Pigus interneto priegloba

Pigus interneto priegloba

Jei tai tavo pirmą kartą prisiregistruodami naudotis interneto prieglobos paslauga, gali būti, kad jus šiek tiek užvaldo ten esanti informacijos jūra. Aš žinau, kad pirmą kartą turėjau atrodyti kaip žuvis iš vandens, kai turėjau spoksoti į daugybę galimybių. O gal dėl blogos patirties ieškojote savo senosios žiniatinklio prieglobos alternatyvos ir norite įsitikinti, kad antrą kartą nelikote nusivylę. Bet kokiu atveju mes jus įtraukėme.


pigi interneto priegloba

Jūsų vadovas patikimam & Pigiausias interneto priegloba

Kokie yra patikimos ir pigios interneto prieglobos paslaugų rodikliai? Ar jums reikia aukščiausio lygio sprendimo, ar užteks biudžeto plano, kad galėtumėte pradėti dirbti??

Pirmakursiams ar norintiems pradėti naują verslą aš absoliučiai rekomenduočiau kreiptis į vieną iš labiau prieinamų prieglobos paslaugų teikėjų, kad galėtumėte pradėti ir įvertinti savo augimo galimybes laikui bėgant..

Šis greitas pradžios vadovas padės jums pasirinkti atrankos procesą ir nukreipti jus teisinga linkme, nepasiklystant daugybėje techninio žargono..

Čia yra 6 dalykai, kuriuos reikia atsiminti dėl patikimo interneto prieglobos, kuri nekainuoja rankos ir kojos:

Serverio veikimo patikimumas

Pigiausia prieglobos paslauga nepadarys jums daug naudos, jei serveriai nuolat strigs ir jūsų svetainė bus amžinai įkeliama. Galų gale Uptime yra jūsų svetainės raktas. Pakartotinis serverio nutraukimas reikš, kad prarandami potencialūs klientai į jūsų svetainę, kurie neišvengiamai atima iš jūsų potencialias pajamas ar skaitytojų auditoriją, atsižvelgiant į jūsų tikslus.

Visada patikrinkite prieglobos paslaugų teikėjo įrašus per internetines apžvalgas ar nepriklausomus įvertinimus. Pavyzdžiai:

a) Pavyzdžiui, nemokama žiniatinklio prieglobos neveikimo stebėjimo paslauga netcraft.com

b) Žiniatinklio prieglobos įmonių apžvalgas, pavyzdžiui, perskaitykite mūsų apžvalgas čia

Kaip etaloną naudokime du „Bluehost“ ir „HostGator“ – du iš labiau prieinamų interneto prieglobos paslaugų teikėjų, žinomų dėl savo gerų paslaugų ir patikimumo. Čia palyginkite mūsų galvų palyginimą. Turiu omenyje prieinamą kainą mažiau nei 5 USD / mėn, net jei dažnai yra specialių pasiūlymų, plūduriuojančių aplink, tai dar labiau sumažina kainą (daugiau apie tai šiek tiek).

Tiek „Bluehost“, tiek „HostGator“ gali pasigirti a 99,9% veiksnumo klientams. Vis dėlto nesvarbu, kur baigsitės, įvertinkite "veikiantis iš anksto" kaip nykščio taisyklė.

Pakankamas tarpas ir pralaidumas

Daugelis interneto prieglobos paslaugų teikėjų siūlo neribota erdvė ir pralaidumas šių dienų planuose, nors keli iš jų vis dar nustato apribojimus. Tiesa ta, kad nė vienas teikėjas negali garantuoti neriboto pralaidumo ar vietos diske, nes abu kainuoja pinigus.

Tačiau gera žinia yra tai, kad dauguma svetainių užima labai mažai vietos. Jei tik pradedate veiklą ir artimiausioje ateityje nenumatote didelio srauto į savo svetainę srauto, jums nėra ko jaudintis. Jei ateityje jūsų poreikiai pasikeis ir jums prireiks daugiau erdvės augti, visada galite atitinkamai atnaujinti savo planą už nedidelę priemoką.

Dauguma kompiuterių suteikia galimybę lengvai patobulinti didesnius planus, jei jūsų apimtis viršija pradinį poreikį / planą.

100% pasitenkinimo garantija

Kas nemyli pasitenkinimo garantija? Visada ieškokite įmonės, kuri pakankamai pasitikėtų savo paslaugomis, kad galėtų jas paremti pinigų gražinimo garantija.

