Bluehost מול HostGator: השוואה בין שתי המותגים הגדולים ביותר לאירוח אתרים

מנסה להחליט בין Bluehost ו- HostGator, שניים מהמותגים הגדולים המשותפים לאירוח אתרים בענף? אז בטח קראת טונות של מאמרים המפרטים את הצעותיהם.


למעשה, סקרנו השוואה בין התוכניות והשירותים שלהם לפני כן ב- Kingdom Kingdom.

Bluehost לעומת

בדוק את שלנו Bluehost מול HostGator השוואה חזותית זו לצד זו

היום אנחנו הולכים תסתכל על משהו אחר. במקום זאת, בואו נסתכל על ההיבטים העמוקים יותר. איך כל מותג מנהל עסקים וכיצד הם משווים זה לזה? בואו נסתכל.

רקע החברה

שתי החברות הוקמו בערך באותה תקופה, וזו יכולה להיות סיבה עד כמה שתיהן הגיעו לענף בזכות שיש להם למעלה מעשור כל אחת לבנות את העסק והניסיון שלהם. HostGator הוקמה בחדר מעונות באוניברסיטת פלורידה באוקטובר 2002 באוקטובר 2002, בעוד Bluehost התחיל בשנת 1996, אך לא לקח את לקוחותיו הראשונים עד 2003. Bluehost ממוקמת ביוטה, והמפקדה של HostGator עברה מפלורידה לטקסס בשנת 2006..

שניהם מתהדרים במספרים גבוהים של אתרים שמתארחים. Bluehost אומר באתר האינטרנט שלהם כי הם מפעילים מעל 2 מיליון אתרים ברחבי העולם בעוד HostGator מארח 9 מיליון עצומים.

בנוסף תגלה ששניהם טוענים לפרסים רבים. רק כמה פרסים שזכתה ב- HostGator כוללים:

 • המארח הטוב ביותר: סקירת אירוח וורדפרס 2012
 • אירוח העסקים הקטנים הטוב ביותר: אירוח העסקים הקטנים הטוב ביותר לשנת 2011
 • בחירת העורך: מצא את פרסי בחירת העורך של מארחי 2011
 • 239 הצמיחה המהירה ביותר: חברות הצמיחה המהירה ביותר של Inc.com באמריקה

בין פרסי Bluehost הם זכו:

 • אירוח משתלם ביותר: ביקורת מארח, ינואר 2013
 • התמיכה הטכנית הטובה ביותר: פרסי בחירת עסקים PC Mag 2014

אתר אינטרנט

עיצוב

Bluehost ו- HostGator מציעים חוויה דומה בכל הנוגע לאתרי האינטרנט שלהם. שניהם פותחים סקירה כללית של תכונות השירות שלהם ומפרסמים את מחירי אירוח אתרים המשותפים הנמוכים ביותר. שניהם ממשיכים להרחיב על תכונות וחבילות נוספות.

מדף הבית כל אתר כולל כרטיסיית ניווט כדי להפוך את איתור הפרטים אודות החבילות והעסק שלהם לפשוט. שניהם חולקים את פרטי הקשר שלהם בכותרת העליונה, כך שקל ליצור קשר עם התמיכה.

אם כי פריסת האתר זהה מאוד לשני העסקים, האסתטיקה שונה מאוד. ב- Bluehost, תתקבל בברכה באווירה דמוית עסקים. לעומת זאת, HostGator גורם לאירוח אתרים להרגיש כיף עם ציורים מצוירים וצבעים מלאי חיים. זה לא אומר ש- HostGator אינו מכוון לעסקים או רציני כמו Bluehost; הם פשוט אוהבים לעשות לך דברים כיפיים!

לאחר שתיכנס לחשבונך, תגלה שה cPanels של Bluehost ו- HostGator זהים כמעט לפריסה. הכרזות, קישורי ניווט ומבצעים נמצאים בחלונית שמאלה בזמן שכל הקישורים המהירים לקבצי האתר שלך מסודרים בצורה מסודרת לקטעים שונים בעמוד. כדי לגרום לדברים להראות נהדר, הם השתמשו בשני סמלים כדי לעזור לך למצוא במהירות את מה שאתה מחפש ב- cPanel שלך, בין אם אתה מקווה לקנות דומיין חדש או לגשת לדוא”ל שלך.

