ביקורת על שירותי Midphase, תכונות, מחיר ועוד

Midphase נולד בשנת 2003 ומגיע עם כל יכולת הדרושה לאתרים מכל הסוגים. לאחר שהייתה בתעשיית האירוח מזה חמש עשרה שנים, Midphase מבטיחה לספק שירותי אירוח עבור התקציב והצרכים של כל אחד.


יש להם צוותים בכל רחבי העולם – בערים מרכזיות כמו פרובידנס וסולט לייק סיטי, יוטה, מעבר לאוקיאנוס האטלנטי בלונדון, בריטניה, ומזרח הרחוק כמו לבוב, אוקראינה.

הארגון עושה מאמצים רבים כדי לשמור על אבטחת נתוני הלקוחות. מתוך הבטחה לשמור על נעילת המידע על המשתמש, הנתונים של Midphase מאוחסנים במרכז הנתונים של Tier 3, במקום מאובטח מאסון בסולט לייק סיטי, יוטה..

מוגן על ידי מעקב 24 שעות ביממה, במרכז הנתונים יש גנרטורי כוח לגיבוי עבור גנרטורי הכוח הגיבוי שלו והוא מצויד בקירור בשורות קרות בחופה..

אירוח אמצע שלב מגיע במחירי מציאה ומעניק למשתמשים שפע של אפשרויות לשרתים שלהם.

סקירה כללית של שירותים ומחירים

אמצע

Midphase מציעה מגוון גדול של שירותים בנוסף לאירוח אתרים בסיסי.

שמות דומיין, אירוח וורדפרס, כל סוג אירוח אתרים אפשרי ותכונות נוספות כמו Cloudflare ו- Sitelock נותנים לך שפע של אפשרויות מועילות לבחירה..

דומיינים

דומיינים

בחירת שם התחום הראוי יכולה לעשות את כל ההבדל בהצלחה של אתר. זה מגדיר את התמונה שלך באינטרנט. העולם יתפוס אותך בהתאם.

באמצעות Midphase תוכל למצוא את שם הדומיין האידיאלי שלך לאתר שלך. בחרו אצל רבי המכר שלהם או עיינו בתוספי הדומיין החדשים יותר שלהם. רוב האפשרויות יתאימו לתקציב של מישהו.

התחומים מבוססי המיקום הם בדרך כלל היקרים ביותר. שמות כמו .ca ו- .tokyo הולכים על $ 16.99 לשנה, בעוד שאחרים, כמו .la, יכולים להגיע ל 39.50 $ לשנה..

שמות דומיין חדשים יותר הם גם יקרים מעט ככל שמקבלים תחומים. .gency עולה $ 23.99 לשנה ואילו ההחלטות עולות 29.99 $ לשנה.

תכונה שימושית אחת שמציעה Midphase היא כלי לחיפוש שמות תחום. כל שעליך לעשות הוא להזין את שם הדומיין שאתה רוצה לגלות את תוספי הדומיין הזמינים. יש להם גם כלי רישום בכמויות גדולות למי שזקוק לדומיינים מרובים.

תחומי Midphase כוללים מספר תכונות, כולל:

 • דף אינטרנט אחד בחינם לדומיין
 • העברת דוא”ל עד 5 חשבונות דוא”ל שונים
 • בקרת DNS מלאה בחינם
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • הגנה חופשית על פרטיות תחום בעת רישום דומיין חדש

נראה שזה אחד השירותים הטובים ביותר לאירוח אתרים Deenלרכוש את הדומיין שלך מ-.

אירוח וורדפרס

אירוח וורדפרס

Midphase מציעה גם שירותי אירוח של וורדפרס. 25% מכל האתרים משתמשים ברשת וורדפרס, וזה הפלטפורמה המועדפת ביותר על עסקים, בלוגרים ואתרי סחר אלקטרוני. Midphase מספק שלוש קטגוריות עיקריות של אתרי וורדפרס, כולל מסחר אלקטרוני, בלוגים ואתרי אינטרנט.

