האם אירוח אתרים “ללא הגבלה” באמת בלתי מוגבל?

המילה ‘בלתי מוגבלת’ היא נהדרת. בצורתו הגולמית היא מציעה כי בכל פעם שמישהו מציע כמויות בלתי מוגבלות מכל מה שאני רוצה, אז אני עומד לצאת לטיול די מתוק.


>> לחץ כאן להורדת קובץ ה- PDF <<

הוא אירוח ללא הגבלה באמת ללא הגבלהאו כך חשבתי בפעם אחת. התאסף מאכלות הגשה ללא הגבלה, הובל לפני הבוס בגלל שהוא עשה שימוש לרעה בתקנות חופשה ללא הגבלה, ונאסר לספסל כדי להחליף את עצמי במגרש הכדורגל מספר בלתי מוגבל של פעמים, זה הרגיש יותר ויותר כמו בכל פעם שאני עוסק במשהו שנמצא בתנוחה ללא הנפקות, תמיד הצלחתי להסתיים. ואז מאוחר יותר, כשנכנסתי לעולם המקוון של יצירת אתרים, שמתי לב שרבים מחברות האירוח מציעות “ללא הגבלה” את זה, את זה ועוד משהו. החוויות הקודמות שלי העלו מיד כמה דגלים אדומים עם זה … טוב, אולי לא מייד, עדיין התרגשתי! למרבה המזל כיום, אני הרבה יותר מושכל לגבי השימוש במילה הזו ובמיוחד על מה שחברות אירוח יכולות ‘לספק’ באמת לאחר שהן פיתו אותך עם הפתרונות הבלתי מוגבלים שלהן..

אם אתה חדש למדי במושג אירוח אתרים, ובכל זאת אתה יודע שעליך לארח את האתר שלך בכדי שהאתר שלך יחיה מקוון, ייתכן שאתה עדיין בשלבים של ניסיון להחליט איזו חברת אירוח יש את התוכנית הטובה ביותר. בשבילך. במסעות האירוח שלך, יש סיכוי טוב מאוד שנתקלת באתרים המציעים רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק בלתי מוגבל. כדי שנמצא באותו עמוד כאן, בואו נסקור במהירות מה הם שני המתקנים הללו, מה שיעזור לנו להשיג נקודת מבט טובה יותר כמשתמש קצה לגבי מה שחברות האירוח מנסות למכור לנו. רוחב הפס הוא כמות הנתונים שניתן להעביר מהאתר שלך לדפדפן המחפשים המבקרים באתר שלך. ככל שגרפיקה וסרטוני וידיאו רבים יותר באתר שלך, כך רוחב הפס שלך יהיה צורך לתפקד בצורה נכונה. לעומת זאת, שטח דיסק הוא השטח שהקצבת לאחסון האתר שלך בשרת של חברת האירוח.

כרגע אתה אולי חושב “אז מה” לרוחב הפס ושטח דיסק, מכיוון שהמארח עם הכי הרבה מפרסם בכל זאת מתקנים בלתי מוגבלים עבור מתקנים אלה. נקודה טובה! עם זאת, חשוב על זה. אם האתר שלך מתארח בשרת משותף עם אלפי אתרים אחרים, יש להשפיע על נקודה מסוימת על היכולת של אותו שרת להוסיף עוד ועוד רוחב פס ושטח דיסק אליו. שרת הוא יחידה פיזית, גודלו אינו יכול להיות סופי. צריך להיות גבול קשה למשאב איפשהו. זה גם לא תקף למגבלת שרתי האחסון. כשאתה רואה גם הצעות ללא הגבלה בדומיינים, תת-דומיינים, חשבונות דוא”ל וכל דבר אחר שחברת האירוח זורקת לחבילה הפיתוי, יהיו ספקים שיהיו עלויות להזדחל ללקוחותיה איפשהו לאורך הקו..

איך אם כן, חברות אירוח יכולות לפרסם באופן חוקי כי הן יתנו לך ‘ללא הגבלה’ משהו? ובכן, הם יכולים משום שכשנכנסת איתם אמרת להם שהם יכולים על ידי (אולי באופן עיוור) להסכים לתנאי השירות שלהם בלי לבדוק מה המשמעות העומדת מאחורי תנאי האירוח שלך. האותיות הקטנות יצביעו איפשהו שההתייחסות להצעה של ‘ללא הגבלה’ היא באמת הצעה שהם לא ישימו כובע ברמת פעילות האתר שלך. כלומר, אלא אם האתר שלך הופך להיות כה גדול מההרחבות שלך אליו, או כל כך פופולרי, עד שהוא מכביד על משאבי השרת. אם זה קורה, האתר שלך יכול להילקח במצב לא מקוון. האם חיפשת אי פעם אתר רק כדי למצוא במקומו עמוד לבן עם הדפס שחור מודגש שזועק “רוחב פס עבר גבול”?

כעת, בשלב זה, אתם עשויים לחשוב שזה נשמע לא הוגן לחלוטין לבעלי אתרים שנראים כאילו הם נתונים לחסדיהם של הרודנים הבריונים הגדולים האלה המארחים את הקונגלומרטים. לעיתים רחוקות זה המצב. בתנאי שיש לך הבנה טובה מה אתה מתכוון לעשות באתר שלך, וכמה גדול אתה מצפה שיהפוך, רוב הסיכויים שלעולם לא תצטרך לחשוב על בעיות פוטנציאליות אצל ספק האירוח שלך. במציאות, סביר להניח שחשבונך אפילו לא יתקרב לשימוש ברוחב הפס המוקצה לו. גם לא יהיה חשבון של משתמשים אחרים איתם אתה משתף את השרת. המשמעות היא שניתן יהיה לשמור על רוחב פס ומכסות אחרות המיושמות על חשבונות בשרת בסכום סביר תמורת מחיר הוגן ומושך מאוד. ברוב המקרים זה מוכיח כניצחון לשני הצדדים.

תכניות אירוח ללא הגבלה מספקות אפשרות טובה מאוד מבחינת עלות ושירות, בתנאי שנוח לך שלא תוסיף עודפים לאתר שלך כדי להטות את גבולות השימוש שלך מעבר לקצה. אם אינך בטוח, בצע חיפוש מקוון בכלי השוואה לאירוח המאפשרים לך להזין את פרטי השימוש הצפויים שלך ולמצוא את המארח המתאים ביותר לצרכים שלך. קרא גם את התנאים וההגבלות של מארח לפני הכניסה לחשבון, ואם יש ספק, דבר עם הספקים הפוטנציאליים שלך בכדי לקבל אישור לגבי חששות הנוגעים להטבות ‘ללא הגבלה’ שמציעים להם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map