Jūsų svetainės išlaidos

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Dauguma sprendimų, kuriuos žmonės priima kurdami ir kurdami svetainę, priima arba sulaužo svetainės sėkmę.

Nors yra būdų, kaip nemokamai pradėti kurti ir kurti naują svetainę, tai nerekomenduojama kaip geriausias būdas, nes tai gali apriboti jūsų, kaip kūrėjo ir žiniatinklio leidėjo, uždarbio galimybes.

Priimant tuos pirmuosius sprendimus, išlaidos turėtų būti laikomos investicijomis.

Sumanios investicijos nereiškia, kad turite išleisti daug pinigų, kad gautumėte puikų rezultatą. Apskritai galite sukurti svetainę už mažiau nei 20 USD.

Jūs pasiruošę?

Pasirinkite tinkamą pagrindinį kompiuterį

„Pink Piggy Bank“
Žinokite apie savo svetainės išlaidas

Čia iš pradžių keliauja daugybė žmonių. Yra pagunda pradėti nuo nemokamos svetainės, nes prieglobos kaina atrodo per didelė.

Yra keletas šeimininkų, kurie už prieglobą imasi mažiau nei 8 USD per mėnesį.

Dabar galbūt nenorėsite pradėti nuo pigaus prieglobos, nes taip pat norite įsitikinti, kad pasirinkote pagrindinį kompiuterį su palaikymu ir daugybe galimybių kurti savo svetainę, tačiau, pavyzdžiui, „GoDaddy“ siūlo svetainės kūrėją, domeno vardą, palaikymą ir daug pralaidumo mažiau nei 10 USD per mėnesį.

Jūs taip pat neprivalote mokėti už metus. Kai kurie šeimininkai gali mokėti už mėnesį arba kas tris mėnesius.

Kai renkatės pagrindinį kompiuterį, pradėkite nuo savo mėgstamų svetainių ir tinklaraščių? Kokius šeimininkus jie naudoja? Pasirinkite pagrindinį kompiuterį, kuris tinka jūsų kainų diapazonui, siūlo svetainių kūrimo pagalbą ir klientų palaikymą.

Sukurkite įvykdomą domeno vardą

Kita klaida – pradėti nuo nemokamos tinklaraščių svetainės, kuri neleidžia turėti savo URL.

Norite turėti savo vietą internete, kuri yra jūsų pačių. Žmonės supras jus dėl jūsų domeno vardo, todėl norite įsitikinti, kad jis kūrybingas.

Įprastos domeno išlaidos svyruoja nuo 10 USD iki daugiau nei 40 USD už registraciją, atsižvelgiant į tai, kokį domeno teikėją naudojate ir ką įtraukiate.

Kai kuriais atvejais įtraukiamas privatumas ir verslo registracija, todėl kaina yra didesnė.

Kituose jūs turėsite juos įsigyti atskirai. Svarbu gauti privačią registraciją, jei pradedate asmeninį tinklaraštį ar nenorite, kad jūsų informacija būtų lengvai randama vietoje..

Dauguma privačių registracijos paslaugų kainuoja apie 10 USD.

Svetainių ir parduotuvių dizaino parinktys

Daugelis kompiuterių teikia paprastą svetainių kūrėją. Tai svarbu, jei neturite daug žiniatinklio kūrimo patirties ar laiko kurti savo sąsają.

Yra daugybė paslaugų, kurios leis jums sukurti savo svetainę naudojantis jų paslaugomis, įskaitant internetinių parduotuvių dizainą, tada perkelti į savo domeną.

Svarbu suprasti, kad svetainių kūrėjai dažnai moka mėnesinius mokesčius, kai kurie taip pat imasi mokesčių už internetines parduotuves.

Pasirinkite paketą, kuris jums pasiūlys reikiamą kiekį variantų, ir tokį, už kurį jūsų parduotuvėje nėra taikomi dideli mokesčiai.

Dauguma paslaugų gali svyruoti nuo 9,95 USD per mėnesį iki daugiau nei 100 USD. Daugeliu atvejų tai taip pat apima saugojimą debesyje – puikus pasirinkimas, jei dirbate keliaudami.

Mokėjimas už visas kitas

Į internetinę svetainę gali patekti ir daugybė kitų išlaidų. Jei nenorite patys valdyti viso turinio, galite samdyti tinklaraštininkus ar įsigyti straipsnių.

Jei norite pasamdyti projektavimo komandą, kad optimizuotumėte savo svetainę paieškos sistemoms, tai taip pat gali kainuoti papildomai.

Tačiau yra nemokamų ar beveik nemokamų būdų tai padaryti. Pvz., Galite įsigyti programinės įrangos ir SEO įrankių, kurie padėtų išsirinkti tinkamus raktinius žodžius ir pamatyti, kaip jūsų svetainei sekasi paieškos variklių sraute už vienkartinį pirkimo mokestį.

Tačiau, jei tik pradedate darbą, peržiūrėkite „viskas viename“ svetainių kūrimo priemonės parinktis, kurios kiekvieną mėnesį už nedidelį mokestį pasiūlys svetainių šablonus, paveikslėlius, SEO optimizavimą ir daug daugiau..

Jei esate labai kuklus, visą šią informaciją galite rasti nemokamai, įskaitant tai, kaip optimizuoti savo svetainę, kurti turinį, naudoti nemokamus svetainių kūrėjus ir dar daugiau, kad kuo mažiau išleistumėte..

Tačiau nepamirškite, jei planuojate užsidirbti pinigų iš savo svetainės, ilgainiui ji gali susimokėti už save ir būsimus atnaujinimus.

Vietos įkūrimo išlaidos nebūtinai turi būti didelės. Paprasta svetainė su domeno vardu, priegloba ir pateiktu svetainės kūrimu kainuoja apie 40 USD.

Protingai rinkitės parinktis ir įsitikinkite, kad turite pakankamai pralaidumo palaikyti srautą į savo svetainę.

Vaizdo kreditas 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map