תוכנת מסחר אלקטרוני מתארחת בעצמך (חינם) לעומת מארחת (בתשלום)

אם אתם מחפשים סוג תוכנה המתאים להפעלת עסק המסחר האלקטרוני שלכם, בקרוב תגלו שמגוון האפשרויות הוא עצום.


>> לחץ כאן להורדת קובץ ה- PDF <<

תוכנת מסחר אלקטרוניאתם עשויים לתהות האם לבחור באחת מחבילות התוכנה החינמיות הרבות או לשלם לספק עבור מוצר מסוים. התשובה תהיה תלויה במידה מסוימת בסוג היישום הדרוש לך. להלן כמה שיקולים לגבי קוד פתוח תוכנה לאירוח עצמי (בחינם) לעומת אירוח (בתשלום) מסחר אלקטרוני

ההבדל בין אירוח עצמי & תוכנת מסחר אלקטרוני מתארחת

תוכנת מסחר אלקטרוני שמפותחת על ידי קהילה מאורגנת באופן רופף נקראת “קוד פתוח”. זה ידוע גם בשם FOSS (תוכנה חופשית וקוד פתוח). קוד המקור זמין לכולם. זה יכול להיות על ידי כל מי שיודע לקרוא קוד. ניתן לשנות ולהוריד את הקידוד על ידי מי שיש לו את הידע לעשות כן. מרכיב המפתח בתוכנה זו הוא שהיא בחינם. חופשי להפעלה, חופשי לראות את הקוד, חופשי להעתקה ולהפצה מחדש ובחינם לשנות ולשחרר שינויים. יש לציין כי “בחינם” אין פירושו מוצרים “זולים” או באיכות נמוכה.

תוכנה בתשלום אינה בהכרח ההפך מקוד פתוח. חבילות מסחריות נוצרות ומופצות על ידי ארגון ספקים, המוכר את הזכות להשתמש בחבילה. הספק מספק הדרכה, תמיכה, התקנה וחובות אחרות, בדרך כלל בעלות ללקוח.

יש כמה יתרונות ברורים לשימוש קוד פתוח או תוכנת מסחר אלקטרוני המתארחת בעצמה. זה חינם לנסות, לקנות ולעדכן. לא תצטרך לרכוש את הקידוד, אך יתכן שתצטרך לבזבז משאבים בכדי להפעיל אותו לצרכי הארגון שלך. מועיל היכולת להתאים אישית ולשלוט ביישום המדויק של החבילה הבסיסית לצרכים שלך. הארגון מבוסס הקהילה פירושו שלרוב הפתרונות מתאימים לקבוצה המשתמשת בתוכנה. יש גם פילוסופיה שלפיה דברים מסוימים צריכים להיות חופשיים למשתמשים ולא לשלוט באופן הדוק על ידי מעטים עם מניע רווח.

החוזקות של ספק המסופק או אירחה תוכנת מסחר אלקטרוני כולל את היכולת להחזיק מוצר “מפתח-מפתח”, עם תמיכה מקצועית רחבה זמינה. ספק סיפק תוכנה נוטה להיות מתועד טוב יותר כך שינויים שיש לבצע כדי להתאים אישית את היישום פחות קשים. בדרך כלל תוכנת ספק מספקת ציפייה כי בית העסק יתקן באגים או בעיות. רובם הוכשרו לפני פרסום התוכנה.

אי אפשר להתעלם מהחשיבות של הערכת הצרכים שלך לפני קבלת החלטה. בדוק את נקודות החוזק של כל סוג תוכנת מסחר אלקטרוני. התבונן בתכונות, העלויות והתכונות של כל סוג. לפני רכישת תוכנה, מומלץ לבחון מה זמין עם אותן תכונות או תכונות דומות, בחבילות תוכנה חינמיות.

כשאתה חוקר תוכנות מסחר אלקטרוני מקוד פתוח (בחינם) לעומת אירוח (בתשלום), חשוב להקדיש זמן כדי לקבוע את הצרכים והמבנה הארגוני של הקבוצה שלך. בעלים בודד אולי לא הספיק לעשות שום שיפור שיהיה צורך לעשות. זה נכון גם שהעלות הראשונית של תוכנת הספק יכולה להיות גבוהה משמעותית.

תוכנת מסחר אלקטרוני בהארחה עצמית

פלטפורמות עגלת הקניות הללו הינן תוכניות עצמאיות החופשיות לשימוש, אך יהיה עליהם להתקין ולאחסן באמצעות השרת של ספק שירותי אירוח אתרים משלך, למשל. באמצעות Bluehost, HostGator או GoDaddy.

 • Magento.com (מהדורת הקהילה) נחשב בעיני רבים לטובים ביותר. מג’נטו הוא פיתרון מסחר אלקטרוני רב עוצמה ומגיע עם המון תכונות. החיסרון הוא שלמידה כיצד זה עובד מגיע עם עקומת למידה תלולה למדי.

עגלות קניות של וורדפרס

 • באמת שווה רק להזכיר WooCommerce אם תחליט לרדת בשביל WordPress. ישנם כמה אחרים בסביבה, כמו גם תוספים שאתה יכול להתקין, אולם WooCommerce היא ללא ספק הפלטפורמה הטובה ביותר למסחר אלקטרוני של WordPress..

תוכנת מסחר אלקטרוני מתארחת

עגלות קניות אלה הינן שירות מתארח באופן מלא, כלומר אינך צריך לדאוג לתחזוקת תוכנה או שרתים. עם זאת, הדבר מגיע במחיר, מכיוון שכל האופציות הללו ידרשו מנוי חודשי. להלן הספקים הפופולריים ביותר בתחום התוכנה המתארח:

 • הבחירה הפופולרית ביותר כאן היא Shopify.com. פלטפורמת התוכנה שלהם מכילה למעלה מ- 70,000 חנויות מקוונות כולל ג’נרל אלקטריק, לוחמי Foo ו- Amnesty International.
 • Magento.com
 • BigCommerce.com
 • Volusion.com

TL; DR

בחירת הפלטפורמה המתאימה איתה היא ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו לצורך ההצלחה העתידית של החנות המקוונת שלכם. סיפור קצר ארוך, ישנם שלושה גורמים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתבחרו. אלו הם; תקציב – אתה יכול לקבל שקט נפשי עם פיתרון מתארח לחלוטין, כישורי תכנות – אם אתה יודע לבצע קוד אתה יכול לבצע הרבה מההתאמות האישיות בעצמך ולהשתמש בפתרון של ארח-עצמי או וורדפרס, ומה הם תכונות חובה עבור החנות שלך (SKU / ניהול מלאי, SEO, שיווק בדוא”ל, אבטחה, תמיכה וכו ‘) שפתרון אירוח יכול לספק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map