סקירת מקדש המדיה

סקירת מקדש המדיה


בקר ב- MediaTemple.net

סקירת מקדש המדיה

מקדש המדיה או (MT), נוסדה בשנת 1998 בקליפורניה, והפכה להיות אחד משמות הפרימיום בשירותי אירוח אתרים ושירותי ענן. כיום, מקדש המדיה תומך ביותר ממיליון וחצי אתרים ברחבי העולם ומעסיק ישירות מעל 200 עובדים.

האנשים במקדש המדיה חשבו עצמם מזמן כמובילי שוק. בשנת 2006 הם השיקו את אחת ממערכות הענן הציבוריות הראשונות (The Grid), ובלוגרים ומפתחי אתרים מקצועיים רבים רואים בהם את המלכים הבלתי מעורערים של עולם אירוח אתרים..

מקדש מדיה (הר) תכונות

מקדש המדיה או (MT) מספקת אירוח אתרים מובחר מזה 16 שנה.

רוחב הפס המשתחרר (Reddit ™ – כבר)

אחסון SSD (SSDs טוענים את האתרים שלך במהירות של עד 50%)

100 אתרים / תחומים חלופיים ייחודיים

ערבות 30 יום הכסף בחזרה

מקדש מדיה מציע כיום 4 סוגים עיקריים של פתרונות אירוח. בתוך ארבע אפשרויות האירוח הללו מגוון חבילות ספציפיות יותר בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח. 4 הקטגוריות של אירוח הן:

אירוח משותף – בשנת 2006 השיקה מדיה טמפל את The Grid – מערכת ענן חלוצית שהפכה לאחת היסודות שעליה צמחה החברה. הרשת היא סדרה של שרתים מחוברים המחוברים כל הזמן יחד. באופן זה, הלקוחות אינם מסתמכים רק על שרת משותף אחד, אלא על מערכת שרתים המותאמת את היצעם בהתאם לדרישותיכם בכל זמן נתון. עם חבילות המתארחות ברשת, הלקוחות יכולים להיעזר ברוחב הפס של 1 טרה-בתים בחודש, שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט ותמיכה ללקוחות וטכניים 24/7.

אירוח וורדפרס פרימיום – שדרוג של סוגים באחסון Grid הרגיל, שירות אירוח הפרימפר וורדפרס הושק בשנת 2014 והוא מכוון למשתמשים המחפשים פיתרון אירוח ספציפי לאתרי הוורדפרס שלהם. לקוחות יכולים להתקין את וורדפרס על אירוח משותף רגיל, אך חבילת האירוח של וורדפרס תוכננה כך שהכל יהיה קל יותר לשימוש. המוצר הושק עם מחשבי מפתחי ומעצבי אתרים, וכולל רוחב פס בלתי מוגבל ומתקן לביצוע קליקים אחד.

אירוח VPS – תוכניות אירוח VPS של מדיה מקדש VPS מגיעות עם אחריות לזמן הפעלה של 99.999% ומציעות למשתמשים שלושה סוגים שונים של חבילות. תוכניות VPS המנוהלות על עצמן מכוונות לאלה המחפשים לבנות את האתר שלהם מהיסוד, והם מספקים גישה שורשית לשרת. תוכניות VPS מנוהלות מעניקות למשתמשים גישה ללוח בקרה אינטואיטיבי, עם גישה שורשית זמינה לפי בקשה. תוכנית VPS מנוהלת באופן מלא זמינה גם היא – לקוחות משאירים את כל ההגדרות והשליטה בפני המקצוענים.

שרת ייעודי – בדומה לאפשרויות אירוח VPS, אפשרות השרת הייעודי זמינה עבור אלה הזקוקים למיטב המוחלט בכוח וביצועים. חבילות אלה כוללות רוחב פס חודשי של 10 טרה-בתים, שטח אחסון של כל SSD בנפח של 1TB ו -128 ג’יגה-בתים DDR3 ראם מאוחסן. שוב, כמו VPS Hosting, הלקוחות יכולים לבחור בין חבילות שרת ייעודיות מנוהלות, מנוהלות או מנוהלות לחלוטין. לקוחות השרתים הייעודיים ל- Media Temple כוללים את דיזל וסטיב מאדן.

