מדריך למתחילים לאירוח וורדפרס מנוהל

אמנם בטח ראית אירוח וורדפרס מנוהל הושק כשדרוג חיוני עבור כל מי שרצוי באתר האינטרנט שלו, יתכן שיש לך כמה שאלות לגבי סוג זה של אירוח אתרים.


מדריך למתחילים לאירוח וורדפרס מנוהל

ראשית, אולי תוהה מה היתרונות של אירוח מסוג זה, ושנית אתה בוודאי סקרן מדוע אירוח וורדפרס מנוהל לרוב עולה הרבה יותר מרמת הכניסה, אירוח משותף הזמין באופן נרחב.

>> הורד כאן את גרסת ה- PDF להדפסה של פוסט זה <<

אז כדי לעזור לכם להבין טוב יותר את הצורה הפופולרית והיותר פופולרית הזו של אירוח אתרים, מדריך למתחילים זה לאירוח מנוהל עבור WordPress נועד ל: ענה על כמה מהשאלות שעשויות להיות לך לגבי שירות מסוג זה.

הגעה לאחיזה בעזרת אירוח וורדפרס מנוהל

כפי שהשם מרמז, סוג אינטרנט זה שמתארח מתמקד אך ורק במשתמשי וורדפרס ואתרי האינטרנט שלהם. אם אתם מחפשים שטח אינטרנט להתקנה של תוכנה מסוג אחר או מארחים את אתר ה- HTML שלכם בעבודה ידנית, עדיף שתחפשו במקום אחר.

עם זאת, אם אתם מחפשים בית לאתר הוורדפרס שלכם, אירוח מסוג זה מציע סביבה שהיא אופטימיזציה מלאה עבור תוכנת ההוצאה לאור המקוונת המועדפת על העולם.

כמו כן בשירות השירות מנוהל, המשימות היומיומיות שבהן הייתם אחראים, מורידות מכף ידיכם ומנוהלות על ידי צוות התמיכה המטפל באתר שלכם..

היתרונות של אירוח וורדפרס מנוהל

לאחרונה נגענו בכמה מנקודות המכר העיקריות של אירוח מסוג זה, אך חשוב להיכנס אליהם ביתר פירוט כדי שתוכלו להבין טוב יותר כיצד הם באמת יכולים להועיל לכם ואת אתר הוורדפרס שלכם ב. כדי לעזור לך להחליט אם שירות משודרג זה שווה את ההשקעה או לא.

כדי לתת לך מושג מהיר על מה אתה יכול לצפות משירות אירוח וורדפרס מנוהל איכותי, הנה כמה מהיתרונות העיקריים:

 • אתר טעינה מהיר והעלאת מהירות העמוד
 • תחזוקה וגיבויים מנוהלים של וורדפרס
 • תמיכה משופרת באתר ומשתמשים

אז עכשיו כשתכירו את נקודות המכירה העיקריות של אירוח אתרים מסוג זה, בואו נסתכל על כל אחת מהן ביתר פירוט.

מדוע ענייני מהירות האתר

מכיוון ששרתי האירוח המנוהלים של וורדפרס ותשתיות חומרה תומכות מקפידים לספק תוכנה מסוג אחד בלבד, ניתן לשנות אותם ולהגדיר אותם כך שיוכלו לענות על צרכי התוכנה בלבד..

זה מאפשר למיטב המארחים האלה להציע ביצועים ללא תחרות מבחינת זמני הטעינה של האתר.

כבעל אתר, מהירות העמוד וזמני טעינת האתר צריכים להיות משהו שאתה חושב עליו. אתר טעינה איטית יכול להשפיע לרעה השימושיות ו שיעורי המרה של התוכן שלך.

אז אם אתה מוכר פריטים מהאתר שלך, או מקווה להביא תגובה כלשהי מצד המבקרים שלך, בין אם זה רישום כמנוי או יצירת בירור לגבי השירותים שלך, מהירות האתר צריכה להיות מדאיגה לך.

