סקירה והשוואה של MDDHosting


MDDHosting היא חברת אירוח אתרים קטנה יותר שממוקמת במורסוויל, אינדיאנה, עם מרכז אירוח בדנוור, קולורדו.

לכל מי שסקרן כיצד מטפלים בדפי אינטרנט באינטרנט, חברות אירוח אתרים כמו MDDHosting מציעות את הטכנולוגיה ואת הידע הטכני הדרוש כדי לחבר את המידע והעסק שלך לאינטרנט. משתמשים רוכשים שירות, שטח דיסק וטכנולוגיה מחברת אירוח אתרים בכדי לשמור את אתר האינטרנט שלהם בשרת ולהעבירו דרך האינטרנט.

עם כל כך הרבה חברות אירוח אתרים בחוץ, זה יכול להיות קשה למצוא את החברה המתאימה לצרכים שלך. אפילו טווח המחירים והתכונות יכול להשתנות, ומקשה לדעת אם אתה עובד עם החברה המתאימה לך.

כחברת אירוח קטנה יותר שמתגאה בשקיפות ובחיבור ללקוחות, היא נראית אפשרות טובה עבור בלוגרים וחברות הזקוקות לאתר קטן יותר, אך האם התכונות תואמות את ההבטחה?

MDDHosting

בואו נראה מה יש ל- MDDHosting להציע.

מה שמייחד את MDDHosting?

תוך התמקדות בשירות לקוחות ומתן נגיעה אישית ללקוחות, רבים מהתכונות והכלים המוצעים על ידי MDDHosting מיועדים ללקוחות שרוצים קצת יותר מספק שירותי אירוח אתרים שלהם..

בואו נסתכל על כמה מהתכונות והאפשרויות שהופכות את MDDHosting למיוחדת.

1. תוכניות אירוח הניתנות להתאמה אישית

אתר MDDHosting

ספקי אירוח אתרים רבים מציעים אפשרויות קפדניות לתוכניות האירוח שלהם. ישנם שכבות בהן תוכלו לבחור, עם מגוון מחירים, יכולות ותכונות. עבור לקוחות שעשויים להזדקק למשהו שנמצא בין שכבות, אין הרבה ברירה.

MDDHosting מאפשרים לך להתאים את חבילת האירוח שלך לצרכים המדויקים שלך, כולל פתרונות אירוח משותפים. האפשרויות מתחילות עד למחצית ליבות מעבד, תחום בודד ורק 10 הופעות רוחב פס בחודש. מכיוון שאתה חולק שטח עם חברות אחרות, רוב שירותי האירוח המשותפים אינם מאפשרים רמת התאמה אישית זו. זה מבטיח שתקבל את מה שאתה צריך, מבלי לשלם עבור תכונות שאינך עושה.

אפילו ה- VPS (שרת פרטי וירטואלי) כולל אפשרויות התאמה אישית. MDDHosting כולל אירוח VPS רגיל, כמו גם אפשרויות אירוח ענן מובחרות. התאמה אישית של החבילה שלך קלה כמו שימוש בסרגל שקופיות. אתה יכול לעצב במהירות את השרת למפרטים המדויקים שלך.

2. מפרטי SeRver

אתר CloudLinux

חברות רבות שומרות על מפרט החומרה שלהן רחוק ככל האפשר מלקוחות פוטנציאליים. MDDHosting לוקח שקיפות עד קצה, ואפילו כולל תמונות של השרתים שלהם מבוססי דנבר באתר האינטרנט שלהם. כל השרתים משתמשים במעבד של 48 ליבות ומעלה, ומינימום של 256 GB של זיכרון RAM.

MDDHosting משתמש בכונני מצב מוצק (SSD) עבור השרת שלהם המופעל על ידי LiteSpeed ​​ו- ClouldLinux. הם מציעים חיבורי כניסה מיותרים של 10 GBPS לאינטרנט. השרתים שודרגו לרשת שטח אחסון SSD זמינה מאוד, מבוזרת וריפוי עצמי באמצעות StorPool, פתרון אחסון בלוקים המתמחה במערכות מבוססות ענן. על פי MDDHosting, מערכת זו מספקת עלייה של 900% בפעולות הקלט / פלט בשנייה וגידול של 1200% ברוחב הפס הכולל. המערכת, לטענתם, מספקת ביצועים ואמינות גבוהים משמעותית.