אירוח וורדפרס מ- Midphase מתחיל ב- $ 1.99 לחודש וכולל תכונות כמו הסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות, שטח דיסק של SSD 10GB, גישה ל- FTP, 50 ערכות נושא מותאמות, ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום, ועוד.

אירוח בענן, ייעודי, VPS ומנוהל

אירוח בענן, ייעודי, VPS ומנוהל

החל מאירוח משותף לאירוח ייעודי וכל מה שביניהם, Midphase עושה את הכל.

חברי המקצוענים משיגים את היכולת לבחור בין כל שיטות האירוח הזמינות, אשר עדיפות, משותפות, ייעודיות או ענן אירוח? כולל:

 • אירוח אתרים
 • אירוח בענן
 • שרתים פרטיים וירטואליים של SSD
 • שרתים ייעודיים
 • אירוח מנוהל

אירוח בענן מגיע עם היתרון של היכולת להגדיל את שינוי הדרישות בשרת אינטרנט. באתרים הזקוקים לביצועים וגמישות מירבית, שרת ענן מנוהל הוא לרוב הפיתרון האידיאלי. התוכניות מתחילות ב 45.82 $ לחודש.

שרתי VPS של SSD מגיעים עם קישוריות במהירות הבזק ומאפשרים שליטה מדויקת. גם שרתי VPS ניתנים להרחבה. התוכניות מתחילות מ- $ 8.00 לחודש.

שרתים ייעודיים מיועדים למי שזקוק לחבילה המלאה מבחינת אירוח – שליטה מוחלטת, אבטחה מקסימאלית ואפשרויות להתאמה אישית. תאגידים גדולים יותר ובקרי נתונים רגישים מעדיפים אפשרות זו. התוכניות מתחילות ב- $ 117.60 לחודש.

אירוח מנוהל משלב את המיטב משני אירוח משותף וגם אירוח ייעודי. באמצעות אירוח מנוהל, תוכלו ליהנות מכל היתרונות של אירוח ייעודי ללא הטרחה הנחוצה להפעיל ולתחזק את השרת שלכם.

צוות טכני שלם יטפל בפרטים עבורכם (במחיר, כמובן). כמו אצל ספקים אחרים, זו האפשרות היקרה ביותר. התוכניות מתחילות ב 216.60 $ לחודש.

שירותים נוספים

ל- Midphase יש גם אפשרויות לכמה מאפייני הרחבות לדוא”ל, אבטחה וקידום אתרים.

הכלי “גורו SEO של אתרים” מתיימר להראות לך היכן ה- SEO שלך הוא החסר ביותר ומציע שינויים להשתפר. השימוש בכלי זה מתחיל ב- $ 14.95 לחודש.

Midphase מציעה שירותי Cloudflare כתוספת בחינם לאתר שלך. Cloudflare עוזר לשפר את האבטחה של האתר שלך על ידי העברת כל התעבורה שלו דרך מסירת התוכן שלהם. למעלה משני מיליון אתרים משתמשים ב- Cloudflare.

על ידי שמירת הנתונים שלך ב -35 מיקומים שונים ברחבי העולם, האתר שלך יכול להגיע לכל רשת שמבקשת אותם במהירות כפולה. מנועי חיפוש ומבקרי אתרים יהיו מרוצים ביותר. שיטת אחסון זו מגדילה גם את זמן הפעילות של האתר שלך לכמעט 99.99%. שוב, Cloudflare מגיע בחינם עם אירוח של Midphase.

בנוסף, Midphase מעניק לך אפשרות של אירוח דוא”ל בסך $ 0.50 לחודש וסריקת איתור תוכנות זדוניות ב- Sitelock $ 1.67 $ לחודש..

זו רק הקדמה לשירותים שמציעה Midphase.

ביקורות על שירותי Midphase

ילדה משתמשת במחשב נייד

ל- Midphase דירוג כללי של ארבעה כוכבים TrustPIlot.com כל הביקורות הללו הינן חמישה כוכבים, כך שבטוח להניח שהסך הכל נגרר למטה בגלל כמה טרולים כועסים. זה לבד מרמז כי Midphase עשוי להיות אחד משירותי האירוח הטובים ביותר שקיימים.