תכונות מקדש מדיה

זמן עבודה & ביצועים

מקדש המדיה מציע א ערבות 20/20 uptime על מוצרי ה- DV שלה. מוצרי DV כוללים את כל חבילות VPS המארחות שלה ואת חבילות השרת הייעודיות שלה. משמעות הדבר היא כי מדיה מקדש תבטיח זמן פעולה של 99.999% בכל אחת מהחבילות הללו. אם לא מתקיימת ערבות זו, הלקוח יכול לדרוש 20% מדמי האירוח החודשיים עבור כל 20 דקות של השבתה שחווה. זוהי ערובה מצוינת, וכזו המפגינה אמון בביצועיהם. דיווחים על בעיות עבור לקוחות עם מוצרי DV הם מעטים ורחוקים.

עם זאת, אין ערבות כזו לחבילות שמתארחות ב- The Grid. זה כולל אירוח משותף רגיל ואת חבילת האירוח Premium WordPress Premium. חבילות האירוח המשותפות של מדיה טמפל אינן הזולות ביותר – רחוק ממנה, ולכן זה מעט מאכזב שהן אינן מציעות כל סוג של ערבויות להפעלת זמן או ביצועים. עם זאת, מרבית סטטיסטיקות הבדיקות מראות כי הרשת אורך זמן ממוצע של כ- 99.9%, והיא ללא ספק אחד השירותים המהירים יותר הזמינים..

אירוח משותף תמיד יציב בעיות. אופן ההתקנה של רשת המקדש של מדיה שונה לחברות אירוח אחרות. מכיוון שכל השרתים עובדים יחד, כישלון של שרת אחד לא אמור לגרום לאתר שלך לרדת, מכיוון ששרתים אחרים יקלו ברפיון. עם זאת, כמו בכל שירות אירוח משותף, עלייה אדירה בביקוש ברחבי הרשת יכולה לגרום לבעיות, מכיוון שפשוט אין מספיק כוח לעמוד בזינוק. זו בעיה עבור כל שירות אירוח משותף.

עם מקדש המדיה, הזינוק צריך להיות רחב ברשת, כפי שמבנה הרשת יהיה להקל על העליות המקומיות בביצועי תנועה מבלי להשפיע על משתמשים אחרים. בעניין זה, מקדש המדיה מבדיל את עצמם מהמתחרים הרבים.

עזרה & תמיכה

מקדש המדיה משתמש שלהם שיא שירות לקוחות כנקודת מכירה קשה, וזה לא קשה לראות מדוע. הם מציעים תמיכת לקוחות 24/7 באמצעות צ’אטים חיים, בקשות תמיכה, שיחות וציוצים, ויש להם מתקן עזרה עצמית KnowledgeBase ופורומי צ’אט שבהם משתמשים וצוותים דנים בנושאים שונים.

בשנת 2014, מקדש המדיה זכה בארבעה פרסי סטיבי. פרסי סטיבי הם פרסי עסקים בינלאומיים שנתיים הניתנים לחברות שמשיגות מצוינות בהיבטי העסק שלהן.

מדיה טמפל לקחה הביתה פרס סטיבי זהב עבור צוות התמיכה של CloudTech פרימיום שלה, כמו גם זכתה להכרה בשלושה פרסי סטיבי כסף כספיים בקטגוריות מרכז הקשר של השנה (עד 100 מושבים) – תעשיות טכנולוגיות; צוות ניהול לקוחות לקוחות השנה – כל הענפים האחרים ומחלקת שירות הלקוחות של השנה – חומרת מחשבים & שירותי מחשב.

זכייה בפרסי סטיבי היא נדירה למדי והיא מהווה מדד לאופן הצוות המוערך שצוות שירות הלקוחות בבית מקדש המדיה הוא על ידי הקהילה הבינלאומית..

על מקדש המדיה

האם ידעת כי מקדש המדיה הוקם בשנת 1998 והוכר כאחת החברות הצומחות ביותר בצפון אמריקה ואחד המקומות הטובים ביותר לעבוד בלוס אנג’לס. MT מחזיקה 1.5 מיליון אתרי אינטרנט ב 100 מדינות שונות. (הר) נרכשה על ידי GoDaddy באוקטובר 2013. למרות שזה גרם לדאגה ראשונית עבור חלק, מקדש המדיה שמר על האוטונומיה שלו. הוא מנוהל באופן עצמאי מ- GoDaddy, וחוזה הרכישה קבע כי הדבר לא ישתנה. עסקה זו אפשרה למקדש המדיה להמשיך ולהרחיב את צמיחתו, והיא אינה מראה סימנים להאטה בקרוב.

