דרישות אירוח אתרים

דרישות אירוח אתרים

כאשר אתם חוקרים חברות אירוח אתרים ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לפקוח עין עליהם. מחיר הוא כמובן מכריע חשוב כשמדובר בבחירת חברת אירוח אתרים, אך יש תכונות חשובות יותר שעליך לקחת בחשבון. האם אתה יודע אילו תכונות אתה באמת צריך?


דרישות אירוח אתרים חייבות להיות

אחת ההחלטות החשובות ביותר שתצטרכו לקבל בעת תחילת אתר אינטרנט היא בחירת חברת אירוח. זו יכולה להיות החלטה קשה לקבל. יש המון חברות המציעות שירותי אירוח וכל אחת מפרסמת שהן הטובות ביותר. כולם מבטיחים מקום ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל, השבתה של 0%, קלות שימוש ותמיכה טכנית 24/7.

איך בכל העולם אתה אמור לדעת למי להאמין? איך אתה יכול להבין את כל המומבו-ג’מבו הטכני בכל הפרסום הזה?

עשר תכונות חייבות להיות בעלות חברות אירוח אתרים צריכות להציע לך

בואו נסתכל מה אתה באמת צריך ממארח ​​אינטרנט. ברגע שאתה יודע זאת, בחירת חברת האירוח הטובה ביותר שתתאים לצרכים שלך תהיה רוח.

לוח הבקרה של cPanel

אחת התכונות החשובות ביותר להערכת היא לוח בקרה. תוכלו לשלוט באתרי האינטרנט שלכם מכאן. ישנם דברים מסוימים שאתה צריך כדי לעשות לעצמך כמו הקמת חשבון דוא”ל, התקנת WordPress, גיבוי האתרים שלך ועוד. כדי לעשות זאת בקלות, גם אם אין לך עצם טכנית בגופך, אתה זקוק ללוח בקרה קל להבנה ונוח לשימוש. אחד הטובים שבהם הוא cPanel.

קל מאוד להשתמש ב- cPanel. היכולת לטפל ברוב התחזוקה שאתרך זקוק לעצמך במקום לחכות לתמיכה טכנית תחסוך לך זמן ותאפשר לך להתרכז בגידול האתר שלך. תחשוב על זה. האם אתה באמת רוצה לחכות 24 שעות להגדרת חשבון דוא”ל חדש, כשתוכל להגדיר אותו בעצמך בפחות מחמש דקות?
חברת אירוח אתרים שלך צריכה לספק לוח בקרה פשוט וקל לשימוש, כמו cPanel. זה מאפשר לבצע את כל התחזוקה השגרתית שאתר שלך צריך לבצע במהירות וביעילות.

התקנה של סקריפט בלחיצה אחת

חברת אירוח טובה תציע לחץ על התקנה אוטומטית עבור תוכניות פופולריות רבות. כמה פלטפורמות אינטרנט כמו WordPress, Joomla ו- Drupal יכולות להיות מורכבות להתקנה, במיוחד למתחילים. לדוגמא, כדי להתקין את וורדפרס, עליך להתקין את תוכנת הבלוג, ואז ליצור בסיס נתונים, ואז לקשר את בסיס הנתונים לתוכנת הבלוג וכו ‘..

עם תוכנית כמו Fantastico אתה לא צריך לעשות את כל זה. אתה פשוט פותח את Fantastico, עונה על כמה שאלות קצרות ולחץ על התקן. תוך מספר דקות WordPress מותקן באתר האינטרנט שלך ומוכן להתחיל להשתמש בו.
לפני שאתה נרשם לחברת אירוח, בדוק אם הם מציעים Fantastico, Softaculous או סוג מתקין אחר של לחיצה אחת. אם לא, הייתי ממליץ בחום למצוא חברת אירוח אחרת.

תמיכת לקוחות 24/7

לא משנה מי אתה או כמה אתה יודע, בשלב מסוים בזמן כולם יזדקקו לתמיכה טכנית. כשאתה בונה אתרי אינטרנט ומפעילים, יתעוררו שאלות שיש לענות עליהן באופן מיידי. כאשר מצבים אלה עולים, אתה זקוק לתמיכה טכנית זמינה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

לחברות אירוח אתרים טובות יהיו דרכים רבות לקבל תמיכה. בדרך כלל הם יציעו מספר חינם, תמיכה בדוא”ל, מערכת כרטיסים וצ’אט חי. לחברות רבות יש מאגר מידע שאתה יכול לחפש כדי לראות אם יש הדרכה כיצד לפתור את הבעיה שלך.

אפשרויות גיבוי נתונים

לוקח רק אתר אחד להתרסק מבלי לגבות אותו כדי לפקוח את העיניים כיצד גיבוי חשוב באתר שלך. האקר אחד יכול להוציא שנים של עבודה. גיבוי הנתונים שלך אינו אופציונאלי, זהו הכרח.
רוב חברות אירוח אתרים מציעות סוג של גיבוי. חלקם, כמו Bluehost, אפילו מציעים גיבויים יומיים בחינם. בדוק אם חברת האירוח מפעילה גיבוי מלא של האתרים שלך על בסיס קבוע. זה יאפשר לך לשחזר את האתר שלך אם לא יעלה על הדעת.

וודא שאתה יכול לגבות את האתר שלך בקלות דרך לוח הבקרה. בדוק גם כדי לוודא שאתה יכול לשחזר את הגיבויים בקלות בעצמך מבלי שתצטרך לחכות לצוות התמיכה שיעשה זאת עבורך.

