מדוע אתה זקוק לאתר מאובטח

התוכן שלי נתמך על ידי קוראים על ידי אנשים מדהימים כמוך. מה שאומר שאוכל להרוויח עמלה. למידע נוסף כאן!


דלת נעולה
הגן על אתר האינטרנט שלך

עסקת אתרים בכל סוגי התעבורה. בין אם יש לכם אלפי קוראים ביום, כמה לקוחות או מבקרים
כאשר הם מחפשים מידע, הם צריכים להרגיש בטוחים בזמן הגלישה והאינטראקציה עם אתר האינטרנט שלך. ההצלחה המקוונת של אתר קשורה ישירות בתכנון, אבטחה ופונקציה.

פשעי סייבר הפכו לבעיה בינלאומית והיא יכולה לפגוע מאוד במוניטין של עסק בסכנת נתונים. סיכונים אלה מופחתים באופן דרמטי כאשר יש לך אתר בטוח ובטוח. ישנן כמה דרכים שונות שאתה יכול לאבטח את אתר האינטרנט שלך כדי למנוע התקפות ופשרויות נתונים.

אילו איומים דורשים אבטחת סייבר

התקפות סייבר הן התקפות מהסוג הגרוע ביותר מכיוון שהן מסתננות למידע באתר שלך ויכולות להוות מגוון סיכונים עבור הלקוחות שלך. הם יכולים להעביר מידע אישי לגורמים חסרי מצפון, או שהם עשויים להיות רגישים לתוכנות זדוניות המותקנות באתר שלך שמורדות למחשב שלהם..

הם יכולים גם להרוס את דירוג SEO ולפרסם תוכן לא חוקי למשתמשים שלך כמו וירוסים או סוגים מסוימים של פורנוגרפיה. חובה שתכיר באיומים אלה ותנקוט צעדים כדי למנוע מאף אחד להסתנן לאתר שלך ולהשתלט עליו.

היכן להתחיל עם אבטחת אתרים

ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי ליצור אווירה בטוחה יותר למחשב שלך. ראשית, תוכלו להוריד את הגרסאות והעדכונים האחרונים של WordPress, antiviruses ו- Windows. יש לעדכן את מערכת ההפעלה המגישה שלכם ככל האפשר, וכן עליכם לעדכן כל תוכנה באתר שלכם כמו מערכות ניהול תוכן או פורומים. האקרים מחפשים חורי אבטחה כדי לנצל את היתרון.

אם אתה משתמש בפתרון אירוח מנוהל, חלק גדול מהדברים כבר נעשה עבורך, אך אם מותקנת באתרך תוכנה של צד שלישי כלשהו, ​​עליך לקרוא וליישם את כל תיקוני האבטחה..

סקריפטים של קוד פתוח כמו דרופל, ג’ומלה, מג’נטו וורדפרס הם חזקים ומתעדכנים ברציפות. יש להם גם טונות של תמיכה מאחוריהם. אינך צריך ליפול טרף מכיוון שגם האתר שלך נכתב בצורה לא טובה. בנוסף, אינך צריך לבנות מאפס. במקום זאת אתה כבר יכול להשתמש בסקריפטים שנבדקו ובוצעו ולשנות אותם באופן הרצוי.

כמה חזק הסיסמה שלך

סיסמאות ישנות כמו האינטרנט, ולהאקרים מאגרי מידע מלאים הנפוצים ביותר. זה פזיז להשתמש ב “unicorn123” כפי שהוא “password123” מכיוון שיש פיצוחים המחפשים מיתרי מילה אחת בסיסמאות. סיסמאות לא צריכות לשקף דברים שאתה אוהב או עובדות לגביך כמו יום ההולדת שלך או הרחוב שגדלת עליהם.

הם נועדו לשמור על ביטחון הדברים, וזו הסיבה שאתר שלך דורש סיסמת אבטחה גבוהה. עליך להשתמש תמיד בשילוב של מספרים, אלפבית ותווים מיוחדים כדי ליצור סיסמא, וכל הסיסמאות צריכות להיות לפחות 10 תווים. KeePass הוא מחולל סיסמאות בעל מוניטין של יצירת סיסמאות קשות לפיצוח.

כיצד לאבטח את דוא”ל האתר שלך

ישנם כמה דברים שונים שעליך לקחת בחשבון באמצעות כתובות דוא”ל. ראשית, אינך רוצה שכתובת הדוא”ל של מנהל המערכת תהיה בעין הציבורית. זהו הדוא”ל המשמש לכניסה לשרת האינטרנט, למסד הנתונים או ל- CMS, ואסור להציג אותו בשום מקום באתר שלך.

עליך להשתמש בכתובת דוא”ל שונה לחלוטין עבור דף אנשי הקשר שלך. האקרים משתמשים לעיתים קרובות בדואלי דיוג שהתחפשו לעסקים בעלי מוניטין כדי לקבל גישה לאתר שלך, והם יקפצו על כתובת אימייל המוצגת באופן ציבורי באתר האינטרנט שלך..

כמה נקודות מפתח אחרות

* בנוסף, עליך להשתמש ב- SSL כדי לשלוח דוא”ל. אם אתה כל הזמן שולח דוא”ל למידע רגיש, בכל מקרה אתה צריך SSL.

* כדאי להתקין אישורי SSL גם באתר שלך מכיוון שזה מקדם שיש לך אתר בטוח ובטוח..

* ישנם מגוון דברים שאתה יכול לעשות כדי להרגיע את האבטחה באתר שלך. אלה כמה מהבסיסים היוצרים דרך טובה יותר לשמור על בטיחות המידע שלך והמבקרים שלך מוגנים.

אשראי תמונה: אלכסנדר דולאונוי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map