כיצד ליצור אתר לחתונה – מדריך שלב אחר שלב

שלך חתונה נוגע לך ולכלה או חתן לעתיד שלך. כמובן שכפי שבוודאי כבר גילית, יש הרבה אנשים אחרים שמעורבים גם הם. משפחה וחברים מרחבי העולם (ובכל אזורי זמן מרובים) ירצו ויזדקקו למידע על חתונה על בסיס קבוע. להתמיד בכל יכול להיות אתגר.


כיצד ליצור אתר חתונה

אשתי ואני רק חגגנו לאחרונה 8 שנים לנישואין שלנו. באותה עת בזמן החתונה שלנו אני זוכר שחשבתי כמה זה יהיה נהדר אם היה לנו אתר לחתונה, אבל ויתרתי על הרעיון הזה מכיוון שלא ידעתי איך להכין אותו. אם רק הייתי יודע אז מה אני יודע עכשיו. אני מקווה שפרסום הבלוג הזה יראה לך כמה קל יחסית ובמחיר סביר ליצור אתר אודותיך ואשתך או בעלך לעתיד.

אפשרות פופולרית אחת עבור זוגות רבים היא לעשות זאת ליצור אתר חתונה. אתר זה יכול לשרת מגוון צרכים החל מהעיסוק ועד ירח הדבש. באופן כללי, זוגות משתמשים באתר חתונה כמו:

 • מקום לראווה תצלומים
 • דרך לתקשר מידע על החתונה
 • מתנה רישום
 • דרך לתפוס של RSVP
 • ועוד

הקמת אתר לחתונה זה די קל, אפילו אם אינך מתמצא במיוחד באינטרנט. בנוסף, אתר לחתונה יכול באמת לחסוך לך הרבה זמן. על ידי פרסום התשובות לשאלות נפוצות ישירות באתר שלך, אתה יכול לספק מקור מידע קל לאורחים שלך.

כמובן, לכל משפחה יש לפחות חבר אחד שצריך לומר לו את אותו הדבר מיליון פעמים – אך אתר חתונה לחתונה עדיין יכול לצמצם משמעותית את מספר השאלות שתצטרך להתמודד איתן.

להלן מדריך צעד אחר צעד בנושא איך להכין אתר חתונה.

>> לחץ כאן להורדת קובץ ה- PDF <<

כיצד לתת שם לאתר החתונה שלך

האתר שלך יזדקק לשם שאורחיו יכולים לזכור. בדרך כלל, ההימור הטוב ביותר שלך הוא שאתה ושמות המשפחה של בן זוגך. בואו נודה, לא כל מי שמשתמש באתר עומד להכיר בהכרח את האינטרנט, אז אתה רוצה אתר שהם יכולים למצוא בקלות.

לאורך הקווים האלה, אתה בטח רוצה לקשר את האתר שלך לדף הפייסבוק שלך. אם מישהו מתקשה למצוא את האתר שלך, הוא עדיין יכול כנראה למצוא את עמוד הפייסבוק שלך.

אתה יכול להשתמש בכל ספק שם תחום מסחרי ולרכוש שם תחום זמין שאתה רוצה. עם זאת, בדרך כלל דרך טובה יותר להשיג שם תחום היא להשתמש בספק אירוח המספק תחום בחינם.

השימוש במארח להגדרת שם דומיין הוא בדרך כלל הדרך הקלה והמהירה ביותר להתקדם ולפעול (ראה סעיף הבא)

אירוח אתר החתונה שלך

מארח אחד שאנחנו ממליצים עליו הוא Bluehost. הם זולים, אמינים ומציעים שמות דומיינים בחינם. באתרי חתונה, אנו אוהבים את אפשרויות התמחור של Bluehost. אתה בטח לא מתכוון לשמור על האתר שלך במשך שנים על גבי שנים. עם Bluehost לא תיכלא בחוזה ארוך טווח שאתה לא צריך.

Bluehost הירשם

עיין במדריך שלנו אחר צעד אחר ההרשמה ל- Bluehost

שנה את שרת השם שלך

חברת האירוח צריכה לחבר את שם הדומיין שלך לפני שהאתר שלך יכול לצאת לפעולה. יהיה עליך להפנות את שרתי השמות של הדומיין שלך למארח. אל תדאג – רוב העבודה מתבצעת אוטומטית.

