Programų (programų) prieglobos vadovas

Programų (programų) prieglobos vadovas


Vienas universaliausių ir lanksčiausių būdų, kaip sukurti ir paleisti žiniatinklio programą, yra naudoti vieno paspaudimo žiniatinklio programų diegimo programą. Softakuliarus yra galingas vieno spustelėjimo diegimo įrenginys, kuris ateina kartu 250 nemokama programa programinė įranga, iš kurios galite pasirinkti. „Softaculous“ daro visas sunkias užduotis, susijusias su programos parengimu ir paleidimu, taip pat atlieka visas technines užkulisių užduotis, tokias kaip failų konfigūravimas, duomenų bazių kūrimas ir programos paruošimas naudoti..

„Softaculous“ siūlo daug skirtingų žiniatinklio programų, kurias galite įdiegti savo svetainėje, įskaitant tinklaraščių platformos (pvz., „WordPress“) ir turinio valdymo sistemos (pvz., Joomla), priekinių rėmų rėmai (pvz., „Bootstrap“), elektroninės prekybos ir pirkinių vežimėliai (pvz., Magento), wiki (pvz., „MediaWiki“), forumuose (pvz., phpBB) ir dar daugiau. Čia pateiktas populiariausių programų, kurias galite sukurti naudodamiesi „Softaculous“, sąrašas, sąrašas eik čia.

Šiuo metu dažniausiai visi interneto prieglobos atvejai, tokie kaip „GreenGeeks“ ateina su įdiegta „Softaculous“. Taigi prisijunkite prie interneto ir prisiregistruokite naudodamiesi žiniatinklio priegloba jau šiandien, kad jūsų programa būtų įdiegta ir paleista.

Eiti į: „WordPress“ Magento Joomla Drupalis „PrestaShop“ Laravelis „OpenCart“ Typo3 „MediaWiki“ phpBB

„WordPress“ logotipas

„WordPress“ talpinimas

„WordPress“ yra vienas iš labiau žinomų programų prieglobos sprendimų. Tiesą sakant, beveik 20% visų svetainių ir tinklaraščių internete yra „WordPress“ maitinimo šaltinis. Tai leidžia jums sukurti savo svetainę ir suteikti jai švarų, aiškų ir profesionalų vaizdą. „WordPress“ lengva naršyti pradedantiesiems.

Nemokamų papildinių ir temų, kurias galima naudoti, skaičius yra neįveikiamas, ir ją palaiko pasaulinė vartotojų bendruomenė. Nesvarbu, ar norite sukurti savo tinklaraštį, ar visiškai naują svetainę, „WordPress“ yra viena geriausių platformų, iš kurios galima pradėti savo projektą.

„Magento“ logotipas

„Magento“ priegloba

Magento gali būti tikras turtas bet kuriame versle, susijusiame su mažmenine prekyba internetu. Programą galima lengvai pritaikyti, kad ji atitiktų jūsų verslo valdymą, ir ji suteikia stabilumo, kurio jums reikia kasdienėms operacijoms. Šiuo metu „Magento“ naudojasi daugiau nei 200 000 internetinių mažmenininkų. Tai yra tvirtas programos patogumo ir mastelio patvirtinimas.

Jei esate naujas verslininkas, tuomet turėtumėte pradėti savo kelionę su išbandyta ir patikima platforma. Jei esate labiau patyręs, tuomet turėtumėte rimtai apsvarstyti „Magento“ prieglobos naudojimo pranašumus.

„Joomla“ logotipas

„Joomla“ priegloba

Joomla yra atvirojo kodo turinio valdymo sistema (CMS). Tai leidžia naudoti beveik bet kokį nemokamų papildinių ir temų skaičių. „Joomla“ valdo beveik 2,7 proc. Interneto svetainių, todėl ji yra gana populiari.

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų pasiekiama išmaniaisiais telefonais, „Joomla“ yra geras būdas eiti, nes ji yra parengta mobiliesiems telefonams. Ši programa yra prieinama, dinamiška ir lengvai naudojama.

„Drupal“ logotipas

„Drupal“ priegloba

Jei norite rasti tinkamą savo interneto poreikių sprendimą, turite dirbti su programa, kuri atitinka jūsų norimas operacijas. Drupalis „hostingas“ yra bendruomenės palaikoma CMS, turinti daugiau nei milijoną vartotojų ir kūrėjų.

