Reikia svetainės finansavimo? Patikrinkite tarpusavio skolinimą

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Tarpusavio skolinimas

Per pastaruosius metus kilo daug minčių, kaip tarpusavio skolinimas (P2P) yra vienas geriausių alternatyvių investavimo būdų..

Šis metodas ypač tinka, jei esate nusiteikęs dabartinėje akcijų rinkoje.

Tie, kurie mano, kad P2P skolinimas sako, kad tai yra geresnis būdas gauti gerą investicijų grąžą, nesigilinant į žlungančią ekonomiką..

Prieš nuspręsdami investuoti į savo indeksų fondus ir ieškoti artimiausios tarpusavio skolinimo svetainės, turėtumėte atidžiau susipažinti su pagrindais ir išstudijuoti dvi pagrindines P2P investavimo vietas..

Kas yra tarpusavio skolinimas

Lyginimasis tarpusavio skolinimu yra tada, kai vienas asmuo skolina pinigus kitam asmeniui, kad galėtų pradėti naują verslą, arba net tada, kai skolinatės iš draugo, kad sumokėtumėte įmoką už naują automobilį..

Jūs kuriate arba imate paskolą remdamiesi santykiais su kitu asmeniu, o tai yra tiek pat svarbu, kiek geras kredito reitingas.

Kartais šios paskolos draugams, šeimos nariams ar kitiems asmenims pasiteisina, tačiau kai kuriais atvejais ne.

Tarpusavio skolinimas finansavo daugelį svajonių, tačiau jos taip pat garsėja tuo, kad nutraukia asmeninius santykius.

Vis dėlto šiuolaikiniai tarpusavio skolinimo santykiai yra susiję su investavimu internetu. Tai iš tikrųjų yra didelis verslas.

Trečiųjų šalių tinklalapiai leidžia suderinti skolintojus ir skolininkus be asmeninių ryšių. Šios svetainės ketina padaryti lengvą operaciją, kuria gali pasitikėti abi šalys.

Yra du dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti atsižvelgiant į tarpusavio skolinimą.

– P2P skolinimo svetainėse besiskolinantiems asmenims paprastai būna geresnės palūkanų normos ir teisingesnės paskolos sąlygos nei tuo atveju, jei jie gautų paskolą iš komercinio banko.

Skolinimo vietos veikia tik su skolininkais, jei kredito balas yra didesnis nei teisingas ar didesnis nei 630. Sąlygos vis tiek yra geresnės nei jums siūlomos daugelyje bankų ir privačių investicinių firmų..

– Prieš skolindami lėšas skolintojai dažnai ką nors sužino apie paskolos gavėją, tai sukuria didesnį pasitikėjimą santykiais. Jei paskola neveiksminga ir investuotojai praranda pinigus už sandorį, ji nėra tokia asmeniška, kaip skolinimas šeimos nariui.

Jums nereikės matyti savo tetos per Padėkos dieną ir prašyti užstato kirpyklos nugarėlėje.

Taip pat yra gairių ir taisyklių, kuriomis siekiama sumažinti riziką, kad galėtumėte susigrąžinti savo investicijas į paskolas, kurios yra pigesnės.

Kokios svetainės siūlo tarpusavio skolinimą

Šių trečiųjų šalių P2P skolinimo svetainių yra daug, tačiau tik dvi iš jų veikė pakankamai ilgai, kad galėtų turėti perspektyvų ir patikimą modelį..

– Prosper.com
– „LendingClub.com“

Patarimai „Prosper“

„Prosper“ yra viena iš senesnių tarpusavio skolinimo svetainių internete. Nors ne visada jie buvo sėkmingi, jie sukūrė originalų modelį ir sukūrė neįtikėtiną kelią investuotojams ir skolininkams finansuoti projektus ir verslą.

Jie taip pat pasiekė rekordines aukštumas išduodami paskolas 2013–2014 m. Ši sėkmė iš tiesų kilo po to, kai 2012 m. Buvo padaryta klaidų, tačiau jie skyrė 20 milijonų dolerių finansavimą ir matė neįtikėtiną augimą, kad ištaisytų šias nesėkmes..

Jei dar tik pradedate skolintis vieniems iš kitų, „Prosper“ yra labai paprasta naudoti, nesvarbu, ar esate skolininkas, ar skolintojas..

Bendra platforma grindžiama jos vartotojo patirtimi. Vos keliais paspaudimais galėsite lengvai susikurti sąskaitą, peržiūrėti sąskaitos suvestinę, investuoti ar skolintis pinigų.

