Reikalavimai žiniatinklio prieglobai

Reikalavimai žiniatinklio prieglobai

Kai tyrinėjate interneto prieglobos įmones, turite atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. Kaina, be abejo, yra svarbus sprendimas, kai reikia pasirinkti interneto prieglobos įmonę, tačiau yra ir daugiau svarbių funkcijų, į kurias turėtumėte atsižvelgti. Ar žinote, kokių funkcijų jums tikrai reikia?


Web hostingo reikalavimai turi būti

Vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos turėsite priimti, kai pradedate kurti svetainę, pasirenka prieglobos įmonę. Tai gali būti sunkus sprendimas. Yra daugybė kompanijų, siūlančių prieglobos paslaugas, ir kiekviena reklamuoja, kad jos yra geriausios. Jie žada neribotą erdvę, neribotą pralaidumą, 0% prastovos, lengvą naudojimą ir visą parą veikiančią techninę pagalbą.

Kaip jūs pasaulyje turėtumėte žinoti, kuo tikėti? Kaip jūs galite įprasminti visą techninį „mumbo-jumbo“ reklamą?

Dešimt „Turi turėti“ funkcijų, kurias turėtų pasiūlyti interneto prieglobos įmonės

Pažvelkime į tai, ko jums tikrai reikia iš žiniatinklio prieglobos. Kai tai žinosite, išsirinkti geriausią jūsų poreikius tenkinančią kompaniją bus lengva.

cPanel valdymo pultas

Viena iš svarbiausių savybių, kurią reikia įvertinti, yra: kontrolės skydelis. Čia valdysite savo svetaines. El. Pašto abonemento nustatymas, „Wordpress“ įdiegimas, svetainių atsarginių kopijų kūrimas ir dar daugiau yra tam tikri dalykai, kuriuos turite atlikti patys. Kad tai atliktumėte lengvai, net jei jūsų kūne nėra techninio kaulo, jums reikia lengvai suprantamo ir lengvai naudojamo valdymo skydelio.. Vienas iš geriausių yra „cPanel“.

„CPanel“ naudoti labai lengva. Galėdami patys susitvarkyti didžiąją dalį jūsų svetainės priežiūros, o ne laukdami techninės pagalbos, sutaupysite laiko ir leisite susitelkti augindami savo svetainę. Pagalvok apie tai. Ar tikrai norite laukti 24 valandų, kol bus sukurta nauja el. Pašto paskyra, kai galėsite ją susikurti per mažiau nei 5 minutes?
Jūsų žiniatinklio prieglobos įmonė turi pateikti paprastą ir lengvai naudojamą valdymo skydelį, pvz., „CPanel“. Tai leidžia greitai ir efektyviai atlikti įprastą jūsų svetainės priežiūrą.

Spustelėkite scenarijaus diegimą

Gera hostingo kompanija pasiūlys Spustelėkite automatinį montuotoją daugeliui populiarių programų. Kai kurias interneto platformas, tokias kaip „Wordpress“, „Joomla“ ir „Drupal“, gali būti sudėtinga įdiegti, ypač pradedantiesiems. Pavyzdžiui, norėdami įdiegti „Wordpress“, turite įdiegti tinklaraščio programinę įrangą, tada sukurti duomenų bazę, tada susieti duomenų bazę su tinklaraščio programine įranga ir kt..

Turėdami tokią programą kaip „Fantastico“, jums to nereikia daryti. Jūs tiesiog atidarote „Fantastico“, atsakote į keletą trumpų klausimų ir spustelėkite įdiegti. Po kelių minučių „Wordpress“ įdiegiama jūsų svetainėje ir yra pasirengusi pradėti ją naudoti.
Prieš prisiregistruodami prieglobos įmonėje, patikrinkite, ar jie siūlo „Fantastico“, „Softaculous“ ar kokio kito tipo 1 paspaudimo diegimo programą. Jei jų nėra, labai rekomenduočiau susirasti kitą prieglobos įmonę.

Klientų aptarnavimas visą parą

Nesvarbu, kas jūs esate ar kiek žinote, tam tikru metu visiems reikės techninės pagalbos. Kurdami ir eksploatuodami svetaines, iškils klausimai, į kuriuos reikia nedelsiant atsakyti. Susidarius tokioms situacijoms, jūs turite turėti techninę pagalbą 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

Geros žiniatinklio prieglobos įmonės turės kelis būdus, kaip gauti palaikymą. Jie paprastai siūlys nemokamą numerį, palaikymą el. Paštu, bilietų sistemą ir tiesioginius pokalbius. Daugelis kompanijų turi žinių duomenų bazę, kurioje galite ieškoti norėdami sužinoti, ar nėra pamokymų, kaip išspręsti jūsų problemą.

Duomenų atsarginės kopijos parinktys

Reikia tik vieną kartą, kol jūsų svetainė užstrigs ir nebus sukurta atsarginė kopija, kad atvertumėte akis į tai, kaip yra svarbi jūsų svetainės atsarginė kopija. Vienas įsilaužėlis gali atimti daug metų darbo. Atsarginių duomenų kopijavimas nėra pasirenkamas, tai yra būtinybė.
Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių siūlo tam tikras atsargines kopijas. Kai kurie, pavyzdžiui, „Bluehost“, netgi siūlo nemokamas kasdienines atsargines kopijas. Patikrinkite, ar hostingo įmonė reguliariai tvarko visą jūsų svetainių atsarginę kopiją. Tai leis atkurti jūsų svetainę, jei neįsivaizduojama.

Įsitikinkite, kad galite lengvai sukurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją naudodami valdymo skydelį. Taip pat patikrinkite, ar atsarginę kopiją galite lengvai atkurti patys, nelaukdami, kol palaikymo personalas tai padarys už jus.

