Žiniatinklis 101: žinokite faktus

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Svetainių talpinimas ir serveriai

Žiniatinklio priegloba yra bet kurios svetainės pagrindas.

Kurdamas svetainę ir kurdamas jos dėmesį ir turinį, žiniatinklio priegloba turi daug svarbos dėl to, ką galite padaryti ir nuveikti naudodami savo domeną..

Prieš pasirenkant žiniatinklio prieglobą svarbu nuspręsti, ką planuojate daryti su savo svetaine.

Jei norite tik draugiško tinklaraščio, kurį galėtų skaityti draugai ir šeimos nariai, arba norite įkurti verslą su veikiančia parduotuve, klientų palaikymo ir augimo galimybėmis, norėsite įvairių tipų prieglobos pagal savo tikslą.

Be šimtų prieglobos kompanijų, yra nemokamų interneto teikėjų, kurie imsis mokesčių nuo 4 USD iki 500 USD per mėnesį už prieglobą.

Pradėkite nuo prieglobos – tai pirmas žingsnis siekiant sukurti sėkmingą vietą internete.

Žiniatinklio prieglobos paveikslėlis

Darbo pradžia

Žiniatinklio prieglobos teikia paslaugą tiems, kurie nori sukurti ir sukurti žiniatinklio vietą. Jie daro jūsų svetainę prieinamą akims visame pasaulyje ir suteikia interneto ryšį žmonėms, norintiems pasiekti jūsų internetinę erdvę.

Žiniatinklio prieglobos teikia daugybę paslaugų – nuo paprasto prieglobos iki svetainių kūrimo ir internetinių parduotuvių valdymo.

Mažiausiame lygmenyje žiniatinklio priegloba pasiūlys tinklalapį ir nedidelę failų prieglobą, kurioje galėsite įkelti failus iš savo kompiuterio į internetą, kad būtų rodomi ir naudojami jūsų svetainei..

Žiniatinklio prieglobos tipai

Kaip minėta aukščiau, yra nemokamų interneto prieglobų. Šio tipo kompiuteriai paprastai nieko neima už tai, kad jums siūlo vietos internete, tačiau jūs negalite naudoti norimo domeno, be to, turite sutikti, kad jų reklama būtų rodoma jūsų tinklalapyje..

Tai gali būti gera idėja kiekvienam, kas tik pradedančiam naudotis internetiniu tinklaraščiu ar asmenine svetaine, tačiau tai nėra idealu tiems, kurie nori pradėti ilgalaikį verslą ar nori labiau kontroliuoti tai, kaip jų svetainė atrodo ir sąveikauja su lankytojų.

Kai kurie dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis bet kurią žiniatinklio prieglobą, yra šie:

* Ar jie turi svetainių kūrimo sistemą su šablonais, ar nuvilkite pastatą?

* Ar jie teikia kokio nors tipo paramą??

* Ar jie naudoja „cPanel“, „ispCP“ ar „ISPConfig“, kad padėtų nustatyti svetainę?

* Kokie yra prieglobos paketai ir kainų planai? Ar yra kokių nors nemokamų??

* Kiek pralaidumo ar saugyklos siūlo pagrindinis kompiuteris?

* Ar galite susikurti savo el. Paštą naudodamiesi savo svetainės domeno pavadinimu?

Lengvi svetainių kūrimo įrankiai

Daugelis šiuolaikinių žiniatinklio prieglobų teikia svetainių kūrimo įrankius. Tai reiškia, kad net ir neturėdami patirties kurdami svetainę, galite lengvai sukurti svetainę naudodamiesi pagrindinio kompiuterio įrankiais ar šablonais, kuriuos pateikia kompiuteris..

Šiais svetainių kūrimo įrankiais į savo svetainę galite pridėti vaizdų, šoninių juostų, teksto, programų, valdiklių, funkcijų ir daug daugiau..

