Susipažinimas su pagrindiniais domeno plėtiniais

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Domeno plėtiniai
Susipažinkite su domenų plėtiniais

Daugelis iš mūsų eina į svetaines, esančias žiniatinklyje (World Wide Web), o pabaigoje dažniausiai įvedame .com, žinomiausią plėtinį. Bet aš tikiu, kad jūs susidūrėte su kitomis, tokiomis kaip .org ar .net, ir pagalvojote, kodėl jų tiek daug. Na, aš maniau, kad būtų gerai suskaidyti, ką jie reiškia, kad galėtumėte geriau suprasti, kada kiekvienas gali būti naudojamas.

Didysis sūris – .COM

Nenuostabu, kad visi nori .COM bumo skonio. Jei turite .COM plėtinį, greičiausiai sulauksite daugiau srauto. .COM plėtinys yra plačiausiai žinomas. Net žmonės, kurie nelabai žino interneto plėtinius, supras, ką reiškia .COM. Daugelis žmonių daug mokės, kad turėtų išgalvotą .COM vardą, bet ką tai iš tikrųjų reiškia? .COM plėtinys iš tikrųjų reiškia komercinį. Daugelis verslininkų nori .COM dėl tos pačios priežasties. Tai yra jūsų buvimo internete dalis ir vienas geriausių būdų nukreipti žmones tiesiai į jūsų svetainę. Žinoma, yra ir alternatyvų, tačiau žmonės net pakeis savo verslo pavadinimą, kad turėtų gerą .COM domeną.

Mažasis sūris – .NET

Viena iš labiausiai paplitusių .COM alternatyvų yra .NET, kuris reiškia tinklą. Daugelis interneto paslaugų teikėjų naudoja .NET kaip alternatyvą. Taip pat rasite daugybę žiniatinklio prieglobos ir interneto kompanijų, naudojančių .NET. Tačiau vis dar teikiama pirmenybė .COM, nes tai yra labiausiai žinomas plėtinys. Tačiau, jei turite verslą, tiesiogiai susijusį su interneto paslauga, .NET yra vertinga galimybė.

Mėgstamiausia alternatyva – .ORG

Kai kuriais atvejais .ORG yra puiki plėtinio alternatyva, jei negalite gauti .COM. Tačiau, jei jūsų svetainė skirta verslui, .ORG atrodo nerimtas. Taip yra todėl, kad .ORG yra trumpas organizavimas. Dauguma svetainių, kurios naudoja .ORG, yra skirtos ne pelno ir prekybos grupėms, tačiau šis domenas taip pat gali veikti asmeninėse svetainėse, informacinėse svetainėse, klubuose ir sporto komandose..

Autoritetingas šaltinis – .EDU

Norėdami gauti .EDU pratęsimą, turite būti akredituota švietimo įstaiga. Taip yra todėl, kad .EDU yra ribotas domeno vardas. Kiti plėtiniai, tokie kaip .COM, .NET, .ORG ir .BIZ, yra nepalaikomi ir nevaržomi domenų pavadinimai, o tai reiškia dalintis programa net jei esate pelno siekiantis verslas, galite turėti .ORG domeno vardą. Taip nėra su .EDU plėtiniu. Be to, .EDU dažniausiai skiriamas povidurinio ugdymo įstaigoms, tokioms kaip bendruomenių kolegijos ir universitetai. Dauguma .EDU svetainių laikomos autoritetingais ištekliais.

Nieko blogo su juo – .BIZ

Turėdamas daugumą geriausių .COM domenų vardų .BIZ buvo sukurtas kaip dar vienas komercinis plėtinys įmonėms. Tačiau tai tapo siejama su netikrais ar įžvalgiais tinklalapiais. Tačiau vis dar yra keletas puikių .BIZ svetainių, kuriose siūlomos teisėtos paslaugos ir produktai be jokių virusų. Daugelis žmonių vis tiek eis į jūsų svetainę, jei joje yra .BIZ plėtinys, bet idealiu atveju jums reikalingas .COM verslui.

Vadas – .GOV

.GOV plėtinį naudoja tik JAV vyriausybiniai subjektai. Niekas negali užregistruoti .GOV plėtinio, nebent jie gali būti pripažinti JAV vyriausybės subjektu. .GOV taip pat laikomas autoritetingu šaltiniu ir gana vertingu šaltiniu straipsniams ir žurnalams, sutinkamiems visame internete.

Kas tai apie – .MOBI

Dauguma įmonių turi .MOBI svetainę. Šis plėtinys skirtas svetainėms, kurios yra optimizuotos prieigai mobiliuosiuose įrenginiuose. Kai išmanieji telefonai negalėjo pasiekti interneto naršyklių, jūsų verslui būtinai reikėjo .MOBI plėtinio, kad telefonai galėtų patekti į jūsų svetainę. Tačiau daugeliu atvejų internetas peržengė poreikį .MOBI. Jei turite didelę įmonę, negalėtumėte pakenkti, jei turėsite atskirą .MOBI svetainę.

Trumpas, saldus ir gyvas – .TV

Nors plėtinys gali būti .TV, jis skirtas bet kokiam žiniasklaidos turiniui ar pramogų turiniui, kuriame yra daug vaizdų, vaizdo įrašų ir tiesioginių srautų. Dauguma pramogų ir muzikos pramonės įmonių gali naudoti .TV plėtinį ir vis dar yra labai populiarios. Tiesą sakant, beveik geriau, jei verslas užsiims .TV plėtiniu, o ne .COM, nes tai reiškia, kad siūlote daugiau vaizdo įrašų ir tiesioginių srautų.

Ar yra minčių?

Parašė Christopheris Pontine’as ir Cynthia Adams
Vaizdo kreditas: ivanpw

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map