בואו נראה כמה מאותם ביקורות חמישה כוכבים מ- TrustPilot.com.

ביקורות בינוני למצב הביניים

משתמש אחד בשם “D.M.S.B.Randiligama” טוען שמציאת Midphase עולה על חמש חברות האירוח הגדולות האחרות בהן השתמש בעבר. משתמש זה מתאר את הביצועים שלהם כ”גבוהים מאוד “ואומר שיש להם את” שירות התמיכה הטוב ביותר ללקוחות 24/7 “.

Tyler Wearing of Sideways Network Network מעניק ל- Midphase דירוג של חמישה כוכבים. לאחר שהשתדל כיצד GoDaddy היה “חסר תועלת” עבור אירוח דומיינים, הוא מנוגד לחוויה שהיתה לו שם עם ה- Midphase באומרו שיש להם “תמיכה נהדרת” ו”לא עמלות נסתרות. “

ג’פרסון אימגבי מתאר את השירות כ”מדהים “. הוא אומר שהוא משתמש ב- Midphase כבר יותר מחמש שנים ופשוט עבר לשרת ייעודי משלו. לאורך כל השנים הם נשארו “מדהימים מאוד” והגיבו בכרטיסי תמיכה בזמן.

כמובן, שלוש הביקורות הללו מופיעות באתר Midphase עצמו, כלומר הן עלולות להיות מוטות. האם היית מארח ביקורות שליליות על השירות שלך באתר שלך? כנראה שלא.

פן חיובי אחד שמופיע פעם אחר פעם בביקורות אלה קשור לזמן הפעילות של השרת. על פי הרוב המכריע של המשתמשים, לאתרים המתארחים בשרתי Midphase יש ממוצע של כ 99.97%. לרוב זמן הפעולה קרוב אפילו יותר ל 100%. השווה את זה לממוצע הענף של 99.94%.

הטבה משמעותית נוספת שמוזכרת לעיתים קרובות היא העובדה שמידפייס מציעה העברת אתרים בחינם והעברת קבצים. בעוד שחלק מהמתחרים גובים עד 150 דולר בגין פשוט העברת האתר הקיים לשרת החדש שלהם, Midphase יאפשר לכם לעשות זאת ללא עלות. לכן, אם כבר יש לך אתר ואינך מרוצה עם ספק האירוח הנוכחי שלך, הדבר עשוי לתת לך תמריץ לתת לצילום Midphase.

אנשים רבים מציינים כי שירות הלקוחות במידפייס מעולה. יש הטוענים כי הבעיות שלהם נפתרו תוך 40 דקות או פחות. החברה מציעה תמיכה טלפונית ללא תשלום ובינלאומי.

ובכל זאת, ישנן ביקורות פחות חיוביות על אמצע המיקומים במקומות אחרים.

ביקורות שלב שלילי

דבר אחד שחוזר על עצמו שוב ושוב הוא עד כמה נורא התמיכה בלקוחות ב Midphase.

זה מעניין, בהתחשב בכך שההפך הגמור הוא הנכון כשמסתכלים על הביקורות החיוביות. יש אנשים שאומרים שזה נהדר, אחרים אומרים שזה הגרוע ביותר בעולם.

כמובן, לא קל להיות עם תמיכה עקבית של לקוחות. קשה לענות לשיחות ולהתמודד עם לקוחות מתוסכלים כל היום. אולי האנשים השליליים תפסו מישהו ביום רע או שפשוט היה להם מזל רע והגיעו לנציג שירות לקוחות לא כשיר.

דבר אחד בטוח – כמעט לכל חברה מקוונת כיום יש תלונות על תמיכת הלקוחות שלה אי שם בחוץ. לקוחות מסוימים לעולם לא יהיו מרוצים לא משנה מה תעשה. ויש אנשים פשוט נהנים להיות טרולים ומרסקים את כולם בכל רחבי הסייבר באשר הם יכולים.

לא משנה מה הסיבה, יש לשקול ביקורות שליליות המציינות שירות לקוחות לקוי כנקודת המחלוקת העיקרית שלהן בהקשר הנכון.