„HostGator“ užima drąsią poziciją siūlydamas 45 dienų pinigai atgalinė garantija; praktika, kuri pralenkia pramonės vidurkį – 30 dienų garantijas, kurias paprastai siūlo dauguma prieglobos paslaugų teikėjų.

Kita vertus, naudodamiesi „Bluehost“, klientai turi teisę į bet kada suteiktą pinigų grąžinimo garantiją. Atšaukiama per pirmąjį 30 dienų suteiks klientams visą pinigų grąžinimą, tačiau jie taip pat gali lanksčiau įvertinti proporcingą grąžinamąją išmoką, jei jie nuspręstų atšaukti bet kada po pradinio 30 dienų laikotarpio.

Patogus vartotojui valdymo skydelis

Jei nesate techninis vartotojas, įvertinsite paprastą, patogią sąsają, su kuria lengva dirbti. Norite sukurti savo svetainę ir paleisti „pronto“, kad galėtumėte grįžti į verslą. Jis turėtų būti patogus naudoti vartotojui ir intuityvus atsižvelgiant į jūsų poreikius.

„cPanel“ yra pramonės standarto valdymo pultas kuris supaprastina žiniatinklio prieglobos valdymą, labai rekomenduojamas naujiems vartotojams, kuriems trūksta žinių diegti tokius interneto scenarijus kaip „WordPress“, „Joomla“, „Magento“ ir kt..

Galbūt norėsite sužinoti „HostGator cPanel“ demonstracinę versiją ir „Bluehost cPanel“ demonstracinę versiją, kad sužinotumėte, kaip jie veikia. Abi „cPanel“ versijos yra aprūpintos daugybe funkcinių priedų funkcijų, įskaitant „WordPress“ temas, „Weebly“ ir „GoMobi“..

Viskas, ko reikia norint sukurti savo svetainę ir veikti (kartu su patogiais vadovėliais), yra čia, po ranka..

Parduotuvė aplink geriausią įmanomą pasiūlymą

Jūs atlikote tyrimus ir susiaurinote savo geriausius pasirinkimus. Jūs ketinate paspausti "mokėti" mygtuką. Bet laikykis. Ar atlikote deramą patikrinimą dėl geriausio įmanomo pasiūlymo dėl pasirinktos žiniatinklio prieglobos paslaugos?

Aš padariau šią klaidą, kai prisiregistravau prie savo pirmosios prieglobos paslaugos. Skubau tai tiesiog išmokti ir padaryti, todėl galų gale mokėjau daugiau nei turėčiau. Žiniatinklio priegloba yra labai konkurencinga industrija, vadinasi, yra daugybė reklaminių pasiūlymų visą laiką plūduriuoja; nenorite jų praleisti. Pasitikėk tuo.

Didesnė jūsų pinigų vertė – papildomos privilegijos

Vienas iš papildomų privalumų, susijusių su registracija „Bluehost“: jų 200 USD vertės nemokama reklama „Google Adwords“, „Facebook“ skelbimų ir kitų pirmaujančių svetainių pasiūlymai, skirti jūsų verslui toliau.

Panašiai įmeta „HostGator“ 100 USD vertės „Google Adwords“ kreditas kai jūs su jais pasirašote. Kas gali būti geresnis būdas reklamuoti savo naują verslą? Taip pat džiaugsitės sužinoję, kad „HostGator“ yra sertifikuota ekologiškos interneto prieglobos paslaugų teikėja – jų bendri ir perpardavinėtojų serveriai yra 130% vėjo jėgainių. Taip, jūs teisingai perskaitėte!

Tai turėtų suteikti jums gerą mintį, ko ieškoti ieškant pigios, patikimos interneto prieglobos.

„HostGator“ priegloba virš 9 milijonai domenų, o Bluehost valdžia 2 milijonai svetainių visame pasaulyje. Įperkamos žiniatinklio prieglobos paslaugos gali būti tokios pat geros, kaip ir priemokų tiekėjų. Tai tiesiog priklauso nuo jūsų poreikių ir prioritetų.

Ką daryti toliau?

Jūs atlikote tyrimus ir susiaurinote savo geriausius pasirinkimus. Dabar pats laikas apsilankyti ir pasirinkti žiniatinklio prieglobą, atitinkančią jūsų poreikius ir biudžetą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map