כיצד להאיץ את האתר שלך מבלי לבזבז הון על אירוח אתרים ייעודי

כמה זמן לוקח לטעון את האתר שלך? אולי אינכם יודעים זאת, אך למהירות האתר שלכם יכולה להיות השפעה עצומה על כמה שהוא מצליח. האם ידעת ש 40 אחוז אנשים יעזבו את האתר שלכם אם יידרש לטעון יותר משלוש שניות? או זה זמן טעינת העמודים משפיע על דירוג מנועי החיפוש?


מהירות wordpress - -
תמונה דרך פליקר מאת שון מקנטיי

יש המון דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את זמן הטעינה, כמו אופטימיזציה של התמונות שלך ומזעור בקשות HTTP. ישנה גם אפשרות לשדרג את האירוח שלך לשרת ייעודי. למרבה הצער, זה יכול להריץ לך כמה מאות דולרים בחודש. אז מה עושים כשאתה מבצע אופטימיזציה לאתר שלך ועדיין לא מצדיק את העלות הכבדה של אירוח ייעודי?

עשיתי ניסוי קטן לאחרונה. להלן, אני אראה לך איך האצתי את האתר שלי ומה האפשרויות שלך.

מדוע אירוח משותף מאט את האתר שלך

ראשית, נסה להבין מדוע האתר שלך איטי. אם הלכת עם החבילה הזולה ביותר שהמארח שלך מציע, האתר שלך מתארח בשרת משותף. שרת משותף דומה במתחם דירות. אתה מקבל את הפינה הקטנה שלך (ה”דירה “שלך), אבל כל אתרי האינטרנט בשרת זה משתמשים באותם משאבים, כמו למשל איך אתה יכול לחלוק בריכת שחייה או חניון במתחם הדירות שלך..

כל שכניכם משתמשים באותו זמן, זיכרון, שטח דיסק, וזה יכול לגרום למה שאנשים מכנים “צוואר בקבוק”. זה כמו שרבים מדי אנשים מנסים להשתמש בבריכה של הקהילה שלך שאין מספיק מקום לשחות בה. בהתאם למארח שלך, אתה יכול לשתף את המשאבים האלה עם כמה מאות (או במקרים מסוימים, אלפי) אתרים אחרים.

עם אירוח ייעודי, לעומת זאת, אתה מקבל את כל המתחם לעצמך. תאר לעצמך איך האתר שלך צריך להיות מהיר יותר ומאובטח אם לא היית צריך לשתף את המשאבים האלה. לכן אירוח מסוג זה דורש תשלום כה גבוה.

אבל האם יש בין לבין? כן! מעבר מחבילת האירוח הבסיסית המשותפת מבלי לעבור כל הדרך לאירוח ייעודי אפשרי.

כיצד האצתי את האתר שלי?

אני אודה בזה. אני מכור ל QuickSprout. ניל פאטל מציע את הכלי המופרך הזה בו אתה יכול להזין את הדומיין של האתר שלך ואז אתה מקבל דוחות מהירות ו SEO. מה ששמתי לב בבדיקת הדו”חות שלי היה שהאתרים שלי סופר איטית. בידיעה שמהירות האתר משפיעה על דירוג מנועי החיפוש, יכולתי רק להניח שזה פוגע בי.

רציתי משהו מהיר יותר.

אין לי המון כסף לזרוק לאירוח אתרים שלי, אז עשיתי קצת מחקר. גיליתי ששדרוג מחבילת Bluehost.com Plus (חבילת האירוח המשותפת הפופולרית ביותר) לחבילת ה- Business Pro שלהם יכול לתת לי חלק מהמהירות שחיפשתי. במחקר שלי נתקלתי באנשים שאמרו שהאפשרות הזו לפעמים טוב יותר מאשר אירוח VPS. הנחתי שאעשה זאת בדקירה תמורת כמה דולרים נוספים בחודש, במיוחד כשיודע שאוכל לחזור אחורה אם ארצה. החבילה הגיעה גם עם תעודת SSL בחינם ו- IP ייעודי והכל במחיר של 20 $ לחודש.

