סקירה של HostGator

סקירת HostGator


בקר ב- HostGator.com

סקירה של HostGator

HostGator הוא אחד המותגים הגדולים והמוכרים ביותר לאירוח אתרים הן באמריקה והן ברחבי העולם. ידוע ברמת התמיכה הגבוהה והמגוון הרחב של תכניות אירוח, אין זה מפתיע כי למעלה משמונה מיליון אתרי אינטרנט מופקדים על ידי HostGator.

עם מגוון רחב של תוכניות אירוח אתרים המתפרסות משרתים משותפים עד לשרתים ייעודיים, HostGator מציעה תכניות סבירות וכוללות תכונות המתאימות לכל צורך. לא רק זה, ניתן לצפות לתמיכה מסביב לשעון שאין שני לה.

תכונות HostGator

HostGator, שנוסד בשנת 2002 ובסיסו ביוסטון, חווה צמיחה מהירה וביסס את עצמו כאחד המובילים בתעשייה.

תוכניות משתלמות

רוחב פס בלתי מוגבל

שטח דיסק בלתי מוגבל

תמיכה 24/7

אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום

HostGator ניצבת ראש וכתפיים מעל ספקי אירוח אחרים פשוט באמצעות מגוון התוכניות הרחב שלהם שיש משהו שיתאים לכולם. בניגוד לספקי אירוח אחרים בענף, במקום לצמצם את שירותיהם לתכניות אירוח משותפות בסיסיות עבור בעלי אופי תקציבי, HostGator מחויבים לענות על הצרכים המתקדמים ביותר. תוכניות האירוח שלהם לשנת 2015 המוצעות כוללות:

תכניות אירוח משותפות בסיסיות

שרתים ייעודיים של לינוקס וחלונות

תוכניות אירוח משווקים

אירוח שרת וירטואלי פרטי (VPS)

אירוח של חלונות / ASP

כל התוכניות של HostGator מתומחרות בתחרות ומציעות תמורה מצוינת לכסף, שלא לדבר על כך שהן הופכות להיות משתלמות יותר בזכות אפשרות התשלום הידידותית של HostGator לחודש לתקופה. אז בין אם אתה רק מתחיל או שאתה מנהל אתר מבוסס, תשלומים חודשיים הם הפיתרון המושלם לניהול תזרים מזומנים טוב יותר.

יתר על כן, HostGator מאפשר לך לשדרג או לשדרג את תוכנית האירוח שלך בכל עת כדי להתאים לצרכים המשתנים שלך.

אירוח משותף

אתה יכול לצפות לכל התכונות הסטנדרטיות של תוכנית אירוח משותפת עם HostGator כגון שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. שתיים מתכניות האירוח המשותפות שלהם כוללות דומיינים בלתי מוגבלים, תחומי משנה ותחומים חונים. יתר על כן, כל התוכניות של HostGator כוללות את הקצה הפופולרי ביותר של cPanel, כלומר אפילו החדשים ביותר של מנהלי אתרים יכולים ליצור אתר מוגדר היטב בקלות..

לוח הבקרה של HostGator

עם HostGator תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שיהיו לכם כל יישומי החובה בהישג יד, כמו וורדפרס, דרופל וג’ומלה, רק כמה וכמה. לאנשים עם צרכים של מסחר אלקטרוני – גם עגלות קניות ו- SSL פרטיים לא נשכחו.

בפחות מחמישה דולרים בחודש תוכלו להתחיל עם תוכנית אירוח משותפת הכוללת שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס, זמן פעולה של 99.9 אחוזים, מסדי נתונים של MySQL, חשבונות דוא”ל, יחד עם ספרייה חזקה של סקריפטים, כולם מוכנים להתקנה..

דומיינים ללא הגבלה וחניית דומיינים הם תוספות הכלולות בתוכנית התינוקות הפופולרית. שדרוג לתכנית העסקית במחיר סביר מאוד רואה אותך להשיג כתובת IP ייעודית ומספר טלפון חינם. לבסוף, כדי לגבש את האתוס הערך-למחיר של HostGator, תקבל שובר AdWords ב- $ 100 כדי להתחיל את מסע הפרסום המקוון שלך..

אירוח ירוק

HostGator הן חברה בעלת מודעות טבעית לסביבה שמשקיעה בזיכויים לאנרגיה מתחדשת. בהסתמך על אנרגיית רוח להעצמת קירור השרתים שלהם, ברור לראות של- HostGator יש אינטרס אמיתי לדאוג לסביבה.

