איך להקים בלוג ולעשות כסף: מיתוס או מציאות?

כתיבת בלוגים היא דרך נהדרת למשוך לקוחות ולקוחות חדשים לאתר כדי להגדיל הכנסות. עם זאת, כתיבת בלוגים בפני עצמה היא גם א דרך מוכחת להרוויח כסף באופן מקוון.


איך להתחיל בלוג ולעשות כסף

אם נעשה נכון, פרסום תוכן בבלוג שלך יכול להפוך לעסק בפני עצמו. כזו שיש לה פוטנציאל להתחרות ואף לחרוג מההכנסה המוצעת מצורות תעסוקה מסורתיות רבות.

לבלוגים בשביל הכיף יש יתרונות רבים, כולל שמחות הביטוי היצירתי, עזרה לאחרים וקשר עם אנשים בעלי אופי דומה, שלא לדבר על החוויה הקרתטית של אוורור התסכולים שלך. עם זאת, אפשר מאוד לעשות זאת להרוויח כסף מ בלוג, ובמקרים מסוימים, להרוויח הרבה כסף.

אם הרעיון של להרוויח כסף באמצעות בלוגים נשמע מושך, פוסט זה ייתן לכם עצות כיצד תוכלו להפוך את החלום הזה למציאות. תוכלו למצוא גם דוגמאות לבלוגרים מצליחים שמרוויחים הכנסה בריאה ברשת.

מי יודע, על ידי פתיחת בלוג משלך היום, הפעם בשנה הבאה, גם אתה יכול להיות בדרך לדרך מרוויח חמש דמויות בחודש מהבלוגים על התשוקה שלך.

בלוג הכנסה פסיבית חכמה

בלוגים: התעשר לאט

החדשות הגדולות בנושא בלוגים הן שכל מי שיש לו מחשב, או אפילו טאבלט או סמארטפון וחיבור לאינטרנט יכול להתחיל. אמנם עדיף להשקיע מעט כסף מראש בכדי להבטיח שת’בעלות ‘על הבלוג שלך, במקום להסתמך על שירות בחינם שמתארח בשרתים של מישהו אחר, אך אין דבר שמונע ממך לדלג ל- WordPress.com ולהתחיל בלוג ברגע זה..

בלוגים וורדפרס לנייד

עם זאת, למחסום הכניסה הנמוך יש חסרונות. ראשית, יש כבר אין ספור בלוגים, המכסים על כל נושא שאפשר להעלות על הדעת, כולם מתחרים על תשומת לב קהל היעד שלהם.

אמנם החדשות הרעות הן שמרבית הבלוגים לא מרוויחים כסף, אך החדשות הטובות הן הנוסחה להרוויח כסף מבלוג זה די פשוט: פרסם תוכן נהדר לקהל ספציפי, ועשה זאת על בסיס קבוע.

בקיצור, אם אתה רוצה להרוויח כסף מבלוגים, אתה צריך להיות בזה לטווח הארוך. לא רק זה, אלא צריך להיות מוכן להכניס את העבודה לעבודה, לעיתים קרובות במשך חודשים, או אפילו יותר, מבלי לראות תוצאות.

עם זאת, אם אתה אחד הבודדים שיכולים להמשיך ולעבור את התקופות הרזות, כאשר אף אחד לא מבקר באתר שלך, או קורא את העבודה שלך, ולהפוך אותה לצד השני, יש סיכוי טוב שיהיה לך מה שנדרש. להפוך לבלוגר מצליח כלכלית.

על מה עליכם לבלוג?

נגיע לאופן בו הבלוג שלך יניב הכנסה בקרוב, אבל עבור רוב הבלוגים זה המלצה או פרסום מוצרים ושירותים הקשורים לנושא הבלוג. אבל איך לבחור נושא או זווית לבלוג שלך?

כמה שאלות שיכולות לעזור לך לעשות סיעור מוחות בנושא הבלוג שלך כוללות:

 • ממה אתה נלהב?
 • על אילו נושאים אתה כבר יודע יותר מהאדם הממוצע?
 • במה תרצה להפוך למומחה?

