סקירה של GreenGeeks

סקירת GreenGeeks


בקרו ב- GreenGeeks.com

סקירה של GreenGeeks

GreenGeeks החל בשנת 2006, ומאז צמח לשירות של יותר מ -150 מדינות עם יכולות אירוח אתרים שלה. אתר האינטרנט שלהם מבוסס בלוס אנג’לס בקליפורניה, ואף לא לפני עשור, למרות שיש להם ניסיון של למעלה מארבעים שנה במתן אירוח אתרים.

הם מדגישים את "ירוק" ב- GreenGeeks, מכיוון שהם עושים שימוש בזיכויים לאנרגיית רוח. זוהי נקודת המכירה העיקרית שלהם, ומה שמבדיל אותם מספקי אירוח אתרים אחרים. שירות הלקוחות שלהם נרחב, ומספק 24-7-365 עזרה לכל לקוחותיהם באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון.

תכונות GreenGeeks

GreenGeeks הוא צוות של אנשים בעלי ניסיון רב המספק שירותי אירוח אתרים רק עם חומרת שרת הגזע הטובה ביותר ותוכנות תוכנה עדכניות, כך שאתר האינטרנט שלך יכול לפעול מהר ככל שתוכל לנהל. בין שירותיהם המוצעים:

תוכניות משתלמות

רוחב פס בלתי מוגבל

שטח דיסק בלתי מוגבל

24/7/365 תמיכה

אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

זה הופך את השירותים שלהם למושכים כמעט עבור כל מי שעשוי לרצות אתר לשירותים שלו.

תוכניות אירוח משותפות

תוכניות אירוח משווקים

תוכניות אירוח VPS

הם טוענים שהשרתים שלהם ישמרו על האתר שלך באופן עקבי, עם זמן השבתה נמוך ככל האפשר בגלל הציוד האיכותי שלהם. ציוד זה כולל מעבד DDR3 ראם 24 ג’יגה-בתים, מעבדי אינטל Dual Quad Core Xeon, מערכי אחסון RAID-10 וקישוריות Gigabit למתגים שלהם.

GreenGeeks

GreenGeeks גם עושה מאמצים רבים על מנת לספק שירות לקוחות מעולה לכל אחד מהאנשים המשתמשים בהם לצורך אירוח. הם מספקים הזדמנויות קבועות 24-7 לפנות לחברה בטלפון או בדוא”ל, והתחייבות להחזר כספי של 30 יום אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה מהן..

התכונה העיקרית של GreenGeeks היא בשמם. הם מתיימרים להיות א "ירוק" חברה. משמעות הדבר היא שהם רוכשים נקודות זכות רבות באנרגיית רוח בכדי לקזז את הנזק האקולוגי שהאינטרנט גורם לכדור הארץ. הערבות שלהם לכל הלקוחות שלהם היא שהם תמיד יחליפו פי שלושה מכמות האנרגיה שהם מוציאים.

לקוחות רבים ימצאו את זה מנחם לדעת שכאשר הם משתמשים באתר האינטרנט שלהם ומרוויחים כסף, הם גם יעזרו לסביבה על ידי בחירת GreenGeeks. למעשה, טביעת הרגל הפחמנית שלך תהיה למעשה שלילית, יותר מעקירה של הנזק שאתה עלול לגרום לצריכת החשמל שלך..

כדאי לציין שוב את שירות הלקוחות שלהם כחלק מהתכונות העיקריות שלהם, מכיוון שקל לחשוב על שירות אירוח אתרים כעל חלקת אדמה בה אתם משלמים כדי לשים את הנדל”ן שלכם ובעלי הבתים נעדרים לעתים קרובות. זה לא כך עם GreenGeeks. הם להוטים מאוד לרצות ומחויבים לעובדה ששביעות רצון הלקוחות היא עמוד התווך של העסק שלהם.