זמן טעינת דפים איטי הוא חשש פוטנציאלי נוסף. משתמש אחד רשם את זמן הטעינה הממוצע של העמוד במשך שמונה חודשים מסוף הרבעון השלישי של 2017 לתחילת הרבעון השני של 2018. הם גילו שהדף שלהם נטען לטעינה בין 1,088 ל- 1,299ms..

זו לא ממש עסקת ענק – לאפשרויות יקרות יותר יש זמני טעינה מעט טובים יותר, אך לא בהרבה. טעינה איטית של כמה מאות אלפיות השנייה לא תהיה עניין גדול לרוב האנשים ויכולה להיות שווה את העלות המופחתת בהשוואה למתחרים.

עם זאת, אחרים עשויים להעדיף לארח את אתר העסקים שלהם במקום אחר. העלייה הקלה במחירי האירוח ששולמו ניתן לפצות על ידי הגדלת הרווחים.

ת’ירו מ. מ- cardcardriving.info מתאר את החוויה שלו ב- Midphase כ”סיוט “מסוגים שונים..

לדבריו, התמיכה שלהם אינה “מועילה כלל”, ואטי להשיב חצי מהזמן, ונראה שהוא מתמודד עם נציג תמיכה אחד בשם דייוויד בפרט. אדם זה פשוט אומר לת’ירו מ ‘לשלוח לו דוא”ל בכל פעם שיש לו בעיה, ותו לא.

משתמש זה גם טוען שהשרת שלו ירד במשך 24 שעות שלמות בשלב מסוים.

מריל גויס מ- thegoosenest.com אומר שהוא משלם סכום של 150 דולר כדי להעביר את אתרי האינטרנט שלו ממרכז המדרגה אל שרתי ספקי אירוח אחר..

התלונה העיקרית שלו היא שמאז שהחברה נפגעה על ידי האקרים, הם היו מודעים לאבטחת יתר על המידה עד שהם מגבילים את הפונקציונליות של אתרי המשתמש שלהם. קשה אפילו להתחבר בלי ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות.

לדברי משתמש זה, Midphase לא שווה את זה, אפילו לא במחיר הנהדר. הצורך להתקשר לשירות לקוחות בכל פעם שאתה צריך להתחבר זה יותר מדי טרחה, הוא אומר.

האשם זחרן מ- hashemzahran.com קובע כי “אמצע המדרגה היה הגרוע ביותר בתמיכה הטכנית.” הוא מציין זמני תגובה ארוכים עבור כרטיסי תמיכה כסיבה לביקורתו.

עם זאת, האזכור שלו לחכות חמש שעות לתגובה לכרטיס בעדיפות גבוהה אינו נורא בהשוואה לרוב החברות שם, בין אם הן עובדות באירוח אתרים או בשירותים אחרים. הוא גם טוען כי צ’אטים מקוונים אינם מועילים וכי הנציגים “ידברו איתך במשך 90 דקות מבלי לפתור את הבעיה שלך.”

נראה שלמרבית השלבים השליליים של Midphase יש דבר אחד במשותף: חוויות רעות עם תמיכת לקוחות.

מסקנה: סיכום סקירת אמצע השלב

איש משתמש במחשב נייד

בסך הכל, Midphase הוא מציאה נהדרת לאירוח משותף ברשת. הם מציעים את כל האפשרויות שכל אחד יכול להזדקק להן – שרתים ייעודיים, שרתי ענן, שרתים פרטיים וירטואליים, שרתים מנוהלים וכמובן שרתים משותפים. תוספות נוספות הן בשפע גם כן.

ככל הידוע לנו, כל הביקורות שהובאו לעיל היו על שרתים משותפים שמארחת Miphase. אלא אם מישהו קובע אחרת, בטוח להניח שהם משתמשים בשרת משותף, מכיוון שזו אפשרות האירוח הנפוצה והמשתלמת ביותר..

אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך, Midphase הוא אפשרות פנטסטית.

יתר על כן, אם כבר יש לך אתר ואתה מחפש לשנות ספקי אירוח, Midphase הוא הפיתרון המושלם, בהתחשב בכך שהם מאפשרים לך להעביר את האתר שלך 100% ללא עלות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map