אם אתה מומחה במשהו, או אפילו סתם בקיא יותר מהאדם הממוצע, אתה במצב טוב לעזור לאחרים.

עם זאת, גם אם אין משהו שאתה מצטיין בו וששמח גם לכתוב עליו על בסיס קבוע, אפשרות נוספת היא ללמוד בעבודה. האם יש משהו שתמיד רצית ללמוד או להיות מומחה בו?

אולי תמיד רצית ללמוד א שפה חדשה, או להפוך למתכנת. על ידי תיעוד המסע שלך מתחיל למומחה בבלוג שלך, הקהל שלך יכול לעקוב אחריו וללמוד גם.

לפני שתשתלב בנושא בבלוג שלך, חלק מתהליך הבחירה צריך לכלול גם קביעה אם הסמל הנושא יכול להיות רווחי או לא. אחת הדרכים לדעת היא לקבוע אם ישנם עסקים המציעים שירותים או פתרונות בתחום זה? האם יש מוצרים קשורים שתוכלו לקדם?

עם זאת, גם אם אין מוצר ושירות ברור מאליו שאתה יכול לפרסם בבלוג שלך, או להמליץ ​​לקוראים שלך, עדיין תוכל להרוויח כסף בנושא זה, כפי שנכסה בהמשך..

כיצד לייצר רווחים מהבלוג שלך

כשמדובר במונטיזציה או בייצור הכנסות מהבלוג שלך, יש המון אפשרויות בחוץ. למרות זאת, שלוש שיטות מונטיזציה עיקריות לבלוט מהקהל:

מציג מודעות בבלוג שלך היא אפשרות מנוסה. אם רק השקת את הבלוג שלך, עדיין לא תוכל למשוך את תשומת ליבם של המפרסמים בעלי השכר הגבוה. עם זאת, גם הבלוגים החדשים ביותר יכולים להצטרף ל- גוגל אדסנס לתכנת ולהתחיל להציג מודעות רגישות להקשר. הפרסומות הללו ירוויחו לך כמה סנט לכמה דולרים, בכל פעם שמישהו ילחץ עליהן.

המלצה על מוצרים או שירותים יכול גם להרוויח לך הכנסה בריאה. ארגונים רבים מציעים תוכנית שותפים, דרכה אתה יכול להרוויח עמלה עבור כל לקוח שאתה שולח לדרכו. אחת הדוגמאות הגדולות לכך היא אמזון והדברים שלהם תוכנית עמיתים.

מקורבי אמזון

לא משנה מה תגלוש עליו, צריך להיות מוצר קשור למכירה באמזון. על ידי הכוונת הקוראים שלך לחנות, אתה יכול להרוויח עד 10% מכל מה שהם מוציאים במהלך 24 השעות הבאות. נסה לבקר באתרי האינטרנט של ספקי מוצר או שירות כלשהם הקשורים לנושא הבלוג שלך כדי לראות אם יש להם תוכנית שותפים אליהם אתה יכול להצטרף.

גם אם אין מפרסמים או תוכניות שותפים הקשורים לנושא הבלוג שלך, אין שום דבר שמונע ממך להרוויח רווחים מהבלוג שלך על ידי יצירת מוצר או שירות משלך. לאחר שבניתם קהל של קוראים קבועים, משהו פשוט כמו יצירת ספרי e-Kindle לקהל שלכם יש פוטנציאל להרוויח חמש דמויות מרשימות בחודש.

הרווח רווחים באמצעות ספרים אלקטרוניים של Kindle

כשמדובר ביצירת מוצר או שירות, שאלו את עצמכם באילו נושאים נפוצים הקוראים שלכם מתמודדים? האם אפליקציית סמארטפון תעזור להם? האם אתה יכול להציע שירות שיפתור את הבעיות שלהם? האם תוכלו ליצור אזור או קורס חבר כדי ללמד אותם כיצד להתגבר על הנושאים שלהם?

