כיצד לרמה את אתר וורדפרס שלך בחינם באמצעות SumoMe

האם ידעת שיש א חבילת כלים בחינם שתוכל להוסיף לאתר וורדפרס שלך כדי להפוך אותו למכונת שיווק יוצרת תנועה? על ידי התקנת אחד או יותר מהכלים מאוסף זה, אתה יכול להפוך את האתר שלך לא רק טוב יותר באיסוף כתובות דוא”ל, אלא גם יעיל יותר ביצירת לידים ושיתופים חברתיים..


לא רק זה, אלא שהכלים האחרים בחבילה זו גם מעניקים לך את היכולת לקבל תובנה טובה יותר כיצד אתה מבקרים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך ותכניו. באמצעות כלים אלה תוכלו לגלות היכן המבקרים שלכם לוחצים על אתר האינטרנט שלכם, וגם עד כמה הם גולשים לאורך הדפים שלכם.

אם הרעיון של אופטימיזציה ושדרוג אתר וורדפרס שלך על מנת להשיג יותר מבקרים ולשפר את שיעורי ההמרה שלה, ואז SumoMe חבילה של כלים יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש.

סכום

אם תרצה לדעת יותר על תוסף זה, ובאילו מהתוספים שלו אתה בהחלט צריך להשתמש באתר שלך, המשך לקרוא עבור שלנו מדריך ל- SumoMe עבור וורדפרס.

SumoMe: הדגש

אמנם ניתן להשתמש ב- SumoMe ובכלים שלה בכל אתר אינטרנט, אך משתמשי וורדפרס הם ברי מזל במיוחד כפי שהם יכולים פשוט התקן את תוסף הליבה החינמי, ואז הפעל את היישומים או המודולים האישיים שבהם הם רוצים להשתמש.

האפליקציות או הכלים המרכיבים את חבילת SumoMe מתעדכנים כל העת ומתווספים אליהם. עם זאת, בזמן הכתיבה ישנם תשע אפשרויות בחירה לבחירה, כולל:

 • בונה רשימה: טופס הצטרפות לדוא”ל מוקפץ
 • תיבת גלילה: טופס דוא”ל להחליק
 • סרגל חכם: באנר של הודעת כותרת סרגל עם טופס הצטרפות לדוא”ל אופציונלי
 • שתף: לחצני שיתוף מדיה חברתית
 • Sharing Image: לחצני שיתוף חברתי ספציפיים לתמונה
 • מדגיש: צור ציטוטים שניתן לשתף אותם
 • ניתוח תוכן: ראה עד כמה הקוראים גולשים בדפים
 • מפות חימום: ראה היכן מבקרים לוחצים בזמן אמת
 • טופס יצירת קשר: איסוף הודעות מהקוראים עם הגנה מובנית מפני דואר זבל

השיאים של SumoMe הם כלי הצמיחה של עלוני הדואר האלקטרוני. זה כולל את האפליקציות Builder List ו- Scroll Box. ניתן למצוא כלים אלה במקומות אחרים, אך לעיתים קרובות בתוספי פרימיום יקרים כמו OptinMonster. זה הופך את SumoMe ליכולתו להוסיף ארגז תאורה מוקפץ, או להעלות טפסי הצטרפות לדוא”ל לאתר שלך בחינם מושך מאוד.

בונה רשימת SumoMe

ה מפעיל טופס קופץ בדוא”ל הם מאוד מתקדמים, וזה נהדר. משמעות הדבר, בהתאם להגדרות שבחרת, הטפסים לא יוצגו עד לרגע המושלם. התוצאה מסייעת לך להשיג את המספר הגבוה ביותר של הרשמות מהקוראים שלך, מבלי לעצבן אותם בתהליך.

אם ברצונך להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך ולהפוך את המבקרים החד פעמיים שלך למנויים שאתה יכול לפנות אליהם בכל עת, מודול Builder List הוא יעיל ו דרך חופשית להוסיף טפסי הצטרפות לקופץ לאתר וורדפרס.

חשוב להגדיל את רשימת המנויים שלך בדוא”ל, אך הבטחת שהאתר שלך פועל כ מכונת המרת יעד יעילה אולי אפילו יותר חשוב. זה הופך את האפליקציות ל- Analytics Analytics ו- Heat Maps גם לאטרקטיביות מאוד.