זמן עבודה & ביצועים

לשרת כמעט חצי מיליון לקוחות באמצעות שנים עשר אלף שרתים בודדים, הביצועים של שרתי HostGator הם בעלי חשיבות עליונה להמשך הצלחתה..

כאשר נבדק על ידי Pingdom, הממוצע של זמן הפעילות היה 99.99 אחוז וזמן התגובה היה 0.247 שניות מדהימות. גיבויים יומיומיים וניטור מסביב לשעון אחר השרתים שלהם הם חלק מהמחויבות של HostGator לספק ביצועים מצטיינים של זמן עבודה.

ביצועים הם אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת ספק אירוח אתרים. לשם כך החלטנו לבצע בדיקות ביצועים משלנו על זמן טעינת העמוד של דף הבית של HostGator.

תוצאות HostGator:

דף הבית טעון תוך 2.4 שניות

דף הבית טעון במלואו תוך 4.2 שניות

(אזור שרת בדיקה: דאלאס, ארה”ב. חיבור: כבל (5/1 מגהביט לשנייה, 30ms). תאריך: 11 באוגוסט 2013)

התחייבות להחזר כסף

עבור השקט הנפשי הכולל שלך, HostGator מציעים אחריות 45 יום להחזר כספי ללא חשבונות עבור חשבונות אירוח חדשים. יתר על כן, ניתן לבטל את התוכניות של HostGator בכל חודש ללא עונש.

תכונות

ניהול האתר שלך מאחורי הקלעים הופך לקל באמצעות ממשק ה- cPanel המסודר באופן אינטואיטיבי. תוכלו למצוא קיצורי דרך המאורגנים בנוחות לקטגוריות דומות עם כל אפשרויות התמיכה והחיוב החשובות הממוקמות בראש החלון בהישג יד. הכרזות על חידוש ועידכון אוטומטיים כלולות כך שתמיד יהיו לך ההתקנות שלך עדכניות.

החלק התוכנה והשירותים הנוח מאפשר התקנה קלה של כלי עזר, והמשתמשים המתקדמים יותר יהנו מהגישה לפרל, PHP וספריות Ruby on Rails. בנוסף, תפריט QuickInstall כולל עשרות אפשרויות תוכנה נוספות.

תוכנת גלריית תמונות, רשתות חברתיות, בלוגים, פורומים, אפשרויות מסחר אלקטרוני ו- CMS כלולות באפשרויות התפריט המקיפות של cPanel. ניתן להתקין יישומים כמו WordPress, PrestaShop ו- Drupal 7 תוך דקות ספורות של לחיצות..

אפליקציית SiteBuilder הכלולה מספקת לאתרים פשוטים ומורכבים כאחד להיבנות ללא כישורי קידוד מיוחדים, ואילו כלי עריכה ותבניות מוגדרות מראש מספקים למשתמשים את הגמישות ליצור דפי אינטרנט מותאמים אישית ותפקודיים תוך מספר דקות בלבד..

מה שכן, לאופטימיזציה למנועי חיפוש תוכלו להירשם באמצעות אטרקציה ישירות דרך לוח הבקרה. משם אתה יכול לממש את קופון AdWords שלך ולהתחיל לשלוח תנועה בתשלום לחיצה לאתר שלך החדש ברגע שהוא פועל..

מערכת הכלים המקיפה של HostGator מאפשרת להקים את האתר ולהפעיל אותו באופן די פשוט, אם אתה זקוק לעזרה, צוות התמיכה נמצא תמיד במצב המתנה..

MySQL ו- POP3 ללא הגבלה

מרבית ספקי אירוח אתרים מגבילים את מספר מסדי הנתונים MySQL וחשבונות הדואר האלקטרוני POP3 המותרים, עם זאת, עם HostGator שניהם בלתי מוגבלים, וזה יתרון משמעותי לכל מי שמתכנן לבנות אתרים גדולים ומורכבים..

שדרוג

מכיוון ש- HostGator מציע הכל מחשבון האירוח המשותף הבסיסי ביותר ועד לשרת ייעודי, שדרוג חשבונך כאשר אתה זקוק למשאבים מוגברים מעולם לא היה קל יותר. כל תוכנית אירוח תוכננה כך שככל שתגדלו את האתר תוכלו בקלות להעביר הילוכים לרמה הנדרשת. התוכניות המחשבות הללו פירושן שלעולם לא תצטרך לשלם עבור תכונות שאינך זקוק להן, והכי חשוב שהאתר שלך לעולם לא יגדל את היכולות של HostGator.

