Rekomenduojami ištekliai

Rekomenduojami ištekliai


Čia yra išteklių puslapis, kuriame yra įrankiai, produktai, paslaugos, vadovai ir kiti šaltiniai, skirti tinklaraštininkams ir svetainių savininkams. Tai yra ištekliai, kuriuos aš dabar naudoju, naudoju praeityje arba įrankiai ir šaltiniai, kuriuos labai rekomenduoja draugai, kolegos ir pramonės žmonės.

Peršokti į: CMS & Internetinių dienoraščių platformos Svetainių talpinimas & Domenų vardai Web dizainas, temos & Papildiniai Įrankiai & Produktyvumas Rinkodara & Pinigų gavimas Kiti įrankiai Dienoraščiai man patinka

Tinklaraščių ir žiniatinklio valdytojų ištekliai ir įrankiai

Atskleidimas: atkreipkite dėmesį, kad kai kurios žemiau pateiktos nuorodos yra susijusios įmonės, ty jei nuspręsite pirkti naudodamiesi šiomis nuorodomis, aš uždirbsiu komisinį atlyginimą (jums niekada nereikės mokėti jokių papildomų išlaidų). Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite dukterinės įmonės informaciją.

CMS & Internetinių dienoraščių platformos

„WordPress.org“ yra pasirinkta savarankiškai prižiūrima svetainė ir internetinių dienoraščių platforma. Tiesą sakant, beveik 20% visų interneto svetainių ir tinklaraščių veikia WP, įskaitant tinklaraštį čia, „Hosting Kingdom“.

„WordPress.com“ yra priglobta internetinių dienoraščių platforma, leidžianti sukurti nemokamą svetainę arba lengvai susikurti tinklaraštį. Ateina daugybė nemokamų, pritaikomų, mobiliesiems paruoštų dizainų ir temų.

Sužinokite, kaip sukurti „WordPress“ tinklaraštį ir kuo skiriasi „WordPress.org“ ir „WordPress.com“

Ghost.org yra atvirojo kodo tinklaraščių publikavimo platforma, kuri įgauna pagreitį, lengvai valdoma ir visiškai nemokama.

Blogger.com yra nemokama „Google“ tinklaraščių publikavimo platforma, kurią lengva išmokti ir naudoti, tačiau ji labiau skirta asmeninių ir pomėgių tinklaraščių projektams.

Svetainių talpinimas & Domenų vardai

„Bluehost.com“ yra tvirta interneto priegloba, siūlanti konkurencingus prieglobos paketus. Be to, jie pirmaisiais metais suteikia nemokamą domeno vardą. Jūs negalite suklysti su „Bluehost“.

„WebHostingHub.com“ yra žiniatinklio priegloba, šiek tiek sklandanti po radaru ir daugeliui nežinoma. Gaila, nes jie yra supakuoti su puikiomis savybėmis ir už labai priimtiną kainą. Turėtumėte juos patikrinti.

GreenGeeks.com yra interneto prieglobos paslaugų teikėjas, kuris rimtai vertina klimato pokyčius. Už kiekvieną 1x galios bloką, kurį jie paima iš tinklo, perka 3x kreditų vėjo energijos ir siunčia ją atgal į tinklą, kad kompensuotų savo anglies pėdsaką..

Norite gauti daugiau informacijos apie šiuos internetinius kompiuterius? Tada peržiūrėkite šią „Bluehost“ apžvalgą, šią „Web Hosting Hub“ ir šią „GreenGeeks“ apžvalgą

„NameCheap.com“ yra geriausias domenų vardų registratorius rinkoje. Jie siūlo konkurencingas kainas, o nemokamas domeno privatumas pateikiamas kartu su dauguma domenų plėtinių.

Web dizainas, temos & Papildiniai

„ThemeForest“ yra pagrindinė svetainių šablonų ir „WordPress“ temų rinka. Čia galite rasti stulbinamų ir pagal užsakymą pagamintų „WordPress“ temų nuo maždaug 50 USD.

Sužinokite, kaip galite sukurti vestuvių svetainę naudodami nuostabias ir paruoštas „ThemeForest“ temas.

„WrapBootstrap“ yra temų ir šablonų, pagrįstų „Bootstrap“ sistema, rinka (sukurta HTML, CSS ir JS Framework Hosting Kingdom).

„CodeCanyon“ yra „ThemeForest“ seserinė svetainė ir joje yra įskiepių, scenarijų ir fragmentų rinka.

Fiverr yra vieta, kur galite samdyti laisvai samdomus darbuotojus nuo 5 USD. Tai puiki vieta, kur pigiai galite gauti logotipus, reklamjuostes ir mažas interneto dizaino užduotis.