Verslo profesionalai, valdantys tiek vietines, tiek pasaulines korporacijas, naudoja „Drupal“ prieglobą įvairiems tikslams. Programą turi skirta saugumo ekspertų komanda, joje yra daugybė temų, modulių ir plėtinių.

„PrestaShop“ logotipas

„PrestaShop“ priegloba

Internetinės parduotuvės sukūrimas reikalauja daug laiko, energijos ir atsidavimo. Taip pat reikia tinkamų internetinių įrankių. „PrestaShop“ priegloba suteikia galimybę klientams teikti veiksmingas ir patikimas paslaugas.

Joje yra patobulintos talpyklos išsaugojimo parinktys ir unikali paskyros izoliacija saugumui užtikrinti. „PrestaShop“ aptarnavimo palaikymas apima nuolatinį stebėjimą realiuoju laiku.

„Laravel“ logotipas

„Laravel“ priegloba

Laravelis yra PHP žiniatinklio programa. Ji yra nemokama ir skirta kurti modelio vaizdo valdiklio žiniatinklio programas. Tai viena populiariausių žiniatinklio programų tarp žiniatinklio amatininkų.

Jei dalyvaujate solo ar grupės projekte, susijusiame su internetinio puslapio kūrimu ir plėtra, tada „Laravel“ gali būti tinkama debesies programa, kurią galite naudoti.

„OpenCart“ logotipas

„OpenCart“ priegloba

El. Prekybos pasaulis tampa vis konkurencingesnis. Vartotojai ne tik ieško geriausių gaminių pasiūlymų, bet ir reikalauja vis daugiau paslaugų, kurių tikisi. „OpenCart“ hostingas yra atvirojo kodo PHP krepšelis, tinkantis įvairiems pritaikymams.

Naudodami šią programą taip pat gausite prieigą prie plačios internetinės bendruomenės, norinčios padėti išspręsti problemas. „OpenCart“ priegloboje yra struktūra, kuri skatina naudoti ir tobulinti įvairius papildinius, plėtinius ir šablonus.

„Typo3“ logotipas

Typo3 talpinimas

Typo3 priegloba yra „debesies“ serveris, kurį galima naudoti tiekiant bet kokią žiniatinklio operaciją. Nesvarbu, ar mūsų interesai yra pasaulinė prekyba, ar labiau vietinė veikla, „Typo3“ priegloba turi daug naudos.

Pagalbos tarnybos palaikymo centras yra tvirtas, jame reikia mažiau nei penkiolikos minučių atsakymo į bilietą. Taip pat būsite apsaugoti nuo nesėkmių, naudodami nemokamą kasdieninę atsarginę kopiją.

„MediaWiki“ logotipas

„MediaWiki“ talpinimas

Jei norite sukurti svetainę, kuri tarnaus kaip informacijos, žinių ir pagrįstos analizės šaltinis, tada „MediaWiki“ gali būti gera programa, kurią galite naudoti. Jis naudoja tą pačią programinę įrangą, kuri suteikia galią visoms dominuojančioms ir vis populiarioms Vikipedijoms.

„MediaWiki“ leidžia jums nuolatos peržiūrėti ir plėsti turinį, kurį įdėjote. Programinę įrangą lengva įdiegti ir atnaujinti, ją jau gali pasirinkti tūkstančiai žmonių, valdančių atskiras „Wiki“ svetaines.

phpBB logotipas

phpBB talpinimas

Tai yra vienas iš geriausių atvirojo kodo skelbimų lentų programinės įrangos sprendimų. Jei jūsų tikslas yra sukurti internetinę bendruomenę arba koordinuoti konkretų projektą, phpBB priegloba gali suteikti jums puikią pradžią. Ši programa yra plačiausiai naudojama tokio pobūdžio.

Jis turi labai išsamią administracinę skydą, kuri labai palengvina jūsų galimybes pritaikyti ir valdyti plokštę. Jums taip pat bus lengva išplėsti mastelį, nes vis daugiau narių prisijungs prie jūsų bendruomenės.

Eik ir įsigyk žiniatinklio programą internete, prisiregistruok su žiniatinklio priegloba ir pradėk savo programą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map