סקירת אירוח אתרים IX: תמחור, תוכניות, דירוגים ועוד!

עד 1991 – אתה יודע, עוד בעידנים האפלים – האינטרנט יכול היה לשמש רק לחינוך ולמחקר. בתי ספר ומוסדות מחקר השתמשו בשרתים ייעודיים, כך שלא היה צורך באירוח אתרים של צד שלישי.


אולם כיום, כל מה שהשתנה מציע מגוון רחב של שירותים ומוצרים. עם כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, עם זאת, זה יכול להיות קשה להבדיל בין השחקנים הרציניים לאלה שלא נבנו עד הסוף.

חברה ותיקה אחת היא קצרה – שהחלה בשנת 1999 עם א שרת בחדר מגורים במערב התיכון. מאז הוא גדל לארח כמעט ממרכז הנתונים ששטחו 11,000 מטרים רבועים בקולומבוס, אוהיו. כפי שנאמר באתר האינטרנט שלהם, רקורד מבוסס זה וצמיחה מתמשכת פירושם שהם לא מבצע תעופה בלילה שייעלם בקרוב.

אולם בשנת 2015, על ידי Endurance International Group (EIG), המונה 60 שירותי אירוח אתרים הכוללים Bluehost, HostGator ו- אתר 5. זה הוביל ללקוחות לחשוש שהחברה תיסגר והחשבונות שלהם יועברו לאחת מספקיות האירוח האחרות של EIG. ובכל זאת, אפילו שנתיים אחרי ההכרזה הזו, הכל היה עדיין ב- IX.

זה השתנה בינואר 2018 כאשר IX הודיעה ללקוחותיה שהם יועברו. איפה הדברים עומדים עכשיו? האם אתה עדיין צריך לשקול את IX לשירותי אירוח? כיצד IX משווה לאתר5?

אנו נסקור את כל הבסיסים הללו ועוד בסקירה זו.

כיצד עובד אירוח IX?

לוגו אירוח אתרים

IX מציעה שירותים כמו אירוח אתרים, שרתים פרטיים וירטואליים (VPS) ורישום תחום. תוספות זמינות כוללות תעודות SSL (Secure Sockets Layer) של מסחר אלקטרוני, חשבונות סוחר, א אתר אינטרנט שירות הובלות, אבטחת SiteLock ותוכנות לבניית אתרים.

יש גם בסיס ידע מפותח למשתמשים כולל שאלות נפוצות, מאמרים וסרטונים. תמיכת הלקוחות מוצעת באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט. עלויות אירוח אתרים משותפות של לינוקס וחלונות נעות בין $ 3.95 ל- $ 7.95 לחודש, לינוקס VPS בין $ 54.95 ל- $ 89.95 לחודש, ו- Windows VPS בין $ 69.95 ל- $ 104.95 לחודש..

זמן עבודה הוא המפתח עבור כל שירות אירוח אתרים – אחרי הכל, אם האתר שלך אינו פעיל, שום דבר אחר לא משנה – ו- IX הפכה את זה לעדיפות. IX מחזיקה במרכז נתונים משכבה 3 (N + 1) משלה במקום לחלוק אחד, והפיטורים המובנים במערכת שכבה 3 פירושם כי ספקי כוח מאוזנים כדי למנוע התחממות יתר, ובמקרה של הפסקת חשמל ישנם שני גנרטורים תעשייתיים לספק כוח הפעלה רציף. מטה החברה ממוקם גם במרכז הנתונים שלה.

כמו כן מעריכים אבטחה בעדיפות גבוהה Deenאתרי אינטרנט נפרצים מדי שנה, ו- IX משתמשת ב- SiteLock כדי להגן על האתרים שלה. שירותי ניטור קיימים כדי להודיע ​​לך מייד אם אחת מכתובות האינטרנט שלך מופיעה ברשימות שחורות מגוגל, מקאפי ו / או נורטון..

שירותי הגילוי בודקים מדי יום מעל 12 מיליון דפי אינטרנט וקבצים שמתארחים ב- IX על נגיפים ותוכנות זדוניות אחרות. אם קוד זדוני מזוהה, שירותי ההתאוששות מתקנים אוטומטית את קוד העמוד כדי למנוע מחשבים של מבקרים להידבק.

