האם אתה חושף קישורים שותפים בבלוג שלך?

כאשר מיקמת את קישור השותפים הראשון שלך בבלוג שלך, האם תהית אי פעם אם עליך לספר לקוראים שלך על אופי הקישור? בלוגרים רבים תוהים אם זה הדבר הנכון לעשות. אחרים חשים שחשיפת הסדר השותפים שלהם יכולה להשפיע על הכנסותיהם.


האם עלינו רק לתת לכל בלוגר להחליט מה לעשות בהתבסס על הבטן שלהם? מסתבר שזה לא כל כך קל. המשך לקרוא כדי ללמוד אם עליך לחשוף קישורים לסניפים וכיצד.

קישורים לסניפים בבלוג

האם אתה צריך לחשוף קישורים שותפים?

אם אתה גר בארצות הברית, התשובה לשאלה זו היא ללא ספק כן. ה- FTC קבעה הנחיות המסדירות כיצד לחשוף אישורים. בעיקרון, בכל פעם שתקבל מוצר בחינם לבדיקה, יכלול קישור סניף בתוכן שלך, תכתוב פוסט ממומן, או שתקבל פיצוי מסוג אחר, עליך לכלול גילוי נאות.

הנחיות הגילוי של ה- FTC חלות הן על פלטפורמות הבלוגים והן על הרשתות החברתיות. אם חשבונות הבלוג או המדיה החברתית שלך מקבלים תלונות על כך שאינך מציית להנחיות הגילוי האלו, אתה עלול להסתבך עם ה- FTC ולהיפגע לבית המשפט..

מה אם אתה לא גר בארה”ב?

ה- FTC הוא ארגון מבוסס ארה”ב, כך שאם אתה לא גר בארצות הברית, אתה מחוץ לתחום השיפוט שלהם. עם זאת, זה לא אומר שאין לך מה לדאוג. התחל בבחינת ההנחיות של האזור שלך לגבי חשיפות אישור. אין לך הנחיות בנושא זה? שוב, אין זה אומר שההנחיות האלה לא ישפיעו עליך.

בואו נגיד, למשל, שקישורי השותפים שלך תומכים בחברה מבוססת ארה”ב, אך אתה מבוסס מחוץ לארה”ב. אם תקבלו מספיק תלונות, ה- FTC יכול ללכת אחרי החברה שאתה תומך בה משום שהם מפרסמים דרך האתר שלך. והמודעות אינן עומדות בהנחיות ה- FTC.

בואו לא נשקול אפילו את ההנחיות לרגע. עדיין יכול להיות רעיון טוב לחשוף את הקישורים המסונפים אליו. למה?

זה עוזר לבנות אמון עם הקהל שלך.

אם אתה מעוניין לבנות אמון, כדאי לכלול גילוי נאות, במיוחד אם חלק גדול מהקהל שלך הוא מארצות הברית, שם חשיפת קישורי שותפים וחסויות הופכת נפוצה יותר ואתית. אם נעשה נכון, הקהל שלך עשוי לבחור לתמוך בך באמצעות קישורי שותפים אלה, מה שיגדיל את הכנסותיך.

איך אתה חושף את הקישורים?

כעת, כאשר יש לך רעיון טוב יותר אם עליך או יכלול חשיפות בבלוג ובחשבונות המדיה החברתית שלך, הבה נבחן כיצד לחשוף אישורים וחסויות.

למרות שההנחיות של ה- FTC אינן נותנות גישה בגודל אחד המותאם לכל, הן מציגות מספר דברים שכדאי ואסור לעשות.

העיקר להבהיר את הגילויים.

בפתיחת הגילוי “ברור ובולט”, FTC מייעץ בכך .com מסמך הגילוי שבלוגרים “מציבים את הגילוי קרוב ככל האפשר לטענה המפעילה” ו”לקחים בחשבון את המכשירים והפלטפורמות השונים שבהם צרכנים יכולים להשתמש כדי להציג פרסום וכל גילוי נאות. ” בעת היפר-קישור לחשיפה, מומלץ לתייג את ההיפר-קישור ולהפוך אותו ברור. אסור לגרום לקוראים לגלול כדי למצוא את הגילוי, וגם לא לאפשר להם לבצע רכישה לפני שהם רואים את הגילוי.

