Kurkite „WordPress“ svetainę lengvai ir greitai

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Sukurkite „WordPress“ svetainę
Gaukite šią svetainę!!!!!

Kaip suprato daugelis svetainių kūrėjų ir dizainerių, „WordPress“ gali būti pati geriausia turinio valdymo sistema, šiandien prieinama. Yra daugybė skirtingų CMS sąsajų, tačiau iš tikrųjų dauguma svetainių šiandien pradėjo veikti dėl „WordPress“ dėl lengvai pritaikomos naudokitės sąsaja, patikimumu ir saugumu. Šiandien daugiau nei 100 milijonų svetainių naudoja „WordPress“ ir šis skaičius toliau auga. Yra tiek daug skirtingų būdų, kaip sukurti svetainę, naudojant šią platformą, kad pradėti gali atrodyti labai sudėtinga. Viena svarbiausių aukštos kokybės „WordPress“ svetainės nustatymo dalių yra pagrindinė svetainė, kurią naudojate.BlueHost yra išskirtinis „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, nes greitai ir lengvai įdiegiama. Dabar galite įsisavinti „WordPress“ meną ir suprojektuoti nepriekaištingą „BlueHost“ svetainę, kuri yra palyginti pigi.

Kodėl verta pasirinkti „BlueHost“, skirtą „WordPress“

„WordPress.org“ nuo 2005 m. Rekomendavo „BlueHost“ kaip pagrindinį kompiuterį. Tai specialus „WordPress“ pagrindinis kompiuteris ir padės sukurti dinamišką svetainę su nuostabiais įrankiais. Be to, „BlueHost“ siūlo „WordPress“ įdiegimą vienu spustelėjimu.

Jūs gausite neribotą vietą ir pralaidumą, neribotą el. Pašto paskyrą, nemokamą domeno vardą ir net 100 USD „Google Advertising“. Visa tai galima įsigyti už 4,95 USD per mėnesį su naujausiu „BlueHost specialiu“.

Jei jums tai nepatinka, visada galite gauti grąžinamąją išmoką su „BlueHost“ suteikta pinigų grąžinimo garantija „Bet kada“..

Be to, „BlueHost“ teikia JAV palaikymą. Tai reiškia, kad jums paskambinus, jūsų problemą diagnozuoja ir išsprendžia angliškai kalbančių JAV techninės pagalbos personalas, įsikūręs „BlueHost“ Jutos biuruose..

Jie taip pat turi savo duomenų centrą, serverius, skaidulų tinklą ir pasirinktinius linux branduolio pataisus. Jie taip pat turi pakankamai generatorių miestui tiekti, o tai reiškia, kad jūsų ryšys ir laikas visada bus stabilus.

Pradėkite kurti su „WordPress“ temomis

Kai prisiregistruosite, įdiegsite „WordPress“ savo „BlueHost“ paskyroje. Eisite į „Valdymo skydo prisijungimą“, esantį pagrindiniame puslapyje, ir įveskite savo domeną bei slaptažodį, tada spustelėkite „prisijungti“, kad pasiektumėte savo sąskaitą. Įėję į valdymo skydą, slinkite žemyn, kol pamatysite mėlyną įrankio „Paprasti scenarijai“ piktogramą ir spustelėkite jį, kad atidarytumėte..

Kai puslapis įkeliamas, slinkite žemyn į internetinių dienoraščių platformas ir spustelėkite „WordPress“. „BlueHost“ sukurs „WordPress“ jums pagal jūsų pasirinkimus kitame puslapyje. Šiame puslapyje yra naudingų patarimų ir patarimų, kaip informuoti, ką reiškia jūsų pasirinkimas. Pvz., Jei norite toliau tinkinti, galite pasirinkti išplėstines parinktis, tokias kaip duomenų bazių konfigūracijos.

Baigę rinktis, tiesiog spustelėkite „Baigti“, kad baigtumėte diegti „WordPress“. Įdiegimas užtruks tik keletą sekundžių. „BlueHost“ pateiks svetainės URL, prisijungimo URL ir slaptažodį, kad galėtumėte patekti į savo „WordPress“ svetainę.

Sukurti dinaminę „WordPress“ svetainę naudojant „BlueHost“

Prisijungę prie „WordPress“ galėsite tinkinti savo svetainę taip, kad ji atrodytų taip, kaip norite. Nesvarbu, ar norite sukurti naujoviško verslo svetainę, ar norite sukurti savo amatų tinklaraštį, viskas prasideda nuo temos.

„WordPress“ temos yra jūsų svetainės dizaino pagrindas. Čia yra visokių nemokamų ir aukščiausios kokybės temų rūšių, taip pat galite turėti vieną tinkintą savo svetainei. Pamatysite, kad dauguma temų yra pritaikytos pramonei. Pvz., „WordPress“ fotografijos temos yra susijusios su vaizdais, o verslo temoje gali būti daugiau vietos teksto aprašams ir produktų sąrašams.