זמן עבודה & ביצועים

GreenGeeks לוקח את זמן הפעילות ברצינות רבה. כאמור לעיל, הם רוכשים את הטוב ביותר ביכולות חומרה ותוכנה כך שהם יכולים למזער את זמן ההשבתה ולבטל כמעט את כל ההפסקות בשירות שלא מתוכנן. הם שומרים על לקוחות למספר נמוך לשרת, במקום להעמיס את השרתים רק כדי להרוויח יותר כסף. זה מאפשר לכל שטח שרת "לנשום" כך שלעולם לא יעמיס.

ובכל זאת, הם מתכוננים לגרוע מכל, למקרה. המדיניות שלהם כוללת גיבויים ליליים של כל נתוני הלקוחות, כך שבמקרה של התמוטטות או התרסקות בלתי צפויה, הלקוחות יכולים להחזיר את רוב המידע – אם לא לכולם – את המידע שלהם ולהרים איפה שהפסיקו..

תוצאות ביצועי דף הבית של GreenGeeks:

דף הבית טעון בתוך 2.1 שניות

דף הבית טעון במלואו תוך 3.2 שניות

(אזור שרת בדיקה: לוס אנג’לס, ארה”ב. חיבור: כבל (5/1 מגהביט לשנייה באמצעות Chrome). תאריך: 10 במרץ 2014)

התחייבות להחזר כסף

עם GreenGeek לקוחות חופשיים לבטל את חשבונותיהם בכל עת מבלי לשלם עבורם. החברה מציעה גם התחייבות להחזר כספי של 30 יום לחשבונות אירוח חדשים ולא תמצאו עמלות נסתרות.

שירות לקוחות

האם אנחנו צריכים לומר יותר בנושא? ניכר שתמיכת הלקוחות היא אחת העדיפויות הגבוהות ביותר ונקודות הגאווה של GreenGeeks. זה מייצר אמון רב במוניטין החברה ובביצועיה כאחד.

עם התמיכה שלהם 24-7-365, שעות שירות טלפוניות מורחבות, טכנאים מוסמכים היטב והתחייבות להחזר כספי למשך 30 יום, נראה כמעט אבסורדי לא לסמוך עליהם.

GreenGeeks חסר בצ’אט חי באופן מקוון בלבד. עם זאת, תכונות שירות הלקוחות האחרות שלהם והיענות הדוא”ל האמינה שלה עשויות לפצות על אותו גירעון. GreenGeeks הוא משאב אנרגיה אלטרנטיבי נהדר עבור אירוח אתרים שעושה טוב עם כדור הארץ ולקוחותיו כאחד.

קודי שובר של GreenGeeks

כאן תמצאו קודי קופונים של GreenGeeks (עדכון 2015 – נבדק ועבד) כדי לחסוך לך כסף בתכניות אירוח של GreenGeeks. השתמש בקוד הקופון הזה של GreenGeeks וקבל הנחה של 20 אחוז.

קבל 20% הנחה על כל תוכניות האירוח של GreenGeeks. חבילות במחיר של עד 3.96 דולר לחודש!

לחץ כאן להפעלת קוד

אודות GreenGeeks

GreenGeeks מתייחסים לשינויים באקלים ברצינות. אירוח אתרים ירוק הוא לא סוג של גימיק שיווקי. עבור כל יחידת כוח 1x של GreenGeeks לוקחים מהרשת שהם רוכשים 3x נקודות זכות של אנרגיית רוח ושולחים אותה חזרה לרשת כדי לקזז את טביעת הרגל הפחמית שלהם.

