8.5 אפשרויות השקעה נהדרות לעסקי האתר שלך

התוכן שלי נתמך על ידי קוראים על ידי אנשים מדהימים כמוך. מה שאומר שאוכל להרוויח עמלה. למידע נוסף כאן!


אני יודע שמאמר זה אינו מכסה שום קשר לבונה אתרים עבור כל אחד מהיזמים שלך, אבל באופן אישי מצאתי את המקומות הנהדרים האלה להשקיע ברווחים שלך או להחזיק גם את הכסף שלך !!!! לכן רציתי לשתף אתכם באלה ולתת לכם את ההזדמנות לפתוח חשבון בעצמכם כך שיהיו לכם אפשרויות השקעה בעת הצורך.

אני חושב שבסך הכל תהיי ממש מרוצה מהאתרים האלה ותמצא אותם בעלי ערך רב לתוכנית העסקית הכוללת שלך, בהווה או בעתיד של עסק האתר שלך. אוקיי, בואו נתחיל לבדוק את הדברים.

כשאתה מחפש מתווך מקוון מוביל, נראה שההמלצות נמצאות בכל מקום. למתווכים צריכים להיות כמה דברים כדי שיהיה שווה את זמן המשקיע. חברות מתווך מקוונות שונות משתנות לרוב בין עמלות גבוהות ונמוכות, טיפים שונים לחשבון, מגוון תכונות חינוך וכלים לחקר מניות שהופכים את האחד טוב יותר מהאחר. אלה שמונה מאתרי המסחר במניות שהמשקיעים באמת אוהבים והמליצו עליהם לאורך השנים.

כרזה עם מילים

1. TD אמיטרייד

TD Ameritrade הפך לאחד מתווכי ההשקעות המקוונים החמים ביותר באמריקה. החברה מתהדרת ביותר מ- 5.8 מיליון בעלי חשבונות ונכסים של 480 מיליארד דולר. ישנה הפקדה ראשונית מינימלית של 500 $ כדי להתחיל, ותוכלו למצוא עסקאות מניות במחיר של 9.99 דולר לסחר. אופציות נסחרות במחיר של 9.99 דולר לסחר עם 0.75 דולר לחוזה. ישנם גם כלי מחקר חינמיים, תכונות נתונים חינמיות ופלטפורמות מסחר חופשיות לשימוש.

ל- TD Ameritrade יש כמה מבצעים שהופכים אותו נהדר למשקיעים חדשים ומנוסים. לדוגמה, אתה יכול לסחור בחינם במשך 60 יום ולקבל בונוס של 600 דולר במזומן. שירות הלקוחות שלהם גם קיבל המון פידבקים חיוביים, ויש להם תמיכה בצ’אט, בטלפון ובדוא”ל בשידור חי לחבריהם. Barron’s העניקה TD Ameritrade בכמה שבחים שונים כמו מספר 1 להשקעה לטווח הארוך ומס ‘1 לאופציות.

2. ShareBuilder

עמלות המסחר במניות נמוכות ב- ShareBuilder עם 4 דולר בלבד אם תבחר בהשקעה אוטומטית. יש גם הצעת ניסיון בחינם, ולא תצטרך להיות מינימום חשבון כדי להצטרף. מבנה התמחור והעמלות ב- ShareBuilder פשוט למדי. אתה יכול להגדיר השקעות מתוזמנות חוזרות כדי להקל על ההשקעה ופחות זמן רב. עבור עסקאות מגבלה, אופציות ושוק, תשלם רק 6.95 דולר.

ישנם גם כמה כלי מחקר לשימוש ב- ShareBuilder, כולל כלי מלאי המבוססים על קריטריונים, דוחות אסטרטגיה ורשימות צפייה. אתה יכול גם להסתכל על תרשימים המציינים את שינויים במחירים ההיסטוריים של מניות מסוימות. אם אתה רוצה סוג פלטפורמה להשקעה המיועד למתחילים, ShareBuilder הוא בדיוק הפלטפורמה המתאימה לך.

3. סקוטרייד

עם מניות, איגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל ואופציות, Scottrade מציעה מגוון כלי מחקר ונתונים עם שירות לקוחות מעולה בפחות של 30 אחוזים פחות מרוב המתווכים המקוונים האחרים. יש להם גם מיקומים פיזיים שיעזרו למשקיעים הזקוקים להדרכה באופן אישי.