תמיכה טכנית

התמיכה היא המומחיות של HostGator ולא יותר מכך "טכני" תמיכה. עם אנשי צוות התמיכה המוכנים 24/7, ניתן לטפל במהירות בכל הבעיות הטכניות הדרושות לך. בין אם מדובר בדוא”ל, בטלפון או בצ’אט חי, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתקבל את התמיכה הדרושה לך. יחד עם פורום העזרה ומערכת כרטיסי תמיכה מקוונים, HostGator מספקים גם ספריה של הדרכות ומאמרים מועילים לסרטונים.

צוות התמיכה תמיד ידידותי ומנומס והכי חשוב בקיא ביותר. אתה יכול לצפות שידברו באמצעות פתרונות לכל נושא טכני שעולה, ולבעיות שיש לתקן לחלוטין. אף על פי שכל ערוצי התמיכה מציעים שירות מצוין, ידוע כי אפשרות צ’אט חי היא הדרך המהירה ביותר לפיתרון בעיות.

קודי שובר של HostGator

כאן תוכלו למצוא קודי קופונים של HostGator (עדכון 2015 – נבדק ועבד) בכדי לחסוך כסף על אירוח משותף ותוכניות אחרות של HostGator. השתמש בקודי התלושים האלה ב- HostGator וקבל הנחה של עד 25 אחוז ותחסוך כסף.

קבל עצום 30% הנחה כל תוכניות אירוח אתרים של HostGator, כולל שרתים ייעודיים!

קבל הנחה של 30% – השתמש בקוד הקופון: HOSTINGKINGDOM

העתק את הקוד ועבור אל www.hostgator.com והדבק אותו כשאתה קופה.

אודות HostGator

האם ידעת ש- HostGator הוקמה בשנת 2002 על ידי הסטודנט דאז, ברנט אוקסלי, בחדר המעונות שלו באוניברסיטת פלורידה אטלנטיק באמצעות שלושה שרתי אינטרנט בלבד (כיום יש ל- HostGator מעל 12,000 שרתים).

מקור: hostgator.com/company

HostGator בטוויטר

המלצות על HostGator

ממש גאה בעצמי שהעלתי את הבלוג הראשון שלי ו- Hostgator היה מאוד מועיל בכל דרך בהפיכתו לאפשרית (אלישיה – 12 במאי 2015)

Hostgator בהחלט אוכלת את התחרות, אירוח אתרים זול מאוד! תכונות נהדרות וממש קל להתקנה של בלוג וורדפרס (לוקאס ד ‘- 29 בספטמבר 2014)

לקח זמן ליצור את החשבון שלי אבל זו הביקורת היחידה שלי. כמו! (קמיל – 22 ביולי 2014)

קצת מאוכזב מכך שפספסתי את מכירת הפרומו האחרונה של HostGator, נרשמתי בכל מקרה ועד כה (מאוד) טוב. (סטן – 30 במרץ, 2014)

מארח גייטור באמת אוכל את התחרות כשמדובר במחיר הזול ביותר! (ג’קסון – 4 בינואר, 2014)

המחיר הזול היה הגורם המכריע עבורי. אני מניח שגם המוניטין היה. בינתיים הכל טוב! (פרד – 20 בספטמבר 2013)

אני שמח. ג’ון מתמיכה ב- HostGator באמת עזר לי בהקמת הבלוג שלי של WordPress. לא יכול להודות לך מספיק! (ליילה – 2 באוגוסט 2013)

דפדף והשווה בין מארחים שונים ולא מצאתי מארח אחר שיכול לנצח את מחירי HostGators. התרשמתי גם מהתכונות שלהם. (ליאם – 5 ביולי 2013)

דירוג ממוצע של HostGator.com הוא

4.5 מתוך 5.
מבוסס על 8 ביקורות.

תוכניות HostGator & תמחור

HostGator מציעים שלוש תכניות אירוח משותפות לשרתים משותפים; ההצעה תכנית אירוח בסיסית, פרמיה ועסקית.

האצ’לינג

תינוק

עסקים

מחיר

3.96 דולר לחודש

6.36 דולר לחודש

10.36 דולר לחודש

שטח דיסק

ללא הגבלה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

תחומים מותרים

1

ללא הגבלה

ללא הגבלה

מספר חינם שלך

חינם

IP ייעודי חינם

SSL פרטי חינם

תמיכה 24×7

גיבויים מיידיים

אין חוזה!

