היכרות עם הרחבות הדומיין הבסיסיות שלך

התוכן שלי נתמך על ידי קוראים על ידי אנשים מדהימים כמוך. מה שאומר שאוכל להרוויח עמלה. למידע נוסף כאן!


תוספות תחום
הכירו את הרחבות הדומיין

רבים מאיתנו הולכים לאתרים ב- WWW (World Wide Web) ובסוף אנו בדרך כלל נכנסים ל- .com בסוף, התוסף הידוע ביותר שם. אבל, אני בטוח שנתקלת באחרים כמו .org או .net וחשבת למה יש כל כך הרבה שם בחוץ. ובכן חשבתי שיהיה נחמד לעשות פירוט על משמעותם, כך שתבינו יותר טוב מתי ניתן להשתמש בכל אחד מהם.

הגבינה הגדולה – .COM

אין זה פלא שכולם רוצים לטעום מהבום של .COM. אם יש לך סיומת .COM, סביר להניח שתשיג יותר תנועה. סיומת .COM היא הידועה ביותר. אפילו אנשים שלא מכירים את התוספים לאינטרנט יבינו מה המשמעות של .COM. רוב האנשים ישלמו הרבה כדי שיהיה להם שם מפואר .COM, אבל מה זה בעצם אומר? התוסף .COM למעשה מיועד למסחרי. רוב העסקים רוצים .COM בדיוק מאותה סיבה. זהו חלק מהנוכחות שלך באינטרנט ואחת הדרכים הטובות ביותר להביא אנשים ישירות לאתר שלך. כמובן, יש אלטרנטיבות, אך אנשים אפילו ישנו את שם העסק שלהם בכדי שיהיה להם תחום טוב .COM.

הגבינה הקטנה – .NET

אחת החלופות הנפוצות ל- .COM היא .NET, העומדת ברשת. רוב ספקי שירותי האינטרנט משתמשים ב- NET כחלופה. אתה מוצא גם הרבה אירוח אתרים וחברות אינטרנט המשתמשים גם ב- .NET. עם זאת, עדיף .COM עדיף כי זו התוסף הידוע ביותר. עם זאת, אם יש לך עסק המזוהה ישירות עם שירות אינטרנט, .NET היא אפשרות בעלת ערך.

האלטרנטיבה המועדפת – .ORG

במקרים מסוימים .ORG היא אלטרנטיבה מצוינת לשימוש אם אתה לא יכול להשיג .COM. עם זאת, אם האתר שלך מיועד לעסק, .ORG נראה סוג של דגים. הסיבה לכך היא ש- .ORG הוא קיצור לארגון. רוב האתרים המשתמשים ב- .ORG מיועדים לקבוצות ללא כוונת רווח וסחר, אך תחום זה יכול לעבוד גם עבור אתרים אישיים, אתרי מידע, מועדונים וקבוצות ספורט..

מקור סמכותי – .EDU

כדי לקבל סיומת .EDU אתה צריך להיות מוסד חינוך מוסמך. הסיבה לכך היא ש .EDU הוא שם תחום מוגבל. התוספים האחרים כגון .COM, .NET, .ORG ו- .BIZ הם שמות דומיין חסרי מעצורים ומוגבלים, מה שאומר שתף את האפליקציה שגם אם אתה עסק למטרות רווח, אתה יכול לקבל שם תחום .ORG. זה לא המקרה עם סיומת .EDU. בנוסף, .EDU מיועד בעיקר למוסדות חינוך על-תיכוניים כמו מכללות קהילתיות ואוניברסיטאות. מרבית אתרי ה- EDU נחשבים למשאבים סמכותיים.

שום דבר לא בסדר בזה – .BIZ

עם שמות הדומיינים הטובים ביותר של .COM שכבר נלקחו, .BIZ פותחה כתוסף מסחרי נוסף לעסקים. עם זאת, הוא נקשר לאתרי אינטרנט מזויפים או מכפישים. עם זאת, ישנם עדיין כמה אתרי אינטרנט מעולים .BIZ המציעים שירותים ומוצרים לגיטימיים ללא נגיפים. רוב האנשים עדיין ילכו לאתר שלך אם יש לו סיומת .BIZ, אך באופן אידיאלי, אתה צריך .COM לעסק.

המפקד – .GOV

תוסף ה- GOV משמש רק לגופים ממשלתיים בארצות הברית. איש אינו יכול לרשום סיומת .GOV אלא אם כן הוא רשאי להיות גורם ממשלתי בארה”ב. .GOV נחשב גם כמשאב סמכותי ובעל ערך רב לציין עבור מאמרים וכתבי עת שנמצאים בכל רחבי האינטרנט.

מה זה קשור – .MOBI

לרוב העסקים יש אתר .MOBI. תוסף זה מיועד במיוחד לאתרים המותאמים לגישה במכשירים ניידים. כאשר טלפונים חכמים לא הצליחו לגשת לדפדפני אינטרנט, העסק שלך היה זקוק לחלוטין לתוסף .MOBI לטלפונים כדי לגשת לאתר שלך. עם זאת, האינטרנט עבר את הצורך ב- .MOBI ברוב המקרים. אם יש לך עסק גדול, זה לא יכול להזיק להחזיק אתר נפרד. MOBI.

קצר, מתוק וחי – .TV

בעוד שהסיומת עשויה להיות .TV, היא למעשה מיועדת לכל תוכן עשיר במדיה או בידור המכיל הרבה תמונות, קטעי וידאו וזרמים חיים. מרבית העסקים בתעשיית הבידור והמוזיקה יכולים להשתמש בתוסף .TV ועדיין להיות מאוד פופולרי. למעשה, עדיף כמעט אם אתה נמצא בעסק הזה עם הרחבת טלוויזיה ולא על .COM מכיוון שזה אומר שאתה מציע יותר סרטונים וזרמים חיים.

כל מחשבות?

נכתב על ידי כריסטופר פונטין וסינתיה אדמס
אשראי תמונה: ivanpw

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map