הבה נבחן כמה דוגמאות.

לא: אתה כולל קישור סניף בפוסט בבלוג וכולל בסוף הצהרת הצהרה על כך שהפוסט עשוי להכיל קישורים מסונפים..

זה לא יעמוד בהנחיות ה- FTC, במיוחד אם ישנם היפר-קישורים בין קישור השותף לגילוי, מה שעלול להסיח את דעת הקורא בקלות לפני שהוא או היא יגיעו לחשיפה. כמו כן, לא ברור אילו קישורים הם קישורי סניפים, ולא מיקמת את הגילוי קרוב לתביעת ההדק (קישור השותפים).

כן: אתה כולל הצהרה בפוסט בבלוג ישירות אחרי קישור סניף, כגון “גילוי נאות: זהו קישור סניף, מה שאומר שאם אתה מבקר ב – exempel.com דרך קישור זה ורוכש מוצר זה, אקבל עמלה. אל תדאגו – המחיר עדיין זהה בשבילך! “

אמנם, יש הרבה דרכים לבטא את הגילוי שלך. העניין הוא שגילוי זה ממוקם מיד ליד הקישור כך שהקוראים לא יוכלו לפספס אותו.

לא: במסגרת פוסט הבלוג שלך, אתה מפנה את הקוראים לבדוק את דף הגילוי שלך ואז לקשר אליו.

בדרך כלל זה לא יספיק. עליכם לחשוף את הקישור ישירות בפוסט הבלוג שלכם ולהבהיר אילו קישורים ממומנים.

כן: מיד לאחר קישור של שותפים עצמאיים אתה מזכיר, “הערה: זהו קישור של שותפים, מה שאומר שאני מקבל פיצוי אם אתה רוכש מוצר דרך קישור זה. בקר בדף הגילוי שלי למידע נוסף. “

במקרה זה, גילוי החשיפה שלך קרוב לטענת ההדק והיית ברור לך לגבי אופי הקישור. קישור לדף הגילוי של הבלוג שלך הוא לא חובה, אך אתה יכול לעשות זאת אם ברצונך לפרט בלי להיות יותר מדי מבולבל בפוסט שלך.

לא: אתה כולל גילוי שמיכה בסרגל הצד שלך, בתקווה לכסות כל מופע של קישורי סניפים באתר, לא משנה באיזה דף או פוסט בבלוג מופיע הקורא..

לרוע המזל דוגמה זו היא עדיין לא-לא בעיני ה- FTC. הם לא רוצים שהגילוי שלך יופרד לפי מונח ההדק שלך באמצעות גרפיקה או מידע לא קשורים. אם מבקרי האתר שלך קוראים את הבלוג שלך במכשיר נייד, סרגל הצד מופרד לרוב מהתוכן ולא סביר להיראות.

כן: אתה חושף את קישור השותפים ואז מפנה את הקוראים לחשיפה המלאה. דוגמה: “זהו קישור סניף, כלומר אנו מקבלים פיצוי עבור פריטים שנרכשו באמצעות קישור זה. אנא עיין בהצהרת הסרגל הצדדי שלנו למידע נוסף. “

כפי שקובע ה- FTC, “כאשר יש צורך בגלילה, השתמש בטקסטים או ברמזים חזותיים כדי לעודד את הצרכנים לגלול לצפייה בגילוי הנייד”, כך שזו דרך מקובלת להוביל את הקוראים לחשיפתך..

טיפ בונוס: אם אתה משתף קישורים לסניפים בטוויטר או בפייסבוק, אתה יכול להבטיח שהקוראים יבינו את אופי הקישור על ידי הכללת הצהרה כמו “מודעה”, “קישור שותפים”, “חסות” או גילוי נאות בדומה לפני הצגת המוצר..

לקבלת דוגמאות גילוי נוספות ומידע על שיתוף מידע על אישור עם קוראי הבלוג שלך, הקפד לקרוא את הסעיף מסמך הגילוי של FTC. Com.

איך אתה מרגיש לגבי חשיפת קישורים לסניפים? האם אתה עושה את זה? האם אתה מרגיש שבלוגרים צריכים לחייב? ספר לנו בפרק התגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map