אחריות לזמני 99.9%

אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום

AdWords של גוגל

100 $ אשראי

100 $ אשראי

100 $ אשראי

הגדרה חופשית / מיידית

תחומי Addon / חונים

ללא הגבלה

ללא הגבלה

FTP אנונימי

תחומי משנה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

חשבונות FTP

ללא הגבלה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

אירוח וורדפרס

מסדי נתונים של MySQL

ללא הגבלה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

CGI

CGI מהיר

PHP 5

רובי און פיילס

SSH

פרל

פייתון

SSI

קראון

עמוד ראשי

תלתל

GD 2

תמונה מגיק

הזרמת אודיו / וידאו

התקנת מודול חינם

חשבונות POP3

ללא הגבלה

ללא הגבלה

ללא הגבלה

דואר אינטרנט

כינוי בדוא”ל

מגיב אוטומטית

רשימות תפוצה

תפוס את הכל

מתנקש זבל

העברת דואר

תמיכה ב- IMAP

SMTP

סוהולאנץ ‘

הגנת Hotlink

מנהל דחיית IP

דפי שגיאה מותאמים אישית

בלוגים מיידיים

פורטלים מיידיים

PHPnuke מיידי

פורומים מיידיים

ספר אורחים מיידי

מונה מיידית

פורמייל מיידי

כתובת אתר להפניה מחדש

מנהל קבצים מבוסס אינטרנט

ספריות מוגנות PW

phpMyAdmin

AWStats (עדכוני זמן אמת)

Webalizer

מנהל יומן גלם

יומני מפנה

יומני שגיאות

מספר חינם שלך

חינם

SSL פרטי מותר

כלול

IP ייעודי

$ 2.00 לחודש

חינם

SSL משותף

osCommerce

ZenCart

עגלת קוביה

סיכום סקירה של HostGator

אז האם HostGator הוא כל טוב?

GOOD: תמיכת לקוחות ידידותית 24/7. ערבות חזרה של 45 יום. תוכניות אירוח זולות. תכונות אירוח כלולות. זמן אמין.

ה- NOT-SO-GOOD: רק גיבויים שבועיים לשרת. רישומי תחום יקרים במידה מסוימת.

HostGator הוקמה לפני למעלה מעשור והחלה עם שלושה שרתים בלבד. מאז הם הפכו לענק בעל שם עולמי בענף אירוח אתרים.

החברה מציעה חבילות אירוח העונות על צרכיו של כל לקוח, והתכונות, התמחור והתמיכה שלהם הופכות אותם למארח האינטרנט המגיע לאלפים על אלפי מנהלי אתרים..

בסיס ההצלחה של HostGator בנוי על שרתים מהירים, אמינים ויציבים – המציעים פתרונות מלאים להתאמה אישית המתאימים לצרכי הלקוח. עם המסירה הטכנית המצטיינת של HostGator בשילוב עם רמות השירות המובילות בתעשייה שלהם, אתם באמת לא יכולים להשתבש. ולמען שקט נפשי מוחלט יש לך ערבות להחזר הכספים של 45 יום.

סקירה של HostGator מאת אירוח הממלכה. עודכן לאחרונה ב -4 בנובמבר 2015.

דף הבית ›ביקורות› סקירת HostGator

סיכום סקירה של HostGator

אז האם HostGator הוא כל טוב?

GOOD: תמיכת לקוחות ידידותית 24/7. ערבות חזרה של 45 יום. תוכניות אירוח זולות. תכונות אירוח כלולות. זמן אמין.

ה- NOT-SO-GOOD: רק גיבויים שבועיים לשרת. רישומי תחום יקרים במידה מסוימת.

HostGator הוקמה לפני למעלה מעשור והחלה עם שלושה שרתים בלבד. מאז הם הפכו לענק בעל שם עולמי בענף אירוח אתרים.

החברה מציעה חבילות אירוח העונות על צרכיו של כל לקוח, והתכונות, התמחור והתמיכה שלהם הופכות אותם למארח האינטרנט המגיע לאלפים על אלפי מנהלי אתרים..

בסיס ההצלחה של HostGator בנוי על שרתים מהירים, אמינים ויציבים – המציעים פתרונות מלאים להתאמה אישית המתאימים לצרכי הלקוח. עם המסירה הטכנית המצטיינת של HostGator בשילוב עם רמות השירות המובילות בתעשייה שלהם, אתם באמת לא יכולים להשתבש. ולמען שקט נפשי מוחלט יש לך ערבות להחזר הכספים של 45 יום.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map