MDDHosting מציע אירוח אתרים בעלות נמוכה אך מהירה ואמינה במיוחד בשרתים מתקדמים. הם הכניסו זמן, כסף ומחשבה למשאבי הטכנולוגיה שהם משתמשים בהם וזה מראה.

3. גיבויים לאתר

גבה

MDDHosting מציע גיבוי ידני מלא מגזרת הגיבויים ב- cPanel (ממשק גרפי מבוסס לינוקס לניהול אתר האינטרנט שלך). גיבוי מלא כולל את הגדרות ה- FTP והדוא”ל שלך, מסד הנתונים והאתר שלך. באופן דומה, אתה יכול לשחזר את האתר שלך באמצעות cPanel.

4. הקמה ועיצוב אתר

אתר SitePad

MDDHosting משתמש ב- SitePad, כלי לבניית אתרים עם יותר מ- 300 נושאים שונים לבחירה. SitePad כולל למעלה מ- 40 ווידג’טים ושחרור פופולריים בהם תוכלו להשתמש באתר שלכם, כולל סליידרים, טקסט עשיר, תמונות, וידאו, שמע, מדיה חברתית, מפות גוגל וטפסים ליצירת קשר. אתה יכול גם לבנות דפים ב- SitePad ואז לפרסם אותם באופן אוטומטי באתר שלך. כל הנושאים ב- SitePad מגיבים לנייד.

SitePad הוא אפשרות נהדרת לחברות ומשתמשים שכבר יש אתר ומחפשים להוסיף או לעדכן דפים. למשתמשים המחפשים לבנות אתר חדש מאפס, התבניות והיעדר יישומונים ואפליקציות עשויים להוות בעיה.

5. תמיכה בדוא”ל באמצעות MDDHosting

יד עובדת על מחשב נייד

MDDHosting אכן תומך בדוא”ל. אתה יכול ליצור חשבון דוא”ל באמצעות cPanel באמצעות MDDHosting. תמורת תשלום נוסף, תוכלו לרכוש פילטר דואר אלקטרוני, SpamExperts, לחסימת תוכנות זדוניות, דואר זבל ווירוסים. אתה יכול לבדוק את הדוא”ל באמצעות SpamPanel, להבטיח שיש לך גישה לדוא”ל שקודם לכן הוסגר על ידי הסינון.

6. אבטחת אתרים

לנעול

אבטחת אתרים עם MDDHosting מטופלת באמצעות SiteLock בתשלום קטן. SiteLock מספק סריקה יומיומית של תוכנות זדוניות אחר פגיעויות באתר וקוד מסוכן. השירות מסיר אוטומטית איומים שהוא מוצא באתר שלך. SiteLock מוגדר באופן אוטומטי ומספק הגנה מיידית ללא צורך בהתקנה.

SiteLock מציעה גם TrueShield, חומת אש ליישומי אינטרנט, כהגנה נוספת. MDDHosting מציעה גם (תמורת עלות נוספת) תגובת חירום של SiteLock, המספקת סיוע לחירום לשחזור אתר שנפרץ..

7. תכונות אחרות

תכונות אחרות במחשבים אישיים

בנוסף לאירוח אתרים, MDDHosting מספקת גם אירוח ענן מובחר לעסקים.

באמצעות אירוח ענן מובחר, חברות יכולות להחליף שרתי באתר בשרת ענן באמצעות MDDHosting. שרתי ענן זמינים ביותר, סובלניים לתקלות וניתנים להרחבה במיוחד, מה שהופך אותם לפיתרון מצוין לעסקים צומחים.

עם MDDHosting, יש לך גישה לשטח דיסק SSD ללא הגבלה ולהעברת נתונים. קל להגדיל את הכוח של שרת הענן שלך. האפשרויות מתחילות בשתי ליבות מעבד ו- 2 גיגה זיכרון RAM ועוברות עד הסוף למערכת ליבת מעבד בעל 16 ג’יגה-בייט RAM.

תמחור עבור MDDHosting

תוכנית MDDHosting

תוכניות MDDHosting ניתנות להגדרה באופן קיצוני והחברה מציעה קופונים שניתן להשתמש בהן כדי להפחית את עלות הרכישה. המחירים ניתנים להרחבה בהתאם לתכונות הרצויות ולדרישות שיש לך. אנו בודקים את מחיר הבסיס עבור תכניות אופייניות ואפשרויות נוספות.

התמחור של תכניות אירוח משותף כולל:

 • ניתן להתאמה אישית: 3.00 דולר לחודש עבור ½ CPU Core ו- 1 GB RAM. יש לך גם תחום אחד, 1 GB של אחסון SSD, רוחב פס של 10 GB ו -5 מסדי נתונים של MySQL.