Pašto adresai

Atidarę internetinį verslą, greičiausiai norite, kad su jūsų svetaine būtų susietas el. pašto adresas Kaip [apsaugotas el. paštu] Turite išsiaiškinti, ar prieglobos įmonė leidžia jums tai padaryti.

Sužinokite, ar prieglobos įmonei leidžiama riboti el. Pašto abonementų skaičių. Kitas svarbus bruožas yra erdvė, skirta el. Laiškams. Kai kurios įmonės suteiks nedidelį kiekį vietos be mokesčio ir tada bandys parduoti jums daugiau vietos, kai jums to prireiks. Jei manote, kad jums reikės daug el. Pašto vietos, ieškokite jos, spręsdami, kokį pagrindinį kompiuterį pasirinkti.
Yra keletas kitų dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti. Galbūt norėsite nustatyti automatinį atsakymą arba persiųsti el. Laiškus į kitą sąskaitą. Verta išsiaiškinti, ar prieglobos įmonė leidžia jums tai padaryti.

FTP prieiga

Norėdami, kad jūsų svetainė būtų matoma internete, jūs turite įkelkite failus ir duomenis jūsų prieglobos įmonei. Galite naudoti įkėlimo funkciją, kurią rasite prieglobos įmonių valdymo skydelyje, tačiau paprastai tai užima daug laiko, nes turite įkelti vieną failą vienu metu. Daug geresnis būdas įkelti failus yra naudoti FTP.

FTP sąskaitos naudojimas yra bene plačiausiai naudojamas metodas. Tai leidžia lengvai perkelti failus iš kompiuterio į žiniatinklio prieglobą ir lengvai. Tai leidžia jums suprojektuoti svetainę kompiuteryje ir tada nusiųsti ją vienu metu į žiniatinklio prieglobą.
Patikrinkite, ar jūsų žiniatinklio prieglobos įmonė turi FTP prieigą. Galbūt negalvojate, kad jums to dabar reikia, tačiau tam tikru metu netolimoje ateityje neturėdami FTP jums sukels problemų. Daug geriau įsitikinti, kad jūsų naujoji prieglobos įmonė leidžia įkelti naudojant FTP.

Grąžinimo politika

Patikrinkite pinigų gražinimo garantija hostingo kompanija siūlo. Įsitikinkite, kad aiškiai suprantate, kada baigiasi bandomasis laikotarpis. Sužinokite, kas nutiks, jei atšauksite per bandomąjį laikotarpį. Ar gausite visą pinigų grąžinimą, ar yra atšaukimo mokestis??

Sužinokite, kas nutinka pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Ar šeimininkas siūlo proporcingą grąžinamąją išmoką, ar imasi atšaukimo mokestį? Pabandykite surasti hostingo kompaniją, kuri bandomuoju laikotarpiu siūlo 100% pinigų grąžinimo garantiją be atšaukimo mokesčio. Jei galite rasti įmonę, siūlančią proporcingą grąžinamąją išmoką pasibaigus bandomajam laikotarpiui, tai yra didelė premija.

Keli domenai

Šiomis dienomis daugeliui žmonių priklauso daugiau nei vienas domenas. Net jei dar neturite kelių domenų, tikriausiai taip ir ateityje turėsite. Prieš prisiregistruodami talpinti, įsitikinkite, kad galite priglobti daugiau nei vieną domeną. Daugelis kompanijų leidžia neribotą domenų skaičių. Kai kurios įmonės, ypač mažesnės ir pigesnės, apribos domenų skaičių.

Užsiregistruokite įmonėje, kuri leidžia neribotą domenų skaičių. Tai darant dabar, nereikės vėliau keisti prieglobos įmonių.

Serverio atnaujinimo parinktys

Nesvarbu, ką skelbia reklama apie tai, kad jūsų svetainėms yra neribota erdvė ir pralaidumas, netikėkite. Naudodamiesi bendrojo prieglobos paslaugomis, pralaidumą bendrinate su kitomis svetainėmis. Jei kuri nors iš šių svetainių pradės daug srauto, jos užims daugiau pralaidumo. Dėl to turėsite mažiau pralaidumo ir tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainę.

Bendras priegloba yra gana gera, todėl galite sukurti didelę svetainę ir gauti daug srauto be problemų. Tačiau, kai jūsų svetainė išauga per didelė, kad ją būtų galima naudoti bendrai į tam skirtą serverį arba VPS. Šie atnaujinimai suteikia daugiau atminties, atminties ir galios. Prieš pasirinkdami žiniatinklio prieglobą, patikrinkite, ar jie siūlo atnaujinimus. Jei jie neturi tam skirtų serverių, apsipirk ir susirask kitą įmonę, kuri tai daro, kai ateis laikas, ją bus lengva atnaujinti.

Serverio Uptime garantija

Tai yra tai, ko daugelis žmonių nepastebi. Jei jūsų svetainė neveikia, niekas jos nemato. Kai asmuo randa jūsų svetainę naudodamasis paieškos varikliu, pavyzdžiui, „Google“, bet negali patekti į jūsų svetainę, jis išeina ir eina į kitą svetainę.

Šiandien standartas veiksnumui yra 99,9%. Rasti įmonę, kuri siūlo šią garantiją.

Išvada

Pradėdami pirkti žiniatinklio prieglobą, atsiminkite šias 10 funkcijų. Šiek tiek laiko pirkdami žiniatinklio prieglobą, kuri dabar geriausiai atitinka jūsų poreikius, vėliau sutaupysite kelių laiko ir nusivylimo..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map