מה לחפש בבחירת מארח אתרים לאתר וורדפרס שלך

מתי בחירת מארח אתרים לאתר וורדפרס כדאי לחקור אילו תכונות נוספות של וורדפרס מוצעות למשתמשי וורדפרס. הידיעה על כך יכולה להקל על חייך בהרבה מההחלטה הנכונה לגבי מי יארח את אתרך.


במובנים רבים, אירוח אתרים מהסוג הנכון הוא המפתח לאתר מצליח. אם נעשה נכון, זה יכול עזרה עם קידום אתרים ו להוביל להגדלת מכירות והמרות.

מה לחפש באירוח

עם זאת, יותר מכך ששירות אירוח אתרים צריך לספק תמיכת לקוחות טובה, להגדיל את מהירות האתר, לנהל עדכונים ואבטחה, כמו גם הרבה יותר.

ישנן חבילות אירוח רבות וורדפרס עשירות בתכונות שונות ומשונות חשוב מאוד שתבחר אחד שהכי יועיל לאתר שלך. אז מה באמת צריך לחפש?

בפוסט בבלוג זה נעסוק בכמה מהתכונות שיכולות להועיל ממש למשתמשי וורדפרס, כמו גם להמליץ ​​על כמה מארחי רשת WP שיכולים לספק רמת שירות זו..

התקנה בלחיצה אחת של וורדפרס

תכונה חשובה שצריך לחפש בה בעת בחירת מארח אתרים לאתר וורדפרס שלך היא ‘התקנה בלחיצה אחת‘. משמעות הדבר משמעותית היא שניתן להתקין את וורדפרס בלחיצה אחת בלבד, וחוסך לך הרבה זמן ומאמץ.

תכונות אירוח של וורדפרס מנוע WP

מנוע WP הוא שירות אירוח פופולרי מאוד עבור משתמשי וורדפרס, מכיוון שהוא מוקדש במיוחד לאירוח וורדפרס.

בין הרבה דברים אחרים, WP Engine מציעה שירות התקנה בלחיצה אחת, ואם כבר יש לך אתר WordPress המותקן במקום אחר הם יעבירו אותו לשרתים שלהם בחינם.

לכן זהו שירות אירוח נהדר לבחירה אם אתם רוצים ספק אירוח מהיר ויעיל.

תמיכת משתמש ב- WordPress

עם צמיחת התוכנה, מארחי אתרים רבים מציעים כעת WordPress ספציפית שירות לקוחות. הקפד לבדוק את פרטי התמיכה כדי לראות אם הם מציינים ספציפית את וורדפרס. זה יכול לעזור לקבוע כי הם מנוסים בתמיכה בו. זה חשוב לשקט נפשי, כך שתדעו שאם מתעוררות בעיות אז ניתן יהיה למיין אותן במהירות.

תכונות וורדפרס בצורה מעורפלת

למרבה הצער הוא שירות המציע אירוח וורדפרס ייעודי ויש להם עומק בתוכנה זו. עם Pagely, אתה מקבל גישה לצוות התמיכה של דלפק העזרה שלהם 24/7 אם משהו ישתבש.

שרתים מותאמים במיוחד עבור וורדפרס

מאפיין מפתח נוסף שצריך לחפש הוא שרתי אינטרנט שמותאם במיוחד עבור וורדפרס. פירוש הדבר שהאתר שלך נטען במהירות וביעילות ללא שגיאות או עיכובים. סיבה מרכזית לשיעורי יציאה מדף כניסה היא אתר איטי. בחירת אירוח הכוללת שרתים המותאמים ל- WordPress באמת יכולה לעשות את ההבדל העצום בזמני הטעינה של האתר שלך.

כתוצאה מכך המבקרים שלך נשארים מעורבים בתוכן ונשארים באתר שלך, ואולי קונים מוצר או שירות.

WordPress כולל תכונות SiteGround

SiteGround מציע אירוח טעינה מהירה בשרתים המותאמים במיוחד עבור WordPress. עם שלושה מיקומים נפרדים של מרכזי נתונים באמריקה, אירופה ואסיה, שירות אירוח זה הוא בחירה מצוינת אם האתר שלך ימשוך אליו מבקרים מכל העולם..

