ביקורות על אירוח A2 – המהירות והייחודיות ביותר בין השאר

ספק אירוח אתרים A2 Hosting מבטיח אירוח מהיר באינטרנט – מהיר פי 20 יותר מחברות אחרות.


זוהי טענה נועזת, ומהירות האתר היא קריטית עבור חברות שעושות עסקים באינטרנט. מהירות האתר המהירה תשפר את דירוג ה- SEO שלך, תפחית את שיעור הכניסה, תגדיל את שיעור ההמרות ותשמור על לקוחותיך מרוצים. מהירות אתר 20X יותר היא טענה נועזת. אנחנו הולכים להעמיק בזה קצת יותר.

אירוח A2 התחיל בשנת 2002 על ידי המנכ”ל בריאן מוטיג. הוא היה מנהל מערכות של UNIX שהשיק את החברה המכונה במקור Iniquinet באן ארבור, מישיגן. הרקע ב- UNIX עדיין מראה בכלים רבי עוצמה עבור מפתחים והתמקדות בטכנולוגיה בחברה.

עם כל כך הרבה אפשרויות בחוץ לחברות המחפשות ספקי אירוח אתרים, למצוא את החברה המתאימה יכול להיות קשה. לא משנה מה הצורך שלכם, זה מסתכם בתכונות, תמיכה וערך.

עם דגש על טכנולוגיה ומהירות, A2 Hosting מגיע עם שפע של תכונות ואפשרויות. נבדוק מה מייחד את החברה בשוק ונבחן מה אנשים אחרים אומרים על החברה. יש לקוות, עם ביקורות אלו של A2 Hosting, אנו ניתן לך את מה שאתה צריך כדי לקבל החלטה מושכלת.

בואו נראה מה יש ל- A2 Hosting להציע.

מה הופך את אירוח A2 לייחודי?

המוקד של שירותי A2 אירוח הוא טכנולוגיה ומהירות, וזה מראה. אפילו עם תוכניות השכבה התחתונה, A2 Hosting מציע שפע של תכונות ופונקציונליות. המהירויות הגבוהות ביותר והטכנולוגיה המרשימה ביותר זמינות רק עם התוכניות היקרות יותר.

בואו נסתכל על כמה מהתכונות המוצעות בביקורות אלה של A2 Hosting.

1. רוחב פס ואחסון ללא הגבלה עם A2 Hosting

אתר A2 אירוח

עם רוחב פס ואחסון ללא הגבלה דרך A2 Hosting, אפילו עבור לקוחות המשתמשים באירוח משותף, לא תצטרך לדאוג לזחול לעבר גבולות חודשיים שרירותיים או לחרוג מהם. זה נותן לך שקט נפשי ומחיר מובטח גם במהלך חודשים עמוסים באתר שלך.

זכור, A2 Hosting יפקח על השימוש בכדי להבטיח ביצועים מיטביים. הם יפנו ללקוחות עם שימוש מוגזם באתר במידת הצורך. שימוש מוגזם ישפיע על מהירותם של לקוחות אחרים המשתמשים באתר. לרוב זו אינה בעיה, אך יתכן שהם יבקשו מכם לשדרג אם יימשכו הבעיות.

2. ביקורות על אירוח A2 – הגירה והגדרת אתרים בחינם

אתר אירוח אתרים

A2 Hosting מציעה העברת אתרים בחינם מספקית אירוח אתרים הישנה שלך לאירוח A2. יהיה עליך לפנות אל GuruCrew (תמיכת לקוחות A2 Hosting) כדי ללמוד עוד, יתכן שיהיה חיוב תלוי בפרטי ההגירה..

A2 Hosting מציעה גם כלים רבים לבניית אתרים עבור מעצבים ומפתחים. זה כולל את בניית האתרים A2 הביתית. בונה האתר A2 כולל תבניות, עורך טקסטים, טפסי קשר ותמונות הניתנות להתאמה אישית.

כלים נוספים לבניית אתרים המוצעים על ידי A2 כוללים RapidWeaver, Sandvox, Microweber, BoldGrid, Dreamweaver, Bluefish, Freeway, Live Composer, Kopage ועוד. שימו לב, ישנו תשלום חודשי נוסף עבור הכלים לעיצוב אתרים המוצעים על ידי A2 Hosting.

