כיצד לפתוח בלוג

קבלת אירוח אתרים

אירוח הוא מרכיב מכריע נוסף כיצד לפתוח בלוג, אך למרבה המזל, זו משימה קלה ופשוטה.


אירוח אתרים הוא המקום בו הבלוג שלך גר. ישנם שלושה סוגים של אירוח אתרים, ותוכלו לשנות את גודל הגודל הבא:

בחירת שם הדומיין המושלם

אירוח חינם.

אירוח משותף (מומלץ).

אירוח VPS.

אירוח שרתים ייעודי.

אם אתה מתכנן להפוך לסמכות בנישה שלך, אירוח חינם אינו אפשרות. בעוד שמארחים בחינם יהפכו את התוכן שלך לציבורי באופן טכני, מארחי אתרים בחינם יסטרו מודעות מכוערות בבלוג שלך. יתרה מזאת, הם לא ישתפו אתכם בהכנסות מהמודעות. אפילו משתמשי אינטרנט מזדמנים ניתנים לאיתור אירוח בחינם, ומשתמשים אלה ישפטו את עבודתכם על הופעות.

למרבה המזל, הרמה הבאה לא כל כך יקרה. אם אתה עושה קניות בסביבה, אתה יכול להשיג אירוח משותף בפחות מ- 10 $ לחודש, או אפילו פחות. עם חשבון אירוח משותף, האתר שלך קיים בשרת עם כמה אחרים, אך הקבצים שלך נותרים נפרדים. זאת ועוד, חברת האירוח שלך לא תכפה מודעות על המבקרים שלך. מרבית הספקים מציעים שטח דיסק (אחסון) בלתי מוגבל, העברת קבצים (רוחב פס), חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים.

אירוח משותף הוא המקום בו רוב הבלוגרים מתחילים בגלל העלות והנוחות הנמוכים. ספקי האירוח המשותפים ביותר מציעים תמיכה מצוינת מסביב לשעון, שם דומיין בחינם ודרך קלה לגישה ל backend ולמאגרי המידע של הבלוג. בנוסף (ונגיע לזה הבא) רוב הספקים מציעים התקנת וורדפרס באמצעות לחיצה על כפתור. אנו ממליצים על Bluehost.com. (כיצד להירשם עם Bluehost, מדריך צעד אחר צעד)

כחול

שרת פרטי וירטואלי, או אירוח VPS, הוא עליית מדרגה מאירוח משותף בכך שכל אתר מופרד לחלוטין זה מזה. אתה יכול לחשוב על אתר משלך בשרת VPS הקיים בארגז החול שלו. תוכנות זדוניות מאתרים אחרים אינן יכולות להשפיע על שלך. יתר על כן, שרתי VPS מגיעים עם רוחב פס ייעודי, כלומר תוכל לשרת את האתר שלך לאנשים רבים יותר בבת אחת, והדפים שלך יטענו מהר יותר כדי לאתחל. באופן טבעי, מארח VPS הולך לנהל אותך יותר מחשבון אירוח בסיסי משותף, אך החדשות הטובות הן שלא תצטרך לשדרג עד שהתנועה שלך – ובתקווה הרווחים שלך – תעניק זאת..

אירוח ייעודי הוא כמובן הטוב מהטובים ביותר אבל זה מגיע עם תג מחיר יקר. באמצעות אירוח ייעודי, האתר שלך שוכן בשרת משלו. ההגדרה הזו מאובטחת להפליא ונורצת במהירות. זה גם יקר במיוחד. אם תגיע למצב שאתה מקבל אלפי צפיות ביום ומרוויח תעבורה זו ביעילות, מומלץ לשקול לבצע את המתג.

לעת עתה – כשמתחילים עם בלוג, אירוח אתרים משותף יהיה האפשרות הטובה ביותר שלכם. ככל שהוא גדל, טוב לדעת שיש אפשרויות להתארגן.

שינוי שרתי שמות (DNS)

כדי לגרום לבלוג שלך לעבוד צריך לחבר את מארח האינטרנט שלך לשם הדומיין שלך על ידי שינוי שרתי שמות (המכונים גם DNS). אתה לא צריך לדאוג לשינוי שרתי שמות אם אתה השג את שם התחום ואת אירוח אתרים מאותו מקום. ואז כל זה מטופל עבורך. עם זאת, אם תחליט לקבל שם דומיין לדוגמה godaddy.com ואירוח אתרים למשל Bluehost.com, עליך לשנות שרתי שמות, אם לא, הבלוג שלך לא יעבוד. אבל אל דאגה, זה לא קשה לעשות זאת.

בגלל שרתי שמות, אתה יכול להקליד שם דומיין בדפדפן האינטרנט שלך ולהגיע לאתר במקום להקליד את כתובת ה- IP של הבלוג. דמיין אם היית צריך לשנן את כתובת ה- IP של כל אתר שרצית לבקר בו. כשאתה שוכר דומיין ומגדיר אירוח – הרעיון של קניית דומיין הוא למעשה קצת לא נכון – תצטרך להחליף את שרת השמות המשויך לתחום הזה..

אחרת, מארח האינטרנט שלך לא יוכל לשרת את האתר שלך. למרבה המזל, זה די קל לעשות זאת. התהליך משתנה בין רושמי הדומיינים, אך בדרך כלל הוא עושה דבר כזה:

1. היכנס לרשם הדומיינים שלך (למשל GoDaddy.com – הדרכת וידאו כאן), Namecheap.com – הדרכת וידאו כאן).

2. בחר "שמות מתחם."

3. בחר את שם הדומיין שברצונך לערוך מהרשימה הנפתחת.

4. לחץ על "בטל את נעילת הדומיין" או שווה ערך.

5. בחר את "שנה שרתי שמות" אפשרות.

6. הזן את ערכי שרת השמות בתיבות המופיעות. ספק האירוח שלך ייתן לך ערכים אלה בעת ההרשמה.

7. לחץ על "שנה שרתי שם" כפתור.

שים לב שיכול להיכנס לתוקף עד 24 שעות.

TL; DR:

אירוח משותף זה בסדר גמור לרוב הבלוגרים החדשים שמקימים את הבלוג שלהם. אנחנו ממליצים Bluehost.com. בהחלט כדאי לכם לדפדף ולהשוות בין מארחי אתרים שונים. תכונה חשובה אחת שמארח האינטרנט שלך צריך להיות היא התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת או אוטומטית. עכשיו כשאתה יודע על מה לבלוג, אתה ממיין את שם הדומיין ואת המארח שלך (והגדרת שרתי השמות). השלב הבא הוא התקן את וורדפרס.

משאבים:

Bluehost.com מציע אירוח אתרים מהמם (כלול שם דומיין בחינם)

ביקורות על חברות אירוח אתרים משותפות – 10 $ לחודש ומטה

Bluehost לעומת HostGator – השוואה חזותית זו לצד זו

כיצד לשנות שרתי שמות ב- GoDaddy

GreenGeeks.com היא ספקית אירוח אתרים עשירה ומשתלמת בתכונה נוספת

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map