סקירה אינטרנטית: פתרון קל לשימוש לצורכי בניית האתר שלך

נראה שלכולם יש אתר משלהם בימינו, בין אם זה לעסקים, לאמנות או אפילו רק לבלוג אישי. אתם עשויים לתהות כמה אנשים רבים כל כך יכולים להקים אתר טוב למראה מבלי לבזבז שנים ללמוד כיצד לתקן את הכל מאפס. למרבה המזל, ישנם כלים מיוחדים בחוץ שמקלים על עיצוב אתר מקצועי משלך. סקירה Weebly זו תעזור לשפוך מעט אור על אחד הכלים הפופולריים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בכדי ליצור אתר למראה מהממים..


מהו בונה אתרים?

לפני שנעבור לבדיקת Weebly, אנו רוצים לדבר על בוני אתרים באופן כללי. יש הרבה דרכים שונות לבנות אתר או בלוג, אך הכלי הפופולרי ביותר למתחילים הוא בונה אתרים. זהו סוג תוכנה הפועל בדפדפן שלך והופך את כל הקידוד והבנייה של כל עמוד לאוטומטי. לרוב מדובר בכלי גרירה ושחרור המפרקים כל עמוד לחלקים הניתנים לעריכה. זה מפנה את המוקד מהתיוג והקידוד המסובכים הנדרשים בכדי להציב את כל מה שאתה רוצה בו בדף.

לסקירת Weebly זו, נשווה את בוני האינטרנט הפופולריים ביותר ברמת המתחילים הקיימים כיום. בעוד שחלק מהבונים הללו מכילים אפשרות אירוח, אנו נתמקד בכלי המעצבים בפועל המשמשים לבניית העמודים ולא בכלי השירות לאירוח אתרים עצמם..

מה זה וויבלי?

לסקירת Weebly זו, בדקנו את הגרסה החינמית של הפלטפורמה הזמינה לכל אחד עם תחום או שירות אירוח משלו. Weebly מתמקדת באתרי מסחר, הכוללים כל סוג של שירות או אתר שממוקד מוצר בו מבקרים עשויים לבצע רכישה. יש הרבה בוני אתרים זמינים ברשת, אך כפי שגילינו עבור סקירת ה- Weebly הזו, אף אחד מהם לא מכוון למסחר אלקטרוני כמו זה. מופעל על ידי Square, חברת עיבוד תשלומים מהימנה. Weebly מתמקדת במכירות דרך הפלטפורמה המתמחה שלה.

מפרט טכני לבניית אתרים

אדם שמוריש פתקים

תמונה מאת הפעלה תמונות תמונות מ Pixabay

בדקנו את חבילת התכונות המלאה לביקורת Weebly זו, החל בממשק המשתמש הבסיסי. פלטפורמה זו פועלת עם ערכת כלים גרירה ושחרור אינטואיטיבית, מה שאומר שאתה יכול ממש לתפוס אלמנטים מלוח הבניין ולהניח אותם על הדף בדיוק במקום שאתה זקוק להם. אתה מתחיל עם תבנית בסיסית והתאם אישית את הכותרות והטקסט שלך צעד אחד בכל פעם. ישנה זרימה מובנית שמקלה על הניווט בדפים החדשים שלך ודואגת שלא תחמיץ ערכים חשובים.

ממשק ה- Weebly

ממשק הגרירה והשחרור מיועד למעצב האתרים המתחיל, ולכן אין לחץ ללמוד קידוד מסובך כדי שהכל יפעל בצורה חלקה ובטוחה. נושא שחוזר ונשנה מצאנו תוך כדי מחקר לסקירת Weebly זו, מצד לקוחות רבים כיום, הוא עד כמה הכלים היו קלים ואינטואיטיביים. מפתח אינטרנט חדש לגמרי יכול להיכנס לפלטפורמת Weebly ולהקים אתר חדש, מאובטח ופועל תוך מספר דקות..

מרכז האפליקציות של Weebly

מרכז האפליקציות המשולב מאפשר לך לגשת לתכונות מתקדמות כמו שילוב מדיה חברתית, הטמעת וידיאו ואפילו ווידג’טים של צד שלישי. ישנם גם כמה כלי מסחר אלקטרוני שתוכננו מראש שיכולים לעזור לקחת תשלומים, להנפיק חשבוניות או להודיע ​​ללקוחות על מכירות ומבצעים. תוספות מסוגים אלו קשה לשילוב מאפס, אך מרכז האפליקציות של Weebly מקל על הוספתן לתבנית שלך..