3. גיבויים לאתר

גיבויים לאתר

A2 Hosting אכן מציעה גיבויים בחינם באמצעות Dropmysite, שירות גיבוי אינטרנט מבוסס ענן. ללקוחות סוויפט וטורבו, הרמות העליונות ב- A2 Hosting, יש גישה לשירות שחזור באמצעות ה- cPanel שלהם, ממשק גרפי לשליטה באתר שלהם. זוהי אפשרות מצוינת לרגעים שבהם אתה מוחק בטעות קובץ או שאתה צריך לשחזר את האתר שלך.

4. התקנת אפליקציה עם A2 Hosting

התקנת אפליקציה עם A2 Hosting

אירוח A2 מקל על טעינת אפליקציות ווידג’ט באתר שלך עם מספר כלים, כולם נגישים עם שליטת cPanel. אלה כוללים כלים כמו Softaculous, כלי טעינת אפליקציות בלחיצה אחת, הגדרת Google Apps קלה ו- Cloudflare, כלי למסירת תוכן.

5. כלי פיתוח עם אירוח A2

אירוח A2 תומך במספר כלי מפתחים ומקלים על מנהלי מערכות ומפתחי ההתאמה האישית של האתר לצרכיהם. אלה כוללים מסדי נתונים של MySQL, phpMyAdmin ו- phpPgAdmin המותקנים מראש, Ruby, Perl, Python, Apache 2.2 ועוד.

6. אבטחת אתרים

אבטחת אתרים

אירוח A2 מציע אבטחת אתרים משופרת באמצעות יוזמת האבטחה התמידית שלהם. זה מתחיל בהגנה של תוכנות זדוניות של HackScan עם הפעלות 24/7 להגנה על האתר. מרבית ספקי אירוח אתרים מציעים סריקה יומית בלבד של האתר עבור תוכנות זדוניות.

בנוסף ל- HackScan, A2 Hosting עושה שימוש בשירות Patchman לבידוד קבצים נגועים בהסגר. Patchman עוקב גם אחר היישומים שלך כדי להבטיח שהם מעודכנים עם הגרסאות ותכונות האבטחה האחרונות. המערכת תודיע לך על פגיעויות באפליקציות שלך.

7. תכונות אחרות

וורדפרס

A2 טוענת שהיא מציעה 20x מהירות גבוהה יותר מחברות אירוח אתרים דומות. יש להם כמה כלים ותכונות להגדיל את המהירות של האתרים שהם מארחים.

ראשית, זו אפשרות טורבו שרת שהם מציעים. עם שרת הטורבו, A2 Hosting מבטיח שפחות משתמשים נמצאים בכל שרת. כל השרתים ממוטבים באמצעות APC / OPcache ו- Turbo Cache, המשתמשים פחות מעבד וזיכרון כדי לספק את אותן תוצאות כמו שרת Apache. אירוח A2 משתמש רק בכונני מצב מוצק (SSD) לשרתים, ובנוסף משפר את המהירות.

לבסוף, A2 Hosting תייעל את האתר עבור הלקוחות הגבוהים ביותר, המאפשרת לאתרים לטעון מהר יותר. בזמני תנועה שיאים, A2 תכפיל את ליבות המעבד ויוסיף זיכרון RAM לאתרים להגדלה נוספת.

האם המשמעות היא 20x יותר מהירות? לא בכל פעם, אבל זה יגדיל באופן דרסטי את זמן הטעינה הממוצע לאתר שלך.

תמחור עבור אירוח A2

ישנם שלושה שכבות עם אירוח משותף A2 Hosting. כל הרמות כוללות שירותים ותכונות בסיסיות, אך עם הרמות הגבוהות יותר יש לך גישה למהירויות מהירות יותר וטכנולוגיה רבה יותר.

אירוח A2 מציע גם תמחור שונה לשרתים המבוססים על לינוקס ו- Windows. אנו כוללים את המחיר לשניהם כאן.

 • לייט: 9.99 $ לחודש (7.99 $ לחודש עבור לינוקס) עבור אתר אחד, 5 מסדי נתונים ו -25 מיילים. מגיע עם אחסון ורוחב פס ללא הגבלה.

 • סוויפט: 11.99 $ לחודש (9.99 $ לחודש עבור לינוקס) לאתרים ללא הגבלה, שטח דיסק בלתי מוגבל והודעות אימיילים ללא הגבלה. סוויפט מספקת גם ליבות נוספות (2 על 2.1 גיגה) וזיכרון פיזי (1 ג’יגה-בתים), בתוספת גיבויים אוטומטיים ושחזור אתרים.