יתר על כן, הוא האמין כי גוגל בוחנת את מהירות האתר כדי לקבוע כמה ראוי להיות מדורגים באופן בולט בתוצאות מנוע החיפוש שלהם, כאשר אתרים איטיים נדחפים למטה לפי סדר הניקור.

אתר טעינה איטית לא רק יאבק למשוך מבקרים מלכתחילה, אלא שחווית המשתמש השלילית תשפיע גם היא על יכולתו של האתר לבצע כמתוכנן..

ניהול אתר וורדפרס

חלק מהערעור של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שהשירות כולל ניהול אתר האינטרנט שלך. רמת השירות משתנה ממארח ​​למארח, אך לרוב כוללת דואג לעדכוני תוכנת הליבה וורדפרס וכל התוספים שבהם אתה משתמש.

אם יש לך יותר מקומץ תוספים הפועלים באתר שלך, תדע באיזו תדירות הם זקוקים לעדכון.

למרות שמדובר במשימה יחסית פשוטה, הידיעה שמישהו מקפיד לשמור על האגוזים והברגים של האתר שלכם בשמכם, ולכן הרבה עמיד יותר בפני פריצות והתקפות, זה מאוד מרגיע – שלא לדבר על כך שיש לך משימה אחת פחות ברשימת המטלות שלך.

ספק אירוח טוב המנוהל על ידי וורדפרס ידאג גם לשמור על גיבוי אתר האינטרנט שלך, וחשוב מכך, שחזור הגיבויים הללו אמור להשתבש..

אם האתר שלך אי פעם יהיה מורכב, או שאתה או מחבר שותף בטעות ללחוץ על הכפתור השגוי, לדעת שחזור הוא רק כמה לחיצות משם יכולה להיות הקלה גדולה.

צוות מומחי וורדפרס בהישג יד

מכיוון שמארחי וורדפרס מנוהלים רבים עוסקים רק ב- WordPress, הם מסוגלים לבנות צוות של מומחי וורדפרס.

העובדה שצוותים אלה מתמקדים לחלוטין בתוכנה זו, תוך שהם צוברים רמות חשיפה מרשימות לאינספור אתרי וורדפרס, היכולת שלהם לרוקן סוגיות ולפתור בעיות כאשר הם מתעוררים יכול להיות קשה לנצח.

מבחינתכם, משתמש הקצה, המשמעות היא שהסיכויים של אתר האינטרנט שלכם להיפגע לקורם של סוג חדש של התקפה או סוגיית אבטחה, אך יש לכם גם צוות של מומחי וורדפרס לפנות אליכם אם יש לכם שאלות או שאלות..

אירוח אתרים מנוהל באמצעות וורדפרס אינו מיועד לכולם

לאחר שתקרא את האמור לעיל, יתכן שאתה מוכן לחתום על הקו המנוקד ולשדרג את אירוח האתר שלך לאתר מהיר יותר, מאובטח יותר, מנוהל ונתמך על ידי צוות מומחי וורדפרס..

עם זאת, אירוח וורדפרס מנוהל אינו מתאים לכולם. העלות יכולה להיות גורם אוסרני עבור משתמשים רבים. בעוד שההשקעה הנוספת הזו, בהשוואה לאירוח משותף ברמת הכניסה, מביאה הטבות רבות לשולחן, התעריפים החודשיים הגבוהים יותר עשויים להיות מחוץ לטווח עבור חלק מבעלי אתרים חדשים..

החדשות הטובות במחלקה זו הן שככל שהמרחב הזה מתחיל להיות תחרותי יותר, המחירים בהחלט יורדים. עם זאת, בגלל העלויות המוגברות בהעברת אירוח מסוג זה, לא סביר שהם יגיעו אי פעם לרמות המרתף של המציאה של אירוח משותף..

