikoma agresyvia.

Tamsiai mėlyna: mėlynos spalvos tonai yra visur internete. Tai taip pat pasikartoja. Tačiau mėlyną spalvą galima pakeisti gražia palete. Jei galvojate apie „Facebook“, čia buvo parodyti tamsesni mėlyni tonai, kad žmonės jaustųsi saugūs. Jei norite, kad klientas jaustųsi saugiai spustelėjęs nuorodą, mėlynas tonas yra geriausias būdas.

Žalia: „Groupon“ naudoja žalią spalvą, nes ji yra saugi ir skatina taupyti pinigus. Žalia įkvėpia optimizmo ir kūrybiškumo. „Green“ geriausiai veikia svetainėse, kuriose daugiausia dėmesio skiriama ekologiškiems gaminiams, perdirbimui ar net pinigų taupymui.

Violetinė: tai veikė „Yahoo“. Vaizduotė, kūrybiškumas, orumas, honoraras, gausa ir aistra – visa tai naudojama apibūdinti šią įvairialypę spalvą. Daugelyje mados, grožio ir apatinio trikotažo svetainių savo dizaine naudojama tam tikra violetinė rūšis. Tačiau „Yahoo“ jį naudoja, nes yra ryškus ir pastebimas minioje.  

Ar vienspalvis laikomas spalvotu?

Monochrominės svetainės taip pat turi savo vietą po saule. Monochromatinėje svetainėje kai kuriais atvejais naudojami juodi, balti ir pilki tonai su mažomis spalvomis. Spalvotos spalvos popierius pabrėžia likusios svetainės monochrominį stilių.

Žmonės yra linkę paryškinti juodaodžius. Tai stiprus, tačiau paslaptingas ir modernus. Juoda taip pat sukelia elegancijos ir galios jausmus. Pilka yra gana neutrali spalva, kuri gali būti beveik nematoma, tačiau vis tiek skatina ramybės jausmą.

Balta yra didžiausia valymo galia, kai reikia išreikšti atvirumą, švarą ir paprastumą.

Monochrominės svetainės veikia daugumoje pramonės sričių, ypač jei naudosite auditoriją naudodami akcento spalvas. Be to, spalvos, naudojamos kartu su vienspalviais piešiniais, turėtų būti ryškios ir pasirodyti jums. Oranžinė, raudona, geltona ir net neoninė žalia yra puikus šios idėjos panaudojimas.

Spalvos mobiliajame dizaine

Eksperimentuoti su spalvomis mobiliajame yra geras dalykas. Akivaizdu, kad norite, kad jūsų svetainė būtų skaitoma visuose įrenginiuose, o tai reiškia, kad paprastos spalvų paletės su ryškiomis spalvomis dažniausiai veikia labai gerai mobiliesiems telefonams.

Spalva kaip akcentai taip pat yra populiari tendencija, nes ji leidžia jūsų svetainei patraukti dėmesį, o mobiliosios naršyklės ieško informacijos.

Tačiau svetainės taip pat naudoja spalvas, kad padarytų pareiškimą. Pvz., Jie gali turėti visiškai raudoną fono spalvą su baltais logotipais ir tekstu mobiliajai versijai. Kitos svetainės tiesiog laikosi tam, kad mygtukai būtų tam tikros spalvos mobiliajame telefone, nes juos lengviau rasti ir spustelėti.

Spalvų tendencijos

Tada yra svetainių, kurios pažeidžia taisykles. Kai kuriose svetainėse labai svarbu sulaužyti taisykles ir naudoti naujas spalvas, kurias žmonės vertina, net jei jos nėra tradicinės.

Viena spalvų tendencija yra retro spalvų temos. Šiose spalvų schemose yra geltonos, rudos ir bliuzo spalvos su kai kuriomis raudonomis spalvomis. Tačiau pastebimiausia yra tai, kad jiems trūksta tikrų „ryškių“ spalvų popso.

Šiose svetainėse nematysite neoninių spalvų.

Tai, kaip naudojate spalvas savo verslo svetainėje, gali reikšti labai daug lankytojų pritraukimo ir jų sugrįžimo. Nors visame pasaulyje spalvos turi skirtingas reikšmes, svarbiau suderinti savo pramonę su spalvomis ar net naudoti spalvą kaip būdą mąstyti už dėžutės, kai jums reikia..

Yra keletas spalvų pasirinkimų, kurie geriau tinka ir akcentams. Pažvelgę ​​į kai kurias spalvų paletes ir į savo prekės ženklą, jūsų svetainė gaus didelę naudą iš geros spalvų teorijos, kuri pritraukia dėmesį dėl visų reikiamų priežasčių.

Taigi, kokios jūsų mintys apie spalvas ir jūsų svetainę ir kaip jos gali pakeisti konversijas ir dar daugiau? Ar tai privertė jus šiek tiek daugiau galvoti apie savo svetainės analizę ar jūsų netrukus pasirodysiančią svetainę? Norėčiau išgirsti jūsų atsiliepimus.

Vaizdo kreditas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map