אז רשמת שם דומיין. עכשיו מה?

עשית את הצעדים ורכשת את שם הדומיין הראשון שלך. אתה עלול להיות קצת עצבני בשלב זה, או שאתה מרגיש נרגש, לאחר שסיפרת לכל מי שיקשיב לך על התוכניות שלך לבלוג האישי שלך, או על המיזם הקרוב שלך ליצור עסק סואן משלך..


>> לחץ כאן להורדת קובץ ה- PDF <<

לא משנה מה המוטיבציה שלך, לא נדיר שאנשים שרק רכשו את התחום שלהם יפסקו במהירות את ההתקדמות שלהם. לפתע, הסיפוק מכך שרק התגברתי על מכשול אחד גדול לנוכחות מקוונת, עומד בראש המכשול הכוח ביותר הבא; מה לעשות לאחר שרשמת שם דומיין?
עכשיו מה
אם זהו התרחיש בו אתה מוצא את עצמך, מאמר זה הוא בשבילך. אמנם איננו יכולים להפוך אותך לסמל של האינטרנט בישיבה אחת, אך אנו יכולים להראות לך כיצד לקחת את עצמך מבעלי תחום חד פעמי לבורא אתר בטוח ב -3 שלבים בסיסיים מאוד.

שלב 1 – קבל אירוח

יש הרבה חברות באינטרנט שיארחו ‘את נוכחותך המקוונת. זה פשוט אומר שהם מספקים מתקן אחסון או דיור המאפשר לראות את האתר שלך באופן מקוון. בצע את בדיקת הנאותות שלך בתחום זה וקרא ביקורות מאחרים כדי לקבל תובנה אילו מהן עשויות להיות הטובות ביותר לצרכים שלך..

כמה מהחברות הגדולות והידועות כוללות HostGator.com ו- BlueHost.com, עם זאת ישנן הרבה יותר, והדיון על ראיותן הנו נושא אחר לגמרי. אם החברה ממנה רכשת את הדומיין שלה מציעה גם אירוח, למשל godaddy.com ורכשת את תוכנית השילוב הזו, אז אפילו לא תצטרך לדאוג לעצמך מהצעד הזה.

במקרים שחשבון הדומיין שלך הוא ישות נפרדת לכל מתקן אירוח, תצטרך לרשום חשבון אצל מארח אתר לפני שתוכל להתקדם הלאה. רוב האנשים שמתחילים עם תחום עושים זאת עם בלוג אישי בחשבון, או עם שאיפות לבנות נוכחות מקוונת קטנה עד בינונית, לפחות בטווח הקצר. במקרה זה, בדרך כלל מספיק חבילת אירוח ‘משותפת’ בכדי לעמוד בכל דרישות האירוח שלך.

מתקן משותף זה אומר את משמעות המונח; שלכל קבצי האתר שלך יהיה דיור משותף עם קבצי אתרים השייכים לאנשים אחרים. זה בשום אופן לא משפיע על תפקוד האתר שלך, והוא מאוד חסכוני, ומאפשר לך להכיל את כל אתרי האינטרנט שלך ללא צורך לרכוש אירוח נוסף..

שלב 2 – שנה שרתי שמות

לאחר השלמת שלבי ההרשמה אצל חברת האירוח שבחרת, תקבל אישור בדוא”ל עם פרטי חשבונך. פרטים אלה כוללים קריטריונים מסוימים שתזדקק להם בכדי לרשום את התחום שלך איתם.

חברת האירוח יכולה לאחסן את האתר שלך רק אם הוא ‘מחובר’ לשם הדומיין שלך. הדרך בה אתה מחבר את הדומיין שלך למארח היא על ידי ‘הצבעה’ של שרתי השמות של הדומיין שלך למארח שלך. שרתי שמות הם כמו ספרי טלפון.

הם קיימים בצורה של מספרים, אך הספרייה בה הם קיימים מאפשרת לאנשים למצוא את האתר שלך והיכן לשלוח את הדוא”ל שלך. בלי להיות טכני, כשאתה מפנה את שרתי השמות שלך לחברת האירוח שלך, הדבר מבטיח כי הדומיין ומארח האתר יוכלו ‘לדבר זה עם זה’, כך שהאתר שלך יכול להיות מקוון בשידור חי..

אתה יכול לאתר את פרטי שרת השמות שלך בדוא”ל ההרשמה שקיבלת מהמארח שלך. קיבלת לפחות שני שרתי שמות שנראים כמו nsxxxx.hostname.com. כדי להפנות את המספרים האלה מרשם הדומיינים שלך לחברת האירוח שלך, אתר את שם הדומיין שלך בחשבון רישום הדומיין שלך ונווט אל ‘העבר DNS’ (שרת שמות דומיינים) או קישור דומה.

הזן את מספרי שרת השמות שלך ושמור את השינויים. זה כל כך פשוט. אפשר לתוקף השינוי עד 48 שעות, אם כי בדרך כלל הוא די מהיר. עיכוב זמן זה נקרא ‘התפשטות’ והוא התקופה הנדרשת עבור חברת האירוח שלך כדי להכיר את שם הדומיין המחודד שלך עכשיו.

שלב 3 – התקן את אתר האינטרנט שלך

אתה יכול להתקין את הבלוג או האתר שלך אפילו בזמן שאתה ממתין לשרתי שמך להתפשט. הדרך הפונקציונלית ביותר לעשות זאת היא על ידי כניסה לחשבון האירוח שלך וגלילה לקטגוריית התוכנה והשירותים (או דומה) בלוח הבקרה שלך..

ניתן לטעון כי סוג האתר היעיל ביותר להתקנה נקרא WordPress.org וניתן לעשות זאת באמצעות התכונה הידועה בשם Fantastico De Luxe. מתקן תוכנה זה מיוצג על ידי אייקון פנים סמיילי מזמין אשר פשוט מחייב אותך ללחוץ עליו. משם תבחרו בוורדפרס ואז על התקנה חדשה, בחרו את הדומיין שלכם מהשדה הנפתח והשלמו את פרטי ההרשמה לפני שתבחרו בלחצן “התקן וורדפרס”..

כמה לוחות בקרה החליפו את אפשרות Fantastico עבור חשבונות חדשים בתכונה המכונה QuickInstall, בעוד שאחרים מספקים את האפשרות לשניהם. QuickInstall ממוקם גם בקטגוריית התוכנה והשירותים, ומוצג בצורת אייקונים כשעון וחץ, או ייצוג דומה מאוד. אם זו התכונה הדרושה לך, שוב, פשוט לחץ על הסמל, בחר WordPress ופעל לפי האף שלך.

שתי תכונות ההתקנה של האתר הן ידידותיות למשתמש, וכאשר התקנת האתר הראשון שלך באמצעותן יכול להתמכר בגלל קלות היישום שלהן.

אז הנה לך את זה. אמנם רישום שם הדומיין שלך בפעם הראשונה היה ניצחון בפני עצמו, אך שאר ההליך להתחלה באופן מקוון הוא פשוט ישיר ויגרום לך לתהות מדוע לא התחלת אותו מוקדם יותר.

עם השקט הנפשי בידיעה שאתה יכול לחזור על תהליך זה בכל עת מבלי להזדקק לידע טכני כלשהו, ​​הכיף האמיתי מתחיל כעת בעיצוב האתר שלך, הוספת לתכונות שלו ופיתוח התחביב או העסק שלך לרמה הבאה של כיף והצלחה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map