תבניות Weebly בלעדיות

ל- Weebly יש הרבה מה להציע, אבל אפשרויות התבנית עשויות להיות החלק הטוב ביותר. בדקנו הרבה עיצובים שונים לסקירת הוולבלי הזו, וכולם נראו מדהימים. ממשק הגרירה והשחרור עובד מצוין עם התבניות, מה שמקל על התאמה אישית של הטקסט והכותרות כך שיתאימו לצרכים שלך. התבניות שהוכנו מראש נראו מקצועיות וחלקלקות, ויצאנו מהסקירת Weebly הזו בתחושה שאנחנו יכולים לעצב כמעט כל דבר דרך הפלטפורמה הזו.

תמחור

התמחור עבור פלטפורמה זו, יחד עם שלושת האחרים שבדקנו עבור סקירת ה- Weebly הזו, אינו פשוט כמו נתון של דולר אחד. כל אחת מהפלטפורמות הללו מציעה חבילות שכבות עם שירותיהן, שיכולות להיות מסובכות בעת הוספת אירוח אתרים, הגנה על מסחר ושירותים אחרים מסוג פרימיום. וויבלי ניתן להשתמש בחינם אם כבר יש לך שירות אירוח אתרים, כך שהופך אותו ל הכי פחות יקר ליד המחבט. המחירים שמצאנו לשירותי הפרימיום עבור כל ארבעת הספקים התחילו בסביבות חמישה דולר לחודש ועלו לארבעים דולר לחודש.

כיצד Weebly משווה

מחשב נייד, פתקים, טלפון נייד וקפה על השולחן

תמונה מאת קווין פיליפס מ Pixabay

כדי לראות כיצד בונה אתרים זה משתווה לתחרות, בדקנו שלוש פלטפורמות לבניית אתרים חלופיות הדומות לאחת ואחרות. לסקירת Weebly זו, השווינו בין התכונות הבסיסיות, התבניות הזמינות, קלות השימוש, תאימות הדפדפנים ואיכות שירות הלקוחות של כל אחד מארבעת הספקים..

מה שבדקנו

 • וויבי
 • וויקס
 • המרחב
 • בניית אתרים של Gator

וויבי

קלות שימוש

אם היה משהו שהסרנו מהסקירה הזו של וובלי, היה קל לעבוד איתו. הממשק נקי ואינטואיטיבי שכן תוכנן במיוחד עבור מעצבי אתרים לראשונה. ללא ספק, וויילי היה הקל ביותר ללמוד מתוך ארבעת הכלים שהסתכלנו עליהם.

שירות לקוחות

לצוות התמיכה בלקוחות Weebly היו משוב נהדר מהלקוחות, ואין לנו סיבה לא להסכים. יש צוות שירות לקוחות ייעודי שמוכן לענות לדוא”ל שלך ולעזור לפתור את כל הבעיות שאתה נתקל בהן. הם משאב נהדר שיעזור לכם להנחות אתכם דרך בניית האינטרנט הראשונה שלכם ולהביא לכך שהכל יעבוד בצורה חלקה.

תכונות

ממשק ה- Weebly ומערכת הכלים אינם הדינמיים ביותר שבהם הסתכלנו, אך עבור מעצב לראשונה, הוא משרת את מטרתו. ישנם ערכות תכונות נקיות שתוכלו ליישם בהתאם לסוג האתר שאתם מקימים. התכונות תלויות במוצר או בשירות שאתה מציע, והכל מתבשר על ידי התבנית הראשונית שתבחר.

תבניות

כרגע יש יותר משבעים תבניות זמינות דרך Weebly עם עוד דברים שנוספים כל הזמן. יש הרבה מאוד מגוון בין התבניות, ואלה שבחנו בהן עבור סקירת ה- Weebly הזו נערכו בקלות, עם תנועה מגיבה ומראה נקי.

תאימות דפדפן

מערכת Weebly עובדת ברוב הדפדפנים ללא דיווחים על בעיות טעינה או עיצוב של משתמשים קודמים. הפלטפורמה עובדת עם שפת Java שונה כך שגם דפדפנים ישנים ומערכות הפעלה צריכים להיות מסוגלים לטעון את ערכת הכלים לעריכה.

שם תוכלו ללמוד עוד

תוכלו ללמוד עוד על בונה Weebly ואפשרויות האירוח שלו בקישור הבא: Weebly.com

וויקס

זוהי פלטפורמה לבעלי יצירתיות יותר, שכן יש לך שליטה מלאה על המראה הסופי של האתר שלך. אין הרבה אפשרויות עבור עיצובים בשטח הביניים, אז נחמד שיש אפשרות בה אתה יכול להתחיל עם צפחה ריקה. Wix היא הפלטפורמה הניתנת להתאמה אישית ביותר בה הסתכלנו על סקירת Weebly זו, והיחידה שמציעה דף פתיחה נקי שניתן לערוך ללא ידע בשפת CSS או Java..