 • פרימיום: 24.25 דולר לחודש עבור 2 ליבות מעבד ו- 2 ג’יגה-בייט ראם. יש לך גם תחומים בלתי מוגבלים, אחסון SSD ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה.

 • כל אחת מהתכניות הללו יכולה להתאים יותר כוח. שוב, חוזק של MDDHosting הוא היכולת להגדיל את שירות אירוח אתרים לצרכים שלך.

 • בנוסף לאירוח משותף לאתר אינטרנט, MDDHosting כולל גם אירוח ענן מובחר. ישנם מגוון שכבות לאירוח ענן. אנו מראים כאן ארבעה.
 • PR2: 25.00 $ לחודש עבור 2 ליבות מעבד ו- 2 GB זיכרון RAM. כולל גם שטח דיסק SSD ורוחב פס ללא הגבלה.
 • PR8: 100.00 דולר לחודש עבור 8 ליבות מעבד ו- 8 GB RAM. כולל גם שטח דיסק SSD ורוחב פס ללא הגבלה.
 • PR12: 150.00 $ לחודש עבור 12 ליבות מעבד ו- 12 גיגה זיכרון RAM. כולל גם שטח דיסק SSD ורוחב פס ללא הגבלה.
 • PR16: 200.00 $ לחודש עבור 16 ליבות מעבד ו -16 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM. כולל גם שטח דיסק SSD ורוחב פס ללא הגבלה.
 • MDDHosting מציע כמה שכבות תמחור לאירוח אתרי מפיצים. משווקים משתמשים ב- MDDHosting כדי לארח אתר אינטרנט שנמכר על ידי המשווק. כל חשבונות המשווקים כוללים Softaculous להורדה וניהול של ווידג’טים, וכן בניית אתרים של SitePad ורוחב פס בלתי מוגבל:
 • מפיץ בסיסי: 24.50 $ לחודש עבור עד 50 חשבונות cPanel ושטח דיסק של 50 GB.
 • מתווך ביניים: 49.50 $ לחודש עבור עד 100 חשבונות cPanel ושטח דיסק של 100 GB.
 • משווק מתקדם: 74.50 דולר לחודש עבור עד 150 חשבונות cPanel ושטח דיסק של 500 GB.
 • MDDHosting מציע שרתים פרטיים וירטואליים (VPS). כל הרמות כוללות ניהול cPanel, גישה מלאה לשורש והתקנה חופשית.
 • VZ 2G: 99.95 דולר לחודש עבור אחסון של 100 ג’יגה-בתים, העברת נתונים של 1 TB, 2 ליבות מעבד ו- 2 GB RAM.
 • VZ 4G: 179.95 $ לחודש עבור אחסון של 200 גיגה-בייט, העברת נתונים של 3 TB, 4 ליבות מעבד ו -4 GB זיכרון RAM.
 • VZ 6G: 249.95 דולר לחודש עבור שטח אחסון של 300 ג’יגה-בייט, העברת נתונים של 5 TB, 6 ליבות מעבד ו- 6 GB RAM.
 • MDDHosting מציע כמה שכבות של אבטחת SiteLock, ומאפשרות ללקוחות לבחור את התוכנית המתאימה להם.
 • Deenלמצוא: 24.99 $ לשנה לסריקת האתר שלך אחר תוכנות זדוניות. כולל עד 25 עמודים.
 • Deenלתקן: 99.99 $ לשנה (או $ 14.99 לחודש) למציאת והסרת קוד זדוני באופן אוטומטי. כולל עד 500 עמודים.
 • הגן על: 299.99 $ לשנה (או $ 49.99 לחודש) למציאת, תיקון ותמנעת איומים עם האצת האתר. כולל עד 500 עמודים.
 • MDDHosting מוכרת מגוון תעודות SSL להגנה נוספת באתר שלך. אלו כוללים:
 • RapidSSL: 35.00 $ לשנה עם חוזק הצפנה של 256 סיביות
 • GeoTrust QuickSSL: 125.00 $ לשנה עבור שם דומיין מלא, המציע חותם אתרים דינאמי ורישוי שרת ללא הגבלה.
 • GeoTrust עסקי אמיתי עם EV 179.00 $ לשנה. תעודה מספקת את האבטחה הגבוהה ביותר, חותם אתרים דינאמי ורישוי שרת ללא הגבלה.
 • MDDHosting מספק גם סינון דואר זבל בדוא”ל.
 • סינון דוא”ל: 2.99 $ לחודש לדומיין עבור שירות סינון דואר זבל של SpamExperts.

