סקירה של Site5 2019 – אירוח אתרים עבור מעצבי אתרים

ה חברת אירוח אתרים אתר 5 משווק את עצמם כארח אתרים עבור מעצבי אתרים רציניים. כפי שהם מסבירים, Site5 מתמחה בשירות וטכנולוגיה עבור מעצבי ומפתחי אתרים.


מה זה אומר, ואיך זה עובד? האם זה יתרון?

אירוח אתרים מספק את השירותים, הטכנולוגיות והכלים לצפייה בדף אינטרנט או אתר אינטרנט. ארגונים, עסקים ואפילו אנשים קונים את השירות מחברת אירוח אתרים או מספקת אירוח אתרים כדי לדחוף את האתר שלהם לעולם. האתרים מאוחסנים או מתארחים בשרתים המסופקים ומתוחזקים על ידי ספק אירוח אתרים.

ברגע שיש לך תחום, כאשר משתמש אינטרנט רוצה להציג את האתר שלך, הוא יכול להקליד את כתובת האתר שלך או לחפש אותך באינטרנט. דפי האתר שלך יימסרו מהשרת דרך דפדפן. לאחר מכן הלקוח או האדם הפוטנציאלי המעוניין באתר שלך יקבלו גישה לדפים.

חדר מעבד עם אור כחול

נשמע פשוט, אך לא כל חברות אירוח אתרים נוצרות שוות.

חברות מסוימות דורשות ממך לרכוש את הדומיין דרכן – למכור אותו במחיר גבוה יותר. הם עשויים לארוז שירותים יחד. אחרים יעזרו לכם לרכוש דומיין אם אין לכם כבר דומיין. חברות מסוימות מאפשרות לך לרכוש שטח אחסון בשרת שלהם, ואילו אחרות ישכירו מקום המסכן את האתר והנתונים שלך בסכנה, תלוי איך כתוב החוזה.

חלק מאתרי אירוח אתרים יציעו תמיכה במסד נתונים ושירותים נוספים עבור לקוחות שרוצים לארח תוכן מיוחד על שלהם אתר אינטרנט. תלוי בצורך שלך, יש כאלה שירותי אירוח אתרים בחוץ כדי לספק את השירות שאתה צריך.

סקירה זו של אתר 5 תבדוק מקרוב את מה שיש לחברה להציע.

מה שמייחד את האתר 5?

בעבר אתר5 התמקד בטכני מעצב אתרים ומפתח אתרים בשוק, אך כיום הם מתקדמים לעבר גישת עצמות בר, בדיוק מה שאתה צריך לאירוח אתרים עם כמה תכונות נוספות. בסך הכל, המעבר הזה מרגיש לא גמור.

להלן סקירה של מה שיש לך עם אתר 5.

1. שטח דיסק רחוק ולא רוחב פס עם אתר 5

Site5 מציע קצב דיסקיות ורוחב פס בלתי מוגברים (הידועים גם כבלתי מוגבלים) בתוכניות האירוח שלהם. לקוחות אינם מחויבים בכמות שטח הדיסק של העברת נתונים לשימוש רגיל באתר. אתר 5 כולל תנאים והגבלות מפורטות המגבילים את התוכניות. הם יבקשו מלקוחות שפועלים באופן עקבי מחוץ לרוחב הפס הרגיל ולשימוש בשטח דיסק, לבצע התאמות, או ש- Site5 שומר לעצמו את הזכות לנקוט בפעולה מתקנת..

על פי אתר 5, הם עוקבים אחר שרתים והם יתאימו אחסון כדי להבטיח ביצועי אתר מיטביים.

2. הגירה באתר ללא תשלום באתר

הגירה באתר

Site5 מציע הגירה באתר בחינם ללקוחות המשתמשים בחברת אירוח אתרים אחרת. באמצעות שירות זה, Site5 יסייע בהעברת מסדי נתונים, דוא”ל וקבצי אתרים מהחשבון הישן לאתר 5 ולחשבון האירוח החדש שלהם. התהליך מנוהל על ידי מומחה להעברת אתרים Site5 בצוות העובדים.

כמו תמיד, יש מגבלות להגירה “בחינם”.