חבילות אירוח משותפות ברמת הכניסה מציעות לרוב גם חבילות השקיית עיניים, כולל שטח שרת בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, היכולת לארח מספר בלתי מוגבל של אתרי אינטרנט, ואינספור תכונות שימושיות אחרות..

לעומת זאת, חבילת אירוח מנוהלת טובה תציע חבילות ריאליסטיות הרבה יותר ולא תוכל להתמודד בתנאים אלה.

עם זאת, התוספות המרשימות הללו של אירוח משותף הן לרוב מהווה נוכחות, ומוכיחות את האמרה הישנה שכן אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה.

נושא פוטנציאלי נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הנושא חוסר חופש יחסי אתה יכול להשיג עם אירוח וורדפרס מנוהל.

שלא כמו חבילות אירוח גנריות יותר, אינך חופשי להתקין יישומים ותוכנות אחרים במרחב האינטרנט שלך, ועם כמה מארחים ישנם תוספים מסוימים שאסורים.

כל זה תלוי בעובדה ששרתי אירוח אתרים מוגדרים בצורה ספציפית על מנת להציע רמות ביצועים ואבטחה גבוהה יותר לאתרי וורדפרס..

לפיכך אסור להשתמש בסקריפטים אחרים העלולים להשפיע לרעה על הביצועים.

אם אתה זקוק לחופש כדי להיות מסוגל להתקין תוכנות נוספות או סקריפטים מותאמים אישית, אך עדיין רוצים רמות ביצועים גבוהות יותר, אירוח VPS מנוהל עשוי להיות אפשרות טובה יותר.

האם אירוח מנוהל על ידי וורדפרס בשבילך?

אז עכשיו שיש לך הבנה טובה יותר של מה מנוהל וורדפרס, כולל היתרונות, כמו גם חלק מהחסרונות, זה תלוי בך להחליט אם זה סוג אירוח אתרים המתאים לך.

באופן אישי, אם אתה משתמש רק ב- WordPress ויש לך תקציב לאירוח וורדפרס מנוהל, כדאי מאוד לערוך קניות אצל מארח מתאים המציע שירות מסוג זה..

היתרונות עולים בהרבה על השליליות ואם התקציב שלך יכול להימתח אליו, לאירוח מנוהל יש פוטנציאל להיות השקעה נהדרת.

חברות אירוח WP מנוהלות

Bluehost

Bluehost מציעה אפשרות אירוח וורדפרס מנוהלת מהירה, מאובטחת ופשוטה במחיר שווה לכל נפש.
Bluehost מנוהלת אירוח וורדפרס

 • החל מ- 12.49 דולר לחודש
 • בנוי על פלטפורמת VPS
 • משולב עם ManageWP ו- MOJO Marketplace
 • כולל SiteLock, CDN מתקדם ו- SiteLock WAF
 • אין עמלות נסתרות, אין כל התחייבות להחזר כספי

SiteGround

SiteGround היא אפשרות נהדרת למי שלא רוצה לבזבז כסף על ספקי אירוח יקרים. SiteGround מספק אירוח וורדפרס מנוהל במחיר משתלם במיוחד.
אירוח וורדפרס מנוהל על ידי SiteGround

 • החל מ- 3.95 $ לחודש (60% הנחה על מחיר רגיל)
 • התקנת וורדפרס בחינם & דומיין בחינם
 • מאובטח יותר עם תאריכים אוטומטיים
 • העברת וורדפרס בחינם
 • וורדפרס מהיר יותר עם CDN & מטמון

MediaTemple

MediaTemple הוא ספק אירוח פרימיום פופולרי המציע אירוח WP מהיר, מאובטח ופרמיום מנוהל.
מקדש מדיה מנוהל על אירוח וורדפרס

 • החל מ 29 $ לחודש
 • מהיר & אירוח וורדפרס פשוט
 • ליבת וורדפרס אוטומטית & עדכוני אבטחה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • סביבת הבימוי בלחיצה אחת
 • לוח בקרה של כל אחד
 • כולל 3 התקנות וורדפרס
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map