עם זאת, חסרון אחד הוא שפלטפורמת המסחר אינה מודרנית כמו אחרים כמו eTrade או Sharebuiilder. זה גם מוריד את המחיר ל 7 $ לסחר עם תוספת של 1.25 $ עבור קבלני סחר באופציות. לסקוטרייד יש גם כמה כלי מסחר בחינם, אך חסר כמה מכלי המחקר ותרשימים שתמצאו ב- TD Ameritrade או eTrade..

עם זאת, באפשרותך להתאים אישית באופן מלא הצעות מחיר לסטרימינג, ועדיין יש רשימות צפייה וכמה כלי תרשימים שיספקו את הצרכים הבסיסיים עבור מרבית המשקיעים. אם תחליט לשדרג עם Scottrade, תקבל גם כרטיס חיוב, משיכות כספומט בחינם, צ’קים בחינם ללא הגבלה, גישה לנייד ותמיכה ללקוחות 24/7.

4. eTrade

עם תכונות מיקום ההזמנה הנוחות לשימוש, eTrade מציעה גם אפשרויות לסוחרים מקצועיים מתחילים ומנוסים. למשל, ישנן הזמנות מורכבות לאסטרטגיות קונדור, חוט, חנק ופרפר. אם אתה סוחר פעיל, eTrade הוא הטוב ביותר. יש לו דגמי תמחור תחרותיים ותכונות ספציפיות לאפשרויות שיודעים לסוחרים פעילים.

מניות ואופציות הן 7.99 דולר לחוזה כל עוד אתה מבצע מינימום 150 עסקאות ברבעון. אם אינך סוחר כל כך הרבה, העמלות עולות ל 9.99 $, שעדיין נמוכות יחסית. כלי המחקר הם מדהימים עבור סוחרים ב- eTrade. יש להם כלי סחר מקיף באופציות, כך שתוכלו לבצע בקלות הזמנות למרווח, לקנות-לכתוב, פרפר, קונדור וסוג בסיסי, כולל ברזל-קונדור. תרשימי אפשרות הם גם שימושיים מאוד למחקר.

תוכלו גם לפתח אסטרטגיות שונות בהתבסס על סכום ההשקעה, מסגרת הזמן, התנודתיות, מחיר היעד ותחזית השוק. אם יש לך הזמנות מורכבות, eTrade הוא בהחלט המקום הנכון לעשות את העסקאות שלך עם המון תכונות וטיפים נוספים שנועדו להפוך את העסקאות שלך ליותר צפויות ובטוחות..

5. TradeKing

TradeKing מציע כלים חיוניים למשקיעים, והם ידועים בשירות לקוחות קשוב ועלויות נמוכות. נכון לעכשיו, TradeKing מציע 4.95 דולר לסחר. בנוסף, מתווך מקוון זה מדורג באופן קבוע בראש חברות מקוונות. TradeKing גם הצטרף ל- Zecco ומציע כעת טונה של כלי מחקר חדשים כחלק מלוח המחוונים שלה. אתה יכול לנצל תרשימים להתאמה אישית ומתקדמים. הם גם מושכים חזותית וידידותיים למשתמש. כל חבר יכול להשתמש בכלים אלה גם בחינם.

המוצרים הפיננסיים אכן עולים תוספת כולל מסחר בפורקס. עם זאת, יש לו IRAs ו- DRIPs בחינם, אך יש חיסרון אחד. ל- TradeKing עמלת חוסר פעילות בסך 50 דולר לחשבונות שיש להם פחות מ -2,500 דולר ולא נסחרו תוך שנה. בדרך כלל זה לא תקף לרוב הסוחרים הפעילים, אך יש לציין במקרה שאתה רק מתחיל ואולי לא יודע אם תסחר בעוד שנה..

6. TradeMonster

עבור מי שעוסק באופן ספציפי באופציות, TradeMonster הוא הבחירה בשבילך. אתה יכול להשיג עסקאות אופציות של עד 0.10 $ לחוזה. סוחרי אופציות רגילות נדרשים לשלם רק 0.50 דולר לחוזה. כמתווך אפשרויות הנחה, TradeMonster הוא תחרותי ביותר ומציע הרבה תכונות למשתמשים שגורמים להם להתבלט. המשקיעים תומכים תמיד בפלטפורמת המסחר הזו מכיוון שיש לה את העמלות הנמוכות ביותר, ותמצאו שיעורי סחר בתעריפים שטוחים של 7.50 $ בלבד..