 • Deenטורבו: 21.99 $ לחודש ($ 18.99 לחודש עבור לינוקס) לאתרים ללא הגבלה, שטח דיסק בלתי מוגבל והודעות אימיילים ללא הגבלה. טורבו מספק ליבות נוספות (2 על 2.1 גיגה) וזיכרון פיזי (2 ג’יגה-בתים), בתוספת גיבויים ושחזור אוטומטיים. טורבו מגביר את מהירות האינטרנט כדי להבטיח ביצועים מיטביים לאתר.

ביקורות על אירוח A2

עבור אתרים הדורשים ביצועים וכוח רב יותר, A2 Hosting מציעה מגוון שרתים ייעודיים. התוכניות שלהלן מיועדות לשרתים המבוססים על לינוקס.

 • שרת ייעודי למחצה: 18.99 $ לחודש עם אחסון ורוחב פס ללא הגבלה. עם דרישות נמוכות יותר לשרת, אפשרות זו מספקת מהירויות במהירות של עד 20x מהאפשרויות המארחות המשותפות.

 • שרת Flex לא מנוהל: 119.99 דולר לחודש עם אחסון של 2×500 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 10 TB, ראם של 8 ג’יגה-בייט ו -2 ליבות. אפשרות זו מיועדת למפתחים או למנהלי מערכת הנוחים לעבוד עם שורת הפקודה של השרת והיא אכן מספקת גישה שורשית למערכת.

 • שרת Flex מנוהל: 169.99 דולר לחודש עם נפח אחסון של 2×500 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 10 TB, ראם של 8 ג’יגה-בייט ו -2 ליבות. אפשרות זו מספקת שרת ייעודי וחובות אירוח המטופלות על ידי A2 Hosting.

 • Core Flex Server: 169.99 דולר לחודש עם נפח אחסון של 2×500 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 10 TB, ראם של 8 ג’יגה-בייט ו -2 ליבות. אפשרות זו מיועדת לעסקים שרוצים פתרון שרת ייעודי מנוהל אך מעוניינים גם בגישה שורשית למערכת.

עבור אתרים הדורשים ביצועים וכוח רב יותר, A2 Hosting מציעה מגוון שרתים ייעודיים. כל התוכניות כוללות cPanel ו- SSL בחינם. התוכניות שלהלן מיועדות לשרתים המבוססים על Windows.

 • כוח +: 54.99 $ לחודש. כולל שטח אחסון של 75 ג’יגה-בייט, 4 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, רוחב פס של 2 TB ו -4 מעבד.

 • יוקרה +: 74.99 $ לחודש. כולל שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט, 6 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, רוחב פס של 3 TB ו -6 מעבד.

 • Pinnacle +: 104.99 דולר לחודש. כולל שטח אחסון של 150 גיגה-בייט, 8 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, רוחב פס של 4 TB ו -8 vCPUs.

 • A2 Hosting מציעה שלושה מוצרי שרתים פרטיים וירטואליים (VPS) ללקוחות.
 • VPS לא מנוהל: 5.00 דולר לחודש, וכולל אחסון של 20 ג’יגה-בייט, העברת 2 TB, גרסת ראם של 512 מגה בייט וליבה אחת. מוצר זה מיועד למפתח או למנהל מערכת המחפש התקנת VPS עם עצמות בר להתאמה אישית.
 • VPS מנוהל: 32.99 דולר לחודש, וכולל אחסון של 75 ג’יגה-בייט, העברת 2 TB, 4 GB Ram ו- 4 vCPUs, כמו גם בקרת cPanel וניהול מארח מארח. זה בנוי בפלטפורמת אירוח אתרים, אך עם יכולת VPS.
 • Core VPS: 32.99 דולר לחודש, וכולל אחסון של 75 ג’יגה-בייט, העברת 2 TB, 4 GB Ram ו- 4 vCPUs, כמו גם בקרת cPanel וניהול מארח מארח. מציע גם גישה לשורש, ומספק את האפשרויות הניתנות להתאמה אישית הזמינות ב- VPS Unmanaged עם הפלטפורמה של VPS Managed.
 • A2Hosting כולל כמה שכבות של תמחור משווקים. המשווקים ישתמשו ב- A2Hosting כדי לארח אתר שנמכר ללקוח אחר באמצעות המשווק. כל חשבונות המשווקים כוללים cPanel. כללנו כאן את התמחור של לינוקס וגם של חלונות.
 • ברונזה: 21.99 $ לחודש (19.99 $ לחודש עבור לינוקס) עבור שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים, 40 חשבונות דואר אלקטרוני ו -400 ג’יגה-רוחב פס לחודש.
 • כסף: 29.99 $ לחודש (27.99 $ לחודש עבור לינוקס) לאחסון של 75 ג’יגה-בייט, 60 חשבונות דוא”ל ורוחב פס של 600 GB לחודש.
 • זהב: 38.99 $ לחודש ($ 36.99 לחודש עבור לינוקס) עבור שטח אחסון של 150 ג’יגה-בייט, 80 חשבונות דוא”ל ורוחב פס 1 TB לחודש.
 • פלטינה: 63.99 $ לחודש (61.99 $ לחודש עבור לינוקס) עבור 200 ג’יגה-מחסנים, 100 חשבונות דוא”ל ו -2 TB רוחב פס בחודש.
 • בנוסף לשירותים הסטנדרטיים הללו, A2 Hosting מציעה גם מוצרים לתוספות בתשלום. זה כולל אירוח אתרים ב- SiteBuilder למעצבי אתרים ומפתחים המחפשים לבנות אתר משלהם, אופטימיזציה לזמני טעינה מהירים יותר של HTML וכתובת IP ייעודית..
 • כל הרמות של מוצרי A2Hosting כוללות הנחות לרכישה שנתית.

