האם אתה זקוק ליומן עריכה לבלוג שלך?

אם השקעת זמן בחקר הבלוגים, סביר להניח שאתה נתקל בעצה זו לפני:


הבלוג שלך זקוק ליומן עריכה.

למרבה הצער, הרבה בלוגרים מתחילים לא לוקחים את העצה הזו ללב. במקום זאת, האסטרטגיה שלהם מסתמכת על תקציב המשתנה ללא הרף או על גישת “מתי בא לי”.

למרות ששיטות אלה עשויות לעבוד עבור בלוגים אישיים – תלוי ביעדים שלך, אתה תראה הצלחה רבה יותר בבלוג עסקי אם אתה מנהל לוח שנה מערכת.. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד אודות השימוש בלוח השנה בעריכה בבלוג שלך ומה כמה הכלים הטובים ביותר.

טיפים בלוח השנה

מהו לוח שנה לעריכה?

לוח שנה לעריכה הוא לוח זמנים המתווה את נושאי הפרסום והתאריכים.

תתחיל ביצירת לוח זמנים לפרסום עקבי, בין אם זה פעם ביום שישי או בכל יום בשבוע העבודה.

לאחר מכן, לוח השנה אמור לתאר נושאים או נושאים לפרסום. חלק מהנושאים הללו יתוזמנו לעונה, כמו פוסטים בבלוגים הקשורים לחג. אחרת, יתכן ותוכננו נושאים רק למשך מספר שבועות.

יחד עם רעיונות לנושא, לוח השנה אמור לפרט גם את הכותב והעורך שהוקצה בפרויקט, תאריך היעד של הטיוטה הראשונה, סוג התוכן (כגון פוסט בבלוג או אינפוגרפיה) ותאריך הפרסום של המאמר..

אתה יכול להוסיף הערות נוספות כגון ספירת מילים, מדיה שיש להשתמש בהן ואפשרויות שיווק אפשריות.

למרות שאתה יכול לבחור לתאר את לוח הזמנים לפרסום שלך בלוח שנה חודשי, אתה יכול גם להשתמש בתוכניות אחרות כמו גיליונות אלקטרוניים כדי לארגן את לוח השנה העריכה שלך..

היתרונות של לוח שנה לעריכה

אמנם נראה כי לוח השנה של מערכת עריכה הוא רק חובה נוספת שאחראי עליו, אך הוא יכול להציל הצלה בכל הנוגע לבלוג שלך. על ידי ארגון לוח הזמנים לפרסום שלך, תחסוך את כאב הראש של ניסיון לחבר דברים ברגע האחרון.

הנה כמה אחרים היתרונות של לוחות השנה בעריכה:

 1. זה כלי שמאפשר לך לעשות זאת למקד את מאמצי שיווק התוכן שלך, שמשמעותה מדידה ושינוי של תוצאות האסטרטגיה שלך תהיה קלה יותר.
 2. זה עוזר הוצא את הניחושים של מה לכתוב ומתי.
 3. זה עוזר לך ארגן נושאים כך שתכני הבלוג שלך מאוזנים ועוזרים במקום להתמקד יותר מדי בנושא אחד.
 4. זה מאפשר לך עדיף לנהל תקציב אם תבחר לשכור סופרים פרילנסרים. ככה, אתה תמיד יודע כמה תוכן – ובאיזו מחיר אתה תצטרך כל חודש.
 5. זה יכול להתכוון תוכן טוב יותר מכיוון שתכנון קדימה נותן לך יותר זמן לעבוד על פוסטים בבלוג מאשר למהר לפרסם משהו.
 6. זה מאפשר שלך צוות התוכן לעבוד יחד בצורה יעילה יותר מכיוון שכולם מבינים מה קורה.

לוח השנה

מהן אפשרויות האסטרטגיה שלך?

אין דרך אחת נכונה לנהל את לוח השנה העריכה שלך, כך שאתה צריך להתנסות עד שתמצא מה מתאים לך. אם אתה עובד עם צוות פנימי בלבד, לוח לבן המתווה נושאים צפויים עשוי להיות מה שאתה צריך.

אם חלק גדול מהצוות שלך עובד מרחוק או שאתה שוכר פרילנסרים, תרצה להשתמש בכלי מבוסס-מקוון שלכולם יש גישה, כגון גיליון אלקטרוני של גוגל.