כשמדובר בעיצוב אתרים, האחד לא מתחרה ביחס לשני; שניהם פיתחו אתרים יפים שמובחנים בעיקר על ידי המיתוג הייחודי שלהם.

חוויית משתמש

העיצוב המותאם היטב וחומר קל לעיכול הופך את שני אתרי העסקים הללו לידידותיים למשתמש. HostGator מקל על הצגת הצעותיהם על ידי רישום שירותי האירוח שלהם ומחירי התחלה עבור כל חבילה בדף הבית שלהם. עם זאת, Bluehost גם הופך את הבדיקה לחבילות לפשוטה עם הכרטיסייה “מוצרים” בלוח הניווט שלהם ותהליך ההרשמה שלהם הוא פשוט..

מציאת שירותי תמיכה היא גם נקודה חיה בשני האתרים שכן כל אחד מהם כולל כרטיסיית תמיכה שלמה עם מרכז עזרה ואזור הפורום..

שניהם הסתירו את כפתורי השיתוף החברתי ואת קישורי הבלוג שלהם בכותרת התחתונה של האתר שלהם, כך שאף אחד מהם לא מקל על מציאת הקישורים האלה כשאתה מחפש אותם..

בסך הכל, שניהם עשו עבודה נהדרת לשמור על קשר זה עם זה כדי להפוך את אתרי האינטרנט שלהם ידידותיים למשתמש ומושכים.

תוכן

בהערכת תוכן האתר של כל עסק, תגלה שהם דומים מאוד בשיטות בהן הם משתמשים כדי להמיר לקוחות פוטנציאליים. שניהם שומרים על תוכן האתר שלהם קצר, עדכני וקל לקריאה לצורך חוויה ידידותית למשתמש.

עם זאת, HostGator כולל כמה קטעים נוספים בדף הבית שלהם – למשל “מדוע לבחור HostGator?” ו- “מה אחרים אומרים על HostGator?” – זה עשוי להוות טיעון משכנע יותר עבור אנשים שרק מתחילים עם אירוח אתרים ואינם בטוחים במה מדובר.

פנה לשני רשימות חבילות האירוח שלהם, ותמצא פריסה דומה המפרטת מה אתה מקבל עם כל חבילה ואיך נראה התמחור. בדומה לדף הבית שלהם, HostGator מרחיק מעט יותר מ- Bluehost בהסבר מה בדיוק תקבל, כולל רשימה של אפשרויות CMS שהם מציעים.

בסך הכל, HostGator עושה עבודה טובה יותר בהסבר ההיצע שלהם לסך העדכניות בעוד ש- Bluehost שומר על התוכן שלהם בקיצור בסיס לקוחות שכבר יודע מה הם רוצים.

שיווק

שיווק מסורתי

מכיוון ששתי החברות משכו אליה מספר רב של משתמשים, הייתם מצפים שמאמציהם השיווקיים יהיו זהים במקצת. שניהם כוללים תוכנית שותפים והופכים את הפרטים לאתר בקלות רבה. אולם HostGator עושה עבודה טובה יותר בפני פתיחת המדיה באמצעות ערכת מדיה ולחץ זמינה להורדה. ל- BlueHost אין כרגע ערכת עיתונות זמינה באתר האינטרנט שלהם; במקום זאת, הם מראים את “חדר החדשות” שלהם כ”קרוב לבוא “.

שתיהן ניהלו פרסומות טלוויזיה מסורתיות, אך תגלו ש- Bluehost פרואקטיבית יותר בנושא שיווק באמצעות וידיאו קצר מאשר HostGator. לעתים קרובות תראה מודעות Bluehost מופעלות לפני שתצפה בסרטון YouTube. מכיוון שאתה יכול לדלג על מודעות אלה תוך 5 שניות, Bluehost פיתחה סדרת סרטונים הומוריסטיים – “Bluehost תוך 5 שניות“- שמעבירים את הרעיונות שלהם במהירות ואז ממשיכים להציע קליפ מבדר.