תפיסה ציבורית בנושא אירוח A2

עבור מרבית הלקוחות והסוקרים, הטכנולוגיה המרשימה, התכונות, חבילות אירוח אתרים והתמקדות במהירות ובביצועים עוזרות ל- A2 Hosting להתבלט מהקהל. ביקורות על A2 Hosting הן חיוביות להפליא.

בודקים רבים מצביעים על שפע האפשרויות המותאמות לאתר שלך באמצעות A2 Hosting, במיוחד עבור מפתחים ומנהלי מערכת. האפשרויות והתכונות ב- A2 Hosting הן חלום לכל מי שמחפש לעבוד עליו ולבנות אתר. אתה מקבל טכנולוגיה מהשורה הראשונה עם דגש על מה שהמפתח יזדקק לו.

התכונות נחמדות, אבל האם זה באמת כל כך מהיר? מרבית הלקוחות מתלבטים במהירויות העומס והאמינות של A2 Hosting.

התחום היחיד בו הסוקרים והציבור קריטיים כלפי אירוח A2 הוא ההתמקדות שלהם בלינוקס. יש כמה תכונות (ומחירים נמוכים יותר) הזמינים רק למשתמשי לינוקס. זו ביקורת מינורית, בהתחשב בכך ש- A2 Hosting נהנה מדירוג A + מ- BBB.

ביקורות על אירוח A2 – כיצד הוא משווה לשאר השוק

גבר ואישה חושבים

תשלם מחיר פרמיום עבור A2 אירוח, אך יש לך גישה לשירות אירוח אתרים מובחר בעלות. זהו אחד מספקי אירוח אתרים המהירים והאמינים ביותר בשוק.

האם זה המהיר ביותר? אולי לא, אבל זה מהיר משמעותית מהממוצע בתעשייה לפי הבדיקות האחרונות שנעשו על ידי מבקרים אחרים.

תמיכת לקוחות היא גם חוזק של A2 Hosting. אם אתה זקוק לתמיכה, GuruCrew זמין 24/7/365 דרך טלפון, צ’אט, דואר אלקטרוני או מערכת כרטיסים. נציגי התמיכה הם בעלי ידע רב ויכולים לענות על רוב השאלות במהירות ובקלות. כאשר יש בעיה שהם לא יכולים לענות עליה, הם בדרך כלל יכולים לשלוח אותך למישהו שיכול לעזור.

אתה משלם מחיר פרימיום עבור A2 Hosting, אך איתו מגיע שירות פרימיום.

מה אנחנו חושבים על A2 אירוח

אדם מכוון את אצבעו

אירוח A2 מתמקד בלקוח המתאים ביותר לאירוח אתרים. מפתחים, מנהלי מערכות או עסקים המסתמכים על מהירות וביצועים לאתר שלהם ימצאו כמעט כל מה שהם צריכים באמצעות A2 Hosting.

עבור אחרים המחיר עשוי להוות בעיה. אתה מקבל הרבה תכונות, פונקציונליות וטכנולוגיה תמורת הכסף. השאלה היא – בכמה תשתמשו? האם יש תמורה למהירות מהירה באתרך, או שמא אפשרויות אחרות בעלות ערך גבוה ובעלות נמוכה יעבדו באותה מידה?

אם אתה זקוק למהירות וטכנולוגיה כזו, A2 Hosting הוא הבחירה המושלמת. אם לא, ספקים אחרים עשויים לספק את מה שאתה צריך בפחות כסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map