עם זאת, אתה מחליט לייצר רווחים מהבלוג שלך, תצטרך להתחיל בעבודה על ידי פרסום תוכן איכותי וחינמי בכדי לבנות את הקהל והמוניטין שלך. רק אז תהיה לך הצלחה בהצגת מודעות, קידום שירותים או השקת מוצרים משלך.

אל תצפו להפוך למיליונר

אמנם אל תצפו להפוך למיליונר ולהפסיק את מקום העבודה שלכם בין לילה, תלוי בנושא הבלוג שלכם וכמות העבודה שאתם מוכנים להכניס לאתר שלכם, אך אין שום סיבה שהיא לא תוכל בסופו של דבר להיות מקור ההכנסה העיקרי שלך.

כמו גם להרוויח כסף ישירות, לבלוג שלך יש גם פוטנציאל לפתוח הזדמנויות חדשות רבות. זה יכול לנוע בין יצירת קשרים עם אנשים בעלי דעות דומות, שיחות אירועים, מינוף הקהל שלך להשקת מיזם משלך, או פשוט קרקעות שאתה מציע להשתמש בכישורי הבלוג שלך ושיווק התוכן החדש שלך כדי לעזור לקדם מותגים, עסקים ואתרים אחרים..

כשמדובר להרוויח כסף באינטרנט, בלוג הוא המקום המושלם להתחיל בו. בעוד שבלוגים יכולים להיות מטרה בפני עצמה, מי יודע לאן זה יכול לקחת אותך?

סיפורי הצלחה בבלוגים

הרשת מלאה בבלוגים מצליחים, ורבים מהבלוגרים האלה שמחים לחלוק את סיפוריהם כדי לעזור לאחרים ללכת בדרכם..

בבלוג השיווק המקוון הפופולרי שלו, מתיו וודוורד לא רק משתף כמה הוא מרוויח מבלוגים בכל חודש, אבל גם את דוחות הכנסה מבלוגרים אחרים שמרוויחים כסף ברשת.

ה בית ספר לצילום דיגיטלי הוא דוגמה נהדרת לבלוג שהתחיל כמוצר תשוקה על ידי מחברו, לפני שהפך ל מכונה עשירה של כסף מלא. על ידי שיתוף עצות כיצד לצלם תמונות נהדרות, ואז להמליץ ​​על מוצרים הקשורים לקוראים, כמו גם לפרסם ספרים אלקטרוניים, בלוג זה הצליח לייצר הכנסה בהצלחה רבה.

Nerd Fitness התמזגה בין שתי תשוקות של יוצרו: נרדיזם וכושר. התוצאה הייתה בלוג מצליח מאוד שהוליד קהילה גדולה של ספרים אלקטרוניים רווחיים, חבילת חברות פרמיום, ואירועים חיים.

אם אתה זקוק לקצת יותר השראה לפני שתתחיל את הבלוג שלך, סיפורי הצלחה אחרים המניעים את הבלוג המקצוענים כוללים: יארו סטארק, נוודי מאט, בלוג על אתר מערכון ו הרגלים זן, לציין רק כמה.

סיכום

אמנם קל לפתוח בלוג, אך רק מי שמוכן להכניס זמן ומאמץ לפרסם תוכן איכותי, על בסיס קבוע עשוי להשיג את מטרתו להרוויח כסף.

אם אתה יכול למצוא דרך לעזור לקהל היעד שלך ולהציע להם משהו שהוא לא יכול למצוא בקלות במקום אחר, יש כל סיכוי שאתה יכול להיות הבעלים הגאה של בלוג מצליח.

עבור רבים מהבלוגרים המצליחים, הבלוג שלהם התגלה כמקפצה לעולם של הזדמנויות שלעולם לא היו חושבים שאפשר. אם אתה עומד בפני האתגר, אז הפעלת בלוג היום יכולה להיות הדבר הטוב ביותר שאתה עושה אי פעם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map