התכונות הייחודיות של IX אירוח אתרים

אתר אירוח אתרים

מילת המפתח לשימוש בתיאור שירותי האירוח של IX היא “בלתי מוגבלת”. אפילו תוכנית הבסיס האירוח המשותפת שלהם 3.95 דולר לחודש כוללת אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, דומיינים מתארחים ללא הגבלה וחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים..

מסדי נתונים MySQL ו- MSSQL הם בחינם יחד עם רשת וניתוב מיותר. בנוסף, מוצרי ושירותי התוספות של IX מרחיבים עוד יותר את אפשרויות המשתמש.

דוגמה אחת היא מערכת חשבונות הסוחרים של IX הזמינה ללקוחות ארה”ב. זהו מעבד כרטיסי אשראי משולב היטב, שלא עובד רק עבור מכירות ומכירות פומביות באינטרנט, אלא יכול לשמש גם להזמנות טלפון ודואר. אין דמי בקשה, וההגדרה מהירה וקלה כממשק תכנות היישומים שלה (ממשק API) משתמש במסוף וירטואלי בחינם. זה עובד עם כל תוכנות עגלת הקניות העיקריות, ודמי העסקה מתחילים רק ב- 1.15%.

בונה האתר של IX הוא גם חזק וקל לשימוש לכל מי שאינו רוצה להתמודד עם האגוזים והברגים של קידוד. ישנן הרבה תבניות לבחירה – אתה יכול אפילו לבנות דפי פייסבוק מותאמים אישית – וכלים וגרירה ושחרור ו widgets שלהם מאפשרים לך להתאים את מראה האתר שלך כך שיתאים לצרכים שלך..

בכל עת אתה יכול לערוך את הדפים שלך, כולם מותאם עבור מנועי חיפוש ותבניות מוכנות לנייד לצפייה נוחה בסמארטפונים ובמכשירים ניידים אחרים. המחיר לכל זה הוא רק 5 דולר לחודש.

תמחור

יש שתי תוכניות אירוח: משותפות (לינוקס וחלונות) ו- VPS (X4 ו- X8 Linux ו- Windows).

כפי שצוין לעיל, תוכניות משותפות מגיעות עם אחסון ורוחב פס ללא הגבלה. שתי תוכניות האירוח כוללות דומיינים מתארחים ללא הגבלה. כל תוכנית משותפת כוללת גם לפחות דומיין אחד בחינם. (ניתן לרכוש דומיינים נוספים במחיר של $ 12.95.)

כל תוכניות ה- VPS מגיעות עם שתי כתובות IP (IP) ייעודיות. המחירים למטה הם לחודש.

אירוח משותף

לינוקס:

 • מומחה (3.95 $): עד 2 כתובות IP ייעודיות ותחום אחד בחינם
 • Business Plus (7.95 $): עד 3 כתובות IP ייעודיות ושני דומיינים בחינם
 • Pro Unlimited (7.95 $): עד 15 כתובות IP ייעודיות ושלושה דומיינים בחינם

חלונות:

 • Business Plus ($ 4.50): 3 כתובות IP בחינם ושני דומיינים בחינם
 • Pro Unlimited ($ 9.95): 15 כתובות IP בחינם ושלושה דומיינים בחינם

אירוח VPS

לינוקס:

 • X4 (54.95 $): ליבות מעבד 4x, 768 מגה-זיכרון RAM, העברת נתונים של 1500 ג’יגה-בייט, אחסון של 50 ג’יגה-בייט, לוח בקרה cPanel או Plesk
 • X8 (89.95 $): 8 ליבות מעבד, זיכרון RAM של 2048 מגה-בתים, העברת נתונים 2000GB, אחסון של 100 ג’יגה-בייט, לוח בקרה cPanel או Plesk

חלונות:

 • X4 (69.95 $): ליבות מעבד 4x, 768 מגה-זיכרון RAM, העברת נתונים של 1500 ג’יגה-בייט, אחסון של 50 ג’יגה-בייט, לוח בקרה Plesk 10
 • X8 (104.95 $): ליבות מעבד 8x, זיכרון RAM של 2048 מגה-בתים, העברת נתונים 2000GB, אחסון 100 ג’יגה-בייט, לוח בקרה של Plesk 10

רוצה נסיעת מבחן? אתה יכול לנסות כל אחת מהתכניות של IX בחינם למשך שבעה ימים, ואפילו לאחר רכישת תוכנית זו יש אחריות נוספת של 30 יום להחזר הכסף..

מה אנשים חושבים על IX?

אנשים שונים חושבים

יש שתיים מהמחשבה האחרונה אודות IX: לפני ואחרי ההודעה בינואר 2018 על הגירה של Site5.