כתובות דואר אלקטרוני

כשאתה פותח עסק באינטרנט, סביר להניח רוצה שכתובת דוא”ל תהיה קשורה לאתר שלך כמו [מוגן בדוא”ל] עליכם לברר אם חברת האירוח מאפשרת לכם לעשות זאת.

גלה אם קיימת מגבלה על מספר חשבונות הדואר האלקטרוני המותרים על ידי חברת האירוח. מאפיין חשוב נוסף הוא כמות השטח שהוקצה לדוא”ל. חברות מסוימות יספקו שטח קטן ללא חיוב ואז ינסו למכור לכם יותר מקום כשאתם זקוקים לו. אם אתה חושב שתצטרך הרבה מקום בדוא”ל, חפש אותו כשאתה מחליט על איזה מארח לבחור.
יש עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. יתכן שתרצה להגדיר תגובה אוטומטית או להעביר דוא”ל לחשבון אחר. כדאי לברר אם חברת האירוח מאפשרת לכם לעשות זאת.

גישה ל- FTP

על מנת שהאתר שלך ייראה באינטרנט אתה צריך לעשות זאת העלה את הקבצים והנתונים שלך לחברת האירוח שלך. אתה יכול להשתמש בתכונת ההעלאה שנמצאת בלוח הבקרה של חברות האירוח, אך לרוב זה זמן רב מאחר שאתה צריך להעלות קובץ אחד בכל פעם. דרך הרבה יותר טובה להעלות קבצים היא להשתמש ב- FTP.

השימוש בחשבון FTP הוא ככל הנראה השיטה הנפוצה ביותר. זה מאפשר לך להעביר קבצים בין המחשב שלך למארח האינטרנט שלך בקלות. זה מאפשר לך לעצב אתר אינטרנט במחשב שלך ואז להעלות אותו בפעם אחת למארח האינטרנט שלך.
בדוק אם לחברת אירוח אתרים שלך יש גישה ל- FTP. יתכן שלא תחשוב שאתה זקוק לזה עכשיו, אך בשלב מסוים בעתיד הקרוב אי-FTP יגרום לך בעיות. עדיף הרבה יותר לוודא שחברת האירוח החדשה שלכם מאפשרת לכם להעלות באמצעות FTP.

מדיניות החזרים

בדוק את ערבות להחזר כסף חברת האירוח מציעה. וודא שאתה מבין בבירור מתי מסתיימת תקופת הניסיון. גלה מה קורה אם תבטל במהלך תקופת הניסיון. האם תקבל החזר מלא או שיש דמי ביטול?

גלה מה קורה לאחר תום תקופת הניסיון. האם המארח מציע החזר יחסי או האם הוא גובה דמי ביטול? נסה למצוא חברת אירוח המציעה אחריות של 100% החזר כספי במהלך תקופת הניסיון ללא דמי ביטול. אם אתה יכול למצוא חברה שמציעה החזר כספי שנקבע לאחר תקופת הניסיון שהיא בונוס גדול.

דומיינים מרובים

בימים אלה אנשים רבים מחזיקים ביותר מדומיין אחד. גם אם אין לך כבר דומיינים מרובים, סביר להניח שתעשה זאת בעתיד. לפני שאתה נרשם לאירוח, בדוק שאתה יכול לארח יותר מדומיין אחד. חברות רבות מאפשרות תחומים ללא הגבלה. חברות מסוימות, במיוחד הקטנות והזולות יותר, יגבילו את מספר הדומיינים.

הרשם לחברה ש מאפשר תחומים ללא הגבלה. פעולה זו כעת תימנע מהצורך להחליף חברות אירוח בהמשך.

אפשרויות שדרוג שרת

לא משנה מה הפרסום אומר על כך שיש לך שטח רוחב בלתי מוגבל לאתרי האינטרנט שלך, אל תאמין. באמצעות אירוח משותף אתה משתף רוחב פס עם אתרים אחרים. אם אחד מאתרי האינטרנט הללו יתחיל לקבל תנועה רבה, הם ידרשו רוחב פס רב יותר. התוצאה היא שיהיה לכם פחות רוחב פס וזה יכול להשפיע לרעה על האתר שלכם.

אירוח משותף הוא די טוב ותוכלו לבנות אתר גדול ולקבל כמות טובה של תנועה ללא שום בעיה. עם זאת, כאשר שלך האתר גדול מדי לאירוח משותף שתצטרך לשדרג לשרת ייעודי או ל- VPS. שדרוגים אלה מספקים יותר זיכרון, אחסון וכוח. לפני שאתה בוחר מארח אתרים, בדוק אם הוא מציע שדרוגים. אם אין להם שרתים ייעודיים, המשך לעשות קניות ומצא חברה אחרת שעושה זאת בבוא העת יהיה קל לשדרג אותה.

אחריות לזמן הפעולה של השרת

זהו אחד שרבים מתעלמים ממנו. אם האתר שלך אינו פעיל, אף אחד לא יכול לראות אותו. כאשר אדם מוצא את האתר שלך באמצעות מנוע חיפוש כמו גוגל אך אינו יכול לגשת לאתר שלך, הוא עוזב והולך לאתר אחר.

היום ה תקן למשך זמן עבודה הוא 99.9%. מצא חברה המציעה ערבות זו.

סיכום

כשאתה מתחיל לקנות אירוח אתרים, זכור את 10 התכונות הללו. לשים קצת זמן בחנות למארח האינטרנט המתאים ביותר לצרכים שלך עכשיו יחסוך לך זמן ותסכול בהמשך הדרך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map