תפיסה ציבורית של MDDHosting

אנשים הולכים

יש הרבה אנשים שאוהבים MDDHosting ואת כל מה שהם עומדים בעצמם.

רבים אוהבים את המהירות והאמינות בעלות נמוכה שתקבל מ- MDDHosting. זה מבוסס על מערכת יציבה עם מרכז נתונים ברמה גבוהה, ולקוחות מרגישים שהיא מציגה בזמן ובאמינות. הם מקבלים מערכת מתקדמת ללא המחיר המתקדם.

אחרים אוהבים את השירות והתמחור הניתנים להתאמה אישית באמצעות MDDHosting. עם הצעות מחיר נמוכות במיוחד שניתן לדרג אותן בקלות, הסוקרים מרגישים שהם לעולם לא משלמים יותר ממה שהם צריכים עבור אירוח אתרים. שקיפות בשירותיהם ובציודם היא יתרון נוסף המצוין לעתים קרובות ב- MDDHosting.

למרות היתרונות הללו, אחרים מרגישים ש- MDDHosting היא חברה קטנה המתמודדת עם הרבה מהבעיות שיש לחברה קטנה. זה כולל חוסר תמיכה בלקוחות. יש לקוחות שמתלוננים שיכולים לקחת ימים עד לקבלת תשובה כאשר מתרחשת בעיה. עם חלונות צמודים כאלה לכל נדבך הניתן להתאמה אישית, קל לעבור גבולות, במיוחד עבור עסקים צומחים, מה שעלול להוביל לתלונות על תמחור. אחרים מוטרדים מהמקצועיות של חלק מצוות התמיכה כאשר מתרחשות בעיות.

כיצד MDDHosting משווה לשוק

אישה מחזיקה דולר

בהשוואה לשירותי אירוח אתרים אחרים, MDDHosting היא חברה קטנה יותר והיא מופיעה במובנים מסוימים.

ל- MDDHosting אין משאבים של מתחרים גדולים יותר. הם לא מציעים שרתים ייעודיים ואינם מציעים תמיכה אמיתית בשידור חי 24/7, למרות שהם מבטיחים להגיב במהירות האפשרית באמצעות מערכת הכרטיסים שלהם. יישארו לקוחות ממתינים כאשר הם זקוקים לשאלה שתענה עליה או שתתרחש בעיה.

אין הכשרה כמו שיש אצל ספקי אירוח אתרים אחרים ויש פחות תמיכה ביישומי צד שלישי. רבים מהשירותים והתכונות, כגון הגירה באתרי אינטרנט, חסרים פרטים.

אבל, MDDHosting יודע לשחק לעוצמתם בשירותים שהם מציעים. מדובר בחברה קטנה יותר, ולקוחות רבים מכירים ועובדים עם בעל החברה באופן קבוע. יש לקוחות שמדברים על הרמת הטלפון כדי לדבר איתו ישירות.

ל- MDDHosting אין מה להסתיר. הם אומרים לאנשים בדיוק איזה ציוד וטכנולוגיה הם מציעים, ואפילו כוללים תמונות של מתקן השרת שלהם באתר שלהם. הם גאים עד כמה הם שקופים כחברה, וזה מראה.

מעט חברות אחרות מציעות את האפשרויות הניתנות להתאמה אישית שיש לך עם MDDHosting. אם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה וצריך, אתה יכול להיות בטוח שזה מה שתקבל עם MDDHosting.

מה אנחנו חושבים על MDDHosting

מישהו עובד על המחשב הנייד

MDDHosting היא חברה קטנה יותר, ויש כמה בעיות שראינו בהן באמצעות ספק אירוח אתרים קטן יותר בבעלות פרטית. מגע אישי עם כל אינטראקציה הוא דבר נהדר עבור אנשים מסוימים, אך כאשר המערכת נקלעת לבעיות ואתה זקוק למשאבים ותמיכה של חברה גדולה בהרבה, לא תהיה לך את זה עם MDDHosting.

אבל, אם אינך חושש לעבוד עם חברה קטנה יותר, MDDHosting אכן מספק מערכת יציבה וחוויה חיובית עבור מרבית הלקוחות. הם אולי קטנים, אך יש להם את המשאבים העומדים לרשות עבודה גדולה יותר וחברות מוכנות לגודל.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map