מחפש בניית אתרים וורדפרס בחינם עוצמתית? נסה שכבות

כשמדובר בכלים המאפשרים למפתחים להתאים אישית את מראה האתר שלהם, משתמשי וורדפרס מפונקים מבחירה. ישנם אינספור תוספים ועיצובים זמינים המאפשרים לך לשנות כמעט כל היבט באתר שלך. Layers הוא בונה האתרים האחרון בוורדפרס בבלוק והוא ללא תשלום של 100%!


שכבות וורדפרס - כלי לבניית אתרים בחינם

החל משינוי פשוט של הצבעים, הגופנים, הלוגו והגבולות, דרך יצירת תבניות מותאמות אישית לפוסטים והדפים שלך, ואפילו שיפוץ של כל הפריסה והעיצוב של אתר האינטרנט שלך, יש כלי בחוץ שיכול לעזור לך.

עם זאת, עם כל כך הרבה כלים לבניית אתרים ודפים שונים הזמינים עבור וורדפרס, זה יכול להיות קשה לדעת באיזה מהם לבחור. אפשרות פופולרית אחת, שעושה עבודה נהדרת לאפשר למקודדים שאינם מקודדים להפוך את אתר וורדפרס שלהם באמת לשלהם, היא שכבות, ה ערכת נושא בחינם של בונה מתוך ערכות נושא Obox – –.

אז אם אתם מחפשים או דרך לבצע שינויים – בין אם הם קטנים או גדולים – לאתר וורדפרס שלכם, בלי לגעת בשורת קוד, אז המדריך הזה לבונה האתר Layers יראה לכם בדיוק מה אפשרי.

כיצד שכבות יכולות לעזור לך לבנות את האתר שרצית תמיד

שכבות זמינות כנושא וורדפרס בקוד פתוח שניתן להוריד בחינם. אם יש לך ספק לגבי כמה שימושי יכול להיות כלי לבניית אתרים בחינם, אנא בדוק כמה מהאפשרויות הבאות אתרי הדגמה שנבנו עם שכבות להשכיב את מנוחתך.

אתר הדגמת שכבות

ממשק להתאמה אישית של אתרים אינטואיטיבי

אחת האטרקציות המרכזיות של שכבות היא שהיא נבנתה בדרך של וורדפרס. התוצאה של זה היא שהתכונות והבקרות שלה להשתלב בצורה חלקה עם שאר האתר שלך. זה גורם לו להרגיש כמו חלק מ- WordPress ולא תוסף של צד שלישי.

בעת ביצוע ההתאמה האישית והיצירתית שלך, כל הפעולות מתבצעות דרך ממשק ההתאמה האישית המובנה של WordPress. למעט בניגוד לנושא רגיל של וורדפרס, בו ייתכן שתוכל לשנות את הגופנים, צבעי הרקע וכמה אלמנטים אחרים באתר שלך, שכבות באמת מאפשרות לך לעבור לעיר על כל העיצוב של אתר האינטרנט שלך..

התאמה אישית של שכבות

בזמן שאתה עובד, אתה מקבל תצוגה מקדימה בשידור חי של האתר שלך. זה נהדר שכן הוא הופך את כל התהליך של התאמת העיצוב והפריסה להרבה יותר מהיר ואינטואיטיבי.

ווידג’טים ובלוקים מותאמים אישית

שכבות נדבקות למבנה קונבנציונאלי למדי עבור פריסותיו: שורות, שניתן לאכלס בהן יישומונים ובלוקי תוכן.

יישומונים לשכבות

עם זאת, כמו גם היכולת להכניס כל יישומון הפעיל באתר שלך לפריסות המותאמות אישית שלך, שכבות כוללות גם מבחר טוב משלה ווידג’טים וחסימות תוכן.

זה כולל: פרטי קשר ומפות, סליידר ורשימות פוסטים. יש גם יישומון תוכן מותאם אישית המאפשר להכניס טקסט, תמונות, עמודות, כפתורים ועוד, ישירות לפריסות שלך.

מודול יצירת שכבות

לכל מודול או ווידג’ט יש מערכת אפשרויות משלו והגדרות התאמה אישית. פקדים אלה מקלים על קבלת כל חסימת תוכן אליו תראה בדיוק כמו שאתה רוצה. משתמשים מתקדמים יותר יכולים גם ללחוץ על הכפתור המתאים כדי להציג את ה- CSS הבסיסי. לאחר מכן ניתן לערוך את CSS זה ישירות לשליטה אפילו גדולה יותר.

שכבות CSS מותאמות אישית

התאם אישית הכל

באמצעות ממשק ההתאמה האישית של הנושא, אתה יכול להתאים אישית בקלות כמעט כל היבט באתר שלך. זה כולל הגדרות ברחבי האתר, כגון הלוגו וכותרת האתר, תפריטי הניווט, היכן להציג את סרגל הצד ואילו גופנים להשתמש. שכבות כוללות גם שילוב גופנים של גוגל, ומאפשר גישה למאות גופנים.