(הנה דבר שכיף לשים אליו לב: כששדרגתי, הם לקחו בחשבון את האירוח שכבר שילמתי עליו והחילו אותו כ”הנחה “לרכישה שלי.)

למרות שחבילת ה- Business Pro עדיין נמצאת בשרת משותף, היא מגיעה עם ההטבה שלה. על פי Bluehost, חבילת ה- Pro מארחת 80 אחוז פחות משתמשים לשרת. המשמעות היא שיש הרבה יותר משאבים זמינים למשתמש.

בידיעה שאני עומד להתמודד עם האתגר הזה, ביצעתי את המבחן של QuickSprout בשניים מאתרי האינטרנט שלי וצילמתי צילום כדי שאוכל להשוות לפני ואחרי. הנה הקודם:

אתר מס ‘1:

מבחן

אתר מס ‘2:

מבחן

מבלי לשנות דבר אחד נוסף באתרים שלי, כך נראתה הבדיקה לאחר שהאתר שלי עבר לשרת חדש.

אתר מס ‘1:

מבחן

אתר מס ‘2:

מבחן

בואו נהיה הוגנים; אני לא מעצב אתרים. יש לי כמה אזורים אחרים באתר שלי שיכולתי לנקות, אבל ברור ששדרוג האירוח שלי עשה משהו בשביל המהירות של האתר. התחלתי עם זמן תגובה של 20 שניות באתר מס ‘1 וירדתי כל הדרך למועד תגובה של 3 שניות!

מהן האפשרויות שלך?

אז אתה רוצה לשדרג את אירוח האינטרנט שלך? אם אתה בסדר עם שרת משותף ופשוט רוצה משהו קצת יותר טוב מהחבילה הבסיסית, אל תהסס לקחת את הצעד לחבילה עסקית. אני לא מצטער שעשיתי את זה. (אני לא יכול לומר בוודאות אם זה בגלל אירוח טוב יותר, אבל ראיתי את הדירוג שלי במנועי החיפוש מתרומם מאז ששדרגתי, אז זו תועלת נוספת.)

אולי אתה לא מתמודד עם Bluehost. סביר להניח שתמשיך למצוא מזל עם תוכנית עסקית על בסיס התוכנית הבסיסית, לא משנה מי מארח את האתר שלך. אבל אני רק ילדה אחת עם כמה אתרים עסקיים ובלוג משלי. אתה עשוי להרגיש שגדלת לחלוטין אירוח משותף.

אם זה המקרה, האפשרות השנייה שלך היא ללכת עם VPS אירוח. שרת פרטי וירטואלי דומה יותר לדירה מאשר דירה. כשאתה משתף את הבניין, ישנם פחות תושבים ואינך צריך לחלוק את המשאבים. בסך הכל, זמן ומשאבי ה- CPU שלך משותפים בין כולם, אך הם מופצים באופן בו חלק מהם מוקדש לכל משתמש. המשמעות היא שהשכנים שלך לא יכולים לחסוך את כל המשאבים שלך.

אירוח VPS מאפשר גם יותר גמישות ושליטה באתר האינטרנט שלך, כמו היכולת להתקין כל תוכנה שאתה רוצה. זה גם יהיה למקסם את המשאבים שלך כך שתוכל להתמודד עם יותר קבצים ותנועה לאתר שלך. בנוסף, ישנן המון תוכניות לבחירה כך שתוכלו להחליט כמה מהירות, אחסון, רוחב פס ו- RAM להקדיש לחשבונכם. אירוח VPS עשוי להריץ אותך בסביבות 60 $ לחודש לתוכנית הגונה.

כל תוכנית שתבחר לשדרג אליה, שקול היכן אתה נמצא ואיפה אתה רוצה להיות. אירוח VPS עשוי להיות מעט תלול מבחינתכם עכשיו (זה בשבילי, וזו הסיבה שהלכתי עם התוכנית Business Pro מ- Bluehost.com), אבל אתם עשויים להרגיש שכבר יצאתם מאירוח משותף. כוון למשהו שיכול לנהל את הקבצים והתנועה שלך ביעילות.

האם אתה חושב שאתרך זקוק לתוכנית אירוח חדשה? איזו אפשרות תבחר לשדרג את חשבונך?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map