שניהם מציעים תמריצים להרשמה, למשל חבילות בשיעור מופחת בשנה הראשונה.

קידום אתרים

שתי החברות פנו לצורות שיווק נכנסות, עם בלוגים של חברות, ערוצי מדיה חברתית וטקטיקות SEO. מילות מפתח של גוגל כמו “אירוח אתרים” או “אירוח אתרים משותף” ותוכלו לראות את HostGator ו- Bluehost הולכים ראש בראש להתחרות על המיקומים הראשונים בעמוד הראשון של גוגל. עם זאת, HostGator עולה באופן קבוע על Bluehost עבור סוגים אלה של מונחים.

ראש אל Alexa.com, ותוכלו לגלות מדוע. HostGator דורג כאתר 454 הפופולרי ביותר בעולם בעוד Bluehost מגיע ב- 660. אף על פי שדירוג Alexa אינו קובע את דירוג החיפוש בגוגל, אותן שיטות בהן HostGator נהפך להיות אתר פופולרי יותר יכולות גם לעזור להם בדירוג גבוה יותר ל- SEO תנאים.

מדיה חברתית

המדיה החברתית עשויה להשפיע לא פחות מפופולריותם של עסקים אלה כמו לשיטות השיווק המסורתיות שלה ולתוכניות השותפות שלהם, אך שניהם עדיין מבינים את החשיבות של אסטרטגיה של מדיה חברתית..

עם זאת, HostGator אכן מוכיח את עצמו פופולרי יותר בערוצי המדיה החברתית עם יותר מפי שניים מהעוקבים בפייסבוק וגם בטוויטר מאשר ב- Bluehost. שניהם ציוצים לעיתים רחוקות, אך פנו אל פייסבוק או Google+ ותמצאו את שניהם מפרסמים לעיתים קרובות. כאילו הם לא יכולים להיות דומים יותר במודל העסקי שלהם, שניהם חולקים תוכן דומה בערוצי המדיה החברתית, כולל דברים כמו טיפים וחדשות באתר, עדכוני פוסטים בבלוג והודעות על מבצעים וקופונים..

אפילו ערוצי ה- YouTube שלהם דומים להפליא. שתיהן כוללות מודעות, הדרכות וסרטוני הדרכה. Bluehost מצליחה לתבוע יותר מכפל המנויים מאשר HostGator, אך ל- HostGator יש 10 מיליון יותר צפיות בווידיאו מאשר Bluehost.

Bluehost משתמשת גם באופן פעיל בערוצי מדיה חברתית פופולריים אחרים כמו Pinterest ולינקדאין שבהם HostGator אפילו לא מפרט את הקישורים האלה באתר שלהם. אם מסתכלים על הפעילות שלהם וסוג התוכן שכל אחד מהם משתף, עם זאת, אחד אינו שולט באחר באסטרטגיית המדיה החברתית.

בלוג

עיצוב / פריסת בלוגים

כחלק ממאמצי השיווק הנכנסים, שתי החברות משתמשות בפלטפורמת בלוגים. עיצוב הבלוג של Bluehost הוא די פשוט, אך הוא נוקט בגישה ייחודית על ידי הצבת קישורים עדכניים, פופולריים וקטגוריות בראש הדף. ובכל זאת, העיצוב הפשוט מקל על הניווט אם שמים לב למנחות בחלק העליון.

בבלוג של Bluehost, חלק מהטקסט שהוטבע על גבי תמונות המוצגות מקשה על קריאת התאריכים והכותרות לעיתים. Bluehost גם לא משתף שום קטע טקסט של פוסט הבלוג בדף הבית, כך שאין לך את ההקדמה הזו שתעזור לך להחליט אם תרצה להמשיך לקרוא. למרבה המזל כותרות הבלוגים שלהם בדרך כלל אומרות מספיק כדי לעורר עניין. ברגע שאתה נכנס לפוסט בבלוג, לחצני השיתוף אינם קיימים. בסוף כפתור מוסתר כפתור “שתף”, אבל אם הוא אמור לצוץ אפשרויות שיתוף חברתיות, הוא לא עובד.