SumoMe הוסף ניתוח תוכן

האפליקציה של Analytics Analytics תראה לכם בדיוק כמה רחוק גולשים המבקרים שלך למטה בכל אחד מהדפים באתר שלך. למרות שאולי תרצה לחשוב שהמבקרים שלך קוראים כל מילה במאמרים שלך, יש סיכוי טוב שמספר גדול מהם נוטשים את הדפים שלך לפני שהם מגיעים לסוף – לא משנה כמה הם כתובים היטב.

חשוב לדעת היכן רוב המבקרים קוראים בדפים שלך. חמושים במידע זה, תוכלו אז מקם את השיחות שלך לפעולות במיקומים שיקבלו הכי הרבה צפיות, תוך מתן אפשרות למבקרים באפשרותך לקרוא את התוכן שלך לפני שתוצג בפניך הצעה – בין אם זה קישור לרכישת המוצר שלך, הרשמה לשירותים שלך או פעולה אחרת.

SumoMe הוסף מפות חום

האפליקציה Heat Maps מעניקה לך מידע דומה לשימוש לייעל את האתר שלך. בכך שתוכלו לראות בקלות אילו קישורים המבקרים לוחצים עליהם, ואילו לא הם, תוכלו להגדיל את כמות המבקרים שבסופו של דבר מופיעים בדפים החשובים ביותר שלכם על ידי ביצוע השינויים הנדרשים..

כמו כן, כשמשתמשים בכלי מיפוי חום, תמיד מעניין לגלות אילו אלמנטים בעמוד המבקרים לוחצים עליהם שאינם קישורים. על ידי הוספת קישורים לאזורים שנלחצים עליהם, אתה יכול בקלות להסיט יותר מהמבקרים שלך לדפים שהם מחפשים.

תחילת העבודה עם SumoMe

ניתן להתקין את התוסף בחינם ישירות מאתר האינטרנט שלכם. לאחר שתופעל, תצטרך לרשום את האתר שלך כדי לתבוע את חשבונך בחינם – למרבה המזל זה לוקח רק כמה לחיצות ודקות מזמנך.

SumoMe הוסף תוסף

עכשיו, מקצה הקצה של אתר האינטרנט שלך, אתה יכול לחץ על הסמל הצף לצפייה באפליקציות או במודולים העומדים לרשותך. בחנות Sumo האפליקציות מחולקות לפי סוג, כולל אפשרויות בחינם וגם פרימיום.

חנות SumoMe

לאחר מכן תוכל לבחור אילו אפליקציות לאפשר באתר שלך. לאחר מכן תוכל לגשת לאפשרויות ההתאמה האישית כדי לקבוע את התצורה של האפליקציה לאתר שלך.

אפשרויות פרימיום

בעוד SumoMe כולל קבוצה מרשימה של כלים חינמיים שיכולים להגדיל את כמות התנועה שאתר שלך מקבל, כמו גם להרחיב את רשימת הדוא”ל שלך, ישנם גם כמה שדרוגים פרימיום זמינים.

למרות שמדובר בתוספות אופציונליות, שדרוג SumoMe Starter שווה לשקול. הסיבה לכך היא שזה נותן לך את האפשרות של מסתיר את הסמל הצף בפני המבקרים שלך. שכר חודשי זה בסך 10 דולר מעניק לך גישה לתמיכה בדוא”ל מובחר, אם אי פעם תזדקק לעזרה באתר שלך.

לאחר שהפלאגין הוכיח את עצמו וסייע לכם להרחיב את הרשימה או לייצר עסקים נוספים, תוכלו לשקול לשדרג לאפשרויות הפרימיום..

סיכום

על פי הדיווחים, אפליקציות SumoMe הן משמש יותר מ- 2 מיליון אתרים, כולל כמה שמות ביתיים, כגון Airbnb ובוחן מדיה חברתית.

זה לא אומר שזה מאוד לא סביר שמוצר זה ייעלם, אלא גם שהמפתחים מסוגלים לאסוף כמויות אדירות של נתונים על אופן השימוש באפליקציות. זה אומר להם אילו טפסים עיצובים ותצורות כפתור לגרום לשיעורי ההמרה הגבוהים ביותר. לאחר מכן מידע זה מאפשר למפתחים להמשיך לצבוט את האפליקציות שלהם בכדי לעזור להם לקבל תוצאות טובות יותר.

אם אתה מחפש דרך להוסיף טפסי הצטרפות לדוא”ל להמרה גבוהה לאתר שלך בחינם, אז חבילת האפליקציות של SumoMe היא אפשרות חזקה שממשיכה להיות שימושית יותר ככל שעובר הזמן..

גלה עוד היום על SumoMe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map