משווים בין מארחי רשת? אלה חמשת התכונות המובילות שיש לקחת בחשבון

האם קראת פעם משהו כל כך הרבה פעמים שהוא נתן לך ספינים בראש? כך הרגשנו כשיצאנו לראשונה אל השממה הלא-מוכרת לעיתים קרובות המארחת אתרים.


>> לחץ כאן להורדת קובץ ה- PDF <<

תכונות אירוח אתרים חשובותכל מה שרצינו הייתה חברת אירוח אתרים שעשתה כל מה שצריך לעשות כדי לשמור על האתרים שלנו ברשת ועבודה. כשהשווינו מארחים הייתה קריאה רבה כל כך על מה שכל אחת הציעה ומדוע החברה הזו הייתה טובה יותר עבורנו מהבאה, וכך זה עבר עד שבצדק או שלא בצדק, ויתרנו ופשוט בחרנו אחת.

שיש תרגיל בדרך הלא נכונה לעשות זאת. מאז, חקרנו מעט על אירוח ועכשיו אנחנו יודעים בדיוק מה עליכם לחפש כשאתם מחליטים. לכולם ערימה של רכיבים אליהם, אך מצאנו (מלבד המחיר) חמשת התכונות המובילות שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מארח אתרים.

השלב הראשון לפני שאתה יוצא למסע אירוח הוא לדעת את עצמך מה הכוונות שלך לאתר או לעסק שלך. אם אתה יוצר אתרים קטנים עם כמה עמודים, או אפילו אתרים גדולים יותר בסגנון סמכותי, האם אתה מתכוון לגדול בכל עת לנקודה מעבר למה שעסקות אירוח רגילות יכולות להציע לך? רוב התכונות המסופקות על ידי חברות אירוח פופולריות כמו hostgator.com, bluehost.com או webhostinghub.com חלות על כל האתרים, אך עסק גדול ידרוש יכולות גדולות יותר מאשר עובד המשרד הביתי הרגיל או יוצר האתר שלך..

עם זאת, יכולת ההרחבה של ספק עשויה שלא להיות בעלת השלכה עבורכם, אך רצינו לשתול את הזרע בראשכם מכיוון שתלוי בגודלכם כעת או במורד המסלול, זה יכול להיות גורם משכנע יותר מאשר חמשת התכונות שהם להלן. אם ברור לך מה הכוונות שלך לתחביב או לעסק באתר שלך, תכונות אלה יחולו עליך כמו גם על רוב האוכלוסיות הבעלות על האינטרנט..

1. לקוחות ותמיכה טכנית

רבים מכם עשויים להיות מופתעים שהתחלנו לצאת מהשער עם הפיצ’ר הזה, במקום לדבר על משהו יותר טכני. ובכן, בוודאי נגיע לזה, אבל מלכתחילה, אם אתה חושב לשלם לספק אירוח שאינו מציע לקוחות מסביב לשעון ותמיכה טכנית, אתה עושה לעצמך שירות גדול מאוד.

אם האתר שלך מחליט להעניק לך צער בחג ציבורי, סביר להניח שלא תרגיש שמח לחכות עד ליום העבודה הבא שיבדוק את הבעיה. אנו מציעים לפנות לכל מארח ‘פוטנציאלי’ על ידי כל נקודת קשר שהם מציעים. בדרך זו תוכלו לשפוט את זמני התגובה שלהם כמו גם את הידע של המפעילים שלהם. כדאי גם לבדוק ביקורות של משתמשים אחרים. אם מישהו עבר ניסיון גרוע בשירות הספק שלו, רוב הסיכויים שהוא יודיע לאחרים על כך.

2. זמן עבודה / אמינות

רבות מחברות האירוח הגדולות והידועות מציעות אחריות לזמן פעולה של 99.99%. זה פשוט אומר שזה פרק הזמן שאתה יכול לצפות שהאתר שלך יהיה גלוי באופן מקוון. אפילו בקצב זמן זה, ספקי אירוח יאפשרו כמאה דקות של השבתה בכל שבוע, בין אם הם יביאו את זה ברור או לא.

