Kaip sukurti tinklaraštį

Kaip naudotis interneto priegloba

Hostingas yra dar vienas svarbus elementas, kaip sukurti tinklaraštį, tačiau, laimei, tai yra lengva ir suprantama užduotis.


Žiniatinklio priegloba yra vieta, kurioje gyvena jūsų tinklaraštis. Yra trys žiniatinklio prieglobos tipai, kuriuos galite padidinti, kai eisite:

pasirenkant geriausią domeno vardą

Nemokamas priegloba.

Bendras priegloba (rekomenduojama).

VPS talpinimas.

Dedikuoto serverio priegloba.

Jei planuojate tapti autoritetu savo nišoje, nemokamas priegloba nėra išeitis. Nors nemokami prieglobos įrankiai techniškai padarys jūsų turinį prieinamą visuomenei, nemokami interneto prieglobos įrankiai jūsų tinklaraštyje užfiksuos nesąžiningus skelbimus. Be to, jie nedalins pajamų iš skelbimų su jumis. Nemokamą prieglobą lengvai atpažįsta net atsitiktiniai interneto vartotojai, ir šie vartotojai įvertins jūsų darbą pasirodymuose.

Laimei, kita pakopa nėra brangi. Jei apsiperkate, galite gauti bendras priegloba už mažiau nei 10 USD per mėnesį arba dar mažiau. Jei naudojate bendrojo prieglobos paskyrą, jūsų svetainė egzistuoja serveryje su keliais kitais, tačiau failai lieka atskiri. Be to, jūsų prieglobos įmonė neprivers jūsų lankytojų reklamuoti. Daugelis teikėjų siūlo neribotą vietą diske (saugykla), failų perkėlimą (pralaidumą), el. Pašto abonementus ir duomenų bazes.

Dauguma tinklaraštininkų pradeda nuo bendro naudojimo, dėl mažų kainų ir patogumo. Dauguma bendro prieglobos paslaugų teikėjų siūlo puikų palaikymą visą parą, nemokamą domeno vardą ir lengvą būdą pasiekti tinklaraščio užpakalinę dalį ir duomenų bazes. Be to (ir mes pateiksime tai toliau) dauguma teikėjų siūlo „WordPress“ diegimą spustelėjus mygtuką. Mes rekomenduojame „Bluehost.com“. (kaip prisiregistruoti naudojant „Bluehost“, išsamų vadovą)

mėlyna dvasia

Virtualus privatus serveris arba VPS talpinimas, yra žingsnis nuo bendro hostingo tuo, kad kiekviena svetainė yra visiškai atskirta nuo kitos. Galite galvoti apie savo svetainę VPS serveryje, esančiame savo smėlio dėžėje. Kitų svetainių kenkėjiškos programos negali paveikti jūsų. Be to, VPS serveriuose yra numatytas pralaidumas, tai reiškia, kad galėsite aptarnauti savo svetainę daugiau žmonių vienu metu, o jūsų puslapiai bus įkeliami greičiau, kad jie būtų įkelti. Natūralu, kad „VPS“ kompiuteris paleidžia jus daugiau nei pagrindinę bendrojo prieglobos sąskaitą, tačiau gera žinia ta, kad jums nereikia atnaujinti, kol jūsų srautas – ir, tikiuosi, jūsų pelnas – tai pateisina..

Dedikuotas priegloba , be abejo, yra geriausias iš geriausių, tačiau jis ateina su brangia kaina. Naudodamas specialų prieglobą, jūsų svetainė yra atskirame serveryje. Ši sąranka yra nepaprastai saugi ir greita. Tai taip pat nepaprastai brangu. Jei suprantate, kad per dieną sulaukiate tūkstančių paspaudimų ir efektyviai naudojate pajamų iš šio srauto, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pakeisti.

Kol kas – kai pradedate naudotis internetiniu dienoraščiu, jūsų geriausias pasirinkimas bus bendras interneto priegloba. Augant, svarbu žinoti, kad yra galimybių išplėsti mastelį.

Vardo serverių keitimas (DNS)

Norėdami, kad jūsų internetinis dienoraštis veiktų, turite prijungti žiniatinklio prieglobą prie savo domeno vardo, pakeisdami vardų serverius (dar žinomus kaip DNS). Nereikia jaudintis dėl vardų serverių pakeitimo gaukite domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą iš tos pačios vietos. Tada visa tai pasirūpins jūs. Tačiau jei nuspręsite gauti domeno vardą iš, pavyzdžiui, godaddy.com, ir žiniatinklio prieglobą, pavyzdžiui, iš bluehost.com, tuomet turite pakeisti vardų serverius, jei ne, tada jūsų tinklaraštis neveiks. Bet nesijaudinkite, tai nėra sunku padaryti.

Dėl vardų serverių galite įvesti žiniatinklio naršyklėje domeno vardą ir pasiekti svetainę, užuot įvedę tinklaraščio IP adresą. Įsivaizduokite, jei turėtumėte įsiminti kiekvienos norimos aplankyti svetainės IP adresą. Kai išsinuomojate domeną ir nustatote prieglobą – domeno pirkimo sąvoka iš tikrųjų yra šiek tiek klaidinga, turėsite perjungti su tuo domenu susietą vardų serverį..

Priešingu atveju jūsų žiniatinklio priegloba negalės aptarnauti jūsų svetainės. Laimei, tai gana lengva padaryti. Domenų registratorių procesas skiriasi, tačiau paprastai tai daroma maždaug taip:

1. Prisijunkite prie savo domeno registratoriaus (pvz., GoDaddy.com – video pamoka čia), „Namecheap.com“ – video pamoka čia).

2. Pasirinkite "Domenų vardai."

3. Išskleidžiamajame sąraše pasirinkite domeno vardą, kurį norėtumėte redaguoti.

4. Spustelėkite "Atrakinti domeną" ar lygiavertis.

5. Pasirinkite "Keisti vardų serverius" variantas.

6. Į pateiktus laukelius įveskite vardų serverio reikšmes. Jūsų prieglobos paslaugų teikėjas pateiks šias vertes, kai prisiregistruosite.

7. Spustelėkite "Keisti vardo serverius" mygtuką.

Atminkite, kad gali praeiti iki 24 valandų, kol pakeitimas įsigalios.

TL; DR:

Bendras priegloba puikiai tinka daugumai naujų tinklaraštininkų, kurie sukuria savo tinklaraštį. Mes rekomenduojame „Bluehost.com“. Neabejotinai turėtumėte naršyti ir palyginti skirtingus žiniatinklio prieglobas. Viena svarbi savybė, kurią turėtų turėti jūsų žiniatinklio priegloba, yra vieno spustelėjimo arba automatinis „WordPress“ diegimas. Dabar, kai žinote apie ką rašyti tinklaraštį, sutvarkėte savo domeno vardą ir prieglobą (ir vardų serverių sąranką). Kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“.

Šaltiniai:

„Bluehost.com“ siūlo nemokamą interneto prieglobą (nemokamas NEMOKAMAS domeno vardas)

Bendrai naudojamų žiniatinklio prieglobos įmonių apžvalgos – 10 USD / mėn. Ar mažiau

„Bluehost vs. HostGator“ – vizualus palyginimas

Kaip pakeisti vardų serverius „GoDaddy“

„GreenGeeks.com“ yra dar viena turtinga ir prieinama interneto prieglobos paslaugų teikėja

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map