שכבות סרגל צדדי

שינוי פריסת הכותרת וההחלטה אם להפוך אותו לדביק או לא, קל כמו לחיצה על כפתור. ניתן להתאים בקלות את אזור הכותרת התחתונה כך שיכלול אזורי ווידג’ט רבים ככל שתצטרך.

נהדר עבור משתמשי וורדפרס חדשים

לאחר שהפעלת את נושא השכבות באתר שלך, תוצג בפניך א דרך מהירה של התכונות העיקריות של הבונה, מראה כיצד תוכלו להתחיל במהירות האפשרית. זה עוזר להפוך את השכבות לבחירה נהדרת עבור אלו החדשים להתאמה אישית של אתרים או וורדפרס בכלל.

שכבות התחלת העבודה

הסרטונים וההוראות הקצרים ולעניין, מסייעים לך להתמצא במהירות בהיבטי המפתח של שכבות.

תבניות מובנות מראש באיכות גבוהה

בעוד שאתה חופשי להתחיל מאפס ולבנות עיצובי אתר ודפים שלך מהיסוד, שכבות כוללת מבחר של תבניות מובנות מראש באיכות גבוהה. תבניות אלה טובות ללכת, עם זאת, הן גם כן מושלם להתאמה אישית ומשתמש כבסיס לעיצוב האתר שלך.

תבניות שכבות

נכון לעכשיו ישנן שבע תבניות לבחירה. זה כולל דף קשר, דף נחיתה, דף תיק עבודות וכמה עיצובים שונים של דף הבית. כל אחד מוכן עבורך להתאים אישית ולהוסיף תוכן משלך.

ערכות סגנון, תוספים ועיצובים לילדים

תבניות שכבות

בנוסף לכל התכונות שמגיעות עם שכבות מהקופסה, יש מספר תוספות פרימיום זמינות. אלה מגיעים בעיקר בצורה של מערכונים בסגנון, ערכות נושא לילדים, ו הרחבות.

ערכות הנושא של הילד הן תבניות או ערכות נושא שנבנו מראש ומקלים על יישום מהיר של עיצוב חדש באתר האינטרנט שלך עם שכבות. לאחר מכן אתה חופשי להתאים אישית את נושא הילד, בעזרת הפונקציונליות של שכבות.

נושא שכבות ילד

ערכות סגנון לעומת זאת, הן א אוסף הגדרות עיצוב ופריסה, להשלים עם תוכן הדגמה. ניתן להוריד ערכות סגנון אלה ולהחיל אותן באתר שלך.

משתמשים בשכבות יכולים ליצור מערכונים בסגנון משלהם, או עורות, ואז להפיץ אותם לשימוש באתרים אחרים המריצים שכבות. זה לא אומר שאתה יכול להשתמש בערכות סגנון שנוצרו על ידי מעצבים אחרים, אלא שאתה יכול גם להשתמש בתכונה זו כדי לעשות שימוש חוזר ביצירות משלך באתרים אחרים שאתה עובד עליהם..

התוספים לשכבות מאפשרים לך להוסיף עוד תוכן לפריסות שלך. כמה דוגמאות לסוג התוספים הזמינים כוללים: טבלאות תמחור, תרשימים ותרשימים, תוכן למסחר אלקטרוני, סליידרים ועוד.

בעוד שהתוספים הללו הם שדרוגי פרימיום, Layers עדיין פונקציונלי לחלוטין בלעדיהם. עם זאת, אם ברצונך לחסוך זמן או להוסיף תכונה חדשה לאתר שלך, יש לך אפשרות לעשות זאת בתנאים שלך.

תכנון רספונסיבי למובייל ראשון

האתר שתבנה עם שכבות יהיה ידידותי לחלוטין לנייד. לא משנה באיזה מכשיר המבקרים שלך ניגשים לאתר שלך, הם לא צריכים להיות שום בעיה להציג את התוכן שלך. שכבות היה יצר נייד קודם, לפני שהורחבה לכיסוי מסכי טאבלט, מחשב נייד ושולחן עבודה גדולים יותר.

שכבות ניידות תגובה

עם גוגל מדורגת כעת אתרים לפי מידת הידידותיות שלהם לנייד, כאשר היא מחליטה היכן לדרג אותם בדפי התוצאות של מנוע החיפוש שלהם, מעולם לא היה חשוב להבטיח שהאתר שלך מגיב לחלוטין..

שכבות וורדפרס: מחשבות אחרונות

נכון שלשכבות אולי אין כמה תכונות או הגדרות כמו הכלים המתקדמים ביותר לבניית דפי פרימיום עבור וורדפרס. למרות זאת, זה עדיף על הרבה מהתחרות – אפילו האפשרויות בתשלום – ומקלה על כל אחד להתאים אישית את התבניות הכלולות, או ליצור עיצוב אתר משלו מאפס.

הממשק הידידותי למשתמש, בשילוב עם כמות השליטה המרשימה שאתה מקבל על רבים מההיבטים הויזואליים של האתר שלך, עובדים יחד כדי ליצור מניח כלי לבניית אתרים של וורדפרס מומלץ ביותר, וזה פשוט במקרה גם חופשי.

נסה שכבות עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map