בנוסף, המתווך לא מתבייש במתן הנחות נפח ושיעורי מרווח נמוכים. אם אתה סוחר באופן פעיל כל יום, אתה זקוק לפלטפורמת מסחר יעילה שיכולה לספק לך את כל פונקציות הסחר הבסיסיות עם כמה כלי מחקר מתקדמים. כלי הניתוח הספקטרלי מאפשרים לך לשחק בתנודתיות, הייחודית ל- TradeMonster. התוצאות מוצגות במפה ולא רק בתרשים. אתה יכול גם להשתמש בכלים אחרים כמו תכונות של אסטרטגיות אופציות, ניתוח מה-אם, ניהול הזמנת קבוצות, מעקב אחר ביצועים ועוד ועוד.

ז. אפשרויות בית

OptionsHouse הוא תיווך מהימן שכדאי לחשוב עליו אם אתה רוצה מתווך מוזל בעל עלות נמוכה עם פלטפורמת מסחר מסורתית יותר. לסוחרים פעילים יש ל- OptionsHouse כמה אפשרויות זולות. התוכנה כוללת הצעות מחיר לזרם, שאינן תמיד חינמיות בחלק מהמתווכים האחרים, אך OptionsHouse עושה עבודה טובה בכדי להפוך את הכלים הבסיסיים בחינם למשתמשים שלה. אלה הצעות מחיר בחינם בזמן אמת, כך שתוכלו לשמור על האצבע על הדופק של מניה ספציפית או סתם לצפות בשוק המניות באופן כללי.

פלטפורמת המסחר עבור OptionsHouse אינה אינטואיטיבית כמו חלק מהאחרות, אך היא עדיין פשוטה לניווט. אתה יכול למקם עסקאות מניות במחיר של 4.75 דולר דרך OptionsHouse, והוא מציע גם מסחר וירטואלי בחינם. זה מושלם עבור אלה שיש להם אסטרטגיות מניות שהם רוצים לנסות, אך הם לא רוצים להשקיע כסף מייד. אתה יכול להשתמש בחשבון הווירטואלי החינמי של 5,000 $ כדי להריץ ניסוי של כמה מהאסטרטגיות החדשות שלך ולראות מה עובד.

8. OptionsXpress

OptionsXpress הינה חברה הנסחרת עם משרדים בשיקגו. היא ידועה בעיקר בזכות תעודות סל, חוזים עתידיים, אג”ח, קרנות נאמנות ומסחר באופציות מקוונות. הפלטפורמה כוללת הרבה כלים מקוונים יקרי ערך ומתוחכמים. אתה יכול לפתוח חשבונות פרטיים או להצטרף לדיירים, חשבונות נאמנות, חשבונות עסקיים וחשבונות פרישה פרטיים. כמו כן, אין שום פיקדון מינימלי כדי לפתוח חשבון מזומן, ואתה לא צריך לשמור על יתרת מינימום כדי שהחשבון שלך יישאר פתוח.

אתה יכול גם לסחור באופן אלחוטי בסמארטפון שלך ולנצל כמה כלי סחר מקוונים שונים וחזקים כמו The Screener. המסך סורק את השוק עבור קרנות נאמנות פוטנציאליות, אופציות, מניות ותעודות סל אשר יהיו הזדמנויות טובות. אתה יכול להציג את כל המידע על המניה לפני שתקבל החלטות.

פני אדם עם אמירה

הסיבה שהוספתי את ה- .5 הייתה למשוך את תשומת ליבך, והיא גם מייצגת את הפעולה עם השימוש באחד כזה. אני מכיר קרני נכון? אך יחד עם זאת אם זה גרם לך לתהות שעשיתי את העבודה שלי בכדי לגרום לך להיות סקרן ולבדוק את זה, עכשיו המטרה היחידה היא לפעול.

אני מקווה שמצאתם אלה גדולים ואינפורמטיביים ואחד התואם את ציפיותיכם שתוכלו להשתמש בהם עבור עסק האתר שלכם: -). אם לא זה יכול להיות מקום נהדר לשים את הכסף שלך, אני יודע שזה באמת עזר לי.

נכתב ופורסם על ידי כריסטופר פונטין & סינתיה אדמס
אשראי תמונה: יצירת אתר היום
 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map