תוכלו לאתר פרטים בהודעת הדוא”ל שנשלחה מהמארח. הם ישלחו אליך שני שרתי שמות, שייראו כמו xxxxx.hostname.com. אתר את שם התחום שלך בחשבונך ואז חפש משהו כמו העברת DNS. כאן אתה מזין את שרת השמות שלך. זה יכול לארוך עד 48 שעות עד שחברת האירוח שלך תכיר את התחום שלך. זה נקרא “התפשטות”.

אם אתה קונה אירוח עם Bluehost אתה מקבל שם תחום בחינם ואינך צריך לדאוג לשנות את שרתי השמות

התקנת ה- CMS שלך

אתר לחתונה ללא תוכן דומה לחתונה ללא רחבת ריקודים. אנשים יופיעו, אבל אין להם הרבה מה לעשות ברגע שהם יגיעו.

על מנת לפרסם את התוכן באתר שלך אתה זקוק למערכת ניהול תוכן. וורדפרס הוא ככל הנראה CMS הפופולרי ביותר שם, וכנראה שזה מה שאתה רוצה להשתמש בו. זה פשוט מספיק למתחילים אבל מורכב מספיק כדי שתוכל להתאים אישית את האתר שלך באמת.

התקנת וורדפרס קלה אפילו יותר עם Softacoulous. תוכנה חופשית זו מאפשרת התקנת וורדפרס בלחיצה אחת.

התאמה אישית של המראה של האתר שלך אינה מורכבת במיוחד, וזה באמת משהו שעליכם לקחת בחשבון. באופן אידיאלי, המשפחה והחברים שלך יבקרו באתר שלך לעתים קרובות. למה לא לקחת קצת זמן, לשבת עם אהובך ולעצב אתר שמשקף באמת את שניכם? תיצור יותר מסתם אתר – תיצור זיכרון.

בחירת נושא וורדפרס לחתונה

לאחר שבחרת במערכת ניהול התוכן שלך, כעת תוכל לבנות את האתר שלך. לוח המחוונים של וורדפרס הוא המקום בו תוכלו להוסיף ולערוך דפים בפועל. כדי להגיע ללוח המחוונים פשוט פעל לפי ההוראות שוורדפרס תשלח אליך.

הנושא הוא המראה הכללי של האתר. אתה בוחר נושא על ידי בחירת מראה & ערכות נושא. ישנן אפשרויות בחינם ובתשלום. אמנם החופשיות נחמדות, אך הן גם די בסיסיות ונראות נפוצות.

אתה לא צריך לעצב מראה מאפס כדי להראות מראה משלך. ישנם אתרים פופולריים רבים עם נושאים המיועדים במיוחד לחתונות. אנחנו אוהבים כמה נושאי חתונה אלה מאת themeforest.net.

נושאי חתונה - WordPress

הוספת תוכן לאתר החתונה שלך

לאחר שבחרת נושא, הגיע הזמן להוסיף תוכן. עבור לכרטיסייה דפים וערוך את התוכן בדף הבית שלך. לאחר מכן תוכל להוסיף דפים נוספים כרצונך. להלן חלק מהתכנים שתרצה להוסיף:

 • פרטים על זמן ומקום החתונה
 • מידע על מקומות לינה ומסלולי שדה תעופה וממנו
 • תצלומים. מהו אתר חתונות בלי חבורה של תמונות? מלבד החתונה, תוכלו לכלול תמונות מהאירוסין, החזרות ואפילו ירח הדבש
 • לא משנה מה עוד תרצו. ככל שתספק יותר תוכן, כך מבקרים באתר שלך ירגישו שהם חלק מהחתונה שלך

הגדרת חשבונות הדוא”ל שלך

מארח האינטרנט שלך עשוי להציע שירות דוא”ל בחינם. אתה יכול ליצור דוא”ל מותאם אישית המשויך לתחום שלך. סביר להניח שתהיה לך קטע של חשבונות דוא”ל במרכז השליטה בו תוכל ליצור חשבונות חדשים ולקרוא הודעות.

