Viskas apie elektroninę komerciją: kur smalsumas reikalauja pinigų

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Elektroninė komercija tapo naujausiu pamišimu internete. Atrodo, kad visi dabar turi parduotuvę, kurioje galite nusipirkti marškinėlių, atminimo dovanų, melodijų, interneto dizaino paslaugų ar kitų vartojimo prekių..

Internetui augant ir vis labiau gaunant pinigus, el. Prekybos svetainė gali puikiai atsipirkti tiems, kurie žino, kaip sukurti nepriekaištingą internetą saugiu patikrinimo metu..

Atsiradus daugiau elektroninės komercijos aspektų, akivaizdu, kad vartotojai nori internete rasti bet ką ir viską, ir jie net mokės išspręsti savo įdomybes.

El. komercija yra būdas, kuriuo vartotojai gali keistis paslaugomis ir prekėmis be jokių apribojimų. Jie neprivalo skambinti į priekį. Jiems nereikia niekur važiuoti. Viskas, ko jiems reikia, yra kreditinė kortelė ir interneto ryšys, ir jie gali nusipirkti bet ko, ko tik nori.

Tai niekam nėra naujiena, tačiau dabar, kai atrodo, kad visi turi tokią pat gerą ar geresnę internetinę parduotuvę nei HomeDepot.com, galite lažintis, kad žmonės randa daugiau nei naują dažų sluoksnį savo namams ar automobiliui įsigyti. ar jubiliejų.Be to, pardavimai parodė, kad internetinės parduotuvės vis labiau lenkia „plytų ir skiedinių“ parduotuves.Žinoma, šiandien nėra nieko panašaus, kad turime produktą, o ne laukiame, kol jis bus išsiųstas. Šiuo metu tai yra vienas didžiausių internetinių parduotuvių apribojimų. Pristatydami nakvynę daugelis internetinių parduotuvių net nori panaikinti šį apribojimą.

Veiksmas sukurti sėkmingą internetinį verslą prasideda nuo idėjos. Ką gali parduoti? Kas gerai atrodo internetiniame produktų kataloge? Ar mokate koduoti? Tai šiek tiek neaiškiai, nes bet kas gali kurti svetainę pas svetainių kūrėjus.

Jūs taip pat neturite jokios patirties ar žinių, kaip sukurti saugų pirkinių krepšelį. Galite tiesiog užsiregistruoti dėl paketo, pasirinkti šabloną ir pakilimą, jūsų parduotuvė yra internetinė ir produktai yra paruošti pardavimui.

Tačiau, norint sėkmingai, jums reikalinga socialinė žiniasklaida, reklaminė el. Pašto rinkodara, kryžminės reklamos ir filialai. Jūs turite žinoti, kaip žaisti žaidimą, norint pakilti į puslapių gretas, ir už tai jūs galite mokėti šiek tiek daugiau svetainių kūrėjui, kad gautumėte SEO ir rinkodaros analizės įrankius..

Be to, jums reikės saugaus būdo, kaip priimti mokėjimus internetu ne per „Paypal“. Vis dėlto neturėtumėte visiškai atmesti šio mokėjimo būdo. Žmonės nori, kaip atsiskaityti, tačiau jie mieliau naudojasi savo kreditinėmis kortelėmis. Jei galite pasiūlyti juos abu, esate gerai pasiruošę tapti sėkmingu internetiniu prekybininku.

Turėdami kūrybingą rinkodaros strategiją, lengvai naudojamą svetainių kūrėją ir viliojančius produktus ar paslaugas galite užsidirbti daug pinigų naudodami el. Prekybą. Naujos svetainės kūrimas užtruko keletą mėnesių. Dabar jis gali būti baigtas per kelias minutes. Yra keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį siekdami tapti internetinės parduotuvės guru.

Pasirinkite svetainių statytojus su parinktimis

Jūs nenorite atsiskaityti už pigiausias elektroninės komercijos svetainių kūrėjas ten. Peržiūrėkite jų šablonus ir pirmiausia prisiregistruokite nemokamai bandymui. Jei jie turi skirtingus paketus, sužinokite, kas įeina ir kokie dideli yra operacijų mokesčiai. Kai kuriais atvejais svetainių kūrėjai imasi juokingų sumų tik tam, kad pasiūlytų jums saugų išsiregistravimą. Ilgas laikas mokėti kažkam kitam už jūsų produktus.

Pasirinkite patikimus svetainių kūrėjus, kuriems teikiama pagalba klientams
Be to, prisiregistruodami ieškokite klientų palaikymo galimybių. Jei įmanoma, iš anksto susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba ir sužinokite, kokia patirtis būtų, jei iškiltų problema. Jei jie nesirenka telefono arba jie nėra pasiekiami visą parą, galvok apie tai, kaip surasti įmonę, kuri tikrai turi puikų klientų aptarnavimą.

Visada galite peržiūrėti skirtingų svetainių kūrėjų apžvalgas, tiesiog ieškodami „atsiliepimai“ ir svetainės kūrėjo pavadinimo. Tai turėtų parodyti daugybę svetainių, siūlančių apžvalgas žvaigždutėmis ir personalizuotas svetainių kūrėjo paskyras.

Žr. „Kas veikia pirmiausia“

Kokios yra jūsų mėgstamiausios internetinės parduotuvės? Kodėl jos yra jūsų mėgstamiausios vietos apsipirkti? Jei galite galvoti apie savo patirtį kitose el. Prekybos parduotuvėse, pabandykite imituoti, ką šios parduotuvės veikia su jūsų pačių svetainių kūrėju. Yra daug, kurie leis tinkinti ir kurti tai, ko norite savo svetainei.

Jei jums patiko šis straipsnis ir norite pasirinkti e-komercijos kūrėją, išbandykite ir apsilankykite „5 puikūs el. Prekybos svetainių kūrėjai daugiau“.

Ar šis straipsnis padėjo apsispręsti dėl e-komercijos svetainių kūrimo priemonės, kurią galvojate naudoti? Arba tai padaro, iškelkite visus iškilusius klausimus?

Vaizdo kreditas: Konsultacijos sankirtoje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map