ההעברה החינמית כוללת עד 25 חשבונות cPanel (cPanel הוא כלי אירוח אתרים מבוסס לינוקס עם ממשק ממשק משתמש גרפי לאוטומציה של אירוח אתרים), ו 10 חשבונות שאינם cPanel. זה כולל קבצי אתר ומסדי נתונים של MySQL. הם יעברו את האתר הישן שלך לחשבון אירוח אתרים חדש באמצעות Site5.

3. גיבויים לאתר

באמצעות שירות Site5, יש לך גיבויים בחינם של האתר שלך ושל המידע שלך. הגיבויים מאובטחים ויתפסו את כל תוכן השירות. ללקוחות יש גם אפשרות לגבות ידנית את האתר שלהם עם פונקציונליות הכלולה בחשבונם.

באמצעות אותו שירות אתה יכול לגשת לקבצי הגיבוי שלך בארכיון. שירות זה כולל קבצי אימייל וקבצי אינטרנט.

4. פונקציונליות תחום ותת-דומיין

עם תוכניות ה- hostPro וה- hostPro + Turbo היקרות יותר עם Site5, אתה יכול לארח דומיינים מרובים באמצעות חשבון יחיד ולחבר דומיינים באתר בודד. בעזרת השירות תוכלו להשתמש בדוא”ל ולאסוף נתוני אתרים עבור כל תחום. Site5 מעניק לך גם אפשרות להגדיר במהירות ובקלות תת-דומיינים (קידומת מול שם הדומיין).

תחום

4. נתוני משתמש ואנליטיקס באתר

נתונים סטטיסטיים ברשת הם תכונה קריטית עבור אירוח אתרים.

Site5 משתמש ב- AWStats, כלי לניתוח אתרים פתוח עם ממשק גרפי, לגישה לסטטיסטיקות אינטרנט בצד השרת. זה כולל מבקרים באתר, יומני גישה (שביקרו באתר ופרטים רלוונטיים למשתמש), יומני שגיאות וסטטיסטיקת תת-דומיין. נכון לעכשיו, הם אינם מציעים כלי ניתוח אחרים.

5. כלי מפתחים לאתר 5

אתר 5 מפרסם כאירוח אתרים עבור מעצבים ומפתחים, ויש כמה הנהנים לתכונה לשוק זה.

אתר 5 כולל Softaculous, מתקין אוטומטי לסקריפטים לאתר. זה מאפשר למשתמשים להתקין יישומי אתר פופולריים רבים בלחיצה אחת, ישירות ממסך מנהל האתר באתר 5. Softaculous מתקין רבים מהאפליקציות הפופולריות ביותר בחוץ, כולל אפליקציות לבלוגים, ניהול מודעות, מסחר אלקטרוני, תמיכת לקוחות ומערכות ניהול לקוחות (CMS).

אם מדברים על מסחר אלקטרוני, Site5 כולל כלים שיעזרו לך להעלות את האתר שלך במהירות לעסקים מקוונים. ניתן להתקין תכונות רבות ישירות מלוח הניהול של האתר.

לעבודות מפתח נוספות בהתאמה אישית, Site5 תומך ברבות משפות התכנות הפופולריות ביותר, כולל Ruby on Rails, Perl ו- Python אופציונלי. Site5 מאפשר למשתמשים גם ליצור מספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים MySQL, אותם ניתן לשלוט באמצעות לוח הבקרה של Site5 באמצעות גרסה המותקנת מראש של phpMyAdmin..

אתר 5 מציע גם עורך משרות של Cron לצורך ביצוע עבודות תחזוקה ותזמון. באמצעות העורך תוכלו להריץ פקודות ספציפיות לאתר בפרקי זמן קבועים. ניתן למצוא את עורך העבודה בלוח הבקרה. ניתן לשלוח תוצאות לדוא”ל לצורך מעקב ותחזוקת ארכיון.

6. אבטחת אתרים

אתר 5 מציע הגנה וניקוי של תוכנות זדוניות. השירות עוקב באופן פעיל אחר האתר שלך 24/7. אתר 5 משתמש כיום במומחי אבטחת אתרים Sucuri לצורך סריקת תוכנות זדוניות. סוקורי תסרוק את האתר כל 12 שעות ותסיר כל תוכנה זדונית שתמצא. זה כולל הסרת רשימה שחורה אם מזוהה באתר שלך.

https

אתה יכול לגשת לדוח מסוקורי כדי לסקור את היסטוריית הסריקה וכל תוכנות זדוניות שהתגלו. שים לב כי אבטחת אתרים היא עלות נוספת, והיא חייבת להיות מופעלת כדי ליישם את ההגנה מפני תוכנות זדוניות.