Be to, tokios priemonės kaip „Automated Quick Invest“ leidžia paskolas skolinti. Jūs nustatėte filtrus, kad galėtumėte automatiškai investuoti, ir leiskite svetainei atlikti likusią dalį.

Jei esate skolininkas, „Prosper“ turi mažesnį kredito reitingo reikalavimą – 640, kad gautumėte paskolą.

Tačiau tai taip pat reiškia, kad kai kurie skolintojai gali susisiekti su rizikingesniais skolininkais.

„Prosper“ iš tikrųjų leidžia kai kurioms paskoloms gauti didesnes nei 30 procentų palūkanas, ty beveik penkiais procentiniais punktais didesnes nei tas, kurias rasite paskolų klube.

Apskritai, jei norite pereiti prie tarpusavio skolinimo ir norite paprasto atsakymo, „Prosper“ yra geriausia platforma.

Šioje svetainėje yra daugiau filtrų, leidžiančių pasirinkti skolintojus kaip investuotojus. Skolininkams patiks paprastumas kreiptis dėl paskolų ir surasti investuotojus.

Paruošta išbandyti Prosper.com? 

Patarimai skolinimo klubui

Skolinimo klubas per savo istoriją labai gerai nuveikė vienpusių paskolų teikimą. Jei peržiūrėsite išleistų paskolų istoriją svetainėje, paskolų klubas augo neįtikėtinai per visus 2013 ir 2014 metus.

Be to, svetainė buvo antra po „Prosper“ atidarymo ir patyrė puikų pelną. 2012 m. Lapkričio mėn. „Paskolų klubas“ buvo išdavęs 1 mlrd.

Siekdama sėkmės, „Skolinimo klubas“ turi keletą nedidelių trūkumų. Paskolų gavėjų ar investuotojų paieškos procesas nėra toks paprastas, kaip ir naudojant „Prosper“. Tinklalapį tikrai reikia iš naujo išrasti.

„Paskolų klube“ nėra tiek filtrų kaip „Prosper“, todėl investuotojus ar skolininkus susirasti nėra taip paprasta. Svetainėje daugiausia dėmesio skiriama instituciniams partneriams ir joje nėra pakankamai galimybių mažmeniniams investuotojams.

Tai reiškia, kad privatūs investuotojai pasyviam skolinimui negalės naudotis paskolų klubu taip lengvai, kaip „Prosper“.

Tačiau paskolų klubas turi geresnius griežtų paskolų reikalavimus, o tai sumažina riziką investuotojams.

Norint skolintis pinigus svetainėje, būtinas minimalus kredito balas – 660. Taip pat yra griežtesnis paraiškų teikimo procesas, o tai reiškia, kad 90 procentų paskolų nepatvirtinama.

Tačiau paskolos yra ir geresnės kokybės. Palūkanų normos yra žemesnės, o investuotojai yra laimingesni, nes negauna daug paskolų už įsipareigojimų nevykdymą.

Apskritai, jei norite sumažinti netesybų paskolas, tuomet geriau kreiptis į „Paskolų klubą“.

Jei esate skolininkas, turintis gerą kredito reitingą ir istoriją, tada jums gali patikti paskolos sąlygos, kurias rasite paskolas teikiantiems investuotojams, nes jie neturės aukštesnių palūkanų normų..

Parengta patikrinti paskolą Klubas?

Verdiktas: kokią svetainę naudoti tarpusavio skolinimui

Tiems skolininkams ir investuotojams, kurie mano, kad internetinis „P2P“ skolinimas yra kitas dalykas, geriausia bus pradėti paskolų klubas ir „Prosper“..

Jie abu turi ilgesnę įmonės istoriją nei bet kuri kita tarpusavio skolinimo svetainė. Be to, jie turi keletą įrankių, kuriuos naudojant bus galima lengvai suprasti investavimą internete..

Abi platformos veikia puikiai, jei norite padidinti savo portfelį arba jei esate skolininkas, bandantis pradėti mažą verslą.

Vienas iš būdų apsispręsti dėl platformos yra tiesiog atidaryti sąskaitą „Paskolų klube“ arba „Prosper“, kad būtų galima pajusti, kaip ji veikia. Nėra jokios rizikos atidaryti sąskaitą ir sušlapti kojas.

Tai yra kitas žingsnis norint diversifikuoti savo investicijas arba užtikrinti jūsų mažo verslo sėkmę.

Apibendrinant:

Bendraamžių skolinimas man yra gana nauja, todėl aš suklumpau dėl to, kad galite investuoti savo lėšas į žmonių paskolas, ir maniau, kad visa tai yra gana miela koncepcija..  

Manau, kad įkainiai yra puikūs, taip pat ir terminai, todėl patikrinti tikrai verta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map