Kai kurie pagrindiniai kompiuteriai reikalauja papildomo mokesčio už savo įrankius, o kiti – nemokamus svetainių kūrimo įrankius su registracija ir hostingo įsigijimu.

Taip pat norite ieškoti tam tikrų tipų sąrankos įrankių, tokių kaip „cPanel“, „ispCP“ ar „ISPConfig“.

Tai yra standartas tarp šiuolaikinių svetainių kūrėjų ir padės jums sukurti dinamiškas svetaines.

Pagalba klientams

Kaip visada, interneto pavaduotojai turėtų pateikti klientų aptarnavimo numerį ir keletą skirtingų būdų susisiekti su palaikymo personalu.

Jei turite klausimų, jums reikia pagalbos naudojant įrankius ar tiesiog nesuprantate paketo parinkčių, susisiekti su palaikymo nariu turėtų būti lengva, kad pateiktumėte bet kokius klausimus..

Be to, norite, kad būtų aukštos kokybės klientų aptarnavimo šeimininkai, kurie įrodė, kad padeda klientams apsaugoti savo svetaines ir tose svetainėse saugomus duomenis..

Hostingo paketai ir parinktys

Visada bus daug galimybių renkantis prieglobos planą ir nusprendžiant dėl pralaidumas, kurio jums reikia paleisti svetainę.

Jei pradedate mažą ir norite tiesiog padaryti ką nors asmeniško, turėtumėte naudotis pagrindiniu prieglobos paketu ir mažo pralaidumo saugykla.

Tiems, kurie planuoja didelius dalykus ar kurie jau yra įsitvirtinę, turėtumėte planuoti didesnius saugojimo ir talpinimo reikalavimus.

Be to, geriausia, jei nustatysite el. Laišką, tiesiogiai susietą su jūsų domeno vardu.

Daugelyje interneto prieglobos paslaugų siūlomas tam tikras skaičius el. Pašto adresų su kiekvienu kainų paketu. Kai kuriais atvejais prireikus galite pridėti papildomų el. Pašto adresų.

Pabandykite prieš pirkdami

Daugelis šeimininkų pateiks nemokamą bandomąją įrangą. Tai puikus būdas sukurti svetainę ir patikrinti žiniatinklio prieglobos galimus įkėlimo įrankius.

Norite įsitikinti, kad bus nesunku sukurti svetainę ir ją vėliau tvarkyti.

Be to, tai leidžia iš arti pažvelgti į tai, kaip galėsite bendrauti su palaikymo personalu, pateikdami visus klausimus, kurie jums gali kilti.

Paprastai tariant, interneto prieglobos turėtų pateikti: FTP tvarkyklę, kad būtų lengviau įkelti duomenis, ir pateikti mokymo priemonių, padėsiančių suprasti, kaip naudotis FTP sistema.

Stebima svetainės veikla

Yra keletas papildomų dalykų, kurių reikia ieškoti naudojantis interneto priegloba, pavyzdžiui, svetainės srauto ir aktyvumo stebėjimas.

Turėtumėte galėti prisijungti prie savo administratoriaus paskyros ir gauti ataskaitas apie tai, kaip gerai veikia jūsų svetainė Alexa rangas ir eismo geografija.

Tai yra puikūs turinio planavimo ir svetainės dizaino įrankiai.

Be šių žiniatinklio prieglobos patarimų, taip pat svarbu prisiregistruoti su saugiu ir patikimu kompiuteriu.

Prieš įsigydami kreditinės kortelės informaciją, visada turėtumėte peržiūrėti visų svetainių prieglobos paslaugų apžvalgas ir įsitikinti, kad prieš naudodamiesi kreditinės kortelės informacija galite patikrinti, ar svetainėje yra norimos funkcijos..

Galite pradėti žiūrėdami į savo mėgstamus tinklaraščius ir svetaines, pasidomėkite jų prieglobos paslaugų teikėjais ir sužinokite, kuri iš šių bendrovių teikia išsamiausias paslaugas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map