Site5 תומך ב- FTP (פרוטוקול העברת קבצים) וב- SFTP (פרוטוקול העברת קבצים מאובטח – –). כדי לאפשר SFTP, יהיה עליך לאפשר גישה למעטפת, או גישה ל- SSH. גישה מאובטחת לפגז (גישה SSH) היא ממשק פקודה ומערכת פרוטוקול של UNIX.

ניתן להשתמש בגישה SSH דרך Site5 אם אתה זקוק לגישה מרחוק מאובטחת למחשב אחר. גישת SSH מושבתת בדרך כלל לצורך אבטחה, אך אם אתה צריך להעתיק קבצים או ליצור ספריות באמצעות גישת SSH, באפשרותך לאפשר זאת באמצעות לוח הבקרה של אירוח אתרים Site5..

7. תכונות אחרות

תכונה נחמדה אחת עם Site5 – אתה יכול לבחור את מיקום השרת שלך. זה יעזור למהירות הטעינה ולדירוג החיפוש שלך, אם אתה מכיר את שוק הליבה שלך.

באמצעות Site5 תוכלו להגדיר שרת וירטואלי פרטי (VPS). אתה יכול לבחור לנהל את VPS באופן מלא על ידי Site5. זה כולל חומרה, תחזוקה, אבטחה, ניטור ותוכנה מעודכנת. אתה יכול גם לכלול cPanel עבור ה- VPS בתשלום נוסף. יש תשלום קטן עבור כתובות IP נוספות עבור ה- VPS.

אם אתה מחפש כוח רב יותר על ה- VPS, כולל ליבות עיבוד נוספות, יותר זיכרון, שטח דיסק נוסף או רוחב פס נוסף, Site5 יכול לנהל עד 8 ליבות ושטח דיסק של 250 ג’יגה-בייט בעלות נוספת משמעותית.

מבנה התמחור עבור אתר 5

כל הרכישות באתר5 כוללות אחריות להחזר הכסף של 45 יום, למעט VPS שמציעה רק אחריות למשך 15 יום. אתר 5 מציע שלושה שכבות תמחור:

hostBasic

hostPro

hostPro + טורבו

8.95 $ לחודש

12.95 $ לחודש

19.95 $ לחודש

עבור אתר אחד עם רכישה של 12 חודשים. אתה יכול לרכוש 24 חודשים עבור $ 6.96 לחודש. עליך לרכוש hostBasic לרכישה מינימלית של 12 חודשים. מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%.

לאתרים ללא הגבלה. אתה יכול לרכוש 12 חודשים עבור $ 11.95 לחודש או 24 חודשים עבור $ 10.95 לחודש. מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%.

לאתרים ללא הגבלה ו- IP ייעודי (אתה יכול לרכוש 12 חודשים במחיר של $ 14.95 לחודש או 24 חודשים תמורת $ 13.95 לחודש. מציע התחייבות לשעה להפעלת 99.9%.

Site5 מציע תמחור למשווקים. המשווקים ישתמשו ב- Site5 כדי לארח אתר שנמכר ללקוח אחר באמצעות המשווק. כל חשבונות המשווקים כוללים cPanel והעברה חופשית, כמו גם אחריות לזמן פעולה של 99.9% וגיבויים אוטומטיים. אתר 5 מציע שלושה שכבות למשווקים:

מתחיל

סטנדרט

פרמייר

25.95 $ לחודש

36.95 $ לחודש

54.95 $ לחודש

עבור 50 GB שטח דיסק ו -500 GB רוחב פס בחודש.

עבור 80 GB שטח דיסק ו -700 GB רוחב פס בחודש.

עבור 120 GB שטח דיסק ו -1000 GB רוחב פס בחודש.

הגנה מפני תוכנות זדוניות של Site5 היא $ 49.99 נוסף לשנה עבור כל אתר, דרך Site5 או באמצעות תוכנית המשווקים.