אתה יכול לבחור לאפשר לכל הכותבים לערוך את לוח השנה כדי להוסיף רעיונות לנושא שלהם, או שתשאיר את העריכה רק למנהל הבלוג שלך.

אסטרטגיה נוספת שיש לקחת בחשבון היא באיזו תדירות תפרסם בבלוג שלך. דוגמאות מכילות:

 • כל יום שישי
 • כל שני, רביעי ושישי
 • כל יום
 • ב -1 ו -15 לחודש

תרצה גם להגדיר עד כמה מתוכנן לתכנן תוכן. באופן כללי, רעיון טוב יהיה לך רעיון קצר של תוכן בתוך שלושה חודשים, כמו באיזו תדירות תפרסם ואילו סופרים מתאימים לכל תאריך יעד..

זה גם ייתן לך סיכוי לתאר כל תוכן מיוחד שזקוק לעבודה רבה יותר, כמו אינפוגרפיה, ולהתחיל לחשוב על רעיונות לאירועים או חגים צפויים אליהם תוכל לחבר את התוכן שלך. נסה לקבל רעיונות מוצקים ומתארים קצרים בחודש.

כלי לוח שנה עריכה

מוכנים להתחיל לעבוד עם לוח שנה מערכת? להלן מספר כלי יומן עריכה שבהם תוכלו להשתמש:

לוח שנה של גוגל

אם אתה מחפש לוח שנה מקוון שכולם בצוות שלך יכולים לערוך, שקול להשתמש בו לוח שנה של גוגל.

תוכל לתאר תאריכי תאריך יעד ותאריכי פרסום ולהוסיף הערות לכל תאריך יעד שיעזור להנחות את הכותבים והעורכים שלך. אתה יכול אפילו תאריכי קוד צבע עבור סופרים שונים אם תרצה.

גיליונות גוגל

אם אתה מעדיף לעבוד בגיליון אלקטרוני מאשר בלוח השנה, גיליונות גוגל הוא מקום טוב להתחיל בו, כי שוב, לכל הצוות שלך תהיה גישה אליו מכל מקום.

השינויים יופיעו אוטומטית, כך שלא תצטרך לדאוג להחזיק עותקים מיושנים בתיבת הדואר הנכנס של אנשים.

לוח עריכה עבור וורדפרס

אם אתה משתמש ב- WordPress כדי לנהל את הבלוג שלך, תוסף לוח השנה העריכה מאפשר לך לנהל את לוחות הזמנים של הפרסום שלך ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס.

כאן תוכל להציג את כל הפוסטים שלך ולגרור ושחרר אותם כדי לעזור בניהול הבלוג שלך.

CoSchedule

אם אתה מוכן לעבור מכלים חינמיים לתוכנית חזקה יותר, CoSchedule זו בחירה טובה.

כלי זה הופך את תזמון התוכן לפשוט ואף כולל תזמון קמפיינים במדיה חברתית. התוכניות מתחילות ב -15 דולר לחודש.

שלום

למרות ש שלום הכלי שימושי זה יכול לעזור לך לשמור על הבלוג שלך מסודר. צור “כרטיסים” עבור כל מטלה, והעבר קלפים בין רשימות מותאמות אישית. רשימה אחת יכולה להיות עבור רעיונות, רשימה נוספת לקטעי ממתינים ורשימה אחרת לפוסטים בבלוג שהושלמו.

בנוסף, אתה יכול להשתמש בטרלו כמערכת הגשה בין פרילנסרים ועורך הבלוגים, ואף תוכל לתקשר באמצעות הערות פרטיות במערכת..

טרלו לא יראה לכם תצוגת לוח שנה של הפוסטים הקרובים שלכם, אבל זה יעזור לכם לארגן את הצוות והתוכן שלכם כל עוד לעורך הבלוג יש לוח זמנים שכבר התווה.

למרות שזה נראה כאילו ניהול לוח שנה מערכת ידרוש עבודה רבה, הוא למעשה הופך את ניהול הפעולה כולה לקלה יותר ולחוצה פחות. איך תיראה אסטרטגיית העריכה שלך?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map