גיבוי אתרים אוטומטי ומדוע אתה צריך אחד כזה!

אם אתה מבין בעלי האתרים הרבים שמבצעים את הגיבויים שלך באופן מקוון, אתה כבר יודע כמה מהיתרונות הברורים, אם לא את כולם.


מה שמפתיע הוא שאנשים רבים עדיין לא מעריכים זאת חשיבות הגיבוי המקוון של אתר האינטרנט שלהם. עם קבוצה של אנשים אלה בראש, בואו נסתכל על החשיבות של גיבוי מקוון ו- למה אתה בהחלט צריך אחד כזה.

גיבויים אוטומטיים לאתר

קודם כל. מהו גיבוי מקוון לאתר? לפי ויקיפדיה זה:

א שירות גיבוי מרוחק, מקוון או מנוהל, לפעמים משווק כ גיבוי ענן או גיבוי כשירות, הוא שירות המספק למשתמשים מערכת לגיבוי, אחסון ושחזור של קבצים.

אוטומטית לחלוטין

עם גיבוי מקוון איכותי מוגן תמיד על ידי עדכונים אוטומטיים.

שירות גיבוי איכותי יוצר תוכנית התאוששות אוטומטית עבור הנתונים החשובים ביותר שלך ואוחסן אותם במקום מרוחק, הרחק מהעסק / הבית שלך.

איומים יומיומיים על המחשב, המשרד או הבית שלך אש, פריצה, שיטפונות, גניבה וכן הלאה אל תפריע לתוכניות לגיבוי הנתונים שלך ותוכל לעשות זאת לשחזר בבטחה בלחיצת כפתור.

הגיבוי פועל בשקט וחלק ברקע ולנוחותכם, תקבלו נתונים סטטיסטיים מדויקים אם אתם צריכים להגיע למהירות עם כל השינויים שבוצעו באתרכם, ומכאן שעבודתכם לא מופרעת..

אבטחה מוגברת

אחסון הנתונים הקריטיים באופן ידני באמצעות טכנולוגיה מיושנת מותיר אתכם פגיעים לכל מיני איומים ונזקים פיזיים בלתי הפיכים.

מ כשלי תוכנה וחומרה, גניבה, פריצה, שינויים לא מורשים וכל צורה של פשרה, נתוני האתר שלך מסתמכים על גיבוי איכותי לצורך אבטחתם המרבית.

אפילו בתנאים אלה, שירות תוסף גיבוי מקוון המתמחה מבטיח את הנתונים החשובים ביותר שלך תמיד ניתן להחלמה בעניין של קליקים.

התאוששות מהירה ומיידית

הערך של שירות גיבוי איכותי מודגם כאשר אתר האינטרנט שלך עומד בפני כל האיומים הנ”ל או חלקם.

פיתרון גיבוי איכותי הוא המסוגל לשחזר את הנתונים שלך בזמן הקצר ביותר האפשרי. תפקידו של כל שירות גיבוי הוא היכולת לשחזר את הנתונים שלך באופן מיידי ובתזמון מושלם.

מהירות ויעילות זו היא אחד היתרונות הגדולים ביותר שאפשר לצפות בהם בעת מעבר מגיבוי ידני לגיבוי אוטומטי.

מסנכרן

סנכרון כמעט ולא אפשרי באמצעות גיבויים ידניים והיא אחת התכונות הזמינות בהגדרת גיבוי מקוונת.

עם אפשרות זו תוכלו ליהנות מנתונים סינכרון עם מספר מכשירים כמו שולחנות עבודה, מחשבים ניידים וטאבלטים. זהו כלי יצרני המאפשר לכם להשלים פרויקטים על מכשירים שונים בצורה חלקה ובקלות.

סביר וחיסכון בזמן

בהשוואה לגיבוי ידני שהוא יקר ברובו, בהתחשב בכל הכוננים הקשיחים והתקשורת הפיזית שאתה צריך לקנות, בנוסף למחירי התחזוקה והתפעול, הגיבוי המקוון הוא סביר יותר וחוסך זמן עם התכונות לעיל.

פתרונות גיבוי אתרים בענן מתחילים החל מ- $ 5 לחודש, אתה יכול לקבל גישה לגיבוי מקוון ולתכונות המדהימות שלו. זהו פתרון חיסכון בזמן וכסף עבור חברות קטנות וגדולות כאחד.

לאחר שניסיתי או בדקתי אפשרויות רבות שם, למדתי שכל פיתרון גיבוי שונה מהאחר.

אם אינך מכיר את הגיבוי המקוון, כיצד הם עובדים או כיצד הם יכולים להועיל לך כבעל אתר, אתה יכול בקלות לקבל ניסיון חינם ממקור אמין ולהגן באופן מיידי על העסק שלך.

שקט נפשי עם CodeGuard

שירות גיבוי מקוון איכותי כמו CodeGuard מאפשר לך להמשיך בעסק שלך בביטחון שהנתונים החשובים ביותר שלך מאוחסנים בבטחה במיקום מרוחק.

שומר קוד

CodeGuard הוא שירות גיבוי עשיר בפונקציות המנטר, מגבה ומשחזר את האתר שלך. זהו מוביל שוק בגיבוי מקוון ומציע אפשרות שחזור אוטומטית בלחיצה אחת כאשר אתה זקוק לה.

זהו אחד הפשוטים ביותר לעבוד איתו מכיוון שהוא פועל בשקט ברקע כשאתם ממשיכים בפעילויות היומיומיות שלכם.

האם אתה מחפש דרך קלה לגבות את המסמכים והתמונות האישיים שלך למיקום מקוון מאובטח? בקטגוריית שירות גיבוי אישי ומחיר תקציב, CodeGuard.com זו בחירה מצוינת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map