מקור: mediatemple.net/company/about-us

מקדש המדיה בטוויטר

המלצות למקדש המדיה

אירוח WP שמספק, אני משתמש בתוכנית Grid שלהם והכל רוקנרול !! (לירוי – 28 באפריל 2015)

נרשמתי לתוכנית Grid (משותפת) שלהם. תמיכת לקוחות מעולה, מדיה טמפל ממש מהירה והיא מארחת אתרים אמינה. (איאן פ – 30 בינואר 2015)

הדירוג הממוצע של MediaTemple.net הוא

5 מתוך 5.
מבוסס על 2 ביקורות.

תוכניות מקדש מדיה & תמחור

מדיה מקדש מציעה מגוון אפשרויות אירוח אתרים מובחרות, החל מאירוח משותף, אירוח וורדפרס ועד VPS, ייעודי וארח ענן.

(הר) אירוח משותף

 • החל מ 20 $ לחודש
 • נהדר עבור בלוגרים, עסקים ומעצבים
 • אירוח עד 100 אתרים
 • רוחב פס של 5 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס חודשי של 1 TB
 • אחסון מסד נתונים של SSD 100 GB
 • 1,000 חשבונות דוא”ל
 • תמיכה בשידור חי 24/7/365
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

(הר) אירוח וורדפרס

 • החל מ 29 $ לחודש
 • נהדר עבור מעצבי וורדפרס & מפתחים, בלוגרים
 • מהיר & אירוח וורדפרס פשוט
 • ליבת וורדפרס אוטומטית & עדכוני אבטחה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • סביבת הבימוי בלחיצה אחת
 • לוח בקרה של כל אחד
 • כולל 3 התקנות וורדפרס
 • תמיכה בשידור חי 24/7/365
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

סיכום סקירת מקדש המדיה

אז האם מקדש המדיה מיטיב?

GOOD: מותאם אישית לוורדפרס. זמן פעולה וזמן תגובה טוב. תמיכת לקוחות בכל עת. לבטח.

הלא כל כך טוב: יקר יותר מאירוח משותף מסורתי.

מקדש המדיה הוא אחד השמות הפרטיים על שפתיהם של אנשים רבים כאשר התבקש להמליץ ​​על חברת אירוח אתרים מקצועית, וזה לא נובע מעט בגלל המחויבות של מדיה טמפל להתאהב בקהילת המסחר האלקטרוני המקצועי. הם עשו זאת שירות יוצא דופן, ביצועים מעולים ובניית אמון עם לקוחות.

עם זאת, הם לא מיועדים לכולם. לקוחות המחפשים להקים בלוג פשוט או אתר וורדפרס שלא עומד לקבל כמות גדולה של תנועה פשוט אינם זקוקים למקדש המדיה. המחירים שלהם משקפים את סוג הלקוח אליו הם פונים. מישהו שמחפש להקים את האתר הראשון שלהם או בלוג בסיסי יכול למצוא אירוח זול יותר במקום אחר. עבור לקוחות אלה אירוח עם מדיה טמפל יהיה כמו להביא מקלע למאבק באגרופים. זה פשוט לא הכרחי.

עם זאת, אנשי עסקים מקוונים מנוסים, מעצבי אתרים ובעלי עסקים צריכים להסתכל היטב על מדיה טמפל. זה מציע יציבות שרת מעולה ומאפשרת אירוח בקנה מידה תלוי בביקוש. שירות הלקוחות שלה ממש זוכה בפרסים, והוא מציע כיום פתרונות אירוח לכמה ממותגי הרחוב הגבוה הזוהים ביותר. אם אמינות, שירות לקוחות מעולה וביצועים מובילים בתעשייה הם דברים שצריך העסק שלך, אז Media Temple יכול להיות המארח האינטרנטי עבורך.

סקירה של מקדש המדיה מאת אירוח הממלכה. עודכן לאחרונה ב -4 בנובמבר 2015.

דף הבית ›ביקורות› סקירת מקדש מדיה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map