Įrankiai & Produktyvumas

IFTTT "Jei tai tada tai" yra protinga automatizavimo paslauga, jungianti programas ir įtaisus, pavyzdžiui, naudojant receptus "jei įkeliate vaizdo įrašą į „YouTube“, tada jis bus tiesiogiai paskelbtas jūsų „WordPress“ tinklaraštyje" ir "Jei orų prognozė lietaus dieną lietaus, siųskite man SMS".

Drobė yra nemokamas grafinio dizaino įrankis ir svetainė, kurioje galite kurti stulbinančius dizainus, tokius kaip tinklaraščių grafika, svetainių reklamjuostės, „Facebook“ viršeliai, „Twitter“ fonai ir dar daugiau.

„Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiai yra nemokama „Google“ paslauga, padedanti diagnozuoti, stebėti ir palaikyti jūsų svetainės buvimą „Google“ paieškos rezultatuose.

Google analizė yra nemokama „Google“ paslauga, kuri stebi ir praneša apie srautą svetainėje ir yra plačiausiai naudojama žiniatinklio analizės paslauga internete.

Rinkodara & Pinigų gavimas

SumoMe yra įrankių rinkinys, padedantis kurti srautą į savo svetainę. Priemonės apima; el. pašto adresų sąrašo sudarytojas, socialinis bendrinimas, šilumos žemėlapis, teksto paryškintuvas, vaizdų bendrinimo priemonė ir dar daugiau

Peržiūrėkite šį išsamų „SumoMe“ vadovą.

Buferis yra dalijimasis socialinės žiniasklaidos įrankiu, dėl kurio pasidalinimas socialiniu ryšiu yra labai lengvas, o skelbti savo „Twitter“, „Facebook“, „Google+“ ir „LinkedIn“ yra visiškai nemokama..

„Google AdSense“ yra nemokama skelbimų publikavimo platforma, leidžianti svetainių savininkams užsidirbti pinigų rodydami tikslinius „Google“ skelbimus jūsų svetainėje.

Skimlinks yra filialų rinkodaros tinklas, padedantis internetiniams leidėjams užsidirbti pinigų automatiškai ieškant nuorodų jūsų svetainėje ir paverčiant juos filialų nuorodomis.

„Mailchimp“ yra „freemium“ internetinis el. pašto rinkodaros sprendimas, leidžiantis kurti, siųsti ir sekti el. pašto ir informacinių biuletenių kampanijas.

Kiti įrankiai

„BuzzSumo“ yra turinio ir įtaką darančių atradimų įrankis, leidžiantis išanalizuoti, koks turinys geriausiai tinka bet kuriai temai ar konkurentui.

„FreshBooks“ yra debesijos pagrindu sukurta apskaitos programinės įrangos paslauga, skirta smulkaus verslo savininkams lengvai valdyti jūsų apskaitos poreikius.

Ahrefai yra SEO įrankis, leidžiantis analizuoti svetaines ir jų atgalinius profilius, taip pat tyrinėti turinį ir sekti socialinę terpę.

„SerpStat“ yra nemokamas raktinių žodžių pasiūlymo įrankis, leidžiantis surinkti populiariausius ir raktinius žodžius „Google“.

Rankinity yra realaus laiko paieškos sistemos reitingų tikrinimo įrankis, prieinamas, lengvai naudojamas ir darbą atliekantis įrankis.

Dienoraščiai man patinka

Pradėkime nuo Briano Deano, jis tvarko labai populiarų SEO tinklaraštį Backlinko.com . Čia nerasite įprasto malūno SEO pūkų, o gausite praktinių patarimų ir praktinių patarimų.

Kitas tinklaraštis, kuriame pateikiami praktiniai ir be galo naudingi internetinės rinkodaros patarimai, yra Bryan Harris’s „VideoFruit.com“ .

Pat Flynn yra labai populiarus (pelnytai vertinamas) ir sėkmingas internetinis verslininkas. Jo svetainė „SmartPassiveIncome.com“ yra užpilta patarimais ir patarimais.

Kalbant apie „WordPress“ vadovus ir „Syed Balkhi“ patarimus, kokie neįtikėtini dalykai WPBeginner.com yra neginčijamas šaltinis.

Darrenui Rowse’ui (kolegai Melbournian’ui) nereikia įžangos ir jo „ProBlogger.net“ viskas skirta padėti kitiems tinklaraštininkams patobulinti savo tinklaraščius ir užsidirbti pinigų.

Norėdami baigti reikalus, čia yra begėdiškas kištukas pačiam dienoraštis čia, Hostingas Karalystėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map