חזרה לבית הספר: מדוע עליכם להשוות בין חברות אירוח אתרים

רובנו זוכרים את הימים הטובים בבית הספר כאשר קיבלנו חיבור או מטלה לכתוב או להציג בפני הכיתה. הדבר הראשון שהיינו עושים זה לגלות קצת מידע בנושא. חשוב שנבין את כל מה שצריך לדעת על הנושא לפני שנמשיך במלאכה שלנו. זה היה מחקר בסיסי שהיה חשוב.


>> הורד כאן את גרסת ה- PDF להדפסה של פוסט זה << [/ sociallocker]

בחזרה לבית הספרבעוד שאותו עיקרון חל בכל הקשור לעניינינו המקוונים, אז מדהים לשמוע על מספר סיפורי האימה על חברות אירוח גרועות שמציפות את האינטרנט, שם הבעיות נבעו מאנשים שפשוט לא ביצעו מחקר כנקודת המוצא שלהם..

אה! חריצות

אין יוצא מן הכלל לכך בתחום התחרותי מאוד של אירוח אתרים, הצד השלישי החשוב ביותר שממלא תפקיד מככב בהצלחת עסק האינטרנט שלנו. אם טרם בחרת מארח אתרים, או שאתה מעוניין להחליף ספקים, המשך לקרוא לגלות א רשימת השאלות שעליך לשאול לפני החתימה בקו המנוקד. קפיצה ראשונה בשתי מטר כדי להירשם למארח אינטרנט יכולה להכניס את עצמך במהירות רבה מאוד.

סיפורי צער שופעים באינטרנט מאנשים שהכניסו את עצמם למים חמים רק מתוך בחירת חברת אירוח כלשהי, פשוט מכיוון שהיא הייתה ספק פופולרי, הייתה להם דף בית נחמד, הייתה הזולה ביותר (אוף) או בגלל, נו, אחת הייתה פשוט להיות זהה לאחרים.

במשחק זה, קצת מחקר יכול לעשות דרך ארוכה להבטיח שהחוויה המקוונת שלך תהיה גם בטוחה וגם מתגמלת. היכן שהבלוגרים החדשים והבולחי האתר החדשים משתבשים זה ממש בתחילת המסע המקוון שלהם.

הם מגלים במהירות רעיון לאתר אינטרנט או לבלוג ללא מחשבה או תוכנית לעתיד האתר שלהם, ואז ממשיכים באופן עיוור ברישום חשבון אירוח שאינו מספק לחלוטין לצרכים הפוטנציאליים שלהם..

אז עם זה בחשבון, שלך המקור הראשון להשוואה בין מחקרי אירוח אתרים הוא “אתה”.. לפני שתתחייב בלא תשומת לב, קח בחשבון כל צמיחה עתידית או לפחות שינוי בכיוון של דרישות האתר שלך.

עם השאלה אולי החשובה ביותר שעליה ניתנה מענה, כעת עליך להפנות את תשומת לבך למחקר שעליך להקדיש זמן לפני שתשלם לחברת אירוח דמי שכירות חודשיים או שנתיים שאולי אינם מתאימים לך..

מקום טוב להתחיל בו הוא לחסל את אלה שיש להם ביקורות מחרידות על ידי משתמשים נוכחים ובעבר של אותה חברה. חיפוש פשוט אחר “השווה בין חברות אירוח אתרים” תחשוף רשימה של ספקים “הכי טובים והכי גרועים” ואת הסיבות לממצאים.

לאחר שתקבע הרשימה הקצרה שלך, אתה יכול לפנות לכל מארח פוטנציאלי עם רשימת קריטריונים שאמורים לגרום לשיחות שיפוט חיוביות מרשימת הבדיקה הבאה;

תנאי החוזה

בדוק את האותיות הקטנות בצורה של “תנאים והגבלות” המספרים לך בטקסט את מה שסביר להניח שלא יספר לך על ידי מישהו בדוא”ל. גלה על פרצות שעשויות להעדיף את החברה כשאתה מגלה ש”אירוח ללא הגבלה “לא אומר למעשה את מה שהיא מציינת. קריאת קטע זה באתר של חברה תביא לך גם שאלות נוספות שאליהן לא היית חושבת, או רואות מוקלטות במקום אחר.

גיבוי שרת

תשאלי את סדירות הגיבויים ותוכנית התגובה של החברה אם היה קורה משהו שגרם לקריסות שרתים ואובדן נתונים. כל דבר שנלכד בגיבויים צריך להיות נגיש גם דרך ה- cPanel.

זמן שרת

השבתה של שרת יכולה להרוס את העסק שלך. יש לקחת בחשבון את הטיפול בספק בבעיות השבתה ומהן, אם בכלל, אפשרויות הגיבוי לכוח שיש להם במקום.

תכניות אירוח

דע בכמה קבצים שהמארח יכול לתמוך (שטח דיסק) וכמה תנועה האתר שלך יכול למשוך (רוחב פס) כך שתוכל לאפשר תכונות נוספות במידת הצורך.

תמיכת לקוחות וטכניים

אם המארח שאתה שוקל אינו מציע תמיכה 24 שעות ביממה, עבר במהירות.

לוח בקרה

אם החברה אינה משתמשת בתקני התעשייה העדכניים ביותר, כולל אפשרות לוח בקרה שבה אתה יכול לתחזק באופן אישי את האתר שלך, אז תפספס אותם.

מדרגיות

נגענו בזה מלכתחילה, כלומר אם אתה מתכנן לצמוח, חשבון האירוח שלך צריך להיות מסוגל לצמוח איתך. לדוגמה Bluehost או HostGator מאפשרים לך לשדרג משיתוף ל- vps או תוכנית שרת ייעודית

מילים אחרונות

בשום דרך לא סיפקתי כאן רשימה ממצה, אלא כמה אלמנטים חשובים של אירוח שאמורים לשמש יותר מנקודת מוצא למטרות המחקר שלך. עשה שיעורי בית, חפש באינטרנט, חקור ידיעות חדשותיות מול שמות אירוח, בדוק פורומים, שאל שאלות ושוחח עם חברות אירוח פרטניות.

לאחר שתשלים את זה, הסיכוי שלך לקבל “A +” מההתמדה שלך יבוא לידי ביטוי בחוויית אירוח מתגמלת לטווח הארוך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map