קרא בעיון את התנאים שלהם בכדי להבין בדיוק באיזו מידה הם נותנים את עצמם אחראים לשבתות באתרך. כל מארח שלא יכול לקבל אותך באופן מקוון כמעט ‘כל הזמן’, מבזבז את זמנך ועולה לך כסף. גלה על ההיסטוריה שלהם עם הפסקות חשמל ותקלות בציוד. זהה מתי הם יוזמים את ההפסקות המתוכננות שלהם לתחזוקה ושאל אם זה כלול בהסכם שעות העבודה שלהם.

3. שטח דיסק

מארח הצרכים שלך צריך שיהיה לו מספיק מקום בשרת שלו כדי להיות מסוגל להכיל את האתר שלך, במיוחד אם האתר שלך הולך ומעבר לכל “הפעמונים והשריקות”. אם האתר שלך מלא בסרטונים, אנימציות, אודיו וגרפיקה, או שאתה מתכנן שזה יהפוך כך, ספק האירוח צריך להיות מסוגל להכיל את החלל הנוסף שהאתר שלך יצטרך כדי להמשיך ולתפקד עם התכונות האלה.

היזהר מטענות על שטח בלתי מוגבל, מכיוון שאתה עלול למצוא את עצמך מופתע בתנאים נסתרים בלתי צפויים. באופן כללי, תקבל יותר שטח דיסק ממה שאתה צריך, אך חכם להבטיח שיש לך את המוח הזה מההתחלה.

4. רוחב פס

אינך רוצה שהאתר שלך יעמוד בפני השבתה או שבחשבון שלך ייגבו עמלות נוספות כעונש על קבלת יותר מדי מבקרים חודשיים. רוחב הפס שמציעה חברת האירוח שלכם צריך לאפשר העברה או הורדה של מספיק נתונים מהאתר שלכם למבקרים בהם. רוחב הפס שלך מושפע גם מהודעות הדוא”ל שאתה שולח, במיוחד אם יש להם קבצים מצורפים.

אשר את רמת הגיגה-בייט המותרת שלך לפני שתתחבר. אפילו אם אתה משתמש יותר מרוחב הפס המוקצב שלך ונשאר מקוון, יכולת רוחב פס איטית יותר כתוצאה תראה שהמשתמשים שלך יעזבו את האתר שלך במהירות רבה.

5. גיבויים

אתרי אינטרנט יכולים לאבד נתונים מכישלון בדיסק, באגי תוכנה ואפילו האקרים, למעט שם. חשוב תמיד לטעות בצד הזהירות ולהבטיח שלכל הנתונים באתר שלך יש גיבוי. חברות אירוח מסוימות יפעילו גיבויים קבועים בין אם אחת ל 24 שעות או אפילו מספר פעמים בכל יום, ואילו אחרות יעשו זאת על בסיס שבועי.

גלה אם מתקן לוח הבקרה של הספק מאפשר לך להוריד עותקים משלך של נתוני תוכן ובמקרה של אובדן נתונים מכל סיבה שהיא, עד כמה יכול המארח לאחזר מידע אבוד. כמו בכל דבר, עליכם להבהיר אם יש עלויות כלשהן בגין העסקת שירותי גיבוי חירום.

כשאתה חוקר ספקי אירוח אתרים באתרי האינטרנט שלך, מעט רווח כעת יכול לחסוך לך כאבים רבים לאורך המסלול. הקדיש זמן לקריאת ביקורות ויצירת קשר עם רשימת המארחים הקצרה שלך. כל אחת מהן תפרסם מגוון רחב של שירותים והטבות, עם זאת, זכור את התכונות המפורטות כאן כמדריך יציב לקבלת ההחלטה הסופית שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map