תפיסה ציבורית של האתר 5

נייר פס לבן עם מילות דיו שחורות

Site5 מקבל ביקורות טובות מאוד על המשאבים הבלתי מדוד. אנשים מעריכים שאינם צריכים לדאוג לעבור על שטח הדיסק שלהם אם הם מוסיפים עוד כמה דפי נחיתה או עוברים על רוחב הפס שלהם אם הם מוסיפים הורדות ספר אלקטרוני נוספות או קטעי וידאו באתר שלהם. הם גם מדורגים מאוד עבור שירותי ההעברה שלהם בחינם. הגירת האתר בחינם היא יתרון נוסף שרבים מעריכים את האתר5.

מפתחים מעריכים גם רבים מהתכונות שמגיעות סטנדרטיות עם Site5, כולל תמיכה במספר שפות תכנות ו- cPanel קל לשימוש.

למרות הביקורות החיוביות באזורים מסוימים, התפיסה הציבורית הכללית של אתר 5 לא הייתה טובה.

ביקורת תכופה על שירות אירוח אתרים Site5 הייתה תמיכה בלקוחות וביצועים כוללים של שירות האירוח מאז שנרכש על ידי Endurance International Group (EIG). המעבר על ה- EIG גרם למספר בעיות, כולל אתרים של Site5 שירדו במשך יותר משבוע. רבים מאשימים את EIG בחוסר השירות והתמיכה מאז הרכישה, אך הדבר משקף בצורה גרועה באתר 5.

מבקרים אחרים מתלוננים על שירותי עצם הבר המוצעים על ידי Site5. Site5 אינו מציע שירות ענן רב או אירוח ייעודי.

כיצד אתר 5 משווה לשוק

כדור כחול

בסך הכל, העלות עבור Site5 מעט גבוהה יותר מחברות אירוח אתרים אחרות בשוק. היעדר תמחור קדימה של חודש לחודש מניעה את התפיסה של עלות גבוהה עם Site5. כדי לקבל את המחיר המפורסם עליכם לרכוש 24 חודשי שירות.

לחפור קצת יותר לעומק, ל- Site5 יש מגבלות על השירותים שלהם שיכולים להעלות את העלות. לדוגמה, עיון בתנאים וההגבלות יגלה מגבלות גודל הן על בסיס הנתונים והן על חשבון הדואר האלקטרוני עבור אירוח משותף. שירותים ללא מדוד הם נחמדים, אך בסך הכל התמחור יכול להיות מאוד מטעה

מהירויות הטעינה עבור אתר 5 הן ממוצעות, וזה בסדר, למעט מחיר הפרמיה ש- Site5 דורש עבור שירותן.

תמיכה היא תחום נוסף בו אתר5 חסר בהשוואה למתחרים. זמן התגובה מהיר אך מציאת נציג תומך לקוחות המומחה בשירות אירוח אתרים הוא נדיר. זה קל לקבל תשובה מאתר 5. קבלת התשובה הנכונה קשה הרבה יותר.

מה אנחנו חושבים על אתר 5

יש מקום לשירות אירוח אתרים המוקדש למפתחים ומעצבים, אך בסופו של דבר אתר 5 לא נראה כמו שירות אירוח אתרים המתאים למלא את אותה נישה..

כיום נראה ש- Site5 מתקרב לגישה של עצמות בר שאינן קשורות לאירוח אתרים. זה לא מה שמפתחים ומעצבים רוצים או צריכים.

Site5 מציע כמה תכונות נחמדות הכוללות ממשק גרפי נקי ותמיכה ברבות מהתכונות שמפתח יכול להידרש להן. נחמד להיות מסוגל לבחור את מיקום השרת שלך, והיכולת להשתמש במהירות ובקלות ברבות מהאפליקציות הפופולריות ביותר היא נחמדה.

אבל, במחיר שאתה משלם עבור Site5, נחמד לא נראה מספיק טוב. תמחור זה יכול להיות מרמה מאוד, במיוחד אם אתה משלם עבור שנתיים של אירוח אתרים, ואני חושש שרבים שבוחרים באתר 5 יינעלו בחוזה שהם יצמיחו במהירות..

עבור מפתחים ומעצבים אמיתיים, אנו מציעים HostGator המציע תוכניות בעלות נמוכה בהרבה עם אפשרויות התאמה אישית רבות יותר, או A2 Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map