קלות שימוש

פלטפורמת עיצוב האינטרנט של Wix היא קלה לשימוש בהתחלה אך נעשית מעט עכורה אם אתה זקוק לתכונות מתקדמות יותר. אפשרויות התכנות השונות נהדרות עבור מישהו עם קצת יותר ידע מהמשתמש הממוצע אך איננו עבור מישהו שרק מתחיל. זה בעצם קשה לשימוש רק כמו שאתה זקוק לו, במיוחד אם תחליט לשלב אפליקציות או קשרים חברתיים חדשים יותר..

שירות לקוחות

לא היו הרבה פידבקים חיוביים עבור תמיכת הלקוחות של Wix, וזה בולט בביקורת Weebly הזו. קיימת רשת של נציגי שירות לקוחות העוסקים בשדה הדוא”ל שלך, אך אין אפשרות ליצור קשר עם מישהו מיד באמצעות טלפון או אמצעים אחרים. הפלטפורמה פועלת לשיפור הצד הזה של הדברים על ידי הוספת סיוע אוטומטי ללקוחות הפרימיום שלהם.

תכונות

התכונות המועדפות עלינו שמצאנו מ- Wix היו גלריות המדיה המשולבות בקלות, עיצובים ניידים מיטביים והחופש הכולל של פריסות בהתאמה אישית. יש להם גם מערך כלים נהדר לשילוב SEO עם תוכניות ייעודיות שיעזרו לכם להוביל לראש תוצאות החיפוש המקוון.

תבניות

ל- Wix יש יותר מחמש מאות תבניות לבחירה, מה שמקל למצוא משהו שנבנה מראש לחזון הספציפי שלך. עם החופש הנוסף של עריכה דינמית, באפשרותך להתאים אישית כל אחת מהתבניות כך שתראה ותטען בדיוק כפי שאתה צריך. כל תבנית עוצבה על ידי איש מקצוע בתעשייה והיא מוכנה לטעינה בלחיצת כפתור.

תאימות דפדפן

פלטפורמת Wix היא בעלת משקל קל מבחינת שפת התכנות, כך שאין שום בעיה אמיתית עם תמיכה בדפדפנים. חלק מהמשתמשים דיווחו על בעיות עם תכונות תוספות, אך זו לא הייתה החוויה האופיינית שעליה דיווחו מעצבים מנוסים. ערכת כלים זו מתוכנתת לעבוד עם כל הדפדפנים העיקריים.

שם תוכלו ללמוד עוד

תוכלו ללמוד על חבילות Wix הזמינות ולנסות את כלי בניית הרשת שלהן בקישור הבא: Wix.com

המרחב

זה הכי מזוהה מבין ארבע הפלטפורמות בהן הסתכלנו לצורך סקירת ה- Weebly הזו, ויש לכך סיבה טובה. כיכר המרחב הפגיזה את העולם בפרסום, מנסה להוציא את שמם למרחב האינטרנט כדי שכולם יוכלו לראות. הם נחשבים למתוחכמים יותר של פלטפורמות העיצוב, והמחיר משקף את הוסיף הניצוץ. זה קל לשימוש אך יש בו עקומת למידה תלולה כשאתה פונה לעיצוב אתר ממוקד מסחר.

קלות שימוש

אם אתה יכול למצוא תבנית שאינה זקוקה לעריכה רבה, פלטפורמה זו קלה לשימוש. אם אתה צריך לבצע עריכת CSS או HTML, ייתכן שיהיה לך זמן קשה יותר. זה אידיאלי עבור מישהו שעוסק בעיצוב אתרים שני או שלישי שלהם, ולכן עקומת הלמידה עשויה להיות תלולה עבור משתמש ראשון.

שירות לקוחות

זו הייתה רשת התמיכה ללקוחות החזקה ביותר שמצאנו לבדיקת Weebly זו. התמיכה 24 שעות ביממה מאוישת על ידי אנשים חיים, ואין מערכות אוטומטיות בינך לבין אדם ממשי. לקוחות נוכחים נשבעים על ידי צוות התמיכה, וזה היה בקלות המוצלח ביותר מבין ארבעת כלי האינטרנט שאנו הסתכלנו בהקשר זה..

תכונות

ל- Squarespace יש את כל התכונות הדרושות לכם אך חסרות לה תכונות עיצוב מחוץ לקופסה. המשמעות היא שאתה די ננעל בפרמטרי התבנית אלא אם כן אתה יודע איך לעבור תחת מכסה המנוע ולערוך את קודי HTML או CSS. זה לא דבר בלתי אפשרי להתמצא, אבל זה מגביל את הדברים שאתה יכול לעשות בכל מה שקשור לאתרי מסחר מאובטחים..