הבלוג של HostGator כולל יותר ממה שציפית בבלוג טיפוסי בו פוסט הבלוג המלא מוצג בדף הבית. HostGator מקל מעט יותר על הניווט עם סרגל הצד הכולל נושאים וקטגוריות שתוכלו לחקור.

נראה כי פריסת הבלוג של Bluehost מתאימה בעיקר לאלה שנמצאים במכשירים ניידים ואילו ל- HostGator יש יותר תחושה של שולחן עבודה מסורתי. בכל הנוגע לידידותיות למשתמש, אולם עיצוב הבלוגים של HostGator מציע חוויה קלה יותר.

תדירות בלוגים

אם אתה מחפש טיפים ועצות על בסיס תכוף, עבור אל הבלוג של HostGator. הם יעדכנו אותך בכל יום שלישי וחמישי, אשר ארז ביעילות את הבלוג שלהם עם המון מידע שימושי על בניית אתר האינטרנט שלך וניהול העסק שלך..

לעומת זאת, Bluehost לא נראה שהיא משתמשת בלוח זמנים של פרסום, מה שעשוי להיות מעט מעצבן אם אתה מנסה לעקוב אחר התוכן שלהם. כמה חודשים שותקים לחלוטין בעולם Bluehost ואילו חודשים אחרים אולי תקבלו מהם חמישה פוסטים או יותר.

סוגי תוכן

מכיוון שהחברות עובדות באותה ענף, אפשר רק לצפות שהם ישתפו תוכן דומה. התוכן של HostGator עוסק מאוד בתועלת ללקוחות שלהם. תוכלו לקרוא על נושאים הקשורים ישירות לאירוח אתרים, אך הם גם חולקים עצות בתחומי עניין קרובים, כולל טונות של טיפים לעסקים קטנים ועצות בנושא קמפיין במדיה חברתית, שיעזרו לכם להצליח בכל קצוות העסק..

Bluehost מפרסם בתדירות גבוהה יותר כאשר יש להם חדשות על העסק או האירועים עליהם יש לעדכן את הלקוחות שלהם. עם זאת, הם יזרקו מדי פעם מאמרים ואינפוגרפיקה מועילים, והתוכן שהם משתפים מועיל באותה מידה כמו התוכן של HostGator.

שירות לקוחות

בעוד שסביר להניח שלקוחות בשני המותגים יתלוננו על תמיכת לקוחות בזמן זה או אחר, ישנם לקוחות משני הצדדים שמרבים על התמיכה שהם מקבלים. למרבה המזל, שתי החברות מקלות על יצירת קשר עם התמיכה. תוכלו למצוא מספר שיחה, אפשרות צ’אט חי וקישורי כרטיסי תמיכה באתרי החברות של שתי החברות. HostGator פתוח גם לקבלת פקסים. שניהם מתגאים בתמיכה טכנית 24/7, וזה מועיל במיוחד ללקוחות בינלאומיים שלא רצים באותו אזור זמן.

בדומה לתחומים האחרים בעסק שלהם, הם הולכים ראש בראש עם שביעות רצון מתמיכת הלקוחות. לקוחות מדווחים כי זמן ההמתנה המשוער לתמיכה ב- HostGator הוא בסביבות 30 דקות, בעוד שלקוחות Bluehost יכולים לרוב ליצור קשר עם נציג תוך 15 דקות או פחות. כמובן, זמני ההמתנה ישתנו על פי כמה הם עסוקים בזמן נתון.

לסיכום

בסך הכל, Bluehost ו- HostGator הן חברות דומות מאוד המשתמשות ברבות מאותן טקטיקות אפקטיביות בעיצוב אתרים, שיווק ותמיכת לקוחות. כשמשווים בין שתי החברות על סמך המודל העסקי שלהן ולא על החבילות והתמחור שלהן, זו השוואה קשה בזכות כמה הן דומות.

מה אתה חושב? אם היית צריך לבחור חברה אחת על סמך אופן ניהולן עם איזו חברה אתה מעדיף ללכת? ספר לנו בפרק התגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map