Keletas dalykų, kuriuos turėtumėte atsiminti pasirinkdami temą:

 * Šiuolaikiniai dizaino aspektai * Galiojantis HTML ir CSS * Apsaugos kodas * Didelis matomumas ir skaitomumas * Suderinamas su naujausia „WordPress“ versija * Suderinamumas su populiariais papildiniais * Palaikymo dokumentacija ir vaizdo instrukcijos

Radę temą, kuri jums tikrai patinka, svarbu pagalvoti, kaip ji paveiks jūsų turinį ir lankytojus. Tai yra keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

    * Ar jis atitinka jūsų reikalavimus sukurti savo svajonių svetainę?
    * Kaip lengva pritaikyti?
    * Kaip greitai tai išaugai?
    * Ar spalvų schemos atitinka mano prekės ženklą??

Kai kuriose vietose, kur galite įsigyti ar rasti neįtikėtinų „WordPress“ temų, yra „ThemeForest“, „StudioPress“ ir „WooThemes“.

Gaukite reikiamus papildinius ir valdiklius
Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte neautomatiškai sukonfigūruoti savo „WordPress“ svetainei, kad ji veiktų efektyviau ir pašalintų saugos problemas. Čia pateikiami keli pagrindai, kuriuos turėsite įdiegti prisijungę prisijungę prie savo naujos „WordPress“ svetainės.

1. Akismet: Tai būtina norint atsikratyti komentarų apie šlamštą. Kartu su „WordPress“, bet jūs turite ją suaktyvinti ir sugeneruoti API raktą, kad jis tinkamai veiktų. Jei nenorite leisti komentarų apie savo straipsnius, jums to nereikia naudoti.

2. Išjunkite komentarus: eikite į „Nustatymai“, tada „Diskusija“ ir panaikinkite žymėjimą „Leisti žmonėms skelbti komentarus apie naujus straipsnius“. Taip pat galite leisti komentuoti atskirus įrašus tuo atveju, jei planuojate leisti komentarus ateityje.

3.Gravatar: šis vaizdas susietas su jūsų el. Pašto adresu. Kai komentuosite savo lankytojus, norėsite turėti vaizdą, kuriame būtų daugiau pasakyta apie tai, kas jūs esate ir kokia yra jūsų svetainė.

Palaikykite „WordPress“ saugumą

Kai jau pasirinksite savo temą ir įdiegsite kelis būtiniausius papildinius, laikas įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ yra atnaujinta. Norėdami apsaugoti savo svetainę, taip pat turėtumėte atlikti šiuos pakeitimus.

Nenaudoti wp_

Nereikėtų naudoti wp_ kaip duomenų bazės lentelės priešdėlio, nes įsilaužėliai ieško būtent to, bandant išnaudoti svetainę. Norėdami apsaugoti savo duomenų bazę, turėtumėte pakeisti ją kuo nors unikalia.

Nenurodykite savo „WordPress“ versijos

Iš svetainės antraštės turėtumėte pašalinti „WordPress“ versiją, kuri ten yra pagal numatytuosius nustatymus. Tai dar kartą pasako įsilaužėliams, kokią versiją naudojate, o tai palengvina jūsų svetainės naudojimą, ypač jei jūsų „WordPress“ yra pasenusi.

Pakeiskite administratoriaus vartotojo vardą

Jums reikia savo saugių prisijungimo duomenų. Numatytasis vardas „admin“ nustatant „WordPress“, tačiau turėtumėte jį pakeisti į saugesnį ir unikalesnį, kad išvengtumėte bandymų įsilaužti..

Puslapių ir dar daugiau nustatymas

Jei norite pradėti dirbti su svetaine, jums reikės kelių svarbių puslapių, įskaitant pagrindinį puslapį, apie puslapį, kontaktinį puslapį ir produktų ar paslaugų puslapį. Šie puslapiai lankytojams suteiks viską, ką jie turi žinoti apie jūsų verslą ar tinklaraštį. Turėtumėte peržiūrėti savo mėgstamus tinklaraščius ar verslo svetaines, kad pamatytumėte, kaip jų puslapiai yra išdėstyti, ir įsivaizduoti, ką galite padaryti patys.

Taip pat svarbu, kad jūsų svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms. Galite sugeneruoti XML svetainės žemėlapį, naudoti metaduomenų valdymą visoje svetainėje ir aukštesnio lygio veiksmus ir nustatyti tam tikrus puslapius „noindex“ ar „nofollow“, jei nenorite, kad jie būtų prieinami paieškai.

Vienas geriausių įskiepių, kuriuos galite įdiegti SEO, yra „Yoast“ sukurtas „WordPress SEO“. Tai padės sukurti tinkamą SEO kiekvienam jūsų puslapiui ir įrašui.

Tai labai lengva nustatyti naudojant „WordPress“ „BlueHost“, kuris yra neįtikėtinas bet kurios svetainės priegloba. Turėsite greitą atnaujinimą ir galėsite automatiškai atnaujinti „WordPress“ svetainę naudodami naujausius saugos atnaujinimus ir programinės įrangos pataisas. Yra daugybė skirtingų mokymo programų, skirtų „WordPress“ svetainėms nustatyti kiekvienai pramonės rūšiai. Svarbiausia, kad pasirinksite temą, kurios skaitomumas, saugumas ir naršymo ypatybės palengvins jūsų vartotojams naudojimąsi jūsų svetaine kaip šaltiniu..

Ar esate pasirengę sukurti savo svetainę? Spustelėkite ir eikite.

Vaizdo kreditas: Celestine Chua

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map