מקור: greengeeks.com/green-hosting

GreenGeeks בטוויטר

המלצות של GreenGeeks

ממש סולידי, תכונות נהדרות ומחיר טוב עבור אירוח וורדפרס. קרוב לדירוג 5 מתוך 5! (אוליבר – 18 במאי 2015)

אוהב את העובדה שאני תורם לסביבה, שירותים מעולים ומחיר זה גם בונוס :) (טרייסי – 18 ביולי 2014)

GreenGeeks משך אותי בגלל המחויבות שלהם לאירוח אתרים ירוקים. קוד השובר לחיסכון בכסף היווה גורם תורם. (חוזה – 1 במאי, 2014)

חברה נהדרת, תכונות עוצמתיות ומחירים מדהימים. מאוד שמח. בנוסף אני עוזר לסביבה. (קן – 23 במרץ, 2014)

אני לא יודע הרבה על מחשבים אבל הצלחתי להעלות את הבלוג שלי. בכל פעם שיש לי בעיית תמיכה טכנית צוותי Geeks של גיקים נמצאים שם כדי לעזור לי. (פיונה – 5 במרץ, 2014)

הדירוג הממוצע של GreenGeeks.com הוא

4.5 מתוך 5.
מבוסס על 5 ביקורות.

תוכניות GreenGeeks & תמחור

GreenGeeks מציעים אירוח עוצמתי ועשיר בתכונות, בתוכניות אירוח משותפות, משווקות ו- VPS.

אחסון דיסק

ללא הגבלה

מארחים דומיינים ללא הגבלה

שם דומיין בחינם לכל אורך החשבון

אתר המתחילים בחינם

הגירה באתר חינם

בונה אתרים גרור ושחרר בחינם

תמיכה בדואר אלקטרוני מאובטח של POP3 / POP3

ללא הגבלה

תמיכה בדוא”ל IMAP / מאובטחת באמצעות IMAP

ללא הגבלה

הופעות של העברת אתר

ללא הגבלה

העברת חשבונות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

מענה אוטומטי בדואר אלקטרוני

ללא הגבלה

דומיינים של תוספות

ללא הגבלה

דומיינים חונים

ללא הגבלה

תת-דומיינים

ללא הגבלה

חשבונות FTP נוספים

ללא הגבלה

מסדי נתונים של MySQL

ללא הגבלה

CGI-Bin

גישה לדואר אלקטרוני

ספריית CGI

צד שרת כולל

תוספות ראשונות 2000/2002

לוח בקרת חשבון

גישה ל- FTP

גישה ל- SSH (מעטפת)

עקף תמיכה ב- .htaccess

FTP אנונימי

קבצי יומן + סטטיסטיקת אתרים

דפי שגיאה מותאמים אישית

מנהל קבצים מבוסס אינטרנט

מציצות מותאמות אישית

הגנת מתנקש בספאם

פנטסטי & מתקין Softaculous 1 לחץ

24/7/365 תמיכה בצפון אמריקה

התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום

סיכום סקירה של GreenGeeks

אז האם Green Geeks הוא דבר טוב?

GOOD: ערבות 30 יום להחזר הכסף. מחירים זולים. תכונות נדיבות. ידידותי לסביבה. הגירה באתר חינם.

ה- NOT-SO-GOOD: תמיכת לקוחות אינה תמיד המתאימה ביותר למתחילים מוחלטים.

אם הטיפול בסביבה נמצא בראש סדר היום שלך, זה לא מבשר שעליך לקבל אירוח אתרים ירוק מ- GreenGeeks. מדובר בחברת אירוח אתרים היחידה עם הצהרת משימה לפיזור פליטת פחמן. אבל GreenGeeks היא לא רק אפשרות הגישה ידידותית לסביבה בעת רכישת אירוח אתרים. GreenGeeks היא גם חברה המספקת אירוח אתרים עוצמתי, עשיר בתכונות ובמחיר סביר.

החברה מציעה מגוון חבילות אירוח העונות על צרכיו של כל לקוח, בין אם מדובר בבלוג אישי או באתר אינטרנט לעסקים קטנים. התכונות הנדיבות שלהם, התמחור במחיר סביר והמוניטין המוצק בתעשייה הופכות את GreenGeeks לחברה מומלצת לשימוש בחלל האירוח התקציבי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map