תבניות

אלה התבניות הדינמיות והיפות ביותר שבחנו בהן לבדיקה זו. גלריית התבניות הוצגה מומחיות רבה, דבר שבא לידי ביטוי במחיר הסופי שאתה משלם עבור השימוש בתבניות אלה. אם אתה זקוק לאתר ממוקד סחר, יש לו כמה אפשרויות לבחירה; אם כי לא רבים כמו Wix או Weebly.

תאימות דפדפן

המרחב היה מערך הכלים הדינמי ביותר בו הסתכלנו, מה שמוביל לבעיות בדפדפנים ישנים. זוהי ערכת כלים שמכוונת לאתרים מתקדמים יותר, ולמרות שהיא מתהדרת בגישה אוניברסלית, היו כמה דיווחים על בעיות דפדפנים ומערכות הפעלה ישנות יותר..

שם תוכלו ללמוד עוד

תוכלו ללמוד עוד אודות תוכנית Squarespace וכלים לבניית אתרים שלהם בקישור הבא: Squarespace.com בונה אתר Gator הוא כלי העיצוב הביתי של אתר האירוח הפופולרי, HostGator. זה כלי פשוט מאוד וקל לשימוש לשימוש עבור מישהו הזקוק למקום מהיר ופשוט להפגין את מרכולתו. זה לא אידיאלי עבור מישהו הזקוק לכלי מסחר, אבל הוא מספיק טוב כאתר אתר או סימוכין. זו באמת אפשרות נהדרת אם משלבים אותה עם שירותי האירוח שלהם.

בניית אתרים של Gator

קלות שימוש

המערכת כולה גרירה ושחרור ללא הרבה כלי עריכה הניתנים להתאמה אישית, מה שהופך אותה נקייה וקלה מאוד להבנה. זה היה הפשוט ביותר מבין בוני הרשת שבדקנו לצורך סקירת ה- Weebly הזו, והציע גישה נוחה עם מעט סלסולים.

שירות לקוחות

הביקורות של הלקוחות הנוכחיים והעבריים הן בעיקרן חיוביות, כאשר אנשים רבים מעירים עד כמה התגובות היו ידידותיות ומהירות. מכיוון שזה אינו מקום עבור אתרי מסחר מתקדמים, אין צורך לצלול לעומק CSS או בעיות הקשורות לאבטחה. זה עוזר לייעל את מערכת התמיכה של הלקוחות שלהם ושומר על זמן התגובה למינימום.

תכונות

אין באמת הרבה תכונות זמינות לתוכניות הבסיסיות שלהם, כך שאם אתה זקוק למשהו דינאמי או מסחרי קשור, אנו ממליצים להגדיל אותו ל- Squarespace, או באופן אידיאלי, Weebly. אם אתה זקוק לאתר מסחר פשוט בעל השפעה נמוכה, עליך לשקול את התוכנית המתקדמת טעונה על-ידי התכונה של HostGator.

תבניות 2 כוכבים

ישנן כמה מאות תבניות לבחירה בהן מתווספות אפשרויות חדשות בקצב קבוע. מכיוון שהכל גרור ושחרר, יש הרבה חזרות ונושאים נפוצים בכל התבניות הזמינות.

תאימות דפדפן 3 כוכבים

לא היה משוב מועט מלקוחות קודמים, כך שלא מצאנו בעיות מאותו צד של תאימות. ערכת הכלים המוצעת באמצעות צוות פיתוח האינטרנט של Gator מיועדת לכל הדפדפנים הפופולריים ביותר ותואמת כמה דפדפנים מוכנים בטא כמו Chrome או Firefox..

שם תוכלו ללמוד עוד

תוכלו ללמוד עוד על בונה האתר של Gator בקישור הבא: Hostgator.c om

פסק הדין הסופי

לא חסרים אפשרויות נהדרות לבוני אתרים קלים לשימוש, אך עלינו לבחור מועדף לביקורת Weebly זו. בעוד שב- Squarespace יש הרבה אפשרויות מתקדמות שאנחנו אוהבים, היא עדיין לא יכולה להשוות למערך הפיצ’רים המלא הזמין מ- Weebly. הממשק אינטואיטיבי, חד וקל להבנה. אנו ממליצים מאוד על פלטפורמת Weebly ליצירת אתר או בלוג אישי משלך.

תמונה ראשית: תמונה מאת הפעלה תמונות תמונות מ Pixabay

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map