איזו אפשרות טובה יותר לשירותי אירוח אתרים?

כשזה מגיע ל פתרונות אינטרנט, זה מארחים שונים עבור אנשים שונים. צרכי הארגון או השימוש הפרטי שלך יקבעו את האופטימלי שלך שיטת אירוח.


שרתים משותפים עובדים טוב ברוב המקרים והם סבירים למדי. שרתים ייעודיים הם היקרים והקשים ביותר לעבוד איתם אך הם גם המהירים והבטוחים ביותר. שרתי ענן הם זן ייחודי, עם יכולות מגוונות יחד עם עלויות יעילות – במחיר של חששות פוטנציאליים לאבטחה.

איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן? הסבר על אירוח משותף

לוגו אירוח משותף

אירוח משותף הוא השיטה הנפוצה ביותר של אירוח אתרים. זה לא רק בגלל שזו השיטה הזולה ביותר, אלא גם משום שהיא מספקת את צרכי האירוח הבסיסיים של רוב האנשים.

כל המורכבויות הכרוכות בהגדרת ההסדרה מוסרות. חברת האירוח דואגת לכל דבר בשבילכם. בהתחשב בכך שלרוב האנשים אין ניסיון בתחום זה ופחות פחות יודעים שפות קידוד אינטרנט כמו HTML ו- CSS, לא קשה לראות מדוע רבים מעדיפים אפשרות זו. אבל זה לא לכולם.

אם אתה תאגיד גדול, למשל, אירוח משותף הוא כנראה לא האפשרות הטובה ביותר שלך. האתר שלך יהיה באותו שרת כמו אתרים רבים אחרים, מה שעלול להוביל להאטות (מה שעלול, בתורו, לפגוע במערכות היחסים שלך עם הלקוחות או אפילו להפחית את המכירות). לא תוכל לשלוט בשרת או בביצועים שלו.

התשובה של האדם הממוצע לשאלה, “איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן? ” הוא לעתים קרובות אירוח משותף.

עם זאת, מי שרוצה להחזיק בשרתים שלו, יבחר אירוח ייעודי.

איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן? הסבר על אירוח ייעודי

לוגו אירוח ייעודי

עם אירוח ייעודי, שרתי אירוח האינטרנט שלך וכל התוכן שלהם שייכים כעת לך. המשאבים שהם מכילים לא משתפים עם אף אחד אחר – זו מסיבה וירטואלית פרטית ולאף אחד אחר אין הזמנה אלא אם תחליט לתת להם אחת כזו.

שני הצדדים העיקריים לאירוח מסוג זה הם:

 • ביצועים משופרים עקב עומס קל יותר על מעבד וזיכרון, ו
 • בעל שליטה מלאה בשרת שלך.

כמובן, עם כוח גדול מגיעה אחריות גדולה.

כמארח ייעודי, אין שירות תמיכה לצרכן להתקשר אליו. המשמעות היא שאתה זקוק לחבר טכני מהימן שיודע הכל על שרתי אינטרנט. אחרת, ייתכן שתצטרך לשקול להעסיק איש מקצוע בתחום ה- IT החיצוני, מה שיביר כמובן בעלויות שלך.

אירוח ייעודי נוטה גם הוא להיות האפשרות היקרה ביותר. אמנם זה יכול להיות מתחת ל 100 $ לחודש, אך הוא יכול להתקרב גם ל 1,000 $ לחודש.

איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן? אירוח ענן הסביר

לוגו אירוח ענן

כאן הדברים מעניינים. אירוח בענן קיים במימד אחר – הוא נמצא בליגה משל עצמו.

שלא כמו אפשרויות אירוח אחרות, שרתים מבוססי ענן אינם למעשה שרתים במובן המסורתי. אין חומרה. הענן הוא 100% וירטואלי.

אירוח בענן הוא פיתרון אירוח חדש וחדשני. זה מספק גמישות רבה וניתן להשתמש בו בקנה מידה, כלומר זה יכול לחסוך כסף בטווח הרחוק. אם צרכי האירוח שלכם משתנים לעיתים קרובות, תוכלו להפיק תועלת מתשלום בהתאם לכמות רוחב הפס בה אתם משתמשים בכל זמן נתון.

עם זאת, אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות, מומלץ להימנע מאפשרות זו. בזמן אירוח בענן הועלתה דיון רב, היא נוטה להיות יותר פגיעויות מאשר שיטות מסורתיות.

תשובה לשאלה: איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן?

אירוח משותף, ייעודי או ענן

כפי ששמתם לב, אין תשובה ברורה לשאלה, “איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן? “

זה תלוי בצרכים ובהעדפות שלך. כדי למצוא תשובה משלך לשאלה זו, עדיף תחילה לשאול כמה שאלות נוספות, כגון:

 • מהם צרכי האירוח שלכם?
 • כמה שליטה בשרתים שלך אתה רוצה?
 • באיזו רמת אחריות אתה מוכן להתמודד והאם יש לך את המומחיות הטכנית לתחזק את השרת שלך?
 • כמה רגישים הנתונים שאתה מתארח? האם האבטחה ברשת היא החשובה ביותר, או שמא זו רק מחשבה שלאחר מכן?

אירוח משותף פותר את הבעיות של האדם הפשוט בהתמודדות עם כאבי הראש הקשורים לתחזוקת שרת ולהגדרתו באופן עצמאי. זה גם זול, מה שהופך אותו לבחירה טובה במצבים רבים.

אם יש לך מידע רגיש ביותר שאתה זקוק לו לשליטה מוחלטת בכל עת, אירוח ייעודי הוא באמת האפשרות היחידה. אולם ברוב הנסיבות האחרות, אחת משתי האפשרויות האחרות תהיה נוחה יותר. אירוח ייעודי הוא היקר ביותר.

מספר גדל והולך של חברות החלו לפנות לאירוח בענן לנוחותם ועלותם הנמוכה. כמובן שהעולם ראה הפרות נתונים גדולות יותר מאי פעם בשנים האחרונות. חלק מהפרות הללו נבעו מהתקפות על שירותי אירוח בענן.

כל הדברים הנחשבים, זה תלוי בכדי להחליט איזו אפשרות טובה יותר? אירוח משותף, ייעודי או ענן? ההימור הטוב ביותר שלך הוא לשקול את כל הגורמים הרלוונטיים ולקבל החלטה לגביו אינטרנט בהתאם לכך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map