אולי תרצה לשייך שתי כתובות דוא”ל לשם הדומיין שלך. אתה יכול למסור כתובת דוא”ל אחת לחברים ובני משפחתך, כך שיוכלו ליצור איתך קשר ישירות. אז אתה יכול למסור כתובת דוא”ל נוספת לאנשים שאתה מתמודד איתם בתפקיד מקצועי, כמו חנות פרחים, קייטרינג וכן הלאה. זה יכול לעזור לכם לארגן אתכם בזמן שלעתים קרובות די תזזיתי.

בדיקה שהאתר שלך חי

לאחר שתעלה את התוכן שלך (או לפחות התחלת לעת עתה) ובחרת את הנושא המושלם, עליך לוודא שהאתר שלך מקוון. סביר להניח שכבר טוב לך ללכת. ובכל זאת, ברצונך להקליד את הכתובת שלך בדפדפן (או בכמה דפדפנים שונים) רק כדי לוודא שהאתר שלך מוצג כראוי.

אם האתר שלך לא נטען, הצעד הראשון שלך הוא לעדכן את שרתי שמות הדומיין שלך. אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, או אם אתה חושב שיש בעיה אחרת, פנה למארח האינטרנט שלך לקבלת עזרה מיוחדת..

אתה רוצה להשיק את האתר שלך לפחות כמה חודשים לפני החתונה שלך. האורחים שלכם ירצו מידע על נסיעות וסידורי מלונות בהקדם האפשרי. אחרי החתונה, כנראה שתשאירו את האתר לפחות עד שתוכלו לפרסם כמה תמונות מחופשת ירח הדבש שלכם.

הקמת מרשם חתונות

אתה יכול לרשום פריטים ימניים מבוקשים באתר שלך, אבל זו רק ההתחלה. יתכן שתוכל לעזור לאורחים שלך לבצע קניות כמעט למתנת החתונה שלך. חנויות רבות מציעות רישום מקוון בו האורחים שלכם יכולים לרכוש מתנה לחתונה מבלי לצאת מהבית.

התחברות למדיה חברתית

בין אם תרצו שאנשים יעשו זאת ובין אם לא, הם יפנו למדיה החברתית למידע על החתונה שלכם. מרבית האתרים יאפשרו לכם להטמיע בקלות את פייסבוק, טוויטר ופרופילי מדיה חברתית אחרים.

בכל מה שקשור לפוסטים במדיה החברתית, אתה תמיד יכול לכוון אנשים לעבר האתר שלך. רעיון נוסף שתרצה לנסות הוא ליצור רשימת דוא”ל של האורחים שלך. כאשר יש לך מידע חדש באתר שלך, אתה יכול להשתמש ברשימת הדוא”ל שלך ובפרופיל המדיה החברתית כדי לשלוח הודעה כי לאתר החתונה שלך יש תוכן חדש.

לא תוכל לברוח ממדיה חברתית, אך אולי תרצה לשקול לשמור על עיקר שיחת החתונה שלך באתר שלך. החברים שלך במדיה החברתית עשויים לכלול עמיתים לעבודה, מכרים ואחרים שאולי לא ירצו לשמוע כל פרט ופרט בסרטים הקרובים שלך. עם זאת, באתר האינטרנט שלך אתה יכול לפרסם תוכן רב ככל שתרצה. אחרי הכל, זו הסיבה שאנשים מבקרים.

הוא אתר חתונה עבורכם?

במילה אחת: כן.

גדולים או קטנים, מרבית החתונות ייהנו מאתר חתונה לחתונה. אתר מסייע לחבר בין חברים ובני משפחה ברחבי העולם. תחסוך זמן יקר על ידי אספקת האורחים למשאבים קלים לשימוש לטיולים ומידע לוגיסטי. בנוסף, כולם יכולים ליהנות מצילומים ומדברים מהנים אחרים – גם אם הם לא יכולים להשתתף באופן אישי.

להתחתן ולתכנן חתונה יכול להיות עסוק וכאוטי. למרבה המזל, הקמת אתר לחתונה זה די קל, אפילו אם אתה לא באמת מחשב. לאחר שהחתונה תסתיים וההתרגשות תסתדר, האתר שלך יהיה מזכרת וירטואלית נפלאה שתוכל להעריך אותה לנצח.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map