בסך הכל, כשדיברו על המוצרים והשירותים של IX, למשתמשים היו רגשות מעורבים. עבור חלק מהנושאים הטכניים והשבתות היו מינימליות, המחירים היו תחרותיים ואנשי התמיכה היו בקיאים ועוזרים. הדגש של IX על אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) נתפס גם כיתרון.

עם זאת, עבור משתמשים אחרים, “ללא הגבלה” שטח אחסון לא תמיד הסתדרו ככה באימון, וההשבתה הייתה תכופה יותר מ 99.9% הבטיחו זמן פעולה. בנוסף, אין מדיניות ברורה לגבי תדירות גיבוי הנתונים, ואין תוכנית שרתים ייעודית זמינה.

לאחר הכרזת ההגירה של Site5, המשתמשים דיווחו על שירות לקוחות בטלפון והסתיימו רק באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות כרטיס תמיכה. בנוסף, מתחילת 2018.

העברת מאות אלפי חשבונות ונתונים קשורים זה תמיד איטי ובעייתי, וחלקם Deenהשבתה של יום או יותר או אפילו נתוני אתרים הולכים לאיבוד.

מה שאנחנו חושבים

גבר ואישה חושבים

בהתחשב בהעברה לאתר 5, הדבר העיקרי הוא כיצד המוצרים והשירותים שלו תואמים את ה- IX.

אתר 5 נרכש גם על ידי EIG בשנת 2015. בדומה ל- IX, הוא מציע אירוח משותף ותוכניות VPS, אך בנוסף הוא מספק אירוח משווקים ומבצע גיבוי נתונים לילי. Site5 משתמש במערכת ההפעלה לינוקס ואילו IX משתמשת גם בלינוקס וגם בחלונות. (נראה כי אתר 5, בניגוד ל- IX, לא תומך ב- ASP.NET.). תוכניות האירוח המשותפות של Likeite5 מספקות רוחב פס ואחסון ללא הגבלה. שתי התוכניות היקרות יותר שלה תומכות גם במספר בלתי מוגבל של אתרים, אך התוכנית הבסיסית מגיעה רק עם אחד.

שלוש התוכניות של Site5 לאירוח אתרים משותפים יקרות יותר מזו של IX ואפילו עם ההנחה לרכישת מנוי שנתית, נע בין $ 8.95 ל- $ 14.95 לחודש.. אירוח VPS הוא מעט יותר ממחירי ה- IX שלמעלה. שלא כמו IX, אין דומיינים בחינם.

אז איך יפתרו ההבדלים בין IX לאתר 5?

התשובה הפשוטה היא: מי יודע?

זה מפריע כי אתר ה- IX לא מבהיר כי לקוחות ושירותים מועברים לאתר 5.

רק כשאתה מנסה לבצע רכישה ניתנת לך האפשרות להיכנס באמצעות חשבון IX שלך או להירשם לחדש באתר Site5. אין מידע זמין באתר 5 גם בנוגע להעברת ה- IX. גם חשבונות המדיה החברתית של Site5 אינם מספקים עזרה. עמוד הפייסבוק שלה לא עודכן מאז אוגוסט 2016 וחשבון הטוויטר שלו מאז אוגוסט 2017.

בכנות, אתה מגלגל את הקוביות על ידי הרשמה ל- IX Web Hosting. למרות שיש לה רקורד מבוסס, מרכז נתונים משלו, מחירים תחרותיים ביותר ואפשרויות אירוח אתרים איתנות, המצב מעט נמצא באוויר שרוב האנשים מתחייבים אפילו לתכנית חודשית..

בסופו של דבר, קבלת ההחלטה להעביר את האתר / ים שלך מספק אחד למשנהו יכולה להיות משימה מפחידה אפילו בלוח הזמנים שלך. בהתחשב בהיקף העצום של 500,000 אתרי ה- IX והנתונים של IX, ייתכן שתרצה לחכות עד שהאבק ישקע לפני שתסתכן באתרי האינטרנט, הנתונים והלקוחות שלך..

ואז שוב, תלוי באופן ההתאמה של חוזי הלקוחות של IX עם Site5 לאחר השלמת ההעברה, אתה יכול פשוט למצוא את עצמך עם הרבה מאוד.

רוצה לבדוק את 500 חברות האירוח המובילות? קח א רשימת מבט ללמוד ‘יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map