עדכונים מנוהלים וגיבויים אוטומטיים

שירות אירוח וורדפרס עשיר עם תכונות נהל עדכונים, התקנה אוטומטית של הגירסה האחרונה של וורדפרס עבורך, וכן מציעה אפשרות לעדכן תוספים ונושאים אם תרצה. זה ישמור על אתר יעיל, מוגן אבטחה מעודכן עם התכונות והפונקציונליות העדכניות ביותר.

אם בחרת בשירות אירוח אשר מעדכן את וורדפרס בשמך, הוא חוסך לך זמן ומעניק לך שקט נפשי שאתרך נמצא בידיים טובות.

תכונות וורדפרס בצורה מעורפלת

למרבה הצער יש שוב הוראות מצוינות לעדכונים וגיבויים מנוהלים. הם מיישמים עדכוני ליבה וורדפרס ותוספים. באופן גיבוי, באופן גיבוי האתר שלך מדי יום, כך שתוכל לשחזר את האתר שלך אם יש צורך בשיבוש מינימלי בחוויית המבקרים שלך.

שרתי הבמה

א שרת הבמה הוא אזור לא מקוון בו תוכלו לבצע עבודות פיתוח באתר האינטרנט שלכם מבלי שזה יהיה זמין למבקרים שלכם. ברגע שאתה מרוצה מהשינויים, תוכל לדחוף אותם לאתר האינטרנט שלך, מבלי להסתכן שהאתר החי שלך יישבר בגלל שגיאת קידוד או רצף של שינויים מהירים שמבלבלים את המבקרים שלך.

WordPress כולל GoDaddy

קדימה אבא הוא מארח אתרים ידוע שהחל לאחרונה לספק הוראות אמיתיות בכדי לספק למשתמשים בוורדפרס. באמצעות התוכניות שלהם אתה מקבל גישה לסביבת בימת שבה אתה יכול לעבוד באתר שלך בבידוד מבלי לשבש את חווית המשתמש. זהו משאב נהדר שכן תוכלו לשחק עם האתר שלכם וליצור את העיצוב והפריסה לפני שתשתפו אותו עם הקהל שלכם.

תמחור

חבילות אירוח אתרים שונות זו מזו מחיר ועליך למצוא ספק שיכול לנהל את צרכי האתרים שלך תוך התאמה לתקציב שלך. שירותי אירוח ספציפיים בוורדפרס נוטים להיות יקרים יותר מתוכניות רגילות, אך יש להם את התכונות הנוספות והביצועים המשופרים שתזדקק להם.

זכור, אתה יכול להחליף ספקי אירוח, כך שאם אתה רוצה להתחיל עם תוכנית זולה, אתה תמיד יכול לשדרג בהמשך לאחר שהאתר והקהל שלך יגדל והכסף ייכנס..

גם הנחות ממארחים וספקי שירותי וורדפרס אחרים ראויים לחקור שכן הם יכולים לחסוך לכם לא מעט כסף. זה תמיד יתרון כשאתה מפעיל אתר ראשון. לפעמים ערכות נושא או תוספים מוצעים בהנחה, או שלפעמים ספק האירוח מציע את שירותיו במחיר זול יותר, תלוי בעסקה.

מחשבות אחרונות

כל אחד ממארחי האינטרנט השונים שהוזכרו לעיל יכול להיות אפשרות טובה לאירוח אתר וורדפרס שלכם. ערוך רשימה של מה שאתה באמת זקוק לספק האירוח שלך ואז בדוק איזו מהן היא ההתאמה הטובה ביותר. עם זאת, אל תשקיע בזה יותר מדי זמן. בחירת אירוח היא רק ההתחלה, עדיין יש לכם אתר שלם לבנות.

אילו תכונות אתם מחפשים במארח אתרים? אילו תכונות ספציפיות של וורדפרס יגרמו לך להחליף